Skocz do zawartości
Emir

inFAMOUS

Rekomendowane odpowiedzi

Gram po angielsku i mam pytanie dla tych co przeszli tę grę jako dobrzy

Skąd Kessler miał moce? Bo wnioskuję, że to on stworzył kulę promieni, ale później (tzn. po cofnięciu się w czasie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gram po angielsku i mam pytanie dla tych co przeszli tę grę jako dobrzy

Skąd Kessler miał moce? Bo wnioskuję, że to on stworzył kulę promieni, ale później (tzn. po cofnięciu się w czasie)

Kessler jej nie stworzyl, on przyspieszyl proces jej tworzenia, z gry wynika ze on zyskal moce tuz po slubie z Trish i musial uciekac wraz z nia i dzieckiem przez cale zycie, az ich w koncu (trish i jego dziecie) zabili, wtedy myknal w czasie, przejal kontrole nad synami pierworodnymi, przyspieszyl proces kuli promieni, i wszystko zaplanowal, tak aby Cole (jako dobry) czynil dobry uzytek ze swoich mocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie w trójmiejskich empikach gry są zawsze w pudełkach zafoliowane folią z logo playstation i w takich przeźroczystych plastikowych pudełkach chroniących przed kradzieżą, które otwierają dopiero przy kasie... Gdzie wy mieszkacie, ze nie mają tam tak podstawowego wyposażenia tylko bawią się w odbieranie gier u kasjera ;P ?

Nie tak daleko - w Słupsku. U mnie też gry są pakowane w te pudełka ochronne, ale tylko na PC, PS2, xKloca (bo to złodzieje). Na Wii nie wszystkie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kessler jej nie stworzyl, on przyspieszyl proces jej tworzenia, z gry wynika ze on zyskal moce tuz po slubie z Trish i musial uciekac wraz z nia i dzieckiem przez cale zycie, az ich w koncu (trish i jego dziecie) zabili, wtedy myknal w czasie, przejal kontrole nad synami pierworodnymi, przyspieszyl proces kuli promieni, i wszystko zaplanowal, tak aby Cole (jako dobry) czynil dobry uzytek ze swoich mocy

A czy przypadkiem ten cały Kessler to nie Cole ?? Tylko on naprowadził go na dobrą drogę, której sam nie wybrał (przeszedłem po stronie dobra)?? To on tak naprawdę był rozdającym karty w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem ten cały Kessler to nie Cole ?? Tylko on naprowadził go na dobrą drogę, której sam nie wybrał (przeszedłem po stronie dobra)?? To on tak naprawdę był rozdającym karty w tej grze.

tak, Kessler to Cole, myslalem ze nie musialem tego dopisywac skoro pan pytajacy skonczyl gre :) Kessler rozdal (zaplanowal) karty tak, ze nasz bohater robil dobry uzytek z mocy, naprawiajac tym samym swoje bledy (kesslera jako cole'a sprzed cofniecia czasu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, Kessler to Cole, myslalem ze nie musialem tego dopisywac skoro pan pytajacy skonczyl gre :) Kessler rozdal (zaplanowal) karty tak, ze nasz bohater robil dobry uzytek z mocy, naprawiajac tym samym swoje bledy (kesslera jako cole'a sprzed cofniecia czasu)

takiej rzeczy już nie mogłem przeoczyć :) Dzięki :)

Edytowane przez bolek2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, Kessler to Cole, myslalem ze nie musialem tego dopisywac skoro pan pytajacy skonczyl gre :) Kessler rozdal (zaplanowal) karty tak, ze nasz bohater robil dobry uzytek z mocy, naprawiajac tym samym swoje bledy (kesslera jako cole'a sprzed cofniecia czasu)

Kessler robil to co robil po to, zeby Cole byl przygotowany na spotkanie z Nemesis. Zabil Trish po to, zeby Cole nie byl, tak jak on, zwiazany uczuciowo, podobnie zreszta zrobil tez druga kule promieni po to, zeby zepsuc relacje Cole'a z Zeke'iem. bo jak wiadomo z dobrego zakonczenie (nie wiem jak wyglada zle jeszcze) juz niedlugo przyjdzie nam walczyc z naszym i Kesslera Nemesis.

czekam z niecierpliwoscia na czesc druga.

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kessler robil to co robil po to, zeby Cole byl przygotowany na spotkanie z Nemesis. Zabil Trish po to, zeby Cole nie byl, tak jak on, zwiazany uczuciowo, podobnie zreszta zrobil tez druga kule promieni po to, zeby zepsuc relacje Cole'a z Zeke'iem. bo jak wiadomo z dobrego zakonczenie (nie wiem jak wyglada zle jeszcze) juz niedlugo przyjdzie nam walczyc z naszym i Kesslera Nemesis.

czekam z niecierpliwoscia na czesc druga.

coz wg mnie kula promieni jest tylko jedna. ona nie zostala zniszczona po pierwszym wybuchu tylko kessler/cole ktorego slyszymy na poczatku gry a potem cole mowi ze pamieta jego glos z miejsca wybuchu zabral ja, po tym jak zrobila co do niej nalezalo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt,

zreszta to wynika z jednej z pierwszych wiadomosci John'a, ale gafa :D

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm,

mozliwe ze i tak bylo, ale na pewno byla mowa o przyspieszeniu czegos, ktos moze pamieta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, byla mowa ze Kessler po tym jak zostal przywodca Synow Pierworodnych przyspieszyl prace nad kula promieni

zawsze mozesz przejzec filmiki i dead dropy jak chcesz sobie cos przypomniec :)

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale nie zrobil tego po to, zeby przyspieszyc wydazenia z jego czasu, tylko po to zeby umocnic Cole'a wiec tak naprawde to nie spowodowalo przyspieszenia wydazen z terazniejszesci do tych z przyszlosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kessler sprawił, że kula promieni powstała szybciej, a wszystko inne bez jego ingerencji zdarzyłoby sie tak jak u niego. Kiedy pokonujemy Kesslera, a Cole czyta w jego myślach i widzi zdjęcie ze ślubu dowiaduje sie, że właśnie w tym dniu w alternatywnym świecie Kesslera, wziął on ślub z Trish, gdyby Kessler nie przyśpieszył tworzenia kuli i nie zabił Trish, Cole też wziąłby w ten dzień ślub

Edytowane przez krzychu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kessler sprawił, że kula promieni powstała szybciej, a wszystko inne bez jego ingerencji zdarzyłoby sie tak jak u niego. Kiedy pokonujemy Kesslera, a Cole czyta w jego myślach i widzi zdjęcie ze ślubu dowiaduje sie, że właśnie w tym dniu w alternatywnym świecie Kesslera, wziął on ślub z Trish, gdyby Kessler nie przyśpieszył tworzenia kuli i nie zabił Trish, Cole też wziąłby w ten dzień ślub

gdzie to jest powiedziane ze akurat w tym dniu to sie mialo stac?

w sensie slub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odsłuchajcie dokładnie wszystkie dead dropsy, oglądajacie dokładnie filmiki i będziecie wszystko wiedziec ;) Już mnie trochę wkurza ta ożywiona dyskusja cała zakryta czarnymi paskami które trzeba odkrywac.... Wiem wiem, nie chcę to nie muszę czytac, ale mam taki nawyk, że jak zaczne czytac stronę na forum to muszę ją dokończyc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale wychodzi na to ze moga byc roznice w wersji oryginalnej a tlumaczeniu. wiec zawsze fajnie jest o tym podyskutowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, a ja ciągle czekam na zamówionego tydzień temu Infamous'a - jednak lepiej dopłacić i mieć grę od razu z półki sklepowej. :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze wracając do "First sons" czyli Synów pierworodnych. Co się zdarzyło w 1692-1693 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jednym z Dead Drop'ow masz to opisane zapewne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie sterowania w tej grze.Jedni mówią że jest ono koszmarne a inni że bardzo łatwo opanować wszystkie ciosy więc prosiłbym aby ktoś sprostował mi tę sytuacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie jest bardzo przyjemne. Łatwo się przyzwyczaić no i palce nie muszą gdzieś tam latać po L2/R2. L1 celujesz, R1 walisz piorunkiem, [], X, O, trójkąty - ataki. No i na d-padzie: ^ - precyzyjny strzał/zoom, < - karmiczne przeciążenie, dół - burza piorunów, prawo - ostrze z EK. Ogólnie łatwo wszystko to opanować.

Wracając do Synów pierworodnych... Skąd niby miałbym wiedzieć kiedy coś się stało, jak nie z dead dropa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgubiles mnie teraz kompletnie. Pytasz co sie stalo w latach ktore podales, to Ci mowie ze pewnie w Dead Drop'ie masz. Skoro go odpaliles i nie wytlumaczyli to raczej nikt inny tez nie bedzie wiedzial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sory ale

Z tego co zrozumiałem NIGDZIE nie było powiedziane, że Trish i dziecko Kesslera znikneli. Wręcz przeciwnie - uważam, ze zmienili wymiar razem z Kesslerem a Trish znienawidziła Kesslera w koncu przez co stała się Sashą i zapragnęła mieć jeszcze raz go w formie Cole'a. To tylko moja teoria, wyjaśniało by to nienawiść jej do normalnej Trish

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×