Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Myslicie ze zapowiada sie na jednego z lepszych bfow? moze nie pokroju niesmiertelnego bc2 ale porownywalny do takiego bf3? wszyscy chwala ten tytul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy aż wszystkie pierwsze masturbacje miną. Na bardziej racjonalną ocenę trzeba poczekać jeszcze z tydzień.  Nie mówię że musi być inna niż te pierwsze, ale ja jeszcze na chwilę poczekam :)

Edytowane przez okoni
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poczekajmy aż wszystkie pierwsze masturbacje miną. Na bardziej racjonalną ocenę trzeba poczekać jeszcze z tydzień.  Nie mówię że musi być inna niż te pierwsze, ale ja jeszcze na chwilę poczekam

Jak to powiadal Paweł VIP: bieda czeka i znajduje na to wymówki a ja ogrywam bo mogę ooo

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam sie grało w dzień premiery, bogaczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, neuro napisał:

Kuzwa jakie trepy grają w tą grę, zero podnoszenia,spotowania,amo.No ku..

serio? to samo co w becie?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szybko zapytam. Dostałem jakieś pakiety bojowe. Otworzyłem i gdzie mam szukać w grze tych "skórek" broni. Co takiego dają te pakiety?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy macie z tym nie podnoszeniem? Najlepiej jakby kazdy mial prywatnego medyka, ktory by zanim biegal i podnosil... moze by sie tak nauczyc mniej ginac a nie biegac jak mieso armatnie i miec pretensje ze nikt nie podnosi... podniesienie to jest akt laski ze strony innego gracza, jak podniesie to chwala mu za to, jak nie to resp i sie gra dalej a nie pretensje do calego swiata ze sie ginie :jaro:

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja co mapkę inkasuję najwiecej punktów za zaopatrzenie wojaków a ammo. Jak gra się ogarniętą drużyną,to nie ma problemu z podnoszeniem i zaopatrzeniem. Wyjaśnijcie mi Panowie przy okazji kwestię z tymi pakietami,o co chodzi jakby?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, unki napisał:

A ja co mapkę inkasuję najwiecej punktów za zaopatrzenie wojaków a ammo. Jak gra się ogarniętą drużyną,to nie ma problemu z podnoszeniem i zaopatrzeniem. Wyjaśnijcie mi Panowie przy okazji kwestię z tymi pakietami,o co chodzi jakby?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W becie zauważyłem to samo, inni nie dają ammo lub apteczek to można na tym korzystać. Jak dopadnę tą gierkę to mam nadzieję, że to wykorzystam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja co mapkę inkasuję najwiecej punktów za zaopatrzenie wojaków a ammo. Jak gra się ogarniętą drużyną,to nie ma problemu z podnoszeniem i zaopatrzeniem. Wyjaśnijcie mi Panowie przy okazji kwestię z tymi pakietami,o co chodzi jakby?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja podobnie mam z pkt za wbijanie igieł w rzyć wojaków z heroiną. Muszę sobie specjalny emblemat zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie brakuje tylko tych pułapek na wyposażeniu wsparcia...,w becie takie połączenie dawało strasznego kopa

Ważne,by zrobić sobie drużynę ogarniętych ludzików. Dzisiaj zagrałem z kolegą SkibaPL w drużynie i pełen szacun jak na pierwszy raz po odpaleniu BF

Gra z randomami w ekipie jest często mega frustrująca. Dobrze mieć choć jednego znajomka w składzie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w BF 3 byla

Nawet miałem przyjemność

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/profile/8865-bany4khdr/" rel="">@bany4KHDR też by cię brała kurwica jakby ten sam medyk mijał twoje zwłoki 3 razy w ciągu 15 sekund... 

 

Często mam właśnie takie sytuacje...

Bo zamiast się denerwować trzeba uzmysłowić sobie, że większość wybiera medyka przypadkowo, bo akurat miał fajna giwere, lub ładne spodnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to medyk ma strzykawkę, żeby reanimować, a wsparcie wspierać. Na tym polega gra zespołowa. Po to są te klasy, żeby się wzajemnie uzupełniały. Szturmowiec niszczy czołgi, a wsparcie, zaopatruje go w ammo. Poza tym , grając piechotą , ma się małe szanse na rzadkie zgony, przy chaosie, jaki panuje w tej grze.  Jak ktoś tego nie rozumie, to...

Edytowane przez Labeo2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Labeo2015 napisał:

Po to medyk ma strzykawkę, żeby reanimować, a wsparcie wspierać. Na tym polega gra zespołowa. Po to są te klasy, żeby się wzajemnie uzupełniały. Szturmowiec niszczy czołgi, a wsparcie, zaopatruje go w ammo. Poza tym , grając piechotą , ma się małe szanse na rzadkie zgony, przy chaosie, jaki panuje w tej grze.  Jak ktoś tego nie rozumie, to...

 

no tak z tym ze nie mozna oczekiwac od randomow ze cie beda karmic ammo albo reanimowac. Bez ekipy i komunikacji ciezko o zgranie, jak ktos tego nie rozumie to przykra sprawa.

 

Weekend za mna, gralem wiekszosc czasu sam, glownie tdm i dzisiaj troche z ekipa i gra w ekipie jest konkret, na tdm 2 snajperow, 2x medyk i support i nie bylo hooya we wsi.. 20lvl obecnie

 

a tu jeden z ladniejszych headow

 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście, że strzykawke można naciągnąć przytrzymując przycisk strzelania przed jej użyciem. Kapnąlem się po tym jak raz wypadało mi 100pkt a raz 50pkt za reanimacje. Chociaż podobno reanimacja jest zawsze na 100%... Za mało mnie podnoszą więc jeszcze tego nie sprawdziłem :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, temat poruszany na forach zagranicznych: czy Wam tez nie udało sie zdobyć trofeów za osiągniecie drugiej rangi Medyka, Szturmowca, itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jest na rzeczy, nie interesują mnie zbytnio osiągnięcia, ale z tego co widziałem wpada z opóźnieniem.

Kurcze wszystko super fajnie i w ogóle, ale pierwszy dodatek dopiero w przyszłym roku :siara:

W "4" chyba były dużo wcześniej z tego co pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle wpada z opóźnieniem, ale wpada jak się gra na jednym i tym samym serwerze, bez rozłączania i wychodzenia .. co dla 4 klas + osiągnięcie 1 rangi każdą klasą daje parę dobrych godzin ślęczenia przed konsolą. Nie jestem żadnym trophy hunterem, ale jeżeli kogoś interesują pucharki to może dopiero przy okazji jakiegoś patcha to poprawią. Całość wynika podobno z błędu, że dane nie zapisują się pomiędzy serwerami, są widoczne w battlelogu i w podsumowaniu, ale kolejny serwer nie wie o poprzednich osiągnięciach. Taki mały klops EA :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×