Skocz do zawartości
dreamtox

Pro Evolution Soccer 2017

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Tomek_28 napisał:

W patchu DFL włączam mecz z kompem,nie można przed wyborem drużyn dać Live Update(jest pod R3),bo wtedy składy z patcha nie działają.Drugi minus patchy to w game plan "robieni" zawodnicy nie mają zdjęć,są zdjęcia puste.

Być może dlatego, że ten patch nie jest kompatybilny z patchem Konami. W starszych edycjach było tak, że po każdej aktualizacji od Konami patch fanowski też musiał zostać zaktualizowany, żeby był z nim kompatybilny.

 

 

6 godzin temu, Tomek_28 napisał:

Jest jakiś sposób grania 1 vs 1 z wgranym patchem,bo w momencie wyboru drużyn pisze że Gość 1 nie ma uprawnień do plików multimedialnych i trzeba grać drużynami man red,man blue itd.Jak nie ma sposobu to będzie kicha straszna

Jest, kolega musi zalogować się na konsoli na jakimś koncie, na którym niestety też trzeba wgrać patch. Zawsze tak było, że chcąc grać na różnych kontach w PES-a trzeba mieć na każdym wgrany patch.

 

 

4 godziny temu, xVp10neerVx napisał:

Czy DFL patch działa w online divisions? Czy mozna grac Bayern Monachium?

 

Generalnie patche działają online, a jeśli chodzi o Bayern to nie będzie działać żaden, ponieważ w grze nie ma fake odpowiednika Bayernu.

Edytowane przez adasiulko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to ten OF od pesuniverse jest w osobnych plikach...imo lypa trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze trochę zabawy z tym będzie... Wygranie Patcha Optional File, co tydzień aktualizacja składów i podmiana znowu na pliki systemowe... Potem znowu Optional File i tak w koło :)

Gdyby nie te licencje to w PES ogrywało by dużo więcej ludzi bo gameplayowo to PES jest na prawdę sporo lepszy od FIFA :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, haobao_PL napisał:

Z tego co widzę to ten OF od pesuniverse jest w osobnych plikach...imo lypa trochę.

Trochę, tak, ale zajęło mi to jakieś ~10min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak pokładam nadzieje w OFie DFL, jest już wersja v.2, jest Bundesliga, jest La Liga 2. Wszystko w jednej paczce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jak zagrać 2 vs 2 online na jednej konsoli ?? Kiedy próbuje utworzyć pokój to widzi tylko osobę zalogowana na konsoli i trzeba czekać aż 3 inne osoby się dołączą. Pamiętam, ze kiedyś na ps3 można było normalnie grac mając dwa pady vs 2 inne osoby online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak idzie grać 1 vs 1 z wgranym patchem.Kumpel jak do mnie przychodzi to gra na moim drugim koncie PSN na USA, które mam przypisane do użytkownika1 i wtedy ma już uprawnienia do plików multimedialnych.Nie trzeba na tym drugim koncie mieć wgranego patcha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie takie problemy ze strzałami z dystansu. Wykonuje bardzo dużo prób a nic nie wpada.

Edytowane przez kordrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z PES Universe wygląda najlepiej, ale trzeba jeszcze z tydzień poczekać na kompletną wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, januszp85 napisał:

Który OF najlepiej ściągnąć??

IMO DFL. Wersja v2 zawiera już Bundesligę + niższe ligi. Wszystko w jednym pliku. Nie trzeba bawić się w jakieś klocki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co instalowali DFL Patch.W Bundeslidze brakuje mi 4 drużyn Augsburg,Dortmund,Leverkusen i Schalke. Też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schalke, Dortmund i Leverkusen są chyba dostępne w grze nawet bez Option File.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, lukas6660 napisał:

Schalke, Dortmund i Leverkusen są chyba dostępne w grze nawet bez Option File.

Tak są w Other European Teams,ale dziwne że nie są również w Bundeslidze bo tam jest jeszcze 6 fakeowych drużyn i mogły być tam dodane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jedna z ładniejszych bramek na razie:

 

A tak się bawią Milik z Zielińskim w Napoli, nie mogę się oderwać od tej gry !

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, kordrian napisał:

Też macie takie problemy ze strzałami z dystansu. Wykonuje bardzo dużo prób a nic nie wpada.

No właśnie coś ciężko wpada mi tylko z wolnego z 29m się udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to chyba dobrze że strzały z dystansu nie są taką łatwą sprawą.

Ja natomiast zauważyłem że bardzo często dośrodkowania z skrzydeł w pola karne kończą się bramką, nad wyraz często ( na 10 dośrodkowań 8 bramek ). Nie wiem czy to przypadek czy po prostu bramki w ten sposób padają jak asy z rękawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja połowe goli straciłem z rożnych. Trochę przesada z tymi główkami. Może poprawię się w tym elemencie jak mi to ścierwo zacznie porzadnie działać online. 

Zagrałem dziś z 10 meczy, w dwóch połączenie było idealne, z 3-4 wyświetlała się ikonka połączenia, ale dało się grać, a reszta do niczego. 

Gra ma podobnie jak 16 dziwnie napisany kod sieciowy, na wysokim pingu piłkarze nie wybiegają na pozycje, nie odbierają piłki, słabo się ustawiają itd Granie w to mija się z celem. Jak działa idealnie to cudo gra. 

Ale z tego co czytałem na innych forach to sporo ludzi nie może komfortowo pograć. Nikt mi też ne wysyła wiadomości, ze laguje mimo że na tych lagach wygrywam wiekszość meczy. Bo to nie moje łącze jest problemem. 

Robiłem jakiś test w windowsie z pingowaniem do wp i mam takie wyniki: Minimum = 3ms, Maximum = 39ms, Average = 14ms

Konsola na kablu i DMZ. Poświęce chwile i skontaktuje się z dostawcą, ale to wiadomo, że to online w PESie to padaka. Za 3 miesiące będą puste serwery i ci idioci znowu będą zdziwieni, że gra nie zdobyła popularności. Online to powinien być priorytet. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, niestety ja też mam 80℅ meczy w lagu uniemożliwiającym granie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, chrono87 napisał:

Ja połowe goli straciłem z rożnych. Trochę przesada z tymi główkami. Może poprawię się w tym elemencie jak mi to ścierwo zacznie porzadnie działać online. 

Zagrałem dziś z 10 meczy, w dwóch połączenie było idealne, z 3-4 wyświetlała się ikonka połączenia, ale dało się grać, a reszta do niczego. 

Gra ma podobnie jak 16 dziwnie napisany kod sieciowy, na wysokim pingu piłkarze nie wybiegają na pozycje, nie odbierają piłki, słabo się ustawiają itd Granie w to mija się z celem. Jak działa idealnie to cudo gra. 

Ale z tego co czytałem na innych forach to sporo ludzi nie może komfortowo pograć. Nikt mi też ne wysyła wiadomości, ze laguje mimo że na tych lagach wygrywam wiekszość meczy. Bo to nie moje łącze jest problemem. 

Robiłem jakiś test w windowsie z pingowaniem do wp i mam takie wyniki: Minimum = 3ms, Maximum = 39ms, Average = 14ms

Konsola na kablu i DMZ. Poświęce chwile i skontaktuje się z dostawcą, ale to wiadomo, że to online w PESie to padaka. Za 3 miesiące będą puste serwery i ci idioci znowu będą zdziwieni, że gra nie zdobyła popularności. Online to powinien być priorytet. 

Mówisz tylko o MyClub czy o wszystkich trybach online? 

MyClub chodzi ciężko,  nie tyle co lagi chociaż się zdarzają, ale spore opóźnienia, na boisku dużo przypadkowości. 

Natomiast online div i competition sprawuje się elegancko grałem u mnie z kumplem i on twierdzi,  tak samo. 

Stąd moje pytanie do Ciebie/Was. 

Edytowane przez 84siwy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi co jestem zdziwiony mecze chodzą bardzo dobrze. Czasami zdarzy się mecz z lagiem ale to rzadko. Co roku sporo ludzi ma z tym problemy. Ja w pes2015 miałem taką lipę i nic nie pomogło.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście też stosunkowo dużo tracę po głowach. Nie mniej, to akurat jestem w stanie sobie wytłumaczyć bo ewidentnie ociekam żywicą w defensywie na ten moment. Natomiast jeśli chodzi o kwestie połączenia to póki co nie mogę narzekać - raz zdarzyło mi się zagrać z ikoną, raz z takim już naprawdę konkretnym, nieprzyjemnym delayem. Całkiem przyzwoicie, aczkolwiek nie grałem jakoś bardzo dużo, może nieco ponad 10 spotkań. 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przed główkami się bronie w ten sposób że przełączam manualnie na obrońce i staram się przeciąć podanie. Z główek najmniej tracę bramek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×