Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

2 oferty były kuszące i obaj sprzedawcy zawieszeni. Hajs mi oddało Allegro i kupilem za 199 w folii

Sent from my m2 using Tapatalk

Jakim cudem tak ci szybko oddali pieniądze? Nie trzeba sprawy na Policję zgłaszać i w ogóle pełno biurowej roboty?

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, unki napisał:

Kiedyś w BF 3 bylaemoji6.png

Nawet miałem przyjemność emoji4.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

to było świetne! po wypłacie biorę tego bf'a i jak będzie ekipa z bf3 to wpadam na pełnej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakim cudem tak ci szybko oddali pieniądze? Nie trzeba sprawy na Policję zgłaszać i w ogóle pełno biurowej roboty?

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Najpierw przysłali wiadomosci, że jak nei dojdzie to na policję się zgłosic itp a, a po 30-40 minutach, że zwracają pieniądze i nei trzeba korzystać z tej ochrony.

Teraz bez walka już kupione ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna coś pomyśleć,nawet mieliśmy prywatny serwer wykupiony

Fajna ekipa była i rozmowy pod czas gry jeszcze lepsze niż meczyki

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciebie akurat pamiętam (tu szatan91 może ktoś mnie też pamięta), choć były to dawne czasy jak grało się na ps3 :) może ten szeryf plutonu co był dalej gra, i chciałby założyć ponownie pluton ;) śmiechu było co nie miara i fajnie spędzone chwile. teraz zima idzie to przydało by się to powtórzyć

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imperator miał nick

Mam go w znajomych,ale nie widzę by grał ...

Pamiętam juz Ciebie szatanie

Szukaj mnie w BF i jadymy. Trochę już się zestarzałem i włosów mniej,ale dalej bawię się grami jak...,bez urazy...gimbus

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@unki - To i mnie dodajcie jak dużo gadacie podczas grania :) a klub siwych włosów pasuje do mnie idealnie :) nick: trollu

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że po dzisiejszym patchu do battlefield1 zostały zdegradowane klasy z prawidłowym naliczaniem lvl, jeżeli ktoś zdążył odblokować broń dla 10 lvl to broń zostaje nie mylić z błędem aktualizacji....pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w ogóle warto byłoby założyć społeczność na PS4? Ja również z chęcią pograłbym z ekipą, u mnie z gadaniem gorzej bo kawalerka z dziewczyną, więc obudzę, ale przynajmniej jak gram medykiem to podnoszę :D. Jak coś to nick - Darion_1993

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie śmiejcie się ze mnie ale jak moge spersonalizowac moja klase?

mam 5 level ... zmienic bron itp? 

mam niby te oblikacje wojenne ale wszedzie mam klodeczke ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba kogoś,kto ogarnął by taki "klan" i pospinał to do kupy. Ja niestety mało czasu mam na granie,a takie przedsięwzięcie wymaga trochę poświęcenia. Przyznam,że obecność w ekipie klanu "ps3 site" dawała mi w owym czasie powody do satysfakcji

Fajne czasy były...,a i BF Bad Company to jak dla mnie epicka odsłona serii.

Gdyby ktoś zechciał zjednoczyć ekipę pozytywnie nakręconych na BF 1 i trzymać ją mocno w garści,to ja jako pierwszy składam akces

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna ekipa w społeczności Can't One Kill Us jest nas 22 i czekamy na więcej, najlepsze akcje które będą przesłane do twórcy społeczności bądź link, lądują co tydzień w top10 na Yt na kanale społeczności narazie się rozkręca ale czym więcej osób tym lepiej:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Rambo8 napisał:

Najtaniej chyba na ME 219. Zapiszcie się do newslettera i będzie 209 ;)

Długo szedł kod na zniżkę po zapisaniu się do newslettera? Bo się zapisałem, ale coś nie chcą przysłać. Chyba, że już się promocja na to skończyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Długo szedł kod na zniżkę po zapisaniu się do newslettera? Bo się zapisałem, ale coś nie chcą przysłać. Chyba, że już się promocja na to skończyła.

Wczoraj od ręki. Ale różnie z tym bywa. Czasami w ogóle nie dochodzi.

Spróbuj odświeżać stronę aż pojawi sie okienko z info o 10zl ;)

Ja wczoraj zamówiłem i dzisiaj dzwonili że gra już do odbioru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę o dodawanie do znajomych nick starkdam. Ta gra w grupie to coś niesamowitego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Rambo8 napisał:

Wczoraj od ręki. Ale różnie z tym bywa. Czasami w ogóle nie dochodzi.

Spróbuj odświeżać stronę aż pojawi sie okienko z info o 10zl ;)

Ja wczoraj zamówiłem i dzisiaj dzwonili że gra już do odbioru

 

Parę razy odświeżałem, ale sobie odpuściłem :24_stuck_out_tongue:

Znalazłem bezpośredniego linka do tego newslettera.

Gra zamówiona, teraz tylko czekać do jutra :1_grinning:

 

Edytowane przez Masso555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby wyszedł patch ktory dałby możliwość wykluczenia poszczególne bronie i klasy .

Osobiście nie dam rady grac szturmowcem czy wsparciem przeciwko medykowi bo medyk ma taki sam praktycznie zasieg jak zwiadowca oczywiście da rade zabic kilku takich ale dobrego wyniku sie nie wykreci lub grac dla zabawy i ginąc co chwile.

Grałbym szturmowcem raczej niz wsparciem ale obecnie gram medykiem bo nie widze żadnej na razie innej opcji lub nie mam wyboru . Chyba jest jedna mapa gdzie mozna grac szturmowcem czy tam wsparciem.  Mowie tutaj o TDM o innych rozgrywkach to juz w ogolę chyba .

O sile obrażeń i zasięgu na korzyść medyka, zapomniałem dodać.

Edytowane przez ps_3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak przykampic snajperem na tdm :listek: :Gmoch:

 

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no dla mnie to zapowiada sie na najlepszego bfa (jestem sklonny to powiedziec). Swietne mapki i widok jak zbiega z gory chmara ludzi z bagnetami a nad glowami strzelaja sie dwuplatowce... bezcenny. W dlc niech wyskocza z wieksza iloscia pukawek + zimowe i miejskie mapki to bedzie komplet.

Pierwszy raz widzialem jak polegl Zeppelin. Zachwycalismy sie z chlopakami jak to kurewsko ladnie wyglada :24_stuck_out_tongue: Zadnych skryptow jak np. wieza w bf3 tylko tam gdzie go rozwalicie tam sie rozpieprzy.

I ze niby cod ze swoimi kill strejkami i mapami 2x2m ma z tym konkurowac? nie robcie sobie zartow...

W takich momentach 3/4 serwera staje i patrzy na piekny widok :24_stuck_out_tongue:

 

 

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, bany4KHDR napisał:

Nie ma to jak przykampic snajperem na tdm :listek: :Gmoch:

 

Jak ta broń się nazywa która grasz ? Bo widzę nie trzeba odrywac oka od lunety jak przeladowywuje  a dwa fajny celownik akurat dla agresywnego snajpera na średni dystans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, ps_3 napisał:

Aby wyszedł patch ktory dałby możliwość wykluczenia poszczególne bronie i klasy .

Osobiście nie dam rady grac szturmowcem czy wsparciem przeciwko medykowi bo medyk ma taki sam praktycznie zasieg jak zwiadowca oczywiście da rade zabic kilku takich ale dobrego wyniku sie nie wykreci lub grac dla zabawy i ginąc co chwile.

Grałbym szturmowcem raczej niz wsparciem ale obecnie gram medykiem bo nie widze żadnej na razie innej opcji lub nie mam wyboru . Chyba jest jedna mapa gdzie mozna grac szturmowcem czy tam wsparciem.  Mowie tutaj o TDM o innych rozgrywkach to juz w ogolę chyba .

O sile obrażeń i zasięgu na korzyść medyka, zapomniałem dodać.

Ale chcesz wykluczenia klasy i broni, bo Ciebie zabijają? To też graj medykiem.
Po to są w BFie różne klasy i pojazdy, żeby każdy miał przewagę w innej dziedzinie. Medyk rozdupcza szturmowca, szturmowiec pojazdy itd. Bronie medyka zyskały zasięg w zamian za brak szybkostrzelnych karabinów.
Tak samo fajnie, że zabrali supportowi te niby claymore (pułapki) o których Unki pisał. W końcu nie ma takiego grania, że się ktoś obstawia w budynku ładunkami i sobie sam je uzupełnia (tak jak w BF3 było).
Balans klas wg mnie jest lepszy teraz. Nie ma tak, że medyk nie dość, że ma najlepsze (czytaj najszybsze) bronie to jeszcze sam się leczy. Poza tym jest sporo ułatwione snajpienie i trafianie z dystansu skutecznie, ale za to nie ma MAVów (BF3) czy moździerzy z lornetki (BC2) czy C4/dynamitu (BF4).

Ogólnie to już chciałem z tydzień temu pierwsze wrażenia wrzucić, ale nie mogłem sobie hasła przypomnieć do forum a potem 3 zresetować hasło (sprawdzałem po 10 razy SPAMy itd. - nic) aż znalazłem maila z resetem z 2013 :D.
EDIT: Dziękuję Perez za ratunek! :thumbsup:
Witam wszystkich po przerwie długiej od forum.

BTW. Jak działają Wam statystyki na tym nowym Battlelogu/Companionie?
Mi w ogóle nie liczy pkt za Operacje i TDM. To ustawianie ekwipunku i kupowanie broni raz działa a raz nie. Często mam domyślny/startowy setup. Tak samo najdłuższa seria zabitych - 56:0 w meczu a seria 53. Dużo innych kwiatków.

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Banan91PL napisał:

Jak ta broń się nazywa która grasz ? Bo widzę nie trzeba odrywac oka od lunety jak przeladowywuje  a dwa fajny celownik akurat dla agresywnego snajpera na średni dystans

Gewehr 95 - przeblysk geniuszu niemieckich inzynierow, polecam!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×