Skocz do zawartości
ONE

EyePet

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie wiem jak Wy robicie te 100metrow w 30 sekund, chce to poprawic i nie moge :/ dzien drugi :/

ja nie wiem co się stało ale w moim przypadku mój rekord to 1 sekunda ;o chyba w momencie załączenia coś się przywiesiło bo ruszyłem ręką i od razu mi zaliczyło to zadanie ;o jeśli ktoś nie wierzy mogę zrobić fotkę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sie dowiedziec czy ten puchar za 50 rysunkow to ja eyepeta musze uczyc w szkicowniku czy to wszystkie rysunki zalicza (np model samochodu), i jeszcze jak mam uczyc eyepeta piosenek ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rysunki to po prostu zastępuj rysunki w szkicowniku nowymi a piosenki to wystarczy, że do mikrofonu wyjęczysz jakieś dźwięki i Pet to powtórzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się aktualizacja 1.10 do Eyepet-a (37 MB).

Teraz mamy Eyepet online (chyba zmieniony wygląd sklepu) oraz galerię filmów eyepet (dodawanie swoich, oglądanie filmów innych użytkowników).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zrobić niebezpieczny kręgiel w dniu 11? nie udało mi się wygrać żadnej rundy? Jakiś haczyk jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działa komuś online??wyświetla mi ze jest problem przy odzyskiwaniu terminów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś w EyePecie nie ma Online ? Co ty działy pomyliłeś ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można przewracać czarnych kręgli (jednocześnie przewracając normalne).

No to to wiem, tyle że nie widzę żadnego sposobu by trafić same białe kręgle - Pet nie odbija się od ścian itd. jakby "rykoszetował" to by było łatwo. Tak samo mam problem z balonami :/ narysowałem balon ale nie idzie tego dziadostwa odbić, raz czy dwa udało się ale to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to to wiem, tyle że nie widzę żadnego sposobu by trafić same białe kręgle - Pet nie odbija się od ścian itd. jakby "rykoszetował" to by było łatwo. Tak samo mam problem z balonami :/ narysowałem balon ale nie idzie tego dziadostwa odbić, raz czy dwa udało się ale to wszystko.

Czasami jasne kręgle są zgrupowane w 2 miejscach (czyli zaliczamy je na 2 razy).

Same kręgle zaliczamy jak na zdjęciu.

Natomiast z balonami w zadaniu gdzie trzeba utrzymać je w powietrzu wystarczy machać kamerą (pracując nadgarstkiem :thumbsup: ) a w drugim zadaniu kiedy balon jest blisko peta nic nie robimy bo pet go odbije a kiedy balon leci na drugą stronę na chwilę zaczynamy "pracować kamerą" i tak w kółko.

post-3502-1259343771,3098_thumb.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

balony poszły, miałem jakiś błąd gry, bo po restarcie gry zaczęło wszystkie ruchy wykrywać

EDIT//

Wpadło każde zadanie na złoto :)

Edytowane przez Sebol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak trzeba posadzic ogrod kwiatami to jakie kwiatki zalicza na trofeum?? Bo zasadzilem caly ogrod i nic ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zasadziłem 8 roślin, każdą inną (różne kolory nie liczą się jako różne kwiatki) - była to chyba muchołówka, te dwa co na początku mamy, tulipan, truskawka, malina, pomarańcza, jagoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem tą gierkę i powiem, że jestem miło zaskoczony... fajna sprawa i pomysłowe zadania, bałem się, że dostanę zabawkę dla dzieci, ale jest git! Polecam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zamówiłem mojego Peta :teehee: Już nie mogę się doczekać, kiedy się z nim pobawię. Więcej wrażeń napiszę jak już dostanę grę, no i mam nadzieję, że wpadnie platyna :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowi kolejny kłopot

Nie mogę sobie poradzić z tą trampoliną i skokiem na 6 metrów

To samo z tymi nieszczęsnymi bańkami.

Aha i przy tym głaskaniu przez 5 dni przez 30 sekund to trzeba do momentu aż zaśnie ??

Dajcie jakieś wskazówki.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowi kolejny kłopot

Nie mogę sobie poradzić z tą trampoliną i skokiem na 6 metrów

To samo z tymi nieszczęsnymi bańkami.

Aha i przy tym głaskaniu przez 5 dni przez 30 sekund to trzeba do momentu aż zaśnie ??

Dajcie jakieś wskazówki.

Pzdr

Co do trampoliny to musisz robić tak by zwierzak spadał na jej środek. Kilka razy popróbujesz i dasz radę.

Co do baniek to machaj kartą tak by ta zabawka mogła robić ich jak najwięcej.

Głaskaj aż zaśnie to będziesz miał 100% pewność że 30 sekund minęło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadanie z bańkami jest upierdliwe. Można spróbować zamknąć gadzinę w jednej wielkiej bańce i nabić odpowiednią liczbę mniejszych, ale jest to równie dobra/zła metoda jak każda inna. Przegięte są niektóre zabawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadanie z bańkami jest upierdliwe. Można spróbować zamknąć gadzinę w jednej wielkiej bańce i nabić odpowiednią liczbę mniejszych, ale jest to równie dobra/zła metoda jak każda inna. Przegięte są niektóre zabawy...

Ja machałem kartą jak głupi i jakoś mi się udało lol.

W sumie to nudą zaczęło wiać jak raporty nabijałem.

Ogólnie to giera fajna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem mój egzemplarzyk gry, zrobiłem już z pierwszych dwóch dniach zadania na złoto i muszę przyznać, że gra potrafi nieźle wkurzyć, hehe :teehee:

Jak do tej pory produkcja wywarła na mnie świetne wrażenie, nic tylko głaskać małpiszona :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem te bąble w końcu

Najłatwiej zrobić to tak że mniej więcej koło co sekundę ruchem 20 cm przy górze ekranu machamy kartą

Nie należy tego robić za szybko bo baloniki będą duże

Co sekundę spokojnie starczy może ułamek sekundy szybciej

Mordka ma być skierowana ku górze żeby balony uciekały poza ekran.

Ale nadal nie mogę sobie poradzić z tą trampoliną

Cholera drugi dzień z tym walczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie po dwóch dniach gry najbardziej wkurza mnie to rysowanie. Nie to, że sam muszę coś nasmarować, ale to, żę za c*uja nie mogę przyłożyć tej kartki tak, aby były wszystkie zielone światełka, chyba jakimś cudem mi się czasem uda, ale na 4 dni już nie wytrzymałem i moja cierpliwość się skończyła...

Teraz główne pytanie, do Was: jak wy to zaliczyliście, macie jakiś konkretny sposób, który może się okazać skuteczny? Bardzo proszę o wszelkie rady. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak rysowałem dosyć cienkim pisakiem (takim do podpisywania płyt) to nie wykrywało, jak zacząłem rysować pisakiem z końcówką 5mm chyba (do tablic suchościeralnych) to łapie zawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rysuj mniejsze obrazki, i potem blisko kamery,zobaczysz ze bedzie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×