Skocz do zawartości
ONE

Guitar Hero World Tour

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wszyscy już dostali te darmowe utwory ??

Bo ja dostałem maila z informacją o tym ze niektóre mogą nie działać i wyskakuje bład...

Ale nic po za tym nie dostałem. Zadnych kodów, utworów.... :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a gdzie są takie zestawy ??

bo nigdzie nie moge znaleźć :/

na allegro;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy wszyscy już dostali te darmowe utwory ??

Bo ja dostałem maila z informacją o tym ze niektóre mogą nie działać i wyskakuje bład...

Ale nic po za tym nie dostałem. Zadnych kodów, utworów.... :confused:

Dostali, dostali, tylko czekamy na ruch Activision, bo są problemy z regionami i kody nie chcą działać na europejskich PSS, a z USA nie ściągniemy bo nie zadziałają z PAL wersjami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy wszyscy już dostali te darmowe utwory ??

Bo ja dostałem maila z informacją o tym ze niektóre mogą nie działać i wyskakuje bład...

Ale nic po za tym nie dostałem. Zadnych kodów, utworów.... :confused:

Niektorym też się to zdarza, mi osobiście nie, ale sprobuj napisać tu: contact@guitarhero.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem na forum w community guitar hero, że mnie już to wkurza, że jesteśmy traktowani jak trzeci świat. Póki co żadnych wieście odnośnie aktywowania kodów na PAL ps3 nie ma. Jak będę coś wiedział, to napiszę.

Swoją drogą wyrzywam się teraz na wszystkich, którzy w community GH piszą, iż cena 60$ za guitar hero metallica to dobra cena. Ci ludzie mają za przeproszeniem nasrane, jak można pisać, że cena na poziomie GHWT to sprawiedliwa cena za żadne dodatki i tylko 45 kawałków. Ręce opadają, jak z nas kasę doją a te amerykańskie półgłówki myślą, że to jakaś super okazja (chociaż niektóre sklepy u nich dodają do gry ekstra pedał, a to już trochę lepsza oferta).

Pozatym wczoraj odpadłem na 97% na expercie i ze złości złamałem pałkę. Już zamówiłem nowe dwa komplety -5a i 7a dam znać czy lepsze od oryginału. Tak swoją drogą to moje oryginalne pałki różnią się wagą, czy jest w tym jakiś cel i czy w pałkach do prawdziwej perkusji też tak jest (jestem abnegatem z tej dziedziny). Jeśli tak, to w której ręce lżejszą muszę trzymać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak swoją drogą to moje oryginalne pałki różnią się wagą, czy jest w tym jakiś cel i czy w pałkach do prawdziwej perkusji też tak jest (jestem abnegatem z tej dziedziny). Jeśli tak, to w której ręce lżejszą muszę trzymać?

Grając u kumpla na prawdziwej perkusji przyjrzałem się jego pałeczką i są identyczne, obie ważą tyle samo itp. Moje tez są tak zrobione ze jedna lżejsza, i tą lżejszą trzymam w prawej ręce, tej która więcej robi, zauważyłem ze wtedy wolniej się męczę.

Apropo ceny, dla nich to nie jest dużo, inna waluta, zarobki itp. Koleżanka w Londynie zarobiła 2000 zł w miesiąc pracując na kasie 20 godzin tygodniowo :P. Do 18-tki mi jeszcze trochę braknie wiec specem od zarabiania nie jestem wiec poprawcie mnie jeśli moje wnioski są złe ;P

Edytowane przez Skiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Jeśli chodzi o te darmowe piosenki, to daję linka do rozwiązania problemu

http://community.guitarhero.com/forums/607...1000509?page=1# forumposts-3159356

Generalnie trzeba się zarejestrować na forum guitar hero community (chyba że już jesteście), następnie wysłać private message do użytkownika neversoft podając swój e-mail, którego użyliśmy, aby otrzymać piosenki, a takze przesyłając wybrane piosenki z kodami.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej,

Jeśli chodzi o te darmowe piosenki, to daję linka do rozwiązania problemu

http://community.guitarhero.com/forums/607...1000509?page=1# forumposts-3159356

Generalnie trzeba się zarejestrować na forum guitar hero community (chyba że już jesteście), następnie wysłać private message do użytkownika neversoft podając swój e-mail, którego użyliśmy, aby otrzymać piosenki, a takze przesyłając wybrane piosenki z kodami.

Pozdrawiam

dzięki za info, PM do nich już wysłana, teraz tylko czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Rock Band DLC

Individual songs:

* “All I Want” - The Offspring (£0.99/€1.49)

* “The Kids Aren’t Alright” - The Offspring (£0.99/€1.49)

* “Losing My Religion” - R.E.M. (£0.99/€1.49)

* “The Way That It Shows” - Richard Thompson (£0.99/€1.49)"

Nie no, taki fajny zestaw do RB sie pokazal a do GHWT ciagle nic wartego uwagi ;( chyba trzeba bedzie w koncu zakupic i RB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Rise Against Track Pack - Available March 12th 2009

1.) "Death Blossoms"

2.) "Audience of One"

3.) "Ready to Fall"

The Jimi Hendrix Track Pack - Available March 19th 2009

1.) "Freedom"

2.) "Angel"

3.) "Foxey Lady (Live)"

The Queen Track Pack - Available March 26th 2009

1.) "We Are The Champions"

2.) "Fat Bottomed Girls"

3.) "C-lebrity"

Az tak zle chyba nie jest? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[...] Nie no, taki fajny zestaw do RB sie pokazal a do GHWT ciagle nic wartego uwagi ;( chyba trzeba bedzie w koncu zakupic i RB.

Ale teraz to ja już nie wiem jak to jest.

Z tego co widze TU http://cdn.guitarhero.com/ghhub/GHWT_compatibility.pdf to perkusja od GH:WT nie działa z RB. :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale teraz to ja już nie wiem jak to jest.

Z tego co widze TU http://cdn.guitarhero.com/ghhub/GHWT_compatibility.pdf to perkusja od GH:WT nie działa z RB. :sad:

Od kiedy odpaliłem ten plik coś mi śmierdziało, i prawidłowo bo poczytalem forum Guitar Hero i tam piszą że na wszystkich konsolach drumsy działają w rock bandzie 2. Nie jest to mega wiarygodna informacja, ale w kilku miejscach wczesniej tez spostkałem sie z tym ze drumsy z GH dzialaja z Rock bandem 2 na PS. problemy są tylko z "jedynką" rock banda.

Edytowane przez Skiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy odpaliłem ten plik coś mi śmierdziało, i prawidłowo bo poczytalem forum Guitar Hero i tam piszą że na wszystkich konsolach drumsy działają w rock bandzie 2. Nie jest to mega wiarygodna informacja, ale w kilku miejscach wczesniej tez spostkałem sie z tym ze drumsy z GH dzialaja z Rock bandem 2 na PS. problemy są tylko z "jedynką" rock banda.

Ale link który podałem jest z oficjalnej strony Guitar Hero Metallica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja swoj zestawik juz zamowiłem ^^ w sklepie hmv.com

bedzie pewnie w piatek ^^ a pod koniec miesiaca bede mial plyte z RB2 :D

btw. to polecam sklep hmv.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Chciałem kupić sobie płytkę rb2 bo ma dużo lepszy dlc (a będzie pearl jam, guns n roses i wiele innych) i piosenki są generalnie tańsze w dlc. Niestety przeraziło mnie to, że grając na drumsach z ghwt niebieski bęben robi za prawy cymbał, co w praktyce eliminuje moją chęć do grania w ten sposób. Czy może ktoś orientuje się, w jakim zakresie można to ustawiać samemu i czy rzeczywiście tak jest?

buziaki;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej,

Chciałem kupić sobie płytkę rb2 bo ma dużo lepszy dlc (a będzie pearl jam, guns n roses i wiele innych) i piosenki są generalnie tańsze w dlc. Niestety przeraziło mnie to, że grając na drumsach z ghwt niebieski bęben robi za prawy cymbał, co w praktyce eliminuje moją chęć do grania w ten sposób. Czy może ktoś orientuje się, w jakim zakresie można to ustawiać samemu i czy rzeczywiście tak jest?

buziaki;)

W rock bandzie ogolnie jest śmiesznie, jeden pad służy ci jednoczesnie za talerz i bęben, np w Everlong w Rock bandzie Hi-hat jest jako czerwony a snare jako żółty, a w reszcie piosenek poza paroma innymi wyjątkami jest na odwrót, tak samo reszta padów (niebieski, zielony) zazwyczaj robi za różne talerze, a przy drum rollach robią z kolei za bębny ;p. Nie mowie ze to cos złego, tylko mnie osobiscie to troche odrzuca, nie gralem wiec nie wiem czy fun wiekszy czy mniejszy, nie bijcie.

Edytowane przez Skiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś dostał te poprawione kody na piosenki na EU PSS? Bo wysyłałem im te kody tak jak w instrukcji pisało już jakiś czas temu i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mejlowałeś? w wiadomości na ich forum o wymianie kodów dla użytkowników EU instrukcja mówi by napisać do użytkownika Neversoft na forum prywatną wiadomość z kodami mailem itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...masz rację to pyło przez PW, oczywiście podałem wszystko co trzeba: adres, wybrane tytuły wraz z otrzymanymi kodami...

....ale, ale, właśnie przyszła odpowiedź.... zacytuję Wam:

Subject: New Community Login System is on its way!

Sent by GHSupport

The Guitar Hero Team is happy to announce that we will be introducing a new community login system (Activision Universal Login) here on community.guitarhero.com within the very near future. This new login system will not only make signing into your profile more secure, but it will also make it easier for you to sign onto other Official Activision Websites (Activision.com, Call of Duty Community Website, etc.)

We wanted to give you advance warning, so you can properly prepare yourself for the new login system. To be prepared, please make sure that the email address you have associated with your Guitar Hero Community Website account is real, up-to-date, and accurate. Please make sure that you also remember your Website Password (write it down if you need to!).

You can access and change the email address you have associated with your website account by selecting “Edit Account” from your account drop down menu in the top right hand corner of the website. If you do change your email address, make sure that you click the “Save Changes” button once you are finished. You can also change your password on the "Edit Account" page if needed.

Once you have a real, up-to-date, and accurate email address associated with your website account (alongside your regular/updated password), you are now ready for the new community login system. Once the new community login system launches, you will be using your email address and password to login into the site from that point forward, and that’s why it is important for your email address and password to be accurate.

Those users who haven’t updated their email address at the time of the new community login system launch, will be prompted to update their email address information if necessary.

While there is no definitive date for the new community login system launch, we will update the Home Page with a News Post and News Banner once it is live, so the entire community can be properly informed.

Please send any questions regarding the new Community Login System to: guitarhero-support@agoragames.com

...no to super.

Edytowane przez i.maliszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem tego maila, ale on nic wspólnego nie ma z kodami, tylko informuje o zmianie systemu logowania czy coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...czyżbym tylko ja zobaczył między wierszami ten wytarty pospiesznie dopisek: goń się polaczku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×