Skocz do zawartości
Emir

Far Cry 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dla porównania można podać, że w Morrowindzie świat gry liczył ok. 15,5 km2, w Oblivionie ok. 41 km2 a w Daggerfall aż 161 km2 (więcej niż np. powierzchnia Anglii)

A nie pomyliłeś się Bethesda przy premierze Obliviona sama mówiła, że świat będzie mniejszy niż w Morrowindzie Jednak dokładnych cyferek nie pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
A nie pomyliłeś się Bethesda przy premierze Obliviona sama mówiła, że świat będzie mniejszy niż w Morrowindzie Jednak dokładnych cyferek nie pamiętam

Też byłem zaskoczony i pamiętam te wypowiedzi. Takie dane znalazłem po krótkim google'owaniu więc kto wie jak jest naprawdę, nie liczyłem Największe wrażenie i tak miała zrobić liczba przy Daggerfallu Tamte miały być li tylko tłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiecie gdzie mozna zakupic kolekcjonerke ??

Cenega ? Jeżeli nie zrypią AI przeciwników jak w jedynce to kupię Dla drewnianego pudełka hah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

94% od PC Gamer UK, czyli na pewno nie crap. Ale chyba nikt nie wątpił, ze FC2 będzie niewypałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gram.pl można przeczytać, że gra będzie działać w 720p i nie udało się niestety osiągnąć 60 fps przy tak wielkich mapach itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na gram.pl można przeczytać, że gra będzie działać w 720p i nie udało się niestety osiągnąć 60 fps przy tak wielkich mapach itp...

No dokladnie. Developer powiedzial ze na ekranie dzieje sie tyle rzeczy ze niestety nie ma szans wyciagnac stale 60 fps.. Dynamiczna trawa ktora sie pali itp .. Natomiast przeprowadzajacy wywiad niewiedziec czemu nie spytal ile w takim razie bedzie wynosil ten fps, ale mozna zakladac ze stale 30 bedzie wiec jak na First Person Shooter to w zupelnosci wystarczy.

Inna sprawa ze nie bylo mowy o systemie na ktorym tych 60 fpsow nie wyciaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Brawo!!! Tylko, ze powierzchnia Angli ma ok. 130, ale tysiecy kilometrow kwadratowych...

Daggerfall ma ok. 161 tysięcy km2 więc powierzchnia świata tej gry jest w istocie większa niż powierzchnia Anglii tak jak napisałem. Zjadło mi tylko te trzy literki i kropkę, ale widzę, że zachowujesz "rewolucyjną czujność" Już poprawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daggerfall ma ok. 161 tysięcy km2 więc powierzchnia świata tej gry jest w istocie większa niż powierzchnia Anglii

A przejście z jej jednego końca na drugi to tylko dwa tygodnie non-stop... No, ale jak porównywać grę sprzed 11 lat z dzisiejszą? Ludzie zmądrzeli i przekonali się, że ważniejsza jest jakość, a nie ilość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
A przejście z jej jednego końca na drugi to tylko dwa tygodnie non-stop... No, ale jak porównywać grę sprzed 11 lat z dzisiejszą? Ludzie zmądrzeli i przekonali się, że ważniejsza jest jakość, a nie ilość

Zgadzam się To miała być tylko taka ciekawostka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowy trailer Far Cry 2...

i najlepszy! Żaden inny tyle nie pokazuje, a ten jeszcze bardziej utwierdził mnie w przekonaniu, iż grę musze mieć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tu macie krótkie podsumowanie wrażeń jakiegoś gościa z niedawno odbytej sesji w Far Cry 2 PS3 Jak widać liczne głosy troski o AI wrogów nie są bezpodstawne, ale miejmy nadzieję, że wszystko będzie jak należy do czasu premiery. Ogólnie wrażenia są pozytywne i to bardzo cieszy Raczej nie ma co się martwić o jakość wersji na "czarnulę".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz prawie pogodziłem się, że odpuszczem sobie FarCry 2 ale po zobaczeniu niektórych gameplay'ów chyba tego nie zrobię. Za dużo tego dobrego jak dla mnie. Samych fps'ów tyle...FarCry, Resistance2, Mirrors Edge, KillZone 2, a przecież sa jeszcze inne gry.aaaaa!! Kto mówł, że mamy za mało gier???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ekstra filmik gra wyglada po prostu piorunujaco, ciekawe ktora gra bedzie lepsza Far Cry 2 czy Killzone 2

Killzone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz telewizor HD to bierz na PS3. Chyba lepiej sobie leżeć na kanapie i zapierniczać w FarCry 2 na dużym telewizorze niż siedzeć na niewygodnym krześle, krzywić kręgosłup grając na PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi bedzie i tak samo jak w pierwszej cześci bedziemy mieli mozliwość kreowania swoich własnych map ale wątpię, żeby ta gra była robiona z nastawieniem na ten rodzaj rozgrywki. Pierwsze skrzypce gra tutaj single, a multi moim zdaniem to miły czasoumilacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z FC2 się wstrzymam. Raz, że nie mam na tą grę jakiegoś wielkiego ciśnienia a dwa, że to Ubisoft a do nich nie mam absolutnie żadnego zaufania - goście są szpecami od marnowania rewelacyjnych pomysłów swoim wykonaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kupić Resistance 2 czy Far Cry 2 ? Niech to tyle świetnych tytułów wychodzi w najbliższym czasie a ja narazie mogę kupić tylko 2 A LBP to dla mnie pozycja obowiązkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co kupić Resistance 2 czy Far Cry 2 ? Niech to tyle świetnych tytułów wychodzi w najbliższym czasie a ja narazie mogę kupić tylko 2 A LBP to dla mnie pozycja obowiązkowa.

Ja bym kupil Far Cry 2 najpierw jakbym musial wybierac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×