Skocz do zawartości
Emir

Far Cry 2

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie, na dodatek multi i edytor jeszcze Takiej gry się nie sprzedaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim Zdaniem gra bedzie sredniakiem. Kupic-przejsc-sprzedac

Moim zdaniem, sam jesteś średniakiem. Zalogować się - napisać durny i nieuzasadniony post - wylogować się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może kiedy wychodzi dokładnie polska wersja Far crya 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up:

Chyba jeszcze nie, ale śledź uważnie stronę Cenegi. Na pewno podadzą tam datę premiery wersji PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 km mapa? Jak dostaniemy jakiś pojazd który będzie mógł poruszać się 50km/h = 1 godzina i jesteśmy z drugiej strony mapy. Game Over. One more?

Jak myślicie? 50km mapka to dużo czy mało? Ile miał np. Oblivion?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to bardzo dużo. Kurde, wyobraźcie sobie tą eksplorację tego świata Kurde, po prostu cudo xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na gram.pl piszą, że będzie w całości po angielsku :] Może przetłumaczą po jakimś czasie jak to było z AC?

200809291633302489.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie po polsku na pewno, gość z ubisoftu polska potwierdził to w rozmowie/wywiadzie na polygami że to będzie ich pierwsza gra zregionalizowana..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myślę ze jednak normalnie tak jak jest premiera w całej europie cenega to się mogla opóźnić ale już samo ubi nie powinno mieć problemu z dotrzymaniem czasu przynajmniej nie wypada im

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja nie rozumiem jednego o co chodzi na stronie cenegi z tym, że klikam na ''zapowiedzi'' i far cry'a nie ma w pazdzierniku ani w listopadzie jest dopiero w ''dalsze premiery'' czyżby dopiero około grudnia mial okazac sie polski far cry??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że ja nie rozumiem jednego o co chodzi na stronie cenegi z tym, że klikam na ''zapowiedzi'' i far cry'a nie ma w pazdzierniku ani w listopadzie jest dopiero w ''dalsze premiery'' czyżby dopiero około grudnia mial okazac sie polski far cry??

Bo wydawcą w Polsce będzie prawdopodobnie Ubisoft Polska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak i FC2 jest ich pierwszym tytułem w pl także na stronę cenegi nie ma co patrzeć bo oni zakończyli dystrybucje gier ubisoftu na BiA:HH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak i FC2 jest ich pierwszym tytułem w pl także na stronę cenegi nie ma co patrzeć bo oni zakończyli dystrybucje gier ubisoftu na BiA:HH

Wielka strata dla Cenegii. przecież strasznie dużo tytułów, i to w dodatku świetnych, pochodziło właśnie od Ubi. Far Cry, BiA, AC, cała seria Tom Clancy's i inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 km mapa? Jak dostaniemy jakiś pojazd który będzie mógł poruszać się 50km/h = 1 godzina i jesteśmy z drugiej strony mapy. Game Over. One more?

Jak myślicie? 50km mapka to dużo czy mało? Ile miał np. Oblivion?

Grałeś w Just Cause może? JC ma 1000km kwadratowych, lecąc z jednego końca mapki do drugiej musiałem poświęcić na to 15 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grałeś w Just Cause może? JC ma 1000km kwadratowych, lecąc z jednego końca mapki do drugiej musiałem poświęcić na to 15 minut.

Piszesz o tym wszędzie, mało tego popisałeś już sie w temacie o FUEL (gdzie stwierdziłeś, że 8tys. km kwadratowych w tej grze to pikuś, bo w JC jest ich 1000km kw.). A co do FC2, to ''gościu'' napisał, że z jednej strony na drugą (ja nei interesuję się tą grą aż tak, więc nie wiem ile jest km kwadratowych) jest 50 km, czyli jeżeli w szerz też będzie tak dluga to mamy 2500km kwadratowych w co oczywiście nie wierzę. Ale nawet 500 km kwadratowych to ogrom. Nawet 100 by mi wystarczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 km kwadratowych to prostokat o bokach np. 5km na 10 km... wcale nie taki duzy obszar...

na gram.pl jest już pre-order... (jak by ktoś szukał)

W sklepie psx extreme masz taniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 km kwadratowych to prostokat o bokach np. 5km na 10 km... wcale nie taki duzy obszar...

Mały, ale za to jak wykonany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dla porównania można podać, że w Morrowindzie świat gry liczył ok. 15,5 km2, w Oblivionie ok. 41 km2 a w Daggerfall aż 161 tys. km2 (więcej niż np. powierzchnia Anglii)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla porównania można podać, że w Morrowindzie świat gry liczył ok. 15,5 km2, w Oblivionie ok. 41 km2 a w Daggerfall aż 161 km2 (więcej niż np. powierzchnia Anglii)

Brawo!!! Tylko, ze powierzchnia Angli ma ok. 130, ale tysiecy kilometrow kwadratowych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×