Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli rozumiem że to wina serwerów sony, a nie mojego połączenia. A czy ma to wpływ na ping w grach? Dalej np. w Rainbow Six mam ping około 110 taki sam jak przy Neostradzie 10 MB/s, nie znam się za bardzo na tym a miałem nadzieje że coś mi się w tej kwestii poprawi jak zwiększę prędkość internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa Wam psn?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko ;) internet dostarcza mi UPC w domu mam 1 laptop podłączony kablem  do routera (technicolor z upc ) i 2 telefony po wifi, PS 4 podłączyłem kablem - tak samo jak laptop i co jakiś czas na ps4 wyskakuje kabel sieciowy odłączony, pokazuje się to losowo czasami raz dziennie czasami po 4-5, po wifi jest tak samo. Miał ktoś podobny problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń, kłóć się, może wymusisz na nich modemorouter cisco.

Na Technicolorze Wi-Fi mi sypało neta.

Zrywało połączenie losowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Internet sypie się tylko na ps4, na laptopie net działa poprawnie nawet jeżeli na ps  wyświetliło ze kabel sieciowy został odłączony 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem tak na ps3 aż w końcu przestał reagować na włożenie wtyczki i cały czas wyświetlał się komunikat o odłączeniu, net działał tylko przez wi-fi i okazało się,ze karta sieciowa na konsoli padła :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń, kłóć się, może wymusisz na nich modemorouter cisco.

Na Technicolorze Wi-Fi mi sypało neta.

Zrywało połączenie losowo.

Miałem od nich cisco i niestety taki sam objaw. Raz na jakiś czas ten monit. Teraz mam supernova, ps4 po wifi i wszystko śmiga ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

Otwierał ktoś porty dla ps4 w Funboxie Orange? Może mi wytłumaczyć jak to zrobić od podstaw, nie znam się na tym zbytnio a chciałbym to zrobić u siebie i sprawdzić czy będzie różnica na "plus" w stosunku do standardowej konfiguracji ? A może już ktoś to zrobił i może opisać czy coś to pomogło ;) Z góry dziękuje za pomoc i Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób test połączenia na konsoli - jaki masz NAT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem test, mam NAT 2 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za pomoc ;) mam jeszcze jedno pytanie, można jakoś zmniejszyć ping w grach? są jakieś sposoby ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytnij kabla trochę, im krótszy tym lepszy :crazy:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem od nich cisco i niestety taki sam objaw. Raz na jakiś czas ten monit. Teraz mam supernova, ps4 po wifi i wszystko śmiga ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

supernova to nazwa modemu od nich ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kinczel :

Nie nie, to usługa od Orange ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez CzarnuchYO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal macie problemy z pakietami? Ja już nie mam tego komunikatu ale nadal w prędkości ściągania mam 2 MB czasami 3 lub 4 gdzie zazwyczaj było o wiele więcej. .. bety aktualizacje czy cyfrówki ściągaly się raz dwa a teraz głupie 5 gb ściąga się 6 godzin

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już nie mam, na 20 testów 20 bez info o fragmentacji, prędkość tak średnio 150/150mbs,

wszystko na auto (dhcp,dns,mtu) ewidentnie wina serwerów psn, widać ,ze pracowali nad tym w tygodniu, pozdr.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam
Pytanie odnośnie LTE.
Net mam od T-mobile, router E5377Ts-32, w konsoli nat 2 ( choć i tak brak możliwości przekierowania portów, DMZ itp. w routerze), ściąganie ok 12Mb/s na teście połączenia ( słaba pręd. z racji tego gdzie aktualnie mieszkam)
I teraz głowny problem/pytanie: T-mobile blokuje coś? jak dam do ściagania np. demo 720Mb , to czas ściągania ok, 12 minut. 
Na utorrent na pc sprawdzałem ściąganie to też lekko powyżej 2Mb/s i koniec.
Dysk mi się kurczy, usuwam cyfrówki  i jak będę musiał ściągać 30-40Gb z takimi pręd. to mnie chyba krew zaleje.
Gdzie może leżeć problem? 

Edytowane przez Hunk09

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką w ogóle masz prędkość na umowie :-D? Na uTorrent pobierasz 2Mb/s czy 2MB/s (często ludzie mylą bity z bajtami)?

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od razu widać,ze weekend się zaczyna ;) dobrze ,ze psn nie zarządza jakimś stadionem czy koncertem,

.... zarżnęli by nas jak świnie, przecież sprzedali by więcej biletów jak miejsc :sad:

 

 

abd2b10d8810dda3med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna jestem posiadaczem PS4  i internetu mobilnego od Orange - modem Airbox2 i miałem problem z NAT3, który wykrywa na konsoli. Po paru dniach walki, przeszukiwania forów udało się i chcę podzielić się informacją jak to zrobić :D

Bierzemy telefon dzwonimy na Biura Obsługi Klientów i mówimy: że wykorzystujemy internet głównie z konsolą, ale niestety nie możemy w pełni korzystać ze sprzętu bo mamy NAT3 i nie działa nam wiele usług, a dodatkowo wyskakują komunikaty, żeby skontaktować się z usługodawcą internetu w celu odblokowania portów.

Po tej litani ogarnięty konsultant poinformuje nas, że już aktywuje usługę VPN i koniec rozmowy. W ustawieniach routera dodajemy nowy profil o nazwie VPN, użytkownik VPN, hasło VPN, bez protokołu i gotowe. W trakcie testu połączenia wyskakuje brak NAT i konsola śmiga, aż miło.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

czy ktos korzysta z ps4 za pomoca jakiegos "mobilnego" netu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko kożystał od lat. LTE w Play.

Musisz mieć zewnętrzną antenę i jest podobno bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś chcesz wiedzieć to pytaj tutaj, ewentualnie poszukaj moich wcześniejszych postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×