Skocz do zawartości
Strife

Astral Chain

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że zamówiłem w MM bo mam tam z tyry 3 minuty drogi pieszej... Nadal brak odbioru zamówienia. Cóż zahgram pewnie po weekendzie. "a miało być tak pięęęęeknie"... 

Ja dokładnie tak samo, i co i dupa... z Empiku jak zamawiałem milion gier to zawsze były w dniu premiery, czy to w sklepie, czy kurierem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A idźcie po prostu do sklepu i zobaczcie czy jest. Powinny raczej być. Ja zamawiam tylko jakieś edycje niestandardowe i w sumie ani razu nie miałem w mm problemu najmniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem. Maja na stanie minus trzy sztuki. Jebac MM.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To u mnie na szczęście były, ale nie na półce :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te większa miasta nerdy przyatakowały, ale powinien być, jak nie na półce, to na magazynie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to w Media Expert jest wersja zwykła po 199 złotych - niestety w Poznaniu brak. W Media Markt jeszcze w dwóch punktach leżą na półkach ale z każdą minutą znikają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi może jednak uda się dziś w to dziabnąć, a nie powiem nagrzałem się jak łysy na grzebień.

ac.jpg.12853fb325e81690de7f748305f481b6.jpg

Po otwarciu paczuszki moim oczom ukazał się Thorgal (szkoda że audio, a nie prawilny komiks) tylko nie wiem dlaczego to przysłali z grą, ale darowanemu koniowi ......:wiesiekthug:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem, ME podbił cenę i dyszkę drożej trzeba zapłacić...

Na innym forum, sporo wiary już ma i gra ale mało piszą w temacie gierki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra nie mogłem wytrzymać i odpaliłem na trochę. 

1237849884_astral(2).jpg.267999e1752fd31bb8f4f43633df3555.jpg

 

Klimatem gra wsysa niemiłosiernie, mimo że początek, to plejada przewijających się postaci jest bardzo charyzmatyczna po prostu wyglądają zajebiście.

 

Graficznie prezentuje się to bardzo ładnie, przerywniki na silniku gry kopią zadek jak w Xenoblade2 i są bardzo widowiskowe.

1360800826_astral(3).jpg.f8b4f43be854e63de24e4f6583e7441e.jpg

 

Walka jest tak pojebanie zakręcona jak to tylko możliwe, Bayonetta ma naprawdę godnego konkurenta, ale tutaj nawet nie miałem na początku wszystkich ruchów, a był ogień. 

 

1432638831_astral(1).jpg.bb749ee1a91b0d359a47673eadaa18ac.jpg

 

Ogólnie jestem do dupy w ten typ gier( Bayonetta mi napsuła krwi na normalu w końcowych etapach) tutaj myślałem że zarzeźniczyłem:megusta:, ale prolog jest ustawiony na casual, dopiero po walce z bossem można zmienić na normala.

 

Spore zaskoczenie to muzyka, jest fenomenalna, aż chce się słuchać kawałków po wyłączeniu konsoli.

 

Jak na razie to bardzo udany zakup i możliwe że tytuł może zdetronizować wiedźmę pod względem walki. Śledztwa jeszcze nie miałem, ale chyba będzie zarwana nocka jak się uda, bo w to, aż chce się grać. (zdun się posra ze szczescia zapewne jak to dorwie)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wejść, napisać że fajne bo szkoda mi czasu na pisanie więcej a gurwa @Strife napisał książkę i to z obrazkami...

Idę orać dalej robocosie na łańcuchu, ale jestem zawiedziony tym co mnie tu spotkało :(

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm ...

:notbad:

Xavris nie gwiazdorz i nie szukaj minusów na sile ;) ps. I na miłość boska ponownow do gier platynowych a dokładnie do ich slasherow a nie do nier od square enix :vxoAZzf:

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem jakie gwiazdorzenie i szukanie minusów masz na myśli. Nie powiedziałem złego słowa o grze, tylko się zdziwiłem że Strife miał czas naskrobać takiego posta. Drugiego zdania nie bardzo też rozumiem, chodzi o porównywanie? Odniosłem się tylko do czasu gry najbliższego znanego mi produktu mniej więcej tych samych ludzi. W bayonetty nie grałem, więc nie jestem w stanie się do nich odnieść.

 

Co do samej gry trudno mi coś więcej napisać. Ma ciekawy styl graficzny, przypomina mi borderlands więc w zasadzie jest uniwersalnie ładne. Chodzi płynnie, trochę za bardzo się wszystko błyska. Generalnie lubię grać po ciemku, ale tu nie daje rady bo mi oczy płaczą. Fabuła się zaczyna raczej spokojnie, ale ogólny zarys o co chodzi jest ciekawy, liczę na coś przyjemnego. No i zapowiada się dość długi proces maxowania gry. Dużo różnych wyzwań i innych dupereli. Jak wytrzymam, bo miałem ciężki tydzień, i pocisne dzisiaj coś więcej to skrobne coś jeszcze. Czekam na śledztwa.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to ma błyskać ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grajcie chłopaki i piszcie jak się gra dalej ma.
Mam nadzieje, że mnie namówicie na zakup bo obecnie mam mieszane uczucie przez te wyrywkowe filmiki na YT
A sama długość gry to z tego co widziałem na jutiube, to jakieś 12-14h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dobrze ze nie przyjechało dziś, anulowałem zakup i wziąłem kolekcjonerska edycje ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, CePeeN napisał:

W sumie to dobrze ze nie przyjechało dziś, anulowałem zakup i wziąłem kolekcjonerska edycje ;)

Gdzie i za ile? Jak były to chodziły za 300, później widziałem najtaniej 430, więc średni interes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez w mediamarkt. Z rabatem zapłaciłem 284zl. Mam nadzieje ze nie będzie jakiegoś walka i mi nie anulują, ale teoretycznie powinno się udać, szczególnie ze kolekcjonerka pojawiła się dopiero późnym popołudniem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Thanks 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz to mnie wkurwili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/gra-nintendo-switch-astral-chain-1?querystring=Astral pisze ze jeszcze dostępne, łap i sprzedawaj podstawkę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wczoraj ludzie po rabacie z MM płacili 249 zł.
Dziś pewien januszek z olx wystawił za 550.
https://www.olx.pl/oferta/astral-chain-edycja-limitowana-nintendo-switch-CID99-IDBmpTw.html

Tyle ze wczoraj nawet nie widziałem przy wyszukiwaniu, dziś zreszta tez. Dopiero wieczorem się pojawiła.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były wczoraj na półkach sklepowych. Wiara miała kody rabatowe i gra im wychodziła 245 czy 249.

 

A tak ogólnie to dziwi mnie popyt na te kolekcjonerki - tylko to ustrojstwo zagraca szuflady a przy tym drogie to, że hej

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×