Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Kurzę, pograłem już dość sporo, wbity już prawie 40 poziom. Posmakowałem różnych trybów.

Krótko, najlepszy BF w historii. Mam nadzieje że te dziabągi z DICE porzucą już na dobre futurystyczne klimaty i "co by było gdyby niedługo" czyli wizje III WŚ, a następną odsłonę zobaczymy w realiach II WŚ.

To by było fantastyczne dopełnienie tej serii.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, bany4KHDR napisał:

Gewehr 95 - przeblysk geniuszu niemieckich inzynierow, polecam!

A dokładnie który  piechoty czy karabinek

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie bronie medyka powinny dostac buffa, zeby zabic przeciwnika musimy wpakowac naprawde sporo pociskow, magazynki sa male i tak naprawde jeden magazynek = jeden przeciwnik.

Na bliski dystans z karabinkami maszynowymi nie mamy szans a na dalszy obrazenia sa juz tak smiesznie niskie, ze przeciwnik ucieka nam spod lufy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurzę, pograłem już dość sporo, wbity już prawie 40 poziom. Posmakowałem różnych trybów.

Krótko, najlepszy BF w historii. Mam nadzieje że te dziabągi z DICE porzucą już na dobre futurystyczne klimaty i "co by było gdyby niedługo" czyli wizje III WŚ, a następną odsłonę zobaczymy w realiach II WŚ.

To by było fantastyczne dopełnienie tej serii.

Co ty 40 lvl? Życia nie masz jak wracasz z gimnazjum?

(żarcik ;) )

Nieźle, ja chciałbym pograć ale czasu brak...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wyso52
Moim zdaniem jest okej. Gra stała się wolniejsza od poprzednich części = goście wolniej biegają, broń wolniej strzela a do tego jest dużo otwartego terenu i bronie medyka są dzięki temu dobrze zbalansowane imo. Poza tym chyba w miarę dobrze oddają realia techniczne. Pod tym względem nie ma w końcu czegoś takiego, że 2-3 tygodnie po premierze prawie wszyscy z jedną bronią biegają a reszta się wk... denerwuje i chce nerfienia, co miało miejsce przy poprzednich BFach.
A propos medyka jest wielki plus, że reanimacja działa jak trzeba, widać czachy i ile czasu mamy. Strzykawka "łapie" jak trzeba.

Ogólnie do samej gry tzn. jej esencji mam mało zastrzeżeń - miło się biega/jeździ/lata/pływa i strzela. Mechanika się sprawdza. Nie ginę za ścianą. Mało jest "pechów"/"wypadków" z dupy, które mocno irytowały wcześniej. Jest czucie, gęba się cieszy jak fragi lecą i mało jest momentów kiedy giniesz i pod nosem klniesz "ku... jak?!". Chce się odpalać tego BFa. Przy Hardlinie po ok. 20 h grania w ogóle nie chciałem na to patrzeć.
Natomiast najgorzej działa wszystko dookoła samej gry - menu, ładowanie, tablice wyników, nowy battlelog itp. Cała ta otoczka jest mocno niedopracowana. Tzn. jest postęp względem bety, bo menu nie otwiera się przez 30 sekund a tylko 3-5... ale i tak czarne ekrany, zawiechy przy durnej tabeli wyników, źle zsynchronizowane wczytywanie się map (choć tu też jest progres w stosunku do bety, bo nie ma akcji, że mój team bierze 2-gą flagę a mi się ekran odrodzenia dopiero pokazuje).

Edytowane przez The_Siemek
dodanie adresata wypowiedzi
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Co ty 40 lvl? Życia nie masz jak wracasz z gimnazjum?

(żarcik ;) )

Nieźle, ja chciałbym pograć ale czasu brak...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

No ja nie kampie ze snajpą cały dzień jak niektórzy, więc poziom leci dość szybko robiąc wszystko co się da :Gmoch:

 

A bym zapomniał, w tej beczce miodu, jest jeden karny kutangens.

Wczytywanie map, ale myślę że jak się zepną to można jakoś zaradzić.

 

 

Edytowane przez TeraJacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnosnie medyka to tym mondragonem ludzie kreca takie wyniki na tdm ze glowa mala. IMO dice powinno cos ze szturmowcem pokombinowac bo nie chce mi sie nim grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co wy wszystko jest wlasnie idelanie zbalansowane. Z tym jednym magazynkiem na jednego to przesada z bliska 3 strzaly w okolice klaty i po gosciu. A jak komuś malo te 10 kulek to polecam grac M1907 SL wymiatajacy 21 kulek spokojnie starcza na 4 gosci. Zreszta po to medyk ma takie bronie zeby nie pchal sie w sam srodek akcji tylko na spokojnie z drugiej lini dawac wsparcie druzynie. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem tym wymiatającym i faktycznie nazwa adekwatna :).
Przerzuciłem się na Mondragona (snajperski) i też bardzo przyjemnie, chociaż trzeba się trochę dalej trzymać (mniej kulek), ale za to heady kładą na hita.

Szturmowca to akurat bym już najmniej ruszał - ma karabiny (najszybsze i przy full auto najbardziej celne - nie licząc LKM na dwójnogu), dwa dodatkowe granty (jak się ustawi) plus ten niby-rpg. Największy potencjał ofensywny ze wszystkich. Nie ma za to żadnych wspomagaczy - ammo, apteczka, flary. Mi się nim świetnie gra (z 25h w grze ok 6,5 h). Wiadomo, że na dystans to nawet przy ręcznym burście jest słabo i łatwo wyłapać w głowę przy jakiejś dłuższej wymianie ognia, ale coś za coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, SkibaPL napisał:



W takich momentach 3/4 serwera staje i patrzy na piekny widok :24_stuck_out_tongue:

 

 

A w tym czasie przekrada sie jakis ninja i robi killstreaka :)

Oczywiscie takie widoki beda robic wrazenie przez pierwsze tygodnie a pozniej nawet w ferworze walki nie zorientujesz sie kiedy cos pier*olnie ci na glowe - o zeppelin?! fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mam pecha czy czat głosowy w grze trzeba samemu włączyć? Wystarczy podpiąć słuchawkę do pada i można gadać ze swoją drużyna ? Oni mnie będę słyszeć mimo ze np. Nie maja słuchawek czy jak to działa. Bo co wbijam to tak jak by zawsze wszyscy grali bez HS ? Może coś komusze ustawić dodatkowo ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Veroni jak masz HS z majkiem to cie powinni slyszec, chyba ze nie chca z toba rozmawiac i cie wycisza, ewentualnie moga byc na imprezie i maja priorytet na voice chat z imprezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 1 dostał pierwszą znaczącą poprawkę. Twórcy usuwają błędy, poprawiają interfejs i grafikę

 

Tak prezentuje się pełna lista zmian aktualizacji 10242016:

 

Ogólne

Usunięto jeden częsty i jeden rzadki błąd powodujący wyłączania się klienta gry.

Usunięto błąd mogący powodować blokowanie się sztucznej inteligencji w kampanii.

Usunięto błąd powodujący blokowanie się gry na ekranie kuli ziemskiej po anulowaniu tworzenia gry / matchmakingu.

Usunięto błąd występujący podczas próby dołączenia do kilku serwerów jednocześnie.

Usunięto błąd powodujący pozostawanie skórki na broń w ekwipunku gracza mimo zezłomowania elementu.

Usunięto błąd, wskutek którego gracze nie mieli dostępu do nieśmiertelnika „Wtajemniczony”.

Zmodyfikowano wartości wykorzystywane podczas obliczania wyników na koniec rundy.

PC: Usunięto błąd mogący powodować wyłączanie się gry po wybraniu przez gracza opcji wyjścia z meczu.

PC: Usunięto błąd mogący powodować nieprawidłowe działanie przycisków A oraz X na kontrolerze dla konsoli Xbox One podłączonym do PC.

PC: Usunięto błąd powodujący wyłączanie się gry po wybraniu opcji zamknięcia klienta podczas instalacji w tle.

Xbox One: Usunięto błąd powodujący problemy z odblokowaniem nieśmiertelnika „Pierwszy w okopach” na Xbox One.

Usunięto błąd niepoprawnej rangi klasy żołnierza (Uwaga! Może to spowodować degradację klasy, jednak zakupione odblokowania nie zostaną utracone. Nieśmiertelniki itp. zależne od rangi klasy zostaną utracone)

Interfejs

Usunięto błąd, w wyniku którego podczas opowieści „Błoto i krew” na ekranie nie były wyświetlane nowe wytyczne.

Usunięto błąd powodujący wyświetlanie niewłaściwych informacji na ekranie wczytywania.

Usunięto błąd, w wyniku którego u części graczy nie był wyświetlany licznik nieśmiertelników.

Usunięto błąd powodujący wyświetlanie angielskiego tekstu u graczy korzystających z innych wersji językowych.

Usunięto błąd powodujący wyświetlanie się grafiki tymczasowej po pierwszym wejściu do menu operacji.

PC: Usunięto błąd, w wyniku którego nie była widoczna opcja dotycząca wyświetlania wskazówek dotyczących funkcji przycisków kontrolera.

Usunięto błąd mogący powodować niewczytywanie się ekranu podsumowania rundy.

Grafika

Usunięto błąd związany z animacją żołnierza mogący powodować wyłączanie się gry.

Usunięto błąd powodujący wyświetlanie niewłaściwych elementów graficznych podczas powrotu z menu wojennych opowieści do menu głównego.

Usunięto błąd powodujący nakładanie się na siebie ikon graczy podczas tworzenia gry / matchmakingu na konsolach.

PC: Po ustawieniu jakości grafiki na średnią domyślnym trybem antyaliasingu będzie odtąd TXAA (Temporal Anti-Aliasing).

PC: Usunięto błąd powodujący pojawianie się artefaktów w cieniach.

Pliki już wylądowały na wszystkich platformach, więc przed rozpoczęciem zabawy będziecie zmuszeni do pobrania łatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,co dają te pakiety,za wyjątkiem wyglądu i jak je aktywować. Coś otworzyłem,ale nie widzę

na swojej broni nowego

malowania. Gra ktoś wsparciem? Jaki ekwipunek stosujecie. Ja cały czas szukam dla siebie odpowiedniego. Mam rozegrane 3-4 godziny niestety i ogromne ciśnienie na kolejnych kilkaset

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Wyso52 napisał:

Wedlug mnie bronie medyka powinny dostac buffa, zeby zabic przeciwnika musimy wpakowac naprawde sporo pociskow, magazynki sa male i tak naprawde jeden magazynek = jeden przeciwnik.

Na bliski dystans z karabinkami maszynowymi nie mamy szans a na dalszy obrazenia sa juz tak smiesznie niskie, ze przeciwnik ucieka nam spod lufy... 

Właśnie taki sposób balansu obrało DICE i jestem z tego zadowolony Szturmowiec działa w CQB, Medyk na średni dystans (jego bronie ściągają na 3 strzały niezależnie od dystansu), wsparcie pomiędzy medykiem/szturmowcem a snajper z daleka. Niech DICE tych giwer nie tyka bo są w dobrym miejscu. Spróbuj Selbstabera-26 pocisków w magazynku- zabija na 3 strzały- max 8 killi jak ci brakuje ammo, albo popracuj nad celnością ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd brać złom ?? I na jakieś zasadzie są przydzielane graczom pakiety na koniec meczu ?? Wg.jakiego klucza ??

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiadomo jak przydzielane są pakiety bo było to dość mocno zakręcone.

 

Złom zbierasz złomując to co wyleciało ci z Pakietu bojowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie pytanie skąd wziąć pierwszy złom jeśli tylko z pakietu na który potrzeba właśnie ten złom ... pytanie w stylu pierwsze było jajko czy kura ??

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ogole te pakiety to jakas kpina, zebralem zlomu na ten pakiet za 900 i trzymam bo dwie z trzech dostepnych w nim skorek juz mam i ogolnie juz chyba polowe wszystkich. Skorki sa tylko do niektorych broni ktorych raczej nie uzywam, mam nadzieje ze szybko cos dodadza

 

@Veroni skorki mozesz zamieniac na zlom, ja wszystkie duplikaty miele

Edytowane przez bany4KHDR
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siadl podwojny headshot :pazura:

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w ogole te pakiety to jakas kpina, zebralem zlomu na ten pakiet za 900 i trzymam bo dwie z trzech dostepnych w nim skorek juz mam i ogolnie juz chyba polowe wszystkich. Skorki sa tylko do niektorych broni ktorych raczej nie uzywam, mam nadzieje ze szybko cos dodadza

 

@Veroni skorki mozesz zamieniac na zlom, ja wszystkie duplikaty miele

To ja jakiś ślepy jestem,niby aktywowałem skórkę i dalej nie widzę jej na broni. Ten złom to po kiego się zbiera?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×