Skocz do zawartości
ONE

EyePet

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamiętam to jest bardzo łatwy sposób na zrobienie tego o ile nie pomyliłem trofeum a mianowicie kiedy bieg rozpocznie się, zacznij machać kamerą jak opętany :laugh: dzięki temu gra nabije ogromny dystans ale nie jestem do końca pewny czy to to ale sprawdź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to jest bardzo łatwy sposób na zrobienie tego o ile nie pomyliłem trofeum a mianowicie kiedy bieg rozpocznie się, zacznij machać kamerą jak opętany :laugh: dzięki temu gra nabije ogromny dystans ale nie jestem do końca pewny czy to to ale sprawdź.

Ok wielkie dzięki , później spróbujethumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Jeszcze raz ja z kolejnym pytaniem.

Jest wyzwanie "porysujmy" (dzień3) . Mój syn daje jakąś kartke(format A4) z krzyżykiem pośrodku ramki i ma tylko 3 strony na zielono zamiast 4-rech , chociaż trzyma wyraźnie w ramce(ja też próbowałem i du.a). Stąd też moje pytanie jak to zrobić ?

Z góry dzięki za pomoc.thumbsup.gif

Edytowane przez Artikam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Jeszcze raz ja z kolejnym pytaniem.

Jest wyzwanie "porysujmy" (dzień3) . Mój syn daje jakąś kartke(format A4) z krzyżykiem pośrodku ramki i ma tylko 3 strony na zielono zamiast 4-rech , chociaż trzyma wyraźnie w ramce(ja też próbowałem i du.a). Stąd też moje pytanie jak to zrobić ?

Z góry dzięki za pomoc.thumbsup.gif

Cały obrazek ma mieścić się w ramce i nie wystawać na czerwone/zielone pola. W dodatku trzeba pilnować, żeby nasze palce nie "wchodziły" w ramkę. Popróbuj kilka razy przybliżając i oddalając obrazek. Pamiętaj też, by rysunek nie był za duży i zostawiał na kartce trochę wolnego miejsca z każdej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna pomoc - dzieciaki mnie dręczą ... :) Chodzi o robienie zdjęć. W zwykłej wersji zdjęcie robiło się chyba R1. Ściągnąłem wersję moove edition - po uruchomieniu działa moove, nie działa za to pad. Jak więc zrobić zdjęcie ? Sorki, ale na prawdę nie wiem.

Na movie masz przyciski [sTART] i [sELECT], ten drugi uruchamia tryb robienia zdjęć i nagrywania filmów.

Czyli: wciskasz [sELECT] i później w miarę potrzeb kwadrat albo kółko (chyba - nie pamiętam ale jest to napisane na ekranie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł Kaczanowski - dzięki za info.

No problemos ;) Na wszelki wypadek wciśnij [start] gdyby [select] nie działał - pisałem z pamięci...

A takie pytanie: Dzień 3 wyzwanie 1 - nie mogę go odblokować, cały czas odsyła mnie do szkicownika pomimo tego, że nauczyłem eyepet-a już ponad 50 obrazków. Jak to odblokować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam możliwość kupienia Eyepet za 40 zł( z przesyłką )tylko że bez edycji move. Pytanie moje, czy opłaca się brać i dokupić patcha? Nie wiem ile patch kosztuję bo nie ma mnie przy PS3. Jeżeli byłby ktoś życzliwy i to sprawdził to bym poprosił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeśli nie masz innej oferty to bierz, 40zł to naprawdę przyzwoita cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem, mój trzylatek się ucieszy. Codziennie graliśmy w demo już było nudno. Przyznam że mi to się już nudziło wieczne tylko mycie i latanie samolotem. Także obaj będziemy mieli urozmaicenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie czy jest to dobry prezent dla 3 latka ( gra Eyepet ) a jeśli tak to czy warto kupić z move cena około 230 zł czy bez cena 110 zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmi, czy 3 letnie dziecko przy tym wysiedzi. Gra jest świetna, ale może frustrować i znudzić malucha. Można jednak spróbować, bo gra jest bardzo sympatyczna i nie tylko dzieci potrafią się nią bawić. ;) BTW brałbym wersję zwykłą, bo kontakt ze zwierzakiem i tak jest świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie czy jest to dobry prezent dla 3 latka ( gra Eyepet ) a jeśli tak to czy warto kupić z move cena około 230 zł czy bez cena 110 zł ?

Osobiście polecam wersję z move. Moja córka miała spore problemy z grą za pomocą karty( trzeba ją cały czas trzymać równolegle do telewizora), z kontrolerem gra bez problemów i się nie frustruje. Poza tym move jest bardzo precyzyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zainstalowałem aktualizację EyePet move edition niestety zapisane zwierzątko z wersji zwykłej nie przeszło się do nowej wersji, czy jest na to jakiś sposób czy poprostu trzeba grać od nowa. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jak mam zrobić , żeby ten (głupi) EyePet biegał, bo nie mogę zaliczyć Dzień 3 wyzwanie bodajże 2 (mam zrobić zdjęcie jak potworek biega).

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaM pytanko, chciałbym kupić młodszej siostrze EyePeta po choinke:

1. Czy jeżeli kupie zwykłą wersję a potem sciągne tego patcha do move to bedzie ona identyczna z ta wersją od razu na move?

2. Jeżeli kupie EyePeta MoVe Edition po angielsku to bede mogl jakoś zmienic język na polski?

Pytam o to bo troszke zależy mi na premierowej edycji (Move Edition) a tej nie można nigdzie dostać po polsku więc mam takie 2 rozwiązania (?) jak powyżej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

szybkie pytanie, czy eyepet & friends zakupiony w uk bedzie mial polski jezyk? poprzedni byl multilanguage dlatego pytam.

dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje pomocy - przez przypadek skasował się zwierzaczek jak go odtworzyć mając savy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem ze zdobyciem jednego trofeum w Eyepet i przyjaciele... a mianowicie "spersonalizuj po jednym z każdego ubrania i przebierz w nie swojego eyepeta"

Nie wskakuje mi cokolwiek nie zrobię, ale w sumie do końca też tego nie rozumiem. W jakim sensie... każde ubranie spersonalizować i w każde przebrać eyepeta? To byłoby żmudne, bo tych ubrań trochę tam jest dodatkowo zapisywanie każdego ubrania chwile trwa potem jeszcze przebrać w każde z tych ubrań? Mam nadzieje, że to nie o to chodzi , ale może ktoś ma to trofeum i wyjaśni jak je wykonać.

Edytowane przez agatka1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem ze zdobyciem jednego trofeum w Eyepet i przyjaciele... a mianowicie "spersonalizuj po jednym z każdego ubrania i przebierz w nie swojego eyepeta"

Nie wskakuje mi cokolwiek nie zrobię, ale w sumie do końca też tego nie rozumiem. W jakim sensie... każde ubranie spersonalizować i w każde przebrać eyepeta? To byłoby żmudne, bo tych ubrań trochę tam jest dodatkowo zapisywanie każdego ubrania chwile trwa potem jeszcze przebrać w każde z tych ubrań? Mam nadzieje, że to nie o to chodzi , ale może ktoś ma to trofeum i wyjaśni jak je wykonać.

Musisz kupić czapkę, maskę, górną i dolną część ubrania i ubrać Eyepeta w to. rolleyes.gif Trofeum wpadnie po zapisaniu stroju.

Edytowane przez josephineola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj od początku :-)

Mam wszystkie stroje kupione. Brakuje mi tylko tego trofeum. I nie bardzo wiem jak zrobić by ono wpadło.

Kupuję jakąś czapkę, maske, bluzkę i spodnie po czym klikam zapisz i teraz przy zapisie, zapisuje się każdą część ubioru oddzielnie? Więc klikam zapisz bluzkę - zapisuje, czapkę - zapisuje itp. Jak skończę nic nie wpada. Nie wiem co źlę robię , ale już mnie to frustruje. :(

Zaraz włączę po raz setny eyepeta i spróbuję jeszcze raz. Czy zapisanie stroju jest automatycznie po przejściu w inne miejsce np do bawialni? Czy cały strój zapisuje się jeszcze w inny sposób?

Edytowane przez agatka1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×