Skocz do zawartości
Emir

Far Cry 2

Rekomendowane odpowiedzi

Misji jest 85. Mam zrobione 23 % gry w 10 godzin, wiec gra starczy na ok 50 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i 50h ale gra jest strasznie monotonna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No racja taka nudna się już robi jak się długo gra. Skończę sprzedam i LBP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50h, 85 misji brzmi super. Każda misja jest taka sama, że mamy jako cel jakiegoś chłopka i musimy pozabijać innych, żeby do niego dojść i go zabić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oprócz misji typowych dla assasyna mamy jeszcze wysadzić jakiś punkt np. samochód etc. i jeszcze np. uwolnij więźnia, różne takie. Po czasie to ciągłe jeżdżenie w tą i z powrotem staje się nudne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ludzie ale gta 4 jest identyczne. Nie czepiajcie sie tak gry bo jakby tak patrzec na kazda gre to mozna by sie doczepic do wszystkiego. Ja mam nadzieje ze pogram przez ten dlugi likend jakies 20-30 godzin. Jesli po takim czasie gra mnie znudzi to bede mogl ja ze spokojem sprzedac bo 30 godzin dobrej zabawy to juz cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale GTA mi się bardziej podobało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy grołem na X to myślołem rze to najlypza gro świoto, ale jok zagrołem na ps3, to jóż tok nie uwożom. Na ps3 wyszydł crap, tródno...,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I to nie jest wypowidź fabojo tylko łobiktywnygo łusera.

Buhahaha, admin ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marna prowokacja pana u góry.

Powiedzcie proszę. Czy multiplayer przewiduje także co-op? Inaczej: Czy będę mógł razem z kolegą wykonywać misję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nundze2_zemsta

mahahah <lol2>

50h gry?

Jezu...z jednej strony fajnie ,ale z drugiej to...MEEEGA nudne mozebyc po kilku godzinach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50H ? Chyba jak się powtarza każdą misje po dwa razy lub ciągle łazi się po ogromnym terenie. Ja mam już 52% a na liczniku jest 13 godzin (gram na normal póki co) więc nie wiem jakim cudem niektórym taki wynik się pojawia ... (chyba że z multi )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy grołem na X to myślołem rze to najlypza gro świoto, ale jok zagrołem na ps3, to jóż tok nie uwożom. Na ps3 wyszydł crap, tródno...,
I to nie jest wypowidź fabojo tylko łobiktywnygo łusera.

Cos mi sie wydaje ze w Regulaminie jest wyraznie napisane ze nalezy przestrzegac zasad pisowni. Dla tego Pana ban? oh yeah xD go sleep noob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cos mi sie wydaje ze w Regulaminie jest wyraznie napisane ze nalezy przestrzegac zasad pisowni. Dla tego Pana ban? oh yeah xD go sleep noob

Ale on uważa, że pisze poprawnie - http://www.ps3site.pl/forum/index.php?s=&a...st&p=113889

Ale koniec- Nundze jest już historią, nie piszmy o nim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odswieze troche temat i nie bedzie OT

ja czekałem na far cry 2 bardzoooo długo po swietnej jedynce zakupilem ps3 zeby pograc na full detal , no i za kupilem w dzien premiiery , po odpaleniu gry patrz - wow super grafika , pogralem chwile bylo wszystko spoko

co na poczatku mi nie spasowalo to jezdzenie po misje ala gta // a takze misje tupu jedz rozwal konwuj i tyle (ale jak sie okazalo potem bralem nie glowne misje tylko poboczne) ,

ale jako ze wydalem na ta gre 40 funciakow , stwierdzilem ze jaka by nie byla trzeba ja skonczyc i tak gram mam juz ponad 60% gra jest dla mnie okej chodz to jezdzenie czasem strasznie nudzi ale ogolnie grafika naprawde perfekcyjna gameplay tez fajny

ost nawet pogrywam online , i jest calkiem

grze daje 7/10 - wiadome zawsze mogła by byc lepsza

i co ost znalazalem duzo bugow , gra lubi sie zaciać i pojawia sie loading niewiem czym to jest spowodowane bo do 50 % gry tego nie bylo

podsumowojac gra warta zakupu chodz na poczatku potrafi znudzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i co ost znalazalem duzo bugow , gra lubi sie zaciać i pojawia sie loading niewiem czym to jest spowodowane bo do 50 % gry tego nie bylo

podsumowojac gra warta zakupu chodz na poczatku potrafi znudzic

co masz na mysli ze sie zacina? Cala kolsola sie zawiesza czy tylko gra na jakims loadingu ? Kurde kupilem ta gre i niedlugo mi dojdzie i sie boje zeby kichy nie bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie śmiga aż miło chociaż fakt czasem (chyba zależy od konsoli ) pojawia się na sekunde napis loading ale tak się dzieje co jakąś godzine, animacja rwie tylko przy większej rozróbie ale ogólnie przy tak wielkim terenie i tak ładnej grafice należy tylko bić pokłony dla twórców. Te "zawieszanie" od połowy gry jest spowodowane odblokowaniem drugiego tak samo wielkiego terenu Gra ma sporo bugów i czasem jezdzenie nudzi ale i tak jest rewelacyjna mam 92 % i zabieram się po singlu za multi. POLECAM !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi niestety gra nie przypadła, szkoda pieniędzy.... jeśli ktoś chce mogę odsprzedać dwu dniowy egzemplarz za ok 150zł. To co mnie w tej grze denerwuje to monotonność, kupiłem tytuł sugerując się jedną z recencji no ale niestety....jedyne czego nie można powiedzieć to to że grafika jest wyśmienita. Tytuł faktycznie wprowadził nowy standard pod tym względem, no i gameplay tez nie jest taki zły. Gdyby gra miała jakąś fabułę (obecna to tak jak by jej nie było) i większe zróżnicowanie prawdopodobnie bym się w niej zakochał a tak to nic specjalnego, ot zwykły shooter. Także jeśli by ktoś chciał chętnie odsprzedam tytuł bo załuje wydanych pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Chazy_Chaz ze gra na poczatku potrafi znudzic. Gra oczywiscie na swoje wady: misje podobne, fabula uboga, i jeszcze kilka niedociagniec typu odnawiajacy sie na posterunkach "tubylcy" itd., ale ogolnie mi osobiscie gra sie podoba. Pomimo niedociagniec mi osobiscie chce sie jezdzic i eksterminowac przeciwnikow. Gre oceniam na 7,5/10. I na tym powinienem skonczyc moja wypowiedz, ale mam jeszcze taka mala uwage jezeli chodzi o ocenianie gier przez rozne polskie serwisy poswiecone tej tematyce. zauwazylem ze teraz gry praktycznie nie dostaja ocen ponizej 80 % czy 8/10. moim zdaniem ocena 8/10 (80 %) to ocena dla gry bardzo dobrej nie kultowej ale bardzo dobrej, ocena 9/10 to wybitna - przejscie takiej gry kilka razy to przyjemnosc, natomiast ocena 10/10 to juz powinna byc taka gra ktora zabiera sie na bezludna wyspe majac do wyboru taka gre lub ostatnia paczke papierosow - przechodzenie jej raz na kilka miesiecy to norma. ocena 7,5/10 to ocena dla gry dobrej prawie bardzo dobrej ale jednak czegos jej brakuje, cos jest do konca tak jak ma byc, ale moim zdaniem i tak jest to wysoka ocena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"co masz na mysli ze sie zacina? Cala kolsola sie zawiesza czy tylko gra na jakims loadingu ?"

normalnie przycina sie dziwnie , ale jak pisalem moze to wina mojej konsoli moze jak kolega wyzej pisal to sprawka 2 mapki tego niewiem ale lubi sie zaciac , konsola na grze zawiesila mi sie ze 2 razy co tez dziwne bo to pierwsza gra ktora tak robi ?? - pewnie wina tej gry skoro inne dzialaja OK ;-)

"Te "zawieszanie" od połowy gry jest spowodowane odblokowaniem drugiego tak samo wielkiego terenu "

troche dziwne bo przeciez jezdze wtedy tylko po jednym , mysle jednak ze to wina samej gry a nie mapy

Oraz jeszcze jedno pytanie ma ktos ochote pograc w w Multiplayer ??

jzeli tak prosze zapodac mi info na moje konto

PS3 ID - chazychaz87

pogral bym chetnie z kim , bo z tymi typami ktorzy tam sa jest troche nudnie ciagle walkuja jedna mape

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×