Skocz do zawartości
Emir

inFAMOUS

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm o ile dobrze pamiętam to Sasha "kimś była" przed wybuchem. Poza tym Kessler (czyt. Cole) nie torturował by jej (czy cokolwiek to było... "proszę, nie" i dalej "wszystkich można złamać ciebie, mnie, nawet cudowną Sashę". Poza tym zdaje mi się, że cofnął się w czasie, bo nic innego mu nie zostało, bo jeśli jego rodzina nadal by żyła, to jeszcze by troche posiedział w swoim światku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko do tych co są już przynajmniej w dzielnicy historycznej. Czy wam też konsola łąpie czasami zwiechę po zakończeniu misji lub side questa ? Bo odkąd zawitałem na nową wyspę już 2 razy miałem taki przypadek a przy misji z

z balonami

myślałem że nie wyrobię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Niby była ale pamietajmy, ze mogło minać sporo czasu i mogła w tym czasie zmienić swoją przeszłośc. nadal utrzymuje moja teorię bo wątpie aby Sasha tak nagle chciała Cole'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie

ze Kessler uwodził Sashe

zeby

tworzyć ten zielony gas który upuszczał potem nad miastem, a ta czujac ze Cole i Kessler to ta sama osoba, zaczęła

zalecać sie do Cola :P

Edytowane przez Skiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanko do tych co są już przynajmniej w dzielnicy historycznej. Czy wam też konsola łąpie czasami zwiechę po zakończeniu misji lub side questa ? Bo odkąd zawitałem na nową wyspę już 2 razy miałem taki przypadek a przy misji z

z balonami

myślałem że nie wyrobię...

Mi nic nie cięło, może konsola ma za ciepło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dla Kesslera wazneisjze nzi cokowliek było zaprzestanie złu. Tak naprawde koniec końców był dobry wolał wybrać mneisjze zło. Sasha jako trish mogła o tym wiedziec i chciała zniszczyć gorszego cola dla tego lepszego. Na serio coś mi smierdzi tą Sashą i to nei ta czarna masa w której jest oblepiona ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sory ale

Z tego co zrozumiałem NIGDZIE nie było powiedziane, że Trish i dziecko Kesslera znikneli. Wręcz przeciwnie - uważam, ze zmienili wymiar razem z Kesslerem a Trish znienawidziła Kesslera w koncu przez co stała się Sashą i zapragnęła mieć jeszcze raz go w formie Cole'a. To tylko moja teoria, wyjaśniało by to nienawiść jej do normalnej Trish

jest pokazane jak

Kessler (czyli Cole z przyszlosci) trzyma w ramionach martwa Trish. jasne ze w takiej grze nie pokaza martwego dziecka ale o to raczej mozemy byc pewni. nie wiadomo tylko co sie stalo z przyszlosciowym Zeke'iem ale tez pewnie zginal. inaczej Kessler by zabral go ze soba jako przydupasa. nienawisc Sashy do Trish polega na tym, ze on wiedziala ze Kessler to Cole. wynikalo by to z rozmow ktore prowadzila z Cole'em kiedy ten byl pod wplywem szlamu Shashy. dlatego nienawidzila Trish. Kessler ja odrzucil, wiec probowala zabrac sie za mlodziaka :) tez wydawalo mi sie na poczatku ze Trish z przyszlosci mogla by byc Shasha z terazniejszosci ale fakt, ze Sasha przewodzila żniwiarzom jeszcze przed wybuchem nie pasuje do Trish. osoba ktora jest istnym wcieleniem dobra nie mogla by stac sie tak zla zeby przewodzic gangiem. wiec ta teoria tez odpada.

wiec wedlug mnie twoja teoria zostala obalona.

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Cóż rzeczywscie mocne argumenty ale

Nie wiemy czy to była Trish a i tak po cichu liczę, ze to Sasha byłoby ciekawie. Argument, że powinna być dobra jest bez sensu jest pod wpływem mazi. Swoja drogą jak powstała? Rola Zeeka jest mała ale zwykły Zeke jeszcze nie raz zrobi cos dla Cole'a. A to dziecko rzeczywscie mogłoby zyc i powrócić potem aby zadbac o Cole'a. i mam jeszcze dwa pytania wiadomo coś o Nemesis i co sie stało z Johnem bo nei do konca zrozumiałem te dwie kwestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cóż rzeczywscie mocne argumenty ale

Nie wiemy czy to była Trish a i tak po cichu liczę, ze to Sasha byłoby ciekawie. Argument, że powinna być dobra jest bez sensu jest pod wpływem mazi. Swoja drogą jak powstała? Rola Zeeka jest mała ale zwykły Zeke jeszcze nie raz zrobi cos dla Cole'a. A to dziecko rzeczywscie mogłoby zyc i powrócić potem aby zadbac o Cole'a. i mam jeszcze dwa pytania wiadomo coś o Nemesis i co sie stało z Johnem bo nei do konca zrozumiałem te dwie kwestie.

Sasha zyskała swoje moce po wybuchu, ponieważ stała sie izolatorem i ona nie jest pod wpływem mazi. John wyparował, kiedy Cole zniszczył/aktywował kule promieni. O Nemesis nic nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dosc tego czarnego odkrywania jak ktos nie gral to niech nie czyta dalej... SPOILER john niezaleznie od sciezki obranej nie zyje a co do sashy to wydaje mi sie ze: wyraznie jest powiedziane ze przed wybuchem byla nikim a teraz ma moc etc. plus trich zostala zabita w przyszlosci :) zgadzam sie tutaj z panem afwi

Edytowane przez c00kiemonstah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Rzeczywiscie zjechaliscie moje argumenty ale musicie przyznac - Sasha napewno cos o sobie ukrywa,i nie raz napewno nas zaszokuje. Mnie w Nemesis zaszokowało jedno - to wypisz wymaluj cole...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a co się stało z Aldenem ? Mówione było, że on upadek przeżyje.

Lubimy [spojlery], prawda ? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a co się stało z Aldenem ? Mówione było, że on upadek przeżyje.

Lubimy [spojlery], prawda ? ;]

Przeżył, ale zniknął i na pewno o nim usłyszymy jeszcze :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Aldena szczerze powiedziawszy mam w dupie bardziej ciekawi mnie jego ojciec może będzie w dwójce? Choc czy on nie zginał ( ojciec)? Mnie tma ciekawi najbardziej John, Sasha, Nemesis i Moya! Alden pewnie powróci z jeszcze bardziej kozackimi maszynami które zmiażdzą wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a mi wreszcie platynka wpadla dzisiaj. jedno z przyjemniejszych 100% jakie kiedykolwiek robilem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no a mi wreszcie platynka wpadla dzisiaj. jedno z przyjemniejszych 100% jakie kiedykolwiek robilem :)

no to brawo :) mnie jakso te trophy nie ciagna, nie wiem czemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanko do tych co są już przynajmniej w dzielnicy historycznej. Czy wam też konsola łąpie czasami zwiechę po zakończeniu misji lub side questa ? Bo odkąd zawitałem na nową wyspę już 2 razy miałem taki przypadek a przy misji z z balonami myślałem że nie wyrobię...

wlasnie teraz zawiesila sie gra podczas tej samej misji ;p czemu nie zapisalem wczesniej wszystkie shardy pojda sie j*bac ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi konsola zawiesila sie tylko 2 razy jak gralem w demo GRID'a, a tak to nigdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem grę i muszę przyznać zakończenie było zaskakujące... Pora więc na moje podsumowanie zalet i wad gry :

+ Fabuła

+ Moce i ich upgrady

+ 2 ścieżki - jedna rzecz mnie wnerwiła dokumentnie : kiedy miałem wybór czy

zniszczyć kulę promieni czy nie

byłem na poziomie Bohater z maksymalnie dobrą karmą ale kiedy zdecydowałem się ją

aktywować

karma zmieniła mi się na Niesławną. I co ja mam teraz zrobić ? Z dobrych mocy zostały mi tylko 2 do kupienia ze złych w ogóle żadnej jeszcze nie kupiłem a na dodatek misji pobocznych zostało mi ok. 5 do zrobienia.

+ Miasto

+ Misja z

oblężeniem więzienia

Tera pora na minusy :

- system karmy - narzekałem na to juz w tym i poprzednich postach

- przechodnie - to nie to samo co w GTA IV a największy epic fail to policjant strzelający do ludzi, normalnie śmiać mi się chciało...

- w niektórych misjach jedynym wyjściem jest czajenie się na dachu, spuszczanie bomb naładowanie i tak w kółko

- błędy - nie liczyłem już nawet ile razy wszedłem do środka pociągu który okazał się pusty i spadłem pod ziemię Empire City

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno ukończyłem grę jako dobry i teraz jadę jako zły. Gdy wątek fabularny się skończył, postanowiłem zrobić rozpierduchę. Szybko bo w jakieś 5 minut z maksymalnie dobrej karmy przeszedłem do pierwszej złej kategorii (nie pamiętam nazwy). No ale jak włączyłem drugi raz grę żeby przejść jako zły, od razu po pierwszej misji przełączyło mnie na poziom: trudny... sprytny system (po tym jak wszystkich rozgromiłem z moim doświadczeniem z wcześniejszej gry). Gra bardzo fajna, a tłumaczenie super! (nie widziałem całego oryginału, ale słowa na K/H zostały :tongue: )

/Wronator: Postaraj się nie robić tych misji jeszcze póki są tam wrogowie, na których trochę zarobisz. Wtedy kupisz parę rzeczy i przejdziesz misje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
+ 2 ścieżki - jedna rzecz mnie wnerwiła dokumentnie : kiedy miałem wybór czy

zniszczyć kulę promieni czy nie

byłem na poziomie Bohater z maksymalnie dobrą karmą ale kiedy zdecydowałem się ją

aktywować

karma zmieniła mi się na Niesławną. I co ja mam teraz zrobić ? Z dobrych mocy zostały mi tylko 2 do kupienia ze złych w ogóle żadnej jeszcze nie kupiłem a na dodatek misji pobocznych zostało mi ok. 5 do zrobienia.

Chyba logiczną rzeczą jest, iż aktywowanie kuli promieni to zły uczynek. Sam sobie jesteś winien. A jak nie masz zapisanego save'a to pozostaje ''New Game''.

- przechodnie - to nie to samo co w GTA IV a największy epic fail to policjant strzelający do ludzi, normalnie śmiać mi się chciało...

Gdzie ty masz tych policjantów strzelających do ludzi? :rofl:

- w niektórych misjach jedynym wyjściem jest czajenie się na dachu, spuszczanie bomb naładowanie i tak w kółko

Tutaj też twoja wina, bo nikt ci nie każe wchodzić na dach. Jedynym wyjściem? Ja zawsze atakowałem ''z ziemi'', bo to czyniło grę trudniejszą.

- błędy - nie liczyłem już nawet ile razy wszedłem do środka pociągu który okazał się pusty i spadłem pod ziemię Empire City

Co ciekawe, ja, który mam tyle godzin nabitych w InFamous, zapadłem się tylko raz. Ale wróciłem na ziemię po chwili. A ile razy zapadłeś się pod ziemię w GTA IV, do którego porównywałeś wcześniej tą grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie ty masz tych policjantów strzelających do ludzi? :rofl:

W dzielnicy historycznej jest jeden quest dla dobrych i jak pokonasz w tym rejonie wrogów to policjant który powienien ci zlecać misję strzela do zwykłych przechodniów. Musiałem go zabić i wrócić tam drugi raz żeby się normalnie zachowywał...

Tutaj też twoja wina, bo nikt ci nie każe wchodzić na dach. Jedynym wyjściem? Ja zawsze atakowałem ''z ziemi'', bo to czyniło grę trudniejszą.

Ja grałem na medium i za h... nie było mowy o normalnym przejściu niektórych momentów na ziemii...

Co ciekawe, ja, który mam tyle godzin nabitych w InFamous, zapadłem się tylko raz. Ale wróciłem na ziemię po chwili. A ile razy zapadłeś się pod ziemię w GTA IV, do którego porównywałeś wcześniej tą grę?

Akurat w GTA IV o dziwo nigdy się nie zapadłem a jakby nie spojrzeć spędziłem przy niej o wiele więcej czasu. Myślę, że po prostu miałem pech i byłem świadkiem tylu bugów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dzielnicy historycznej jest jeden quest dla dobrych i jak pokonasz w tym rejonie wrogów to policjant który powienien ci zlecać misję strzela do zwykłych przechodniów. Musiałem go zabić i wrócić tam drugi raz żeby się normalnie zachowywał...

Może cwaniakowali i glina postanowił posłać im w d*pę kilka kul. Ewentualnie kilkanaście :yes:

Ja grałem na medium i za h... nie było mowy o normalnym przejściu niektórych momentów na ziemii...

Ja pamiętam tylko jedna misję, w której musiałem atakować zza ściany. To było zniszczenie komisariatu, bo przeciwnicy non-stop sie odnawiali.

Akurat w GTA IV o dziwo nigdy się nie zapadłem a jakby nie spojrzeć spędziłem przy niej o wiele więcej czasu. Myślę, że po prostu miałem pech i byłem świadkiem tylu bugów...

W mieszkaniu na tej wyspie na B... Bohan :biggrin: wchodzisz w róg miedzy sofami i skrecasz wzdluz scainy w prawo (stojąc twarzą do sciany. ). Zawsze lądujesz na ulicy :) Albo na wyspie AlgonQuin gdzieś w dzielnicy The Triangle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dzielnicy historycznej jest jeden quest dla dobrych i jak pokonasz w tym rejonie wrogów to policjant który powienien ci zlecać misję strzela do zwykłych przechodniów. Musiałem go zabić i wrócić tam drugi raz żeby się normalnie zachowywał...

Dzielnica historyczna mowisz?

Powiedz mi jeszcze ze to byly po misji z balonem :) kiedy policjanci (wszyscy) byli pod wplywem zielonej chmurki hm?

Inaczej to niemozliwe, bo ja czegos takiego nie mialem (za wyjatkiem misji po balonie kiedy osoba odpowiedzialna za zielony dym ich kontrolowala).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzielnica historyczna mowisz?

Powiedz mi jeszcze ze to byly po misji z balonem :) kiedy policjanci (wszyscy) byli pod wplywem zielonej chmurki hm?

Inaczej to niemozliwe, bo ja czegos takiego nie mialem (za wyjatkiem misji po balonie kiedy osoba odpowiedzialna za zielony dym ich kontrolowala).

Gdyby to miało jakiś związek z balonem to bym przecież o tym nie pisał :P To była jakaś misja po stronie dobra, nie pamiętam dokładnie która ale chyba gościu stał niedaleko takiego magazynu przy wodzie.

Dodam tylko, że taka akcja przytrafiła mi się 2 razy przy tej właśnie misji...

Edytowane przez Wronator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×