Skocz do zawartości
Emir

Far Cry 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co w tym dziwnego? Zamknięta konstrukcja konsoli przy konfigurowalnym komputerze nie ma najmniejszych szans. Tylko zauważ, że konsoli nie kupowałeś żeby pograć w farcry tylko MGS4, LBP, GT5, R&C itp.

Do mnie dalej nie dociera, że konsola teraz jest mekką FPSów

zgodze sie z Toba tylko troche lipa bo konsole nowej generacji mialy uciec troszke w przod a jak na razie to dostaja po dupie takie baty od pc niemilosierne ze az piszczy. ale jak kupowalem pleja to nie wiedzialem ze bedzie "far kraj" i kierowalem sie innymi tytulami co nie zmienia faktu ze bede mial juz ta swiadomosc ze grafika moglaby byc o 1/4 lepsza. ale i tak sprawia sobie w dniu premiery. pozdrawiam. aha poprawcie mnie jesli sie myle ale PS2 dlugo trzymala poziom graficzny na wysokim poziomie w porownainu z pc i nie roznila sie tak bardzo jak teraz right?????

A co do FPSow to tez kiedys nie moglem pojac grania na padzie ale pogralem cierpliwie w resistance i jestem madrzejszy od tych co psiocza ze sie nie da na padzie. da sie da ludzie. nie sprobowales? nie umiesz? to nie gadajcie ze sie nie da!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeju DarkMan X, urodziłeś się wczoraj? Przecież to zupełnie normalne. Dzisiejsze komputery są dużo mocniejsze od konsol więc dlaczego twórcy mieliby tej mocy nie wykorzystać? I tak większość będzie grała na ustawieniach zbliżonych do konsoli (medium-high), bo mało kto kupuje PCty droższe niż 3 k zł i inwestuje więcej jak 1k rocznie na upgrade. A bez tego o very high w najnowszych grach przeważnie można zapomnieć.

EDIT: Crysis już rok temu reprezentował poziom jakiego konsole nie osiągnęły do dziś. Wtedy to wszystkich irytowało, ale teraz jest już zupełną normą. Konsole starzeją się szybko. Choć faktycznie, ta generacja jakoś wyjątkowo szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać. Na pierwszym lepszym PC tych ultra mega super duper high detali i tak byś nie miał. Więc utknął byś na tych ledwo high zapewne. A po kilku miesiącach kolejna gra to już medium. Po roku spadek na low i zastanawiane się skąd wziąć kasę na nowy proc, ram i grafikę...

Na konsoli może masz to "tylko high" ale cały czas i tyle.

Poza tym grafika nic nie da jak gra do.... Patrz Crysis.

A co do FPSow to tez kiedys nie moglem pojac grania na padzie ale pogralem cierpliwie w resistance i jestem madrzejszy od tych co psiocza ze sie nie da na padzie. da sie da ludzie. nie sprobowales? nie umiesz? to nie gadajcie ze sie nie da!

Próbowałem ale dla mnie to jest nienaturalne i tyle Wiem, że się da. Tylko, że to nie to. Tak samo jak klawiatura do wyścigów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem za stary na przyzwyczajanie Z każdą grą mam tak samo. Jeśli sterowanie w pierwszych 10 minutach mi przypasuje to gra dostaje szansę. W przeciwnym wypadku demo robi papa znikając w koszu.

Dlatego z takim utęsknieniem czekam na wszelkie dema. Na demo FC2 też czekam bo z chęcią zobaczę jak to się będzie jadło padem. Tak samo będzie z KZ2. Gry FPS bez dema na 100% nie kupię choćby miała oceny na poziomie 100%.

FC2 wygląda naprawdę ładnie. Tylko co mi z tego skoro gra nie sprawi mi żadnej przyjemności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkMan X - Może przybliżysz mi co Cię tak rozbawiło? Bo nie bardzo rozumiem...

misiopuchatek - Tylko po co się katować graniem na padzie i na siłę starać się przyzwyczaić, skoro na klawiaturze gra mi się zwyczajnie przyjemniej? Pad w shooterach to zło konieczne i jestem na nie gotowy tylko i wyłącznie wtedy gry gra jest naprawdę tego warta. Czy FC2 jest? Jak narazie wydaje się, że tak. Ale "wydaje się" to zdecydowanie zbyt mało. Na demko raczej nie ma co liczyć, więc będę musiał wierzyć recenzentom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
FC2 wygląda naprawdę ładnie. Tylko co mi z tego skoro gra nie sprawi mi żadnej przyjemności.

fakt faktem wydac na gre mala gorke pieniedzy gdzie cos moze sie nie spodobac mija sie z celem. sa gusta i gisciki a o tym sie nie dyskutuje. a edytor mapek robi naprawde wrazenie. a wiecie moze czy taka zrobiona mapke rzpz siebie bedzie mozna grac ze znajomymi po sieci??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

legileg - Dlatego ja się na siłę nie przyzwyczajam Ja tylko sprawdzam Słyszałem, że w KZ2 sterowanie jest świetne. Sprawdzę (jak mi będzie dane) i ocenię

DarkMan X - Faktycznie edytor świetny. Wygląda na bardzo prosty i intuicyjny a zarazem bardzo dokładny. Będą się działy rzeczy. Może jakoś udostępnią te mapki dla multi. W sumie po co robić mapkę dla samego siebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracze ps3 pozostaje wam tylko modlitwa

Ta konsola chyba nie jest wstanie tego pociągnąć

Chyba że na 360-ke obniżą parametry gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gracze ps3 pozostaje wam tylko modlitwa

Ta konsola chyba nie jest wstanie tego pociągnąć

Chyba że na 360-ke obniżą parametry gry

Jak nie pociągnie, jak już był filmik z pokazu na ps3 ;?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gracze ps3 pozostaje wam tylko modlitwa

Ta konsola chyba nie jest wstanie tego pociągnąć

Chyba że na 360-ke obniżą parametry gry

O co mam się modlić? Czego nie jest w stanie pociągnąć? I co mają parametry 360 to tego jak gra wygląda na PS3? O.o

Jeśli chciałeś w ten nieudolny sposób zasugerować ze wersja na X0 będzie lepsza, to niestety nie będzie. Będzie identyczna. Obie konsole są poszkodowane względem PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edycja Kolekcjonerska Far Cry 2

-drewniana skrzynka

-koszulka

-ilustrowany album pt. “The Art of Far Cry 2”

-mapę 50-kilometrowego obszaru gry

-płytę DVD „Making of”

697327812.jpg

>źródło<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta skrzynka i mapa mi się podobają Ale koszulka też może być :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Znowu pewnie dostaniemy wersje gorsza bo musieli wyrownac z x360 ;-)

Jak dla mnie gra zapowiada sie bosko, sterowanie na padzie nie sprawia mi problemu ale uwazam ze jest duzo gorsze od K&M. Raczej bede kupowal w ciemno:P Otwarte przestrzenie, ciekawy gameplay i ta grafa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, zreszta jak zazwyczaj kupie jak przeczytam recenzje, ale napewno kupie. No chyba, ze sie okaze totalna klapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja często zamawiam gry przed premierą, nie kierując się żadnymi recenzjami. Chociaż przed zakupem zawsze czytam o tej grze, to oczywiste. Ale według mnie FC2 zasługuje, aby pre-ordera złożyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja często zamawiam gry przed premierą, nie kierując się żadnymi recenzjami. Chociaż przed zakupem zawsze czytam o tej grze, to oczywiste. Ale według mnie FC2 zasługuje, aby pre-ordera złożyć

popieram - to musi być super tytuł na Pc był super tj jak się ma bardzo szybkiego procka bo u mnie w 640x480 klatkowało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie Far Cry 2 pójdzie mi na karcie graficznej Nvidia Robioną przez Gigabyte 512MB z funkcją hdmi oraz HD i z dwoma procesorami 2.13 GHz hmmm możne na minimalnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak myślicie Far Cry 2 pójdzie mi na karcie graficznej Nvidia Robioną przez Gigabyte 512MB z funkcją hdmi oraz HD i z dwoma procesorami 2.13 GHz hmmm możne na minimalnych

To jest forum o ps3 i mysle, ze znakomita wiekszosc uzytkonikow wlasnie dlatego gra na Playu bo nie cierpi takich pytan...

Kup wersje na PS3 i nie bedziesz musial o tym myslec...

Ja często zamawiam gry przed premierą, nie kierując się żadnymi recenzjami. Chociaż przed zakupem zawsze czytam o tej grze, to oczywiste. Ale według mnie FC2 zasługuje, aby pre-ordera złożyć

Tylko pozostaje pytanie gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest forum o ps3 i mysle, ze znakomita wiekszosc uzytkonikow wlasnie dlatego gra na Playu bo nie cierpi takich pytan...

Kup wersje na PS3 i nie bedziesz musial o tym myslec...

Masz racje kupie na ps3 i nie będę się niczego obawiał

Tylko pozostaje pytanie gdzie?

Wpisz w google FarCry 2 Pree Order lub FarCry 2 koszyk ;p

Znalazłem coś ale nie wiem czy to Fake ;D macie Link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w google wpisujecie sklep psx extreme i macie preordery zawsze,ewentualnie "game over".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znalazłem coś ale nie wiem czy to Fake ;D macie Link

To na (tfu!) PC-ta...

w google wpisujecie sklep psx extreme i macie preordery zawsze,ewentualnie "game over".

Tylko, ze zalezy mi na wersji kolekcjonerskiej (z koszulka), a takowej nie spotkalem u nas jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×