Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze od Żydów mu pojedź, a jak.

  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra gnomie. Wiadomo, że przychodzisz sobie tu potrolować, bo nawet się z tym zbytnio nie kryjesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzeczniej robaczku :*

jak Cie ktoś wyzywa od gnomów to go wyzwij od hobbitów, wyzywanie się od debili to jest takie 12 lat max.

@mikelsgrom1 edit. Wielkie pardą, mam zablokowaną ta amebę intelektualną, nie wiedziałem że po nim cisniesz. To śmiało, masz moje pełne błogosławieństwo. A na przyszłość polecam zablokować i masz święty spokój, poziom forumka momentalnie rośnie.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dajcie sobie po lajku na zgodę i można się rozejść :LUL: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra w końcu przyszedł ten czas. Mój stary wysłużony tv odejdzie na zasłużoną emeryturę. 

Zobaczymy czy te oledy, tak tu na forumku zachwalane, faktycznie takie dobre :obama:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, sLk napisał:

Zobaczymy czy te oledy, tak tu na forumku zachwalane, faktycznie takie dobre :obama:

Lepsze. Na forumku temat został raptem liźnięty.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, sLk napisał:

Dobra w końcu przyszedł ten czas. Mój stary wysłużony tv odejdzie na zasłużoną emeryturę. 

Zobaczymy czy te oledy, tak tu na forumku zachwalane, faktycznie takie dobre :obama:

 

 

"stary"*- czteroletni Full hd? :Gmoch:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, okoni napisał:

"stary"*- czteroletni Full hd? :Gmoch:

 

Haha, tak. C8 wymieniłem na C9  :kaz:

 

Mój samsung miał 8 lat. Także najwyższy czas już był. Kupiłbym nawet wcześniej ale mi Eruo kilka razy zamówienie anulowało...  :30vm3cw:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@manoszek  raczej typowo :smile:  LG C9  65"  Cena 7600.  

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, sLk napisał:

@manoszek  raczej typowo :smile:  LG C9  65"  Cena 7600.  

 

No to gratulacje! Tylko błagam, nie przesadź z planszami testowymi, szarościami od 5 do 20% i takimi tam pierdołami, które sprawiają, że człowiek może oszaleć zamiast cieszyć się obrazem ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że ja nie czytałem forum psxextreme przed kupnem, bo tam to jest mexyk na temat wypalania i innnych bzdur. 

Tak to człowiek cieszy się kapitalnym telewizorem B8. Można by powiedzieć, że brakuje HDMI 2.1, ale tylko bany wierzy w 8k i 120fps w tytułach AAA w następnej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gnom swojego czasu wydał ciężko zarobione pieniądze na TV i boli go pupa , że wypuscili nowszy, ulepszony model z zapasem technologicznym na kolejne lata. Jakie to urocze :fsg:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za ameba. Większość potrafi podjąć męską decyzje i coś kupić, a nie czekać rok- dwa bo wyjdzie coś lepszego. Tak można w nieskończoność. Tylko takie pipki jak ty z tym problem mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby męska decyzja gnomie, a średnio raz w miesiącu marudzisz jak niedowartościowana pipka, że nowy model ma "nikomu niepotrzebne"  HDMI 2.1... przypadek? :LUL:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.01.2020 o 21:24, Sithman napisał:

No to gratulacje! Tylko błagam, nie przesadź z planszami testowymi, szarościami od 5 do 20% i takimi tam pierdołami, które sprawiają, że człowiek może oszaleć zamiast cieszyć się obrazem ;)

Dzięki :) Ja raczej nie należę do jakiś strasznie dociekliwych klientów. Wrzuciłem kilka plansz testowych z hdtvpolska ale nie ślęczałem przy nich z lupą.  Oczywiście jakąś tam niejednorodność szarości dostrzegam, ale nie jest to na tyle problematyczne, żeby mi spędzać sen z powiek.

 

Pytanie mam natomiast następujące, jak macie rozwiązane połączenia na lini  OLED- amplituner- konsola i ewentualnie dekoder sat. 

Obecnie wszystko mam podpięte do ampitunera z którego do tv idzie kabel hdmi arc.  Zastanawiam się czy nie podpinać bezpośrednio do tv. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 4.02.2020 o 12:56, sLk napisał:

Dzięki :) Ja raczej nie należę do jakiś strasznie dociekliwych klientów. Wrzuciłem kilka plansz testowych z hdtvpolska ale nie ślęczałem przy nich z lupą.  Oczywiście jakąś tam niejednorodność szarości dostrzegam, ale nie jest to na tyle problematyczne, żeby mi spędzać sen z powiek.

 

Pytanie mam natomiast następujące, jak macie rozwiązane połączenia na lini  OLED- amplituner- konsola i ewentualnie dekoder sat. 

Obecnie wszystko mam podpięte do ampitunera z którego do tv idzie kabel hdmi arc.  Zastanawiam się czy nie podpinać bezpośrednio do tv. 

Jak masz drobne niejednorodności, to one jeszcze mogą się wyrównać po kilku godzinach pracy tv.

Dobrze jest sobie wrzucić jakieś materiały w 4K z HDR, żeby "rozgrzać" matrycę, mogą być z YT nawet.

 

Co do podłączeń, to co prawda nie mam dekodera, ale wszystko inne mam podłączone do tv, a ampli z tv przez hdmi arc.

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
18 godzin temu, Sithman napisał:

Jak masz drobne niejednorodności, to one jeszcze mogą się wyrównać po kilku godzinach pracy tv.

Dobrze jest sobie wrzucić jakieś materiały w 4K z HDR, żeby "rozgrzać" matrycę, mogą być z YT nawet.

 

Co do podłączeń, to co prawda nie mam dekodera, ale wszystko inne mam podłączone do tv, a ampli z tv przez hdmi arc.

Z lewej strony przy krawędzi mam lekkie niejednorodności. Sprawdzę jeszcze za jakiś czas jak matryca  trochę popracuje. 

 

No właśnie tak muszę spróbować. Ja miałem zamysł, żeby to amplituner był centrum rozrywki i wszystko do niego było podpięte. Ale teraz nie wiem czy nie lepiej będzie, żeby wszystko było podpięte pod tv, a do ampka tylko dźwięk.  Wtedy wszystko bym obsługiwał jednym pilotem. 

Edytowane przez sLk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wszystko podpięte do amplitunera i to nie jest dobre rozwiązanie, szczególnie jeśli czasem chcesz korzystać z tv bez włączania amplitunera. Trzeba go mimo wszystko często  włączać , przełączać źródło , korzystać z kilku pilotów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bany® napisał:

Ja mam wszystko podpięte do amplitunera i to nie jest dobre rozwiązanie, szczególnie jeśli czasem chcesz korzystać z tv bez włączania amplitunera. Trzeba go mimo wszystko często  włączać , przełączać źródło , korzystać z kilku pilotów...

 

No właśnie ja  też tak mam.  Dla poprzedniego tv to był spoko układ. Centralnym urządzeniem był ampek i nim się wszytko sterowało. Z pilota do tv korzystałem tylko po to by go włączyć.  Nowy tv jest trochę bardziej rozbudowany i większość aktywności przechodzi przez niego, więc po co dodatkowo przełączać źródła dźwięku na amp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowsze ampli nie mają przypadkiem tak, że nie muszę być włączone by przepuszczały sygnał? Wystarczy, że są w trybie "stand-by".

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wszebor napisał:

Nowsze ampli nie mają przypadkiem tak, że nie muszę być włączone by przepuszczały sygnał? Wystarczy, że są w trybie "stand-by".

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka
 

 

Dokładnie tak mają. W poprzednim tv tak miałem. Po wyłączeniu ampka za chwilę przepuszczał sygnał z PS4 i można było np. grać na słuchawkach dalej.  

Niestety w oledzie to nie działa. Znaczy pewnie działa tylko jeszcze nie wiem jak....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×