Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

O 17.10.2016 o 13:56, Kolos28 napisał:

Wiem, że kampania to niby tylko dodatek ale też są gracze singleplayer i powinni się bardziej postarać. Ja jestem zawiedziony bo liczyłem na ponad 10h kampanię... 21 Października zobaczymy na co w singlu stać B1, póki co czuję rozczarowanie.

Lepsze porządne 5 niż sztucznie wydłużane, nudne 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic takiego 

Biblioteka, z lewej strony są kategorie. Po wejściu domyślnie są gry. Przejdź na zakupione i wybierz bf1. Ja po wybraniu miałem tylko motyw i jakiś dodatek, więc wybrałem zaznacz wszystko (pomimo tylko dwóch pozycji do zaznaczenia) i kliknąłem pobierz. Za chwilę dodało się do pobieranych gra i jakieś dodatki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi co jest bo juz głupieje, kupiłem gre,  zwykła edycja i nie moge jej pobrac na konsoli w ps store widnieje mi, ze zakupiona. i odlicza czas do piątku ale co z tego skoro nie moge kliknąć pobierz 

Powiem tak jak nie pobierzesz przed premierą to później w dniu premiery zapomnij PSN będzie mulil jak cholera (o ile nie padnie jak zawsze na większą premiere) jednym słowem pograne

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak macie kuoione w PSS to musicie mieć opcję pobrania szybciej. Przy zakupie było wyraźnie napisane, możliwe pobieranie od 19.10. Dobrze popatrzcie w bibliotece...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, cykor napisał:

jak macie kuoione w PSS to musicie mieć opcję pobrania szybciej. Przy zakupie było wyraźnie napisane, możliwe pobieranie od 19.10. Dobrze popatrzcie w bibliotece...

Ja mam już pobrane od wczoraj,teraz czekamy na godzinę ZERO i odpalamy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogarnalem temat, jak wejdziesz do biblioteki to nie masz gry, tylko dopiero po recznym szukaniu i wpisaniu frazy battlefield 1, bardzo dziwne zawsze jak kupowalem gry to pojawialy sie odrazu w zakladce biblioteka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im bliżej premiery tym więcej dzieciaków którzy kampia z snajperkami albo wychodzą z meczów.  Czuje ze jutro będzie wysyp dzieci którym rodzice kupili grę a 2 sprawa serwery padną 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już wczoraj było czuć że ludzie nie ogarniają. Nikt nie podnosił, no masakra, medyk przebiegł po mnie 3 razy i poleciał dalej.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pierwsze wrażenia z singla i multi ?  Jestem bardzo ciekaw mapek w multi. Nie obchodzi mnie czy ktoś podnosi z ziemi czy nie bo tam przez pierwszy miesiąc to będzie taki szał pał, że można zapomnieć o teamwork'u. Na szczęście po becie można stwierdzić, że mimo 64 graczy na jedne mapce, wystarczy granie z jednym ziomkiem i gra już przynosi mega frajde.   Czuć moc na polu bitwy ? warto wydać hajs ?

 

Edit: Cofnąłem się dwie stronki wstecz i już wszystko wiem :)  dzięki Banan, dobrze i jasno to wszystko rozpisałeś :)

Edytowane przez Grassek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są już przecież pierwsze recenzje i wszystkie jednogłośnie stwierdzają, że gra jest bardzo udana. Pojawiają się głosy, że to najlepsza odsłona od czasów BC 2. Już jutro będzie grane:bunny:

 

BAZINGA! Nie będzie grane, bo serwery pewnie padną :1_grinning:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest juz gdzies w Warszawie do kupienia? Dzwonie po sklepach i nikt nie ma :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po becie byłem zdecydowanie na nie, ale po ograniu EA Access na PC i xOne stwierdzam, że w becie dali najgorszą mapkę ze wszystkich. Te co były do ogrania we wcześniejszym dostępie bardzo mi podeszły. Na PC gdy tylko widzialem, że medyk jest w pobliżu to nie było problemu z odradzaniem, na xOne każdy miał w doopie.

 

Dziś tylko wyczekiwać na trailer RDR2 i jutro z utrzymującą się erekcją wbijam na serwer :antonio:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś przejeżdżał koło M1 (Szwajcarska) w Poznaniu to podobno gra jest już dostępna. Tak pokazuje mi na ich stronie. Ja tam zamawiałam preorder i cisza jakby co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też miałem sytuację, że na stronie gra była na stanie wcześniej, a po rozmowie przez telefon powiedzieli, że owszem jest, ale mogą ją dopiero wydać w dzień premiery :30vm3cw:

Możliwe, że EA teraz pilnuje, żeby nie było płaczu tych co wydali więcej na wersje ochotnika, by pograć wcześniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Wyso52 napisał:

Jest juz gdzies w Warszawie do kupienia? Dzwonie po sklepach i nikt nie ma :38_worried:

Ja dzwoniłem po małych sklepikach to tez nie mają. Dajcie znać co i jak gdyby w wawie coś się pojawiło dzisiaj.

A, a tesco jest 24 przeceiż, moze tam bedzie po połnocy?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Media Expert w wybranych miastach również nocna premiera:

 

JELENIA GÓRA - C.H. NOWY RYNEK
OSTRÓW WLKP. - GALERIA OSTROVIA
PIŁA - VIVO!
POZNAŃ - GALERIA MALTA
RZESZÓW - MILLENIUM HALL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co, bedzie otwarta galeria a wraz z nia saturn o polnocy? bo nie czaje, a nie moge sie dodzwonic na infolinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwię się o całe bydło na serwerze znów będzie 0 podnoszenia 0 amunicji i 30 chłopa na pale przed siebie jako mięso armatnie

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, nenesior napisał:

ale co, bedzie otwarta galeria a wraz z nia saturn o polnocy? bo nie czaje, a nie moge sie dodzwonic na infolinie

 

Byłem na nocnej premierze Wiesia 3, to galeria normalnie otwarta była i później tylko do kasy się ludzie ustawiali żeby grę kupić, bo na półkach nie było.

 

4 minuty temu, Banan91PL napisał:

Martwię się o całe bydło na serwerze znów będzie 0 podnoszenia 0 amunicji i 30 chłopa na pale przed siebie jako mięso armatnie

 

Graj z ekipą :antonio:Ale prawda jest taka, że większość na początku w ogóle nie będzie ogarniała. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kvrwa trochę złowieszco to bedzie wygladac jak wparuje o polnocy do saturna po bf1 %))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×