Skocz do zawartości
dreamtox

Pro Evolution Soccer 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Ten OF jest zdecydowanie najlepszy (link na dole)

Chłopaki nie zadbali tylko o koszulki i nazwy drużyn, ale także o to by kolory na radarze zgadzaly się z oryginalnymi kolorami.

Loga lig polecam ściągnąć samodzielnie i wgrać ręcznie jak w PES 2016

https://drive.google.com/file/d/0B7ewOjBKeeSxUFQwbzVZWEo3WWs/view

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać że Bundesliga będzie, ale jest w fazie testów. Myślę że w przyszłym tygodniu otrzymamy kolejna aktualizacje na maila ;-)

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś by miał dobrze zrobiona bundeslige, to podlinkujcie proszę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał o bramkarzy i taki Buffon gdy grałem Juve wyciągał niesamowite piłki, ale też w akcji sam na sam większych szans nie ma. Niemniej jednak jest to fajnie wyważone. Bramkarz bardzo często paruje piłkę na boki a nie wprost pod nogi napastników.

Aha i w końcu można spokojnie grać w dzień, bo nie ma już tych idiotycznych cieni, gdzie nie było nic widać. 

 

Co do MyClub to faktycznie dla mnie ten tryb jest nieporozumieniem. Ten Team Spirit, losowanie grajków, brak możliwości grania własną taktyką i beznadziejne liczenie siły drużyny, jak dla mnie zabija ten tryb. 

Wolałbym faktycznie, żeby było coś na wzór ML.  

 

A co do lagów to miałem tylko jeden mecz na 11 chyba, w którym nie dało się grać. Aż dziwnie , że nas nie rozłączyło. 

Póki co gra się świetnie i jest syndrom kolejnego meczu...

Aha i  jeszcze jedna fajna rzeczy. Nie ma stałych form w dywizjach i jedynie tendencje do form danych drużyn. 

Czyli np taka Borussia ma tendencje E i większość zawodników ma słabsze formy i np taki Aumabeyang raz ma strzałkę w dół a raz bok, także fajnie się gra, bo trzeba rotować składem. 

 

Generalnie fanom piłki śmiało polecem nowego PES i nie ma się nad czym zastanawiać, jeśli ktoś czuje głód piłki. 

Wyników hokejowych póki co nie ma i często gram na zero z tyłu. Trzeba tylko dopracować taktykę :)

Japa cieszy się dalej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzupełnieniem już sobia Loga i zaczynam zabawę Master Legue Lyonem :-)

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, TrueGrand napisał:

Jak ktoś by miał dobrze zrobiona bundeslige, to podlinkujcie proszę .

Oto link z Bundesligą http://www.pes-patch.com/2016/09/pes-2017-ps4-dfl-option-file-2017-v1-1-bundesliga-by-cristiano92.html 

Sam nie sprawdzałem,ale opis całkiem całkiem.Te crashe w komentarzach mnie zastanawiają.

Edytowane przez Tomek_28
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, arboos napisał:

 

 

A co do lagów to miałem tylko jeden mecz na 11 chyba, w którym nie dało się grać. Aż dziwnie , że nas nie rozłączyło. 

 

Zazdroszczę. Gra mi działała dobrze pierwszego dnia wieczorem. Reszta to praktycznie mecze z tą ikonką w rogu i wyczuwalny lag. 

 

Mam ten sam net od PES 2014. Wtedy to może 25mb/s wystarczało do komfortowej gry, PES 2015 działał idealnie. 16 i 17 to u mnie kupa. 

Wydaje mi się, że ta niezbyt zawrotna predkość powoduje, że prawie nigdy nie mam hosta i gram na lagu. Ale z drugiej strony speedtest.net zawsze mi pokazuje ping poniżej 10ms. Wiec nawet jako druga osoba powinno jakoś to działać.

Wyskoczyła mi informacja w grze, że mam ciągłe opóźnienia i straty wiec potestuje net i zgłosze się do dostawcy. 

Ale odpaliłem dzisiaj Black Ops 3 od razu po zlagowanym meczu z kimś z Warszawy i ping w grze miałem coś między 30-60 ms, przeciwnicy padali od razu. Żadnych przycięć, strat pakietów, Nat otwarty. Grało się idealnie. Niestety nie mam FIFY, aby porównać. 

 

Oby to było coś u mnie, bo wiecie, że jeśli osoby ze słabszym netem mają taką jakość to online w tej grze umrze po 3 miesiącach znowu. Zostaną sami z ratingiem 900 co jeszcze będą uciekać z meczów. :1_grinning:  

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć dobre połączenie innaczej się nie da grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy 120 Mbit nie mogłem grać w PES 2016 normalnie .

Zmieniłem nawet dostawcę ale dalej syf.

PES 2017 póki co działa świetnie a i gra wydaje się swietna. Ale, za 200 meczy będzie można wydać "obiektywny" werdykt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki.Gdybym wgrał sobie jakiś patch,a potem chciałbym zmienić na inny,czy idzie wykasować wszystkie pliki z poprzedniego przed wgraniem drugiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna stronka o PESie  http://www.pesgaming.com/   

Widać na niej ,że ten patch z Bundesligą jest najpopularniejszy,aktualnie DFL Patch ma 37 stron komentarzy,a drugi najpopularniejszy WEHK ma tylko 5 stron

Składy reprezentacji jakby ktoś nie wiedział po przekręconych nazwiskach http://www.pesgaming.com/showthread.php?t=100493 Po wejściu na skład Polski można sobie zobaczyć np.aktualnie 3 zrobione twarze Lewandowskiego,narazie średnio podobny.

5 godzin temu, TrueGrand napisał:

Jak ktoś by miał dobrze zrobiona bundeslige, to podlinkujcie proszę .

Tutaj już dzisiejsza wersja DFL ver.2 z Bundesligą http://www.mediafire.com/download/9lg2n0dvis6txck/DFL+OF+2017+V2.zip  Jest Legia dodana podobno.

Co do Lewandowskiego to próbujcie w edytorze w grze zrobić jego twarz,albo wybierzcie sobie jedną z tych trzech co podałem.

Edytowane przez Tomek_28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połączenie na 5 to jest najlepsze? Do kuhwy każdy mecz teraz jest zlagowany,co chwilę ten kwadrat się pojawia,łączy mnie z jakimiś Hiszpanami z drewnianym netem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś potwierdzić/zaprzeczyć (ale na 100%) czy w tych pełnych OFach będą poprawiane facjaty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, haobao_PL napisał:

Może ktoś potwierdzić/zaprzeczyć (ale na 100%) czy w tych pełnych OFach będą poprawiane facjaty ?

W DFL patch Lewandowski ma face poprawiony,ale taki Lahm  nie. Jednak patchmakerzy mogą te twarze poprawiać według mnie tylko w edytorze gry,więc aż tak dokładnie odwzorowanych twarzy nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram narazie w Demo, porównując je z Demem FIFA

Bez zbędnych zdań - choć gameplay w FIFA znacznie się poprawił to czuć, że to ciągle ta sama gra. Do PESa próbuje powrócić po dluugieej przerwie i jakże szybko sentyment wraca.

Gameplay w PES jest świetny, czuć tą swobodę w tworzeniu swojej własnej gry. FIFA jest taka jakby plastikowa, zarówno modele postaci jak i sam gameplay, który dodatkowo jest znacznie bardziej oskryptowany, przez co nie daje tej frajdy i swobody (żeby nie było FIFA w moim odczuciu i tak znacząco się poprawiła i jest na prawdę dobrze).

Jedynie co ciągle mi nie daję spokoju to brak tych licencji.

Niby jest możliwość edycji itp. ale gotowych paczek pojawia się sporo i wkurza to, że nie ma jednej jednej słusznej modyfikacji.

Kurcze i ta cena.. Produkt bez licencji nie powinien być tak drogi...

Pomimo tego wszystkiego bardzo mocno skłaniam się w tym roku do powrotu do PESa bo to na prawdę inny wymiar rozgrywki względem konkurenta :)

P.S.

Będzie to mój pierwszy PES na PS4 :1_grinning:

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W patchu DFL włączam mecz z kompem,nie można przed wyborem drużyn dać Live Update(jest pod R3),bo wtedy składy z patcha nie działają.Drugi minus patchy to w game plan "robieni" zawodnicy nie mają zdjęć,są zdjęcia puste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam !

mam pewien problem z ML. W głównym menu w GAME PLAN mam ustawiony skład, który zawsze się zmienia przed meczem na ten który był domyślny. Pytanie jak zrobić żeby skład zawsze był taki sam, bez konieczności zmian przed każdym meczem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest wyborna, gra się mega miodnie lepiej niż w 2016, gdzie w sumie grałem od premiery do premiery. 

Grałem online div i online competition prawie jak offline z kolei w MyClub mimo TS 90 czułem się jakbym grał elewatorami po 40 ovr w wodzie po kolana. Reakcja po sekundzie z klepy nie da się grać. 

Może to poprawią mam nadzieję bo tryb MyClub jest mega wciągający. 

Gra jest wybitna, Fifa jak dla mnie nie pasuję, ledwo dograłem jedną połowę. 

P. S ten cały auction house to śmiech na sali. Żeby zbić jakiegoś topowego grajka chyba z 500k GP wydać. Jak oni wyobrażają sobie uzbierać tyle bez farmy, bo myślę, że raczej farmy nie zakładają. 

Ogólnie już chyba w Novice cup odbierają piłkę bramkarzowi więc i farma cienko w tym roku ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minut temu, 84siwy84 napisał:

Gra jest wyborna, gra się mega miodnie lepiej niż w 2016, gdzie w sumie grałem od premiery do premiery. 

Grałem online div i online competition prawie jak offline z kolei w MyClub mimo TS 90 czułem się jakbym grał elewatorami po 40 ovr w wodzie po kolana. Reakcja po sekundzie z klepy nie da się grać. 

Może to poprawią mam nadzieję bo tryb MyClub jest mega wciągający. 

Gra jest wybitna, Fifa jak dla mnie nie pasuję, ledwo dograłem jedną połowę. 

P. S ten cały auction house to śmiech na sali. Żeby zbić jakiegoś topowego grajka chyba z 500k GP wydać. Jak oni wyobrażają sobie uzbierać tyle bez farmy, bo myślę, że raczej farmy nie zakładają. 

Ogólnie już chyba w Novice cup odbierają piłkę bramkarzowi więc i farma cienko w tym roku ;(

Auction House jest ok ,ale drogo tam.No ,ale to jedyny sposób aby do drużyny ściągnąć konkretnego zawodnika.Zapytacie jak,a więc już tłumaczę.Chcę np.Bale z Realu,to kupuję agenta 5 gwiazdkowego o specjalności Walia,wychodzi wtedy od groma graczy z Walii,ale jak połączę go z drugim agentem 5 gwiazdkowym o specjalności Liga Hiszpańska ,to z piłek może wyskoczyć już tylko Bale.Trzeba szukać okazji na aukcjach to wtedy trafiają się perełki:1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie trafiłem w pierwszym strzale Messiego, którego obrońcy z overall 70 spokojnie przepychają :)

MyClub wciągający , ale budowanie TS w meczach z kompem to żenada !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób grania 1 vs 1 z wgranym patchem,bo w momencie wyboru drużyn pisze że Gość 1 nie ma uprawnień do plików multimedialnych i trzeba grać drużynami man red,man blue itd.Jak nie ma sposobu to będzie kicha straszna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z DFL patch. Wgralem wszystkie stroje i wiekszosc z nich dziala oprocz strojów Championship (2 liga angielska), loga i nazwy klubow dzialaja. Chcialem pograc master league Newcastle, ale kluby maja nieoryginalne stroje. W innych ligach jest ok. Mieliscie moze podobne problemy? Wgralem stroje ponownie, ale nadal jest o samo...

Edytowane przez sulivein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×