Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, mariuszmar napisał:

Panowie, a ten mount którym jeżdżą na początku trzeba kupić za złotówki czy to w jakiś inny sposób można zdobyć? Chodzi mi o takiego tygrysa(czy co to tam jest) niebieskiego. Widziałem jak koleś na 5lvlu smigał na tym. Ja muszę na piechotę wszędzie gonić.

 

Aby juz od 1 levelu jezdzic na niebieskim tygrysie plus miec jako towarzysza maga, trzeba przy pierwszym odpaleniu gry zarejestrowac sie (ja to zrobilem z poziomu konsoli - nawet nie szedlem do kompa) na stronie producenta Arc "costam".

Jak juz to zrobisz to w miescie glownym jak staniesz plecami do Generała Knoxa i pojdziesz kilka krokow do przodu, zauwazysz straganik przy ktorym stoja dwie osoby. Jedna  nich ma pudelko z prezentem nad glowa. Pogadaj z nim - wybierz tam opcje/zakladke Free lub cos podobnego (nie pamietam teraz dokladnie) i mozesz cieszyc sie tygrysem i towarzyszem, ktory bedzie wspomagal cie w boju :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rejestrowałem się na tej stronce, wtedy pytała też o połączenie kont psn z czymś tam. Przeglądałem też tę zakładki z prezentami itp ale widocznie musiałem coś przeoczyć. Dzięki za odpowiedz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka całkiem przyjemna, mam lvl 14, gram powolutku od paru dni. Jakaś gildia, ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wbiłem 60lvl, teraz będę lewelował drugą postać - trzeba wykorzystać event z x2 xp.

Takie pytanko.

Na na broń nie mogę narzekać - po wbiciu 60lvl kupiłem fioletowy sztylet i łuk (5 Tarmalune Trade Bar za każdy itemek).  Ale pozostałe wyposażenie to cienizna (różnolewelowa zilonizna).  W jaki sposób zdobyć coś leszego? (na drop z mobków pewnie nie ma co liczyć)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś Polska gildia która przyjmuje początkujących w swe szeregi ? :24_stuck_out_tongue: Póki co to 20 lvl Ranger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł patch bodajże wczoraj. Poprawił się framerate w miastach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko, czy to ta sama gra, która jest chyba od 3 lat dostępna za free na PC? Pytam, bo jeśli tak, to na PC chwilę pogram, a jak mi przypasuje to ściągam na PS4.

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, dziękuję za szybkie info. Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do poniedziałku trwa event x2 astral diamonds. Warto przysiąść - spokojnie można uzbierać sporą część potrzebną do zakupu vipa. (jeśli ktoś nie chce wydawać prawdziwej kasy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zaczynam, ciężko ogarnąć. Nie ogarniam jeszcze kwestii podnoszonych przedmiotów, co do czego, co można sprzedać, a co jest cenne (uzbrojenie i ciuchy wiadoma rzecz, jest porównanie itp.). Dojadę do 20lvl i ocenię. Ogólnie uwielbiam takie łażenie, misje, zbieranie. Na moje szczęście ta gra to "bardziej" Diablo niż Elder Scroll, który wywaliłem po 30min :) Sporo wszystkiego, jak mnie wciągnie to vipa na miesiąc wykupię. 41zł za 1000  to jak dla mnie dobra cena, natomiast ceny przedmiotów i innych dodatków szokują...po 100, 200, 400zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na vipa spokojnie (przynajmniej miesięcznego) jest się w stanie uzbierać kasę w grze. Po trzech tygodniach mam uzbierane 2 tys. ZEN. (po ogarnięciu gry da się pewnie więcej, zaczynałem od zera i pewnie sporo rzeczy jeszcze nie wiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko wczoraj i dziś 250 tyś uzbierałem , wcześniej 3500 ZEN na Mounta .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to niemożliwe bez sprzedaży itemów.

Wysłane z mojego HT6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astral Diamondow dziennie da się uzbierać około 20 tys. (2xdungeon, 2xskirmirsch, modlitwa) - za taką sumę kupimy ok 120 zen (przy niskim kursie, teraz nie opłaca się kupować zen ponieważ ze względu na ewent z ad ceny są zawyżone). Mając kilka postaci można powielić ten wynik, ale zajmuję to szmat czasu. ( minimum 1,5 h na postać, nie licząc czasu na modlitwę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa jakies realne plusy z bycia w gildii na poziomie lvlowania? nie mam bezprzewodowej klawiaturki i nie widze potrzeby uspoleczniania sie z innymi graczami :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie. Poza questami dzięki którym można zdobyć trochę expa każdego dnia.

Wysłane z mojego HT6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to ,,trochę expa" dochodzi nawet do 50 tys. (quildowe questy na dungeony) wiec choćby z tego powodu warto w jakiejś gildii być (są jeszcze questy na zabicie określonej ilości mobow w konkretnej lokacji, wykonanie w niej questow oraz rekrutacja pracowników/najemników w enklawie).

Biorąc pod uwagę, że te zadania zaliczamy przy robieniu innych (kille/questy) albo da się je zaliczyć w pięć minut (rekrutacja) relacja czas/zdobyte xp jest bardzo korzystna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest ta modlitwa? 

 

UPDATE

Chodzi o devotion przy posążku?

Edytowane przez graqzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L1 plus krzyżak w prawo przy dowolnym ognisku. Wpada xp, astral diamons i inne bonusy, możesz aktywować kilka razy dziennie (za każdym razem wydłuża się czas do kolejnej możliwości użycia)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sprzedaje itemy

7 godzin temu, HarDy napisał:

Hmm - 250 tys. zen w dwa dni?

250 tyś astral diamonds  .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra jaka ta gra jest rozbudowana...czytam Wasze posty to jakby o innej grze :1_grinning: Wprawdzie dopiero 10lvl, zbieram wszystko ale nawet JEDNEGO "zen" czy Astala nie mam. Nadal nie kumam czym płaci się za trening towarzysza, owszem jest tam czas jego trwania i koszt ale tylko ikonka czegoś, bez opisu. Zrobiłem mu 2 lvl ale prócz xp nie wiem czym płaciłem. Gram łucznikiem, jako power ma taką "drogę" co wali na wprost ale w opcjach jest jeszcze jakiś "fenix", mogę na niego wydac punkt rozbudowy ale za cholere nie wiem czy do inny power czy jakaś rozbudowa obecnego. Gra wciąga jak bagno.

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest fajnie, wow to nie jest ale gra się przyjemnie. Niewiele rzeczy jeszcze rozumiem więc po prostu robie questy i troche traktuje te grę jak rpg z elementami sieciowymi ;) nie rozumiem za bardzo tych pseudo dungeonow gdzie koncze a i tak nie moge otworzyc skrzyni bo nie mam klucza, dosc irytujace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×