Skocz do zawartości
DaraS

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Scooby-Doo napisał:

oczywiście po naciśnięciu nutki podkręcasz głośność muzyki albo przykładasz telefon do głośnika ale sam nie nucisz :D tak chyba nie zadziała ;)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dziękuję Panowie , analogia z Alem jak najbardziej na miejscu już się wiele razy ze mnie brechtali że nie ogarniam telefonów ja ich wręcz nienawidzę sam mam jakiś przedpotopowy model , a na Spotify nie było na pre tego kawałka . 

Ależ on jest piękny , w stylu score z jakiegoś filmu Michaela Manna , cudo :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Filmik z Alem to w żadnym stopni nie był pocisk, po prostu mi się to przypomniało jak Scooby napisał o nuceniu do telefonu.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam takie pytanie jestem przy końcu fabuły i tak pomału wbijam pucharki.ale nie wpadł mi puchar za maks zdrowie myślałem ze pod koniec gry wejdzie a tu nasz bohater zachorował nie chce spojlerować czy on mi wejdzie czy po prostu powinien robić ''trening'' przed 6 epizodem??mam parę zapisów gry ale tyle się cofać trochę bez sensu..Dajcie znać 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co pamiętam, to nie ma takiego pucharku to jak ma wpaść? Jest tylko że trzeba maksymalnie rozwinąć postać i to się liczy do pucharu 100%, a no i jest trofeum za max wysoki lub niski honor.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wbijesz to chyba później więc sie nie martw. Wydaję mi sie ze ten pasek dochodzil do jednego momentu i juz dalej sie nie dało go zwiększyć, jak juz wszytko przejdziesz to sobie spokojnie dobijesz. Graj i nie myśl o tym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie, z samego grania można wbić tylko 8/10 każdej statystyki. Resztę trzeba uzupełnić kupując ulepszenia u trapera, które odblokowujesz wykonując wszystkie wyzwania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi