Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O 15.07.2016 o 23:57, Reku napisał:

Jest chat gildiowy oraz w party, tak jak w eso

Voice-chatu gildyjnego z tego co pograłem, a wbiłem 36 poziom, nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam gra Panowie? Czekam cały czas aż ktoś choć trochę pogra i wrzuci mini reckę/wrażenia z gry :) Jestem ciekawy czy te osoby, które grały również w Teso co by teraz wybrały jeśli by wybierać między tymi dwoma grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie może kiedy gra się pokaże na psstorze w tej wersji f2p? o której jest update psstora? są jakieś sztywne godziny jak na itunes? czy rzucają kiedy chcą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro ma się pojawić.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra była dostępna już chwilę po północy :good:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak za darmo to warto sprawdzić. Oglądam filmy i nie jest źle wieczorem sam zobaczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden ogromny problem póki co ... Ilość klatek w mieście spada tak bardzo ze ciężko się na to patrzy .

No i jak dla mnie to szkoda że zdecydowali się na taki model zamkniętych lokacji zamiast otwartego świata jak w L2 i WoW no ale idzie przywyknąć :)

 

No a z plusów to ... Łucznik jest OP :good:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobiłem 5 lvl i już chyba mi starczy. Gra tak dropi, że ciężko popatrzeć i w ogóle jakoś mało ciekawe to wszystko.

Nie wiem czy będzie mi się chciało to jeszcze kiedyś włączyć. Czas pokaże.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko jak zaczne grac offline i po jakims czasie np jak przejde fabułe lub wczesniej to czy tą postacią będe mogl grac online z wiara ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak offline ? Przecież to jest MMO tu wszystko jest Multi :whistling:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako były gracz silkroad online i guild wars 2 ta gra to jakaś porażka... Animacje sztywne sama gra nie powala grafiką a stabilność jest na niskim poziomie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś już wspomniał w komentarzach. Ta gra nie ma duszy. Jest po prostu nijaka. Sam ledwo przeszedłem tutorial, bo już byłem znudzony. Oczywiście dałem grze szansę, bo później musi być lepiej. Jednak wyszło inaczej i uznałem, że to strata cennego wolnego czasu.

I żeby tak dropić klatki przy tak brzydkiej grafice to już naprawdę...

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i niestety nie ma polskiej wersji, a posiadacze Magnetowidów grają z napisami Pl. Szybko się pobrało i jeszcze szybciej poleciało z dysku. Szkoda czasu na kolejne crapowate f2p...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym brakiem PL, to dali dupy :24_stuck_out_tongue: Raczej winę można zwalić na PCtowców, którzy nie napełnili odpowiednio sakiewki wydawcy. Z drugiej strony, oni najlepiej się znają na tego typu produkcjach i widocznie mieli do tego powody 

 

Ja osobiście pokładałem dość duże nadzieje w tym tytule, bo pamiętam jeszcze czasy neverwinter nights. Jest średnio, a system craftingu to dla mnie osobiście największa porażka, jaką widziałem.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również podzielam wasze zdanie. W mieście gra naprawdę gubi klatki, a możecie mi wierzyć, ja nie widziałem problemu przy premierze AC Unity XD

Z tłumaczeniem to też polecieli w kulki nieźle. Xbox ma więc co za problem było zrobić na Playke.

Tak jak Foxter liczyłem na ten tytuł, ale prawdopodobnie się go pozbędę.

@Mały offtop - są na horyzoncie jakieś MMO na Ps4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku wbilem 14lvl i troche zbadalem gre, pogram tak do 20lvl, zeby obczaic pvp i bardziej wymagajace dungi, bo na chwile obecna to dupy nie urywa Obecnie mam chec jeszcze pograc tak jak to bylo w przypadku TESO tyle, ze nie odpalilem juz tej gry od ponad 4 miesiecy po wbiciu 20lvl :1_grinning:

Wyryto na telefonie

W moim przypadku wbilem 14lvl i troche zbadalem gre, pogram tak do 20lvl, zeby obczaic pvp i bardziej wymagajace dungi, bo na chwile obecna to dupy nie urywa Obecnie mam chec jeszcze pograc tak jak to bylo w przypadku TESO tyle, ze nie odpalilem juz tej gry od ponad 4 miesiecy po wbiciu 20lvl :1_grinning:

Wyryto na telefonie

W moim przypadku wbilem 14lvl i troche zbadalem gre, pogram tak do 20lvl, zeby obczaic pvp i bardziej wymagajace dungi, bo na chwile obecna to dupy nie urywa :38_worried: Obecnie mam chec jeszcze pograc tak jak to bylo w przypadku TESO tyle, ze nie odpalilem juz tej gry od ponad 4 miesiecy po wbiciu 20lvl :1_grinning:

Wyryto na telefonie

W moim przypadku wbilem 14lvl i troche zbadalem gre, pogram tak do 20lvl, zeby obczaic pvp i bardziej wymagajace dungi, bo na chwile obecna to dupy nie urywa :38_worried: Obecnie mam chec jeszcze pograc tak jak to bylo w przypadku TESO tyle, ze nie odpalilem juz tej gry od ponad 4 miesiecy po wbiciu 20lvl :1_grinning:

Wyryto na telefonie

W moim przypadku wbilem 14lvl i troche zbadalem gre, pogram tak do 20lvl, zeby obczaic pvp i bardziej wymagajace dungi, bo na chwile obecna to dupy nie urywa :38_worried: Obecnie mam chec jeszcze pograc tak jak to bylo w przypadku TESO tyle, ze nie odpalilem juz tej gry od ponad 4 miesiecy po wbiciu 20lvl :1_grinning:

Wyryto na telefonie

W moim przypadku wbilem 14lvl i troche zbadalem gre, pogram tak do 20lvl, zeby obczaic pvp i bardziej wymagajace dungi, bo na chwile obecna to dupy nie urywa :38_worried: Obecnie mam chec jeszcze pograc tak jak to bylo w przypadku TESO tyle, ze nie odpalilem juz tej gry od ponad 4 miesiecy po wbiciu 20lvl :1_grinning:

Wyryto na telefonie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak kilka lat temu wydano na DVD pierwszy sezon Battlestar Galactica. Ponieważ sprzedaż była większa niż oczekiwano wydano też drugi sezon. Znowu sprzedaż była większa niż zakładały plany ale nie tak duża by wydać kolejne sezony.

Z tłumaczeniem NW w pewnym sensie sprawa wygląda podobnie. Rynek nie jest tak duży by nam się chciało grę lokalizować i z tego powodu nie będziemy walczyć by dzięki tej lokalizacji rynek się zwiększył.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro Magnetowid dostał polskie znaczki, to znaczy, że jednak może się to wydawcy opłacać. A skoro baza posiadaczy PS4, jest w Trzecim Świecie wieksza niż Xone, to lekko dziwi taka polityka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, kloose napisał:

Ale skoro Magnetowid dostał polskie znaczki, to znaczy, że jednak może się to wydawcy opłacać. A skoro baza posiadaczy PS4, jest w Trzecim Świecie wieksza niż Xone, to lekko dziwi taka polityka...

 

Popieram. Jakoś ruskie napisy nie były dla wydawcy problemem, tak, jak przyjmowanie wpłat w grze w PL. Tylko polonizacja była kłopotliwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie ma wsparcia dla PL od roku. Na x1 tłumaczenie jest, bo zakwalifikował sie on w okresie, gdy wsparcie jeszcze było. Co do Ruskow, to oni sporo wydają na tego typu produkcje ;)



Zreszta dziwnie by wyglądało, gdyby część gry była po PL, a reszta po Ang.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z poziomu na poziom gra się coraz przyjemniej. Dochodzą do co róż nowe możliwości. Obecnie mam 18 poziom i ciągle rośnie. Hmm.. Przydałoby się jakieś gildii poszukać. :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest nie dla mnie. Wiem że po tak krótkim czasie ciężko ocenić tego typu pozycję, ale za cholerę nie mogę zmusić się żeby ją ponownie odpalić. Gram już prawie rok w ESO i gra mnie wciągnęła od samego początku. Dla mnie w ESO wszystko wygląda bardziej naturalnie, łącznie z grafiką, wyglądem postaci i systemem walki. W Neverwinter jest za kolorowo. Oczywiście nikt nie musi się ze mną zgadzać bo każdy ma swoje zdanie i trzeba je uszanować. Pozdrawiam.

Edytowane przez anarom 1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×