Skocz do zawartości
redo

Xenoblade Chronicles 2

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Grabeq napisał:

Dlatego chcę zagrać w Tornę, która dodatkowo podobno pozbawiona jest tych wszystkich upierdliwych aktywności. Reasumując...meh.

Jebłem :jaro: Torny nie przejdziesz jeżeli nie zwerbujesz odpowiedniej ilości osób, co wiąże się  z sub questami jeżeli field skille Cię wqrwiały  to przy Tornie dostaniesz białej gorączki :duda:.

Rozwaliłem ją na 100% w 35h z czego około 20 to  sub questy więc powodzenia :Coolface:.

 

Twoja ocena 5/10  od teraz szczerze Cię nienawidzę :ohstop:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Grabeq napisał:

5/10. Przepraszam. 

Mogę Ci odpowiedzieć tylko w jeden sposób, z pewnością @Strife przyzna mi rację.

https://www.youtube.com/watch?v=qQiz44bsPhc

Celowo bez miniaturki :P

A tak serio, to szkoda że Ci nie podeszło :(

Edytowane przez xavris
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do jedynego prawilnego tytułu który mnie nadal grzeje na pstryka (DQ XI poległ na braniu udziału w pedalskim pokazie Sylvando, no żesz qrwa, muszę odpocząć od tego tytułu) i odkrywam kolejne smaczki z calusieńkiej sagi Xeno.

 

Udało mi się odblokować strój Bart'a z Xenogears dla Zeke'a, no to gramy dalej :banderas:

1710268182_xxeno2.jpg.76fc0d8c45ee46622c40567aeae3f59c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyczyłem koledze na dokładny rok czasu, kiedy wysłał mi z powrotem zobaczyłem uśmiechające się do mnie pudełko i... zacząłem na dobre ng+ , napisz mi strife od czego zależy losowanie unikalnych blejdow? Użyłem chyba z 20 tych epickich, 20 zadkich i 30 „common” wylosowalo mi z 4 blejdy warte cokolwiek a reszta na odstrzał ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, zdun napisał:

Pożyczyłem koledze na dokładny rok czasu, kiedy wysłał mi z powrotem zobaczyłem uśmiechające się do mnie pudełko i... zacząłem na dobre ng+ , napisz mi strife od czego zależy losowanie unikalnych blejdow? Użyłem chyba z 20 tych epickich, 20 zadkich i 30 „common” wylosowalo mi z 4 blejdy warte cokolwiek a reszta na odstrzał ...

Niby od luck'a ale miałem w chuj wysokiego a i tak ponad tysiąc kryształów zużyłem na kosmos :whyyy:, musisz mieć farta po prostu farta, ale kryształów możesz sfarmic w ciul w 20min więc trzeba farmic i miec farta na wylosowanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 godzin temu, zdun napisał:

Gdzie się farmi kryształki ? :whyyy:

Jak wychodowales sobie potworka w gormot czy jak się to tam pisze to on ma 99lv i z niego lecą legendarny ciągle, wieczorem napisze parę miejscówek, bo jak na razie to jeszcze kibluje w robocie. 

 

Podstawa to ten combosik, nie należy zabijać przeciwnika tylko żąglowac sqrwielem Break- Topple- Launch- Smash.

Przeciwnicy najlepsi do farmienia to:

Reaking Douglas w Gormot jaskinia gdzie Roc usunął mgłe lv104

Relentles Arduran w Gormot farma w mieście lv99

Vampire Bride Marion w Kingdom of Uraya Dragon Stomach  lv65 tam uderzaj na początek jeżeli dwóch powyżej ma za duży level.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×