Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy koledzy. Trochę minęło czasu już od mojego grania w BF1 wczoraj wróciłem po jakiś 2 miesiącach i powiedzcie mi dlaczego serwery prywatne święcą pustkami? Przecież w BF4 czy BF3 Polskie serwery cieszyły się ogromną popularnością a tutaj albo coś źle wyszukuję albo wszystko gra na oficjalnych serwerach. Jakie są tego przyczyny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
O 8.02.2017 o 14:19, Lingerine napisał:

Na PS4 można wejść w tryb Obserwatora? Jakoś nie zauważyłem tej opcji nigdzie.

Swoją drogą grę na prawdę lubię, nie uważam się za dobrego gracza, ale 45-0 na Dominacji robi robotę :2_grimacing:

45.jpg

Zdradzisz nam miejsce do kampy ? :pazura:

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że Perosa była grana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś kupilem BF1 tylko do SP i powiedzcie czy warto sciagac patcha? jakies dodatkowe mapy misje moze?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, PS4-wioskaGuy napisał:

dziś kupilem BF1 tylko do SP i powiedzcie czy warto sciagac patcha? jakies dodatkowe mapy misje moze?

 

Jeśli chodzi o SP nic nowego nie dojdzie...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko bo zielony jestem;) jak kupie bf 1 pudelko to potem normalnie move kupic cyfrowo dodatko na ps store?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dodatki są tylko cyfrowo. Czy to jako pakiet Premium czy osobne dlc. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Grajac na sluchawkach z 3/4 glosnosci po upaleniu sie ... o matko to jest najlepiej udzwiekowana gra ever. Te wszystkie smaczki nawet te najdrobniejsze typu lekkie stukanie kopyt za murkiem a tu prosze gosciu sie koniem zablokowal i kreci w miejscu. To wszystko mozna wylapac ba nawet Rocka, Izaka i Roja ile razy w koncu dostrzeglem. Bedac w epicentrum to jest po prostu majstersztyk... niby jeden wielki chaos a ale jak sie to rozbije na czynniki pierwsze... tutaj slychac nadlatujacy bombowiec z drugiej strony czolg ze zmeczonym silnikiem patrzymy a on telepie sie pod gorke obok okrzyki zolnierzy potrzebujacych wsparcia, leczenia lub ostrzegajacych przed granatem, pojazdem, zolnierzem. Dzwiek przestrzelonego helmu gdy wpadnie headshot lub echo roznoszace sie po wielkich terenach lub bunkrach/tunelach. No po prostu cud miod i orzeszki. Do tego dorzucimy genialna grafike i widoczki na wszystkie akcje w ktorych bierzemy udzial i jest miazga. Dzisiaj w walce mysliwcow zrobilem jedno wielkie wow.

 

Szkoda ze duzo ludzi porzucilo gre ze zwgledu na nude ale rozumiem... Activision juz tworzy nowego kotleta i uwaga... celuja w II WŚ wiec po zabiciu 5 gosci mozna spodziewac sie perka typu artyleria bombardujaca 3/4 mapy wielkosci ziemniaka albo nalot prototypowych dronow.

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
7 minut temu, SkibaPL napisał:

Po upaleniu sie grajac na sluchawkach z 3/4 glosnosci... o matko to jest najlepiej udzwiekowana gra ever. Te wszystkie smaczki nawet te najdrobniejsze typu lekkie stukanie kopyt za murkiem a tu prosze gosciu sie koniem zablokowal i kreci w miejscu. To wszystko mozna wylapac ba nawet Rocka, Izaka i Roja ile razy w koncu dostrzeglem. Bedac w epicentrum to jest po prostu majstersztyk... niby jeden wielki chaos a ale jak sie to rozbije na czynniki pierwsze... tutaj slychac nadlatujacy bombowiec z drugiej strony czolg ze zmeczonym silnikiem patrzymy a on telepie sie pod gorke obok okrzyki zolnierzy potrzebujacych wsparcia, leczenia lub ostrzegajacych przed granatem, pojazdem, zolnierzem. Dzwiek przestrzelonego helmu gdy wpadnie headshot lub echo roznoszace sie po wielkich terenach lub bunkrach/tunelach. No po prostu cud miod i orzeszki. Do tego dorzucimy genialna grafike i widoczki na wszystkie akcje w ktorych bierzemy udzial i jest miazga. Dzisiaj w walce mysliwcow zrobilem jedno wielkie wow.

 

Szkoda ze duzo ludzi porzucilo gre ze zwgledu na nude ale rozumiem... Activision juz tworzy nowego kotleta i uwaga... celuja w II WŚ wiec po zabiciu 5 gosci mozna spodziewac sie perka typu artyleria bombardujaca 3/4 mapy wielkosci ziemniaka albo nalot prototypowych dronow.

skiba urzekła mnie twoja historia. Powinienes bloga napisac albo kanal na youtubie otworzyc i dzielic sie przezyciami na haju z szersza publicznoscia, nie marnuj talentu na jakims forum o gierkach

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na zmianę gram w BF1, Paragon i Wowa. Przy Winter patchu pewnie wkręce się na dobre. Ostatnio Okoniego i Cwira spotkałem na polu bitwy. Niestety zamiast pokazać swoje umiejętności to lamiłem jak nigdy chyba. Oczywiście jak na złość jak sobie poszli to miałem chyba swój najlepszy mecz, 44-10 piechotą na Upadek Kolosa.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie ma to jak po takim czasie od premiery gry odkrywac nowe bajery :24_stuck_out_tongue: jesli ktos gra duzo medykiem biegajac z cei-rigotti, mondragonem itp to polecam krzyzakiem w dol zmienic ze strzalow pojedynczych na automatyczny. Niby szybkostrzelnosc jest taka sama jak testowalem ale znacznie wygodniej jest trzymac spust i pruc z automatu niz naciskac caly czas triggera. Zwlaszcza sprawdza sie to w pomieszczeniach bo jest po prostu latwiej i wygodniej. No i nie trzeba po kazdym respie tego krzyzakiem zmieniac nawet po zmiane mapy.

Odblokowal ktos juz bartka? jest to cos specjalnego ze nie wazne gdzie goscia pacniemy padnie na strzala czy tylko wizualnie sie rozni od innych bialych broni?

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chciałbym zakupić  BF1, ale kompletnie nie znam się na tych wersjach premiuim, ultimate itp. Jaką wersję najbardziej opłaca się kupić?

Czy jak kupię edycję specjalną za 349zł to jest ona jako premium?

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/battlefield-1-edycja-specjalna/cid=EP0006-CUSA02387_00-DELUXEEDITION001?utm_medium=ps&utm_campaign=SIEE_Paid_Search_Store_Acquisition&utm_source=Google&utm_term=ps-we-5-89521&utm_content=Mediacom_Paid_Seach_Acquisition_PlayStation_Store_EMEAR_Always_ON_Google&emcid=ps-we-5-89521

Czy lepiej kupić podstawową i do tego premium? Gubię się w tym

Edytowane przez totomasza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od razu ja zapytam, czy nie będzie problemem posiadanie podstawki Bf1 na płycie, a premium w wersji cyfrowej ?

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak jest z tymi wersjami? Którą wersję wybrać aby nie przepłacić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Weź podstawkę pograj z dwa- trzy tygodnie. Jeśli po tym czasie dalej będziesz zachwycony i zdecydujesz się na dłuższą przygodę z grą to wtedy kup PREMIUM.

Standardowo kosztuje jak zawsze pewnie 209 zł. Ale to mówię najlepiej kup płytkę pociułaj i określ czy dalej Cię ten fps kręci.

Piszę tak dlatego,że wielu .... wielu graczy po dłuższym obcowaniu BF1 po początkowej euforii odczuwa znużenie i brak motywacji (spowodowane słabą zawartością gry, sieciowych problemów i ubogą różnorodnością rozgrywki)

Płytkę zawsze można pogonić i w sumie tyle co mam do powiedzenia w tej kwestii.

Twoje bejmy Twój wybór :)

Edytowane przez Mandi
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przelecz ocalonych - dobry film dla medykow ktorzy nie podnasza swoich :) Tez kiedys taki bylem ze wskakiwalem do pomieszenia wypelnionego wrogami byle tylko ciapnac swojego defibrylatorem ale ta edycja i caly ten plebs co przyszedl z coda tak mnie zniechecil ze szkoda gadac. W 1 robilem to samo wolalem podniesc 2 i zginac ale szybko sie do tego zniechecilem gdy caly czas medyk z druzyny depal mnie i biegl dalej...

Na miejsce strzykawki wskoczyl granatnik - 200 killi na koncie.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili już praktycznie nikt nie czeka na medyka tylko trzyma X'a.

Sam zamiast strzykawki noszę granaty na karabin bo nie ma sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja już mało gram w BF1 bo jakoś po około 100h przegranych mnie zmęczył i bardziej teraz mnie Rainbow Six Siege do siebie przekonał ale w zasadzie jeśli chodzi o medyka to ja mam na odwrót :24_stuck_out_tongue: Jak więcej grałem to się wkurzałem że nie podnoszą i też od razu trzymałem X'a, czasami tylko dając szanse medykowi żeby mnie podniósł, teraz cierpliwie czekam przynajmniej do momentu kiedy jest napis Skip i nie trzeba trzymać X'a żeby wczytywał się pasek. Doszedłem do wniosku że nie ma to sensu bo i tak szybciej się nie zrespawnuje.

A ze strzykawką biegam dalej ale jednak nie podnoszę na pałę, bo lepiej żeby kolega z teamu zginął niż jakby przeciwnik miał złapać dodatkowe fragi za to że zabije mnie i reanimowanego kolegę, trzeba wszystko na chłodno, jak jest możliwość to oczywiście nie waham się i podnoszę. Z randomami tak widzę różnie, jak się czeka trochę to można się nawet doczekać aż ktoś nas wybawi, no ale i tak standardem mimo wszystko jest to że medyk chodzi po ciele albo podbiega na 2-3 metry a potem się oddala :1_grinning:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, SkibaPL napisał:

Odblokowal ktos juz bartka? jest to cos specjalnego ze nie wazne gdzie goscia pacniemy padnie na strzala czy tylko wizualnie sie rozni od innych bialych broni?


Nie ma chyba broni, która na strzała kładzie - nie licząc eliminacji od tyłu.
Bartek na dwa hity. Tak samo ten nóż ząbkowany.
To jest raczej kwestia skina tylko. Bartka odblokowałem jakoś w 2-3 tygodnie od premiery a nóż przed świętami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Bartłomieja odblokowalem już spory czas temu, czekałem na niego jak na zimne piwo po pracy. Ale szybko się z niego wyleczyłem, też myślałem że zbiera na hita, no i się przeliczyłem, mało tego, były momenty że machałem dwa razy i typa nie zabijałem. Wolne to i mało skuteczne. Lepsza saperka,  bo lekko postrzelonego typa kładzie na raz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubilem spedzac dlugie godziny z battlefieldem, wg mnie byla to seria pewniak, gra multi z zywotnoscia przynajmniej pol roku ciaglego grania a i po tym czasie chetnie odpalana na przemian z innymi, nowszymi produkcjami. Z BF1 sytuacja wyglada nastepujaco: 
Kupilem gre na premiere, pogralem miesiac, wialo nudą, kupilem titanfalla 2 , do bfa powracalem moze raz w tugodniu na meczyk lub dwa, kupilem overwatcha, bfa jeszcze nie odpalalem bo jakos zle mi sie kojarzy, stosunkowo nudna i oklepana rozgrywka w polaczeniu z dlugim matchmakingiem grajac w mniejsze tryby efektywnie zniecheca... Poza tym polityka platnych dlc i dzielenie graczy odstrasza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeszcze w temacie medyków (włączcie napisy ;) ):

 

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×