Skocz do zawartości
ONE

EyePet

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że ostatni post był troszkę ponad miesiąc temu no nic zobaczymy czy ktoś się jeszcze interesuje tą grą :)

Kupiłem gierkę dla kobietki i w sumie syna by razem troszkę poszaleli ze zwierzakiem ale przyznam się szczerze że sam bardzo lubię nietypowe gry więc i mnie przypadła ona do gustu :)

Mam malutki problem z zaliczeniem zadania ze strikami w kręglach na złot Czy macie na to jakiś złoty środek czy po prostu mam się męczyć do bólu? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przedszkolak gra w EyePeta i jest bardzo zadowolony, tylko pyta sie kiedy beda jakies nowe pokarmy... Wiecie moze, jak mozna zdobyc nowe jedzenie? Dziecko widzialo na obrazkach na pudelku, ze sa rozne "ciastka" dla zwierzaka, i nie da sie wykiwac, ze nie ma innych... :)

z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co masz, moja młodsza siostra dostała dodatkowe ciasteczka jako nagroda w jednym z pierwszych zadań, owocowe ciasteczka zdobywasz dzięki roślinkom :) Sadzisz owocowe drzewka, strącasz owoce i przez to zdobywa się kolejne ciasteczka( bodajże z ogródka można wysępić 5 rodzai owocowych ciastek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory że zakłócam rozmowę o ciasteczkach hehe ale czy gra mi się spodoba mam 15 lat a będe miał ją w zestawie z ps3.zaraz napiszą przylazł gimnazjalista ale gram od piątego roku życia więc zawsze coś o grach wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

tu nie chodzi o wiek i o staż gracza tylko czy co lubisz:)

jeśli nie interesuje Cie nic innego niż strzelanie itp to zapomnij ale jeśli tylko lubisz wciągać się w różnorakie nowinki to powinno przypaść Ci to do gustu:) mnie osobiście wciągnęły tutaj te wszystkie możliwości kamerki i zwierzątka:)rysowanie ,rysowanie 3d :P śpiewanie :)

a jak będziesz miał w zestawie to niczego nie tracisz bo dostaniesz za free więc warto będzie wypróbować:]

ja ponawiam pytanie odnośnie kręgli i zadania ze zbijaniem ich wszystkich czyli "strajki" macie na to jakiś złoty środek?bo jak n arazie zbiłem tylko 7 a 8 jest potrzebnych na złoto:/

Edytowane przez globus20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej trzeba się meczyc, też mam z tym problem i nie mogę zdobyc trofea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić tę grę i mam pytanie do tych co posiadają czy wystarczy tyle wolego miejsca na podłodze czyli 2m na 2m i chciałem się dowiedzieć cy telewizor 26 cali HD czy nie bedzire za mały:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkość TV nie ma znaczenia, zaś miejsca trochę za mało. Lepiej wygospodarować minimum 4X4m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko o to chodzi że więcej nie mam miejsca to znaczy że nie będzie dało się grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć masza 2m od telewizora powinno ci starczyć...jest potrzebna dosłownie czysta podłoga przed tv ja mam 220cm od ściany do ściany i grałem troszkę ale niestety żeby uzyskać czyste 2m za dużo zabawy mam i dlatego gra leży na półce ... żałuje bo fajna zabawa zwłaszcza jak przychodzi ktoś młodszy w odwiedziny ;) btw mysle o przemeblowaniu bym mógł grac w eyePeta^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanie, jest trofeum w którym musimy wypełnić swoje akwarium wszystkimi rodzajami ryb ale nie wiem ile tych rodzai jest, niby w nagrodach są wszystkie ryby odkryte (15) ale trofeum nie wpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdobyte przy tutorialu nie są w akwarium, musisz je złapać od nowa. Wejdź w opcjach do akwarium i policz ile masz rybek i których Ci brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wam poszło trofeum w którym trzeba obudzić naszego zwierzaka i w ciągu mniej niż 40s znowu go uśpić? Mój wcale nie chce iść spać ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to wpadło zupełnie przypadkowo podczas pierwszych zabaw i opanowywania mechaniki gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem by go uśpić to istna katorga, z 2 minuty trwa to usypianie, potem szybka pobudka i potem już nie daje rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z ta grą w karty? Bo zawsze eye pet wygrywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razem ze zwierzakiem kładziecie na zmianę karty, jeśli jest para to musisz szybko klepnąć w karty żeby zebrać parę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zadaniem w jednym z ostatnich dni w którym trzeba zrobić zdjęcie zwierzaka przebranego za tygrysa i skaczącego rzez obręcze. Problem w tym, że jak rysuje roboto i biorę jedna z obręczy to nie chce on przez nią przeskakiwać ;/ Jak to zrobić lu gdzie wejść żeby zrobić te zadanie? Bo możliwe że wchodzę nie w tą opcję co trzeba ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok poradziłem sobie, ale mam kolejny problem. Z tą kukiełką. Ostatni dzień, pierwsze zadanie. Co trzeba poruszać tą marionetką... Cholera mnie bierze ;/ Biorę lekko do góry a to zalicza mi jako 2 ruchy i klapa ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj co i jak w dziale o trofeach. Kukiełka jest bardzo upierdliwa, ale we wskazanym topicu znajdziesz niezbędne informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wszystkie dni na złoto ;)

Czy te trofeum co trzeba wysłać 20 raportów to trzeba po jednym w każdy dzień czy mozna od razu 20? Bo tak to chyba będę musiał zmieniać datę w systemie... Jeżeli tak to czy to jest bezpieczne? Nie dostanie się jakiejś blokady za to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś można było przestawiać bezkarnie, jeśli nic się nie zmieniło, to masz zielone światełko na takie działania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie... Czy EyePet to gra nie tylko dla dzieci? Mam zamiar ją kupić raczej dla kamerki bo się bardziej opłaca i nie jestem do końca przekonany... I mam jeszcze takie pytanie: Czy kamera musi mieć dużo miejsca? Czy jak mam np. monitor na biurku (dość głębokie) to czy "zmieszczę się na biurku"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do biurka to raczej nie, ponieważ kamerka wykorzystuje do gry wiele miejsca, na które trzeba przeznaczyć gdzieś 2x2m.

Poza tym jakoś nie wyobrażam sobie grania w tą grę na stole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×