Skocz do zawartości
Emir

inFAMOUS

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo cokolwiek o tym patchu z angielską wersją językową dla polskiej wersji? Powinni zrobić coś takiego dla nas skoro zrobili dla innych państw Europy, a problemem rzekomo był tylko brak polskiego XMB. Chyba napiszę do nich w tej sprawie bo trochę mnie już wkurza takie olewanie nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Swoją drogą - potrzebny Ci ten angielski język ? Polska wersja nie jest przecież taka zła ;)

Edytowane przez VERGILDH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest niezbędny, ale potrzebny jak najbardziej. Zawsze staram się grać w gry/oglądać filmy i seriale w oryginalnym języku czy to w japońskim czy angielskim. Takie już moje zboczenie :P. Poza tym, skoro inni dostali to jaki problem dać i nam tego patcha.

Edytowane przez Spawn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co to są Dead Dropsy?

Edytowane przez Bejnar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Gram po raz pierwszy i wybrałem drogę Herosa. Czy żeby zaliczyć mapkę/dzielnicę na 100% muszę wykonać zadania, które obniżą mi karmę? Na mapce są zaznaczone jako żółto czerwony wykrzyknik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako dobry wykonujesz tylko zadania po stronie dobra, i tak wleci 100% dzielnicy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako dobry wykonujesz tylko zadania po stronie dobra, i tak wleci 100% dzielnicy ;)

Dzięki za info:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem raz porzuciłem jednego pobocznego questa i pare % mi brakuje do ukończenia mapy 1 miasta, on wróci czy jak /?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem raz porzuciłem jednego pobocznego questa i pare % mi brakuje do ukończenia mapy 1 miasta, on wróci czy jak /?

Wróci, zawsze wracają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak miej więcej kiedy?? bo narazie jestem w drugim mieście i tam zrobiłem most pomiędzy 2 miastami i parę % mapki odkryłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz to robić po zakończeniu gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam misję zaraz na początku gry w której mam pojmać czterech żniwiarzy nie zabijając ich. Co należy wcisnąć żeby ich nie zabić a pojmać???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam misję zaraz na początku gry w której mam pojmać czterech żniwiarzy nie zabijając ich. Co należy wcisnąć żeby ich nie zabić a pojmać???

Poraź go prądem aż upadnie, bedzie lezal i nadal żyl, nastepnie podejdz i zastosuj na nim elektryczne więzy.

Edytowane przez entek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko mianowicie w misji nr 7 w której trzeba znaleźć nadajniki z czym mam się kierować znalazłem dwa a z resztą mam problem na mapce nie jest nic zaznaczone???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko mianowicie w misji nr 7 w której trzeba znaleźć nadajniki z czym mam się kierować znalazłem dwa a z resztą mam problem na mapce nie jest nic zaznaczone???

Minęło trochę czasu kiedy ostatnio grałem w inFamous ale mam nadzieję, że dobrze pamiętam (w razie czego proszę mnie poprawić)

Otóż po wciśnięciu R3 lub L3 (czyli prawego lub lewego "grzybka") na radarze pojawiają niebieskie punkciki (które pokazują gdzie znajdują się fragmenty meteorytów) oraz, jeżeli jesteś wystarczająco blisko, pojawia się wokół radaru biała obwódka, która "skraca się" by pokazać w którą stronę powinieneś iść. Jeżeli jesteś blisko, powinieneś usłyszeć typowy dla nadajników dźwięk.

Mam nadzieję, że pomogłem:)

Edytowane przez kubulek86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończę właśnie grę na hard jako zły. Walczę z ostatnim bossem i straszny z niego kozak. Na niższym poziomie trudności nie miałem z nim problemu ale teraz nie magę go za nic pokonać. Macie na niego jakiś patent?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończę właśnie grę na hard jako zły. Walczę z ostatnim bossem i straszny z niego kozak. Na niższym poziomie trudności nie miałem z nim problemu ale teraz nie magę go za nic pokonać. Macie na niego jakiś patent?

Lataj dookoła i wyczekuj momentu aż przykucnie w celu zregenerowania się, w tym momencie walisz w niego ile fabryka dała i lecisz się doładować do pierwszego lepszego kabla, generalnie to trudna sztuka dość - jednak wymaga myślenia i uników, walenie na oślep się nie sprawdzi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lataj dookoła i wyczekuj momentu aż przykucnie w celu zregenerowania się, w tym momencie walisz w niego ile fabryka dała i lecisz się doładować do pierwszego lepszego kabla, generalnie to trudna sztuka dość - jednak wymaga myślenia i uników, walenie na oślep się nie sprawdzi ...

Przeszedłem bossa i napiszę jak żeby zostało dla innych. Generalnie sposób biegania w koło i strzelania z błyskawicy raczej jest kiepski. Ja polecam użyć L1 + R2 - nie pamiętam jak się to nazywa. Wtedy walimy w gościa tym elektrycznym lassem i cały czas powodujemy obrażenia. Bardzo skuteczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem bossa i napiszę jak żeby zostało dla innych. Generalnie sposób biegania w koło i strzelania z błyskawicy raczej jest kiepski. Ja polecam użyć L1 + R2 - nie pamiętam jak się to nazywa. Wtedy walimy w gościa tym elektrycznym lassem i cały czas powodujemy obrażenia. Bardzo skuteczne.

Nie lepiej z maksymalnie ulepszonych granatów? Zdecydowanie maximum obrażeń jak przykucnie albo powoli chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam:

jeśli złym, to chyba każdy zna potęgę granatów

jeśli dobrym, to na pewno młot, fala i masa uników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jeden z najlepszych tytułów zeszłego roku.

Więc na dwójkę z miejsca czekam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz właśnie przechodzę po raz drugi.

Jako zły, zupełnie co innego! :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos jak wykonac misje dodatkowa w pogoni za echem na drugej wyspie ? trzeba tam znalesc 3 izolatorów, 2 zawsze znajduje ale 3 tam nie ma chodzil po calym obszarze w ktorym trzeba szukac i ani sladu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×