Skocz do zawartości
DaraS

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, danken000 napisał:

Powiem tak. Jeśli nie jesteś fanem westernów i nie czujesz żadnego hype'u to RDR2 może Cię zwyczajnie zanudzić. Mam 8 godzin na liczniku i póki co nie widzę tu żadnych cudów. Jest typowe dla R* przywiązanie do detali i ogólna jakość, ale dupy nie urywa. Gra cierpi na nadmiar realizmu co powoli zaczyna irytować. Tempo rozgrywki jest strasznie powolne, więc jeśli się nie wkręcisz w klimat na początku to może być problem.

Dokładnie. 

 

Mam też wrażenie, że ta gra nie jest dla wszystkich. Młodsi gracze będą pewnie narzekać, że to nie Sunset Overdrive czy inny InFamous. Myślę, że ta gra jest dla koneserów kina, dobrego męskiego pierdoln**** co chcą się odstresować i dobrą przygodą przeżyć, a i też pozamulać bo można w tej grze multum rzeczy zrobić. 

Edytowane przez hacker25
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. 
 
Mam też wrażenie, że ta gra nie jest dla wszystkich. Młodsi gracze będą pewnie narzekać, żę to nie Sunset Overdrive czy inny InFamous. Myślę, że ta gra jest dla koneserów kina, dobrego męskiego pierdoln**** co chcą się odstresować i dobrą przygodą przeżyć, a i też pozamulać bo można w tej grze multum rzeczy zrobić. 
Lepiej bym tego nie ujął!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki...

 

Mam łup, skóra legendarnej zwierzyny i NIE WIEM jeszcze czy chcę sprzedawać czy na crafting zostawić (raczej to), czy mogę po prostu położyć to w obozie na ziemi (wtedy mnie przerzuca gdzieś w obozie z informacją, że towary wszystkie są składowane w łatwo dostępnym miejscu) i jak zdecyduję za jakiś czas to wrócę po skóry, czy jak rzucę na ziemie to po jakimś czasie towar przepada (znika) ??

 

bo nie wiem, czy sprzedać na siłę (bo wycrafcić NIC z tego jeszcze nie mogę), czy bez obaw zrzucać łup w obozie i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, czacha79 napisał:

Ale Ty jesteś głupi, o mamuniu :listek:

Z kolei styl,merytoryka i opiniotwórczość Twojej wypowiedzi świadczy o ponadprzeciętnej inteligencji :30vm3cw: Gratuluje

Edytowane przez bany®
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bany® napisał:

Z kolei styl,merytoryka i opiniotwórczość Twojej wypowiedzi świadczy o ponadprzeciętnej inteligencji :30vm3cw: Gratuluje

Ciesze sie, ze to doceniasz, partnerze :qk2LI17:

  • Like 3
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na razie w prologu ale kurwa czuć ten mróz 12_slight_smile.png jest pięknie i będzie jeszcze lepiej. Co do porównywania hiperrealizmu (H:ZD) czy stylistyki baśniowej (GoW) z realizmem, lol. Bany tyle razy cię prosiłem żebyś się nie odzywał w kwestiach o których nie masz pojęcia. Co do technicznej strony, to tamte gry ograłem na pro a rdr2 ogrywam na koksie i jedno do czego mogę się przyczepić to szczegółowość drzew. Volumetric light, particle Effects, tekstury są na najwyższym poziomie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Pytanie z innej beczki...

 

Mam łup, skóra legendarnej zwierzyny i NIE WIEM jeszcze czy chcę sprzedawać czy na crafting zostawić (raczej to), czy mogę po prostu położyć to w obozie na ziemi (wtedy mnie przerzuca gdzieś w obozie z informacją, że towary wszystkie są składowane w łatwo dostępnym miejscu) i jak zdecyduję za jakiś czas to wrócę po skóry, czy jak rzucę na ziemie to po jakimś czasie towar przepada (znika) ??

 

bo nie wiem, czy sprzedać na siłę (bo wycrafcić NIC z tego jeszcze nie mogę), czy bez obaw zrzucać łup w obozie i tyle.

 

Po sprzedaniu tej skory traperowi odblokowujesz wytwarzanie przedmiotow u niego. Troche to na okolo zrobili, ale do czasu jak mu nie sprzedasz to niczego nie zrobisz z tym ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jeszcze ode mnie odnośnie samej mechaniki? Jak wygląda faktyczne wpływanie na rozgrywkę przez czyny bohatera? Działa to na bardzo podobnej zasadzie jak to było przedstawianie w trailerach czy zostało to spłycone mocno? W sensie czy można zrobić całkowitego badassa mordującego wszystko i wszystkich i faktycznie nas tak npc'ty będą widzieć i kojarzyć czy gra mimo wszystko popycha gracza aby być tym dobrym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, hacker25 napisał:

Dokładnie. 

 

Mam też wrażenie, że ta gra nie jest dla wszystkich. Młodsi gracze będą pewnie narzekać, że to nie Sunset Overdrive czy inny InFamous. Myślę, że ta gra jest dla koneserów kina, dobrego męskiego pierdoln**** co chcą się odstresować i dobrą przygodą przeżyć, a i też pozamulać bo można w tej grze multum rzeczy zrobić. 

No to się kurła niedługo okaże czy jestem koneserem kina dobrego męskiego pier****** jak na 30 latka przystalo, czy marnym grajkiem nadającym się do kulek na telefonie :D

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy spoglądam na tekstury glowych postaci w rdr2 , gow czy nawet ponad rocznego horizonka to tutaj nie ma pola do dyskusji co lepiej wyglada. I obojętnie czy tematyka jest baśniowa czy nie. Włosy, skóra czy faktura ubrań są tworzone realistycznie i baśniowość tu nie ma nic do rzeczy. Więc zamiast ślepo bronić sztucznie napopompowanego hajpu, spójrzcie na screenshoty w oryginalnym rozmiarze jeden z drugim i darujcie sobie tą błazenadę bo się niedobrze robi :listek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Michalx2204 napisał:

Pytanie jeszcze ode mnie odnośnie samej mechaniki? Jak wygląda faktyczne wpływanie na rozgrywkę przez czyny bohatera? Działa to na bardzo podobnej zasadzie jak to było przedstawianie w trailerach czy zostało to spłycone mocno? W sensie czy można zrobić całkowitego badassa mordującego wszystko i wszystkich i faktycznie nas tak npc'ty będą widzieć i kojarzyć czy gra mimo wszystko popycha gracza aby być tym dobrym?

Póki co trudno powiedzieć. NPC w Valentine niby pamiętają Artura i to, że robił problemy, ale to wszystko to były misje fabularne. Gra na pewno popycha bycie dobrym, bo za granie złym nie dostajesz nic, poza utrudnioną rozgrywką. Honor jest zrobiony jeszcze gorzej niż w jedynce.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, bany® napisał:

Gdy spoglądam na tekstury glowych postaci w rdr2 , gow czy nawet ponad rocznego horizonka to tutaj nie ma pola do dyskusji co lepiej wyglada. I obojętnie czy tematyka jest baśniowa czy nie. Włosy, skóra czy faktura ubrań są tworzone realistycznie i baśniowość tu nie ma nic do rzeczy. Więc zamiast ślepo bronić sztucznie napopompowanego hajpu, spójrzcie na screenshoty w oryginalnym rozmiarze jeden z drugim i darujcie sobie tą błazenadę bo się niedobrze robi :listek:

 

Ooo nie.. i co teraz? Chyba wyjebie konsole za okno :misio:

 

 

Wracajac do sensowniejszej dyskusji, to niby bycie zlym jest latwiejsze, ale nie raz kusi mnie zeby odwalic cos niegodnego  ;) Jednak wizja nagrod za dobre uczynki trzyma mnie w ryzach. 

 

Wkurza natomiast ze reputacja spada za byle glupoty.. nawet jak ktos inny zabije kolesia, a ja to przeszukam to dostaje minusa.. a ja przeciez tylko korzystam z okazji :tongue:

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię że kogoś tutaj interesuje co zrobisz ze swoją konsolą czacha :messi: ale na pewno znajdzie się kilka osób których interesują aspekty wizualne w grze dlatego nie rozumiem skąd te uszczypliwości z Twojej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, bany® napisał:

Wątpię że kogoś tutaj interesuje co zrobisz ze swoją konsolą czacha :messi: ale na pewno znajdzie się kilka osób których interesują aspekty wizualne w grze dlatego nie rozumiem skąd te uszczypliwości z Twojej strony

 

Los mojej konsoli jest rownie wazny jak twoje spostrzezenia na temat gry. Nagraj recenzje na jutuba skoro chcesz glosic prawde objawioną jaki to RDR jest przehajpowany albo wrwcaj do grania.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" userid="8865"] Gdy spoglądam na tekstury glowych postaci w rdr2 , gow czy nawet ponad rocznego horizonka to tutaj nie ma pola do dyskusji co lepiej wyglada. I obojętnie czy tematyka jest baśniowa czy nie. Włosy, skóra czy faktura ubrań są tworzone realistycznie i baśniowość tu nie ma nic do rzeczy. Więc zamiast ślepo bronić sztucznie napopompowanego hajpu, spójrzcie na screenshoty w oryginalnym rozmiarze jeden z drugim i darujcie sobie tą błazenadę bo się niedobrze robi :listek:

Nie muszę patrzeć na SS bo mam wszystkie trzy gry w domu tępa dzido. I mam prawo twierdzić ze oświetlenie jest znakomite w RDR dużo lepsze niż w GoW. Tekstury są świetne w hzd ale w RDR tez są bdb a stylistyka ma tu wiele do rzeczy bo determinuje wygląd tekstur.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje spostrzeżenia są trafne, dotyczą gry  i są jak najbardziej na temat w przeciwieństwie do losu twojej konsoli ,a jesli cię to tak kole w oczy to mnie zablokuj i problem z głowy :smart:

 

@cepek ja też mam 3 gry na PS do tego porównywałem sobie screeny w oryginalnym rozmiarze ze wszystkich gier w tym rdr2 z xox i biorac pod uwagę  całokształt  to zarówno gow jak i hzd prezentuje się ładniej. 

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" userid="8865"] Moje spostrzeżenia są trafne, dotyczą gry  i są jak najbardziej na temat w przeciwieństwie do losu twojej konsoli ,a jesli cię to tak kole w oczy to mnie zablokuj i problem z głowy :smart:

Twoje spostrzeżenia są totalnie z dupy(tak samo jak moje), nie poparte niczym tylko twoim widzimisie i to w dodatku bazującym na screenshotach, wiec łaskawie się już zamknij.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, bany® napisał:

Moje spostrzeżenia są trafne, dotyczą gry  i są jak najbardziej na temat w przeciwieństwie do losu twojej konsoli ,a jesli cię to tak kole w oczy to mnie zablokuj i problem z głowy :smart:

Pomijając to,że porównałeś 2 podobne do siebie gry z jedną całkowicie niepodobną grą to mimo wszystko chłopaki mają chyba rację. Motyw gry, "cukierkowość" i baśniowość gra właśnie główną rolę w tym aspekcie. GoW ma większe pole do popisu aby pokazać fantastyczne grafiki, olbrzymie detale czy nawet zabawić się z kolorem i szczegółowością włosa. W RDR2 gdzie R* chyba dążyło do maksymalnego urzeczywistnienia wydaje się to wszystko blade, zimne i pozbawione szczegółów, ale tak najwidoczniej musi być. Pomijając to wszystko -jak wam się chce walczyć ze sobą o kawałki pikseli to ja nie wiem :D W sumie to pokazuje tylko jak daleko gry już zaszły jeśli nie przyczepia się do fabuły czy samej mechaniki a do tego czy koń ma jądra 5 cm czy 20 cm :pazura: 

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcialem wzniecać tutaj pożaru, rozbawiły mnie po prostu "ochy" i "achy"  odnośnie grafiki bo naprawdę nie widzę tutaj nic co wytyczaloby nowe standardy w tej kwestii i chciałem się ustosunkować co niektórych mocno zakłuło. Sorry :fsg:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w TT wyświetlają mi się emoji tylko w cytowanych postach?
834a69dae3485d9eefb91689fd11df8d.jpg

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gra napewno nie trafi do każdego, powolne prowadzenie fabuły zniechęci fanów gier na dwie noce i młodszych graczy. Juz teraz wiem, ze tryb online nie sprzeda sie tak jak w GTA, chociaż pewnie twórcy zdawali sobie z tego sprawę :p Westerny maja specyficzny klimat, zresztą rdr też takie było, wiec jak ktoś nie pokochał jedynki to z dwójką też będzie mial problem. Ale fakt faktem, że realizm i szczegółowosc jets na wysokim poziomie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co świetna fabuła, twisty, szczegółowość która wgniata w ziemię, godziny które lecą jak szalone - to domena dobrych wciągających gier  - klimat, grafika na którą się patrzy w taki sposób, że chce się co jakiś czas robić screenshoty... najważniejsze jest porównanie że w HZD czy GoW postaci wyglądają LEPIEJ! Nie o to chyba chodzi w grach moim zdaniem, ale co tam... najlepiej się przypieprzyć tak od zasady, aby zaistnieć i teraz siedzieć i wyszukiwać innych niedogodności. Jaki to trzeba mieć łeb. 

 

Kolego @bany®, jak chcesz dobrej grafiki to wyjdź na zewnątrz, do realnego świata, tam masz definitvie expierence i postaci wyglądają przepięknie. 

 

:FailFish:

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie nie powala na konsolach, no chyba że na xox reszta gier wygląda gorzej. Wersja na PC pewnie wypadnie znacznie lepiej. Tyle mam do powiedzenia na temat grafiki i już się nie odzywam. Pokój z wami. :xboss:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bany, może poprawią renderowanie w patchu i będzie praktycznie identycznie jak na xox, choć i tam to nie wygląda dużo lepiej. Aby zauważyć różnice to trzeba powiększać obraz i siedzieć nosem w ekranie.

 

Pozdrawiam,

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do legendarnego grizzli. Zginąłem i przepadla mi skóra niedzwiedzia. Pojawiła się informacja że będzie dostępna u pasera. Po wykonani jednej z misji Seam paser nie posiada mojej skóry. Czy ktoś miał podobną sytuację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×