Skocz do zawartości
ONE

EyePet

Rekomendowane odpowiedzi

Komunikat ten jest bardziej dla gracza niż zwierzaka... wiesz, nie siedź za długo przed telewizorem bo źle to wpływa na Twoje zdrowie. Ponadto to też po części kwestia ukończenia poprzedniego dnia w całości. A co do problemu... sprawdź czy płytka nie ma skazy (wiem, że to brzmi głupio ale trzeba pamiętać, że PS3 przeważnie doczytuje z płyty więc ta niewinna z pozoru sprawa może być rozwiązaniem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie. Mój brat kupił dzisiaj sobie tego zwierzaka sam sie nim troche pobawiłem ale widać że faktycznie to jest gra czysto dla małych graczy :).. najbardziej co mnie w niej rozwaliło to Trofea X-D...

A jeśli chodzi o cene to bardziej płacimy za ta kamerke niz za tą płytke z magiczną kartą czy jak to sie tam nazywa ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... profesor mi mówi, że już starczy na dziś bo zwierzak jest zmęczony - ile to tak naprawdę trwa i kiedy znów będę mógł zadania wypełniać.... ???

Gdy Futrzak jest zmęczony - po prostu go ululaj do snu. Niech sobie śpi do czasu aż sam się obudzi. Jeśli zerwie się nagle przerażony (zapewne koszmarnym snem) to znów go ululaj. Później go nakarm, umyj i możesz zmagać się z kolejnymi zadaniami.

Jeśli jednak to nie pomaga - jest zapewne tak wyczerpany, ze musisz powrócić do gry następnego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje si e gdzie mogę zakupić EYEPETA z kamerką w Krakowie? W MM i Empiku już nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saturn, poszukaj troszkę w większych sklepach, bo na pewno jest kilka Empików :tongue: W jakimś większym centrum handlowym też na pewno znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utknąłem. Za żadne skarby nie mogę zerwać kwiatka. Jest napisane, że mam go dotknąć u podstawy (nie wiem czy podstawy kwiatu czy łodygi) Jak go dotykam to albo nieruchomieje albo się rusza. Proszę o jakieś wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utknąłem. Za żadne skarby nie mogę zerwać kwiatka. Jest napisane, że mam go dotknąć u podstawy (nie wiem czy podstawy kwiatu czy łodygi) Jak go dotykam to albo nieruchomieje albo się rusza. Proszę o jakieś wskazówki.

Też się z tym troszkę na poczatku męczyłem, ale jak już sie uda to potem idzie łatwo. Ja robiłem to w ten sposób, iż kładłem rękę pod łodygę tak, że ginęła w trawie i wykonywałem ruchy palcami, np. możesz trzeć kciukiem o reszte palców ;) Powinno sie udać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komunikat ten jest bardziej dla gracza niż zwierzaka... wiesz, nie siedź za długo przed telewizorem bo źle to wpływa na Twoje zdrowie. Ponadto to też po części kwestia ukończenia poprzedniego dnia w całości. A co do problemu... sprawdź czy płytka nie ma skazy (wiem, że to brzmi głupio ale trzeba pamiętać, że PS3 przeważnie doczytuje z płyty więc ta niewinna z pozoru sprawa może być rozwiązaniem).

Chyba jednak dla zwierza. ;) Jeśli zamęczysz go fizycznie, to komunikat odpali sie po jakiejś godzince. Jesli bawisz się na luzie, rysujesz, śpiewasz, itp., to zwierz jest w stanie dawać czadu znacznie dłużej. ;)

Witam, panowie. Mój brat kupił dzisiaj sobie tego zwierzaka sam sie nim troche pobawiłem ale widać że faktycznie to jest gra czysto dla małych graczy smile.gif.. najbardziej co mnie w niej rozwaliło to Trofea X-D...

A jeśli chodzi o cene to bardziej płacimy za ta kamerke niz za tą płytke z magiczną kartą czy jak to sie tam nazywa ;D

A co sądzisz o żywych zwierzakach? też dla dzieci? :P

O co chodzi z trofeami? Za łatwe? :>

Utknąłem. Za żadne skarby nie mogę zerwać kwiatka. Jest napisane, że mam go dotknąć u podstawy (nie wiem czy podstawy kwiatu czy łodygi) Jak go dotykam to albo nieruchomieje albo się rusza. Proszę o jakieś wskazówki.

Spróbuj kartą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k**** mac. normalnie mnie wk***** ta gra juz. chrzesnica chce pograc a pet jak sie nie dal przewrocic w tutorialu tak dalej nie chce. po prostu k****** mnie strzela. jak mozna tak debilnie zaprojektowac cwiczenie, ktorego jawnie sie nie da wykonac...

moj pet ma o tyle dobrze ze jakims cudem przez przypadek to zrobilem, ale celowo tego sie nie da zrobic. po prostu zal.

edit: a wszystko przez spierdzielone tlumaczenie bo jak zobaczylem wersje angielska zrobilem za pierwszym razem... fail. pounce = podskoczyc... od kiedy pytam sie? epic fail.

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak dla zwierza. ;) Jeśli zamęczysz go fizycznie, to komunikat odpali sie po jakiejś godzince. Jesli bawisz się na luzie, rysujesz, śpiewasz, itp., to zwierz jest w stanie dawać czadu znacznie dłużej. ;)

W sumie nie wiem, ale fakt faktem raz zaraz po rozpoczęciu gry (umyłem go, nakarmiłem) zostawiłem pet'a samego na jakiś czas (troszkę ponad godzinę chodził sobie po podłodze bez celu) i po tym jak wybrałem dla niego nowe zadanie (z samolotem jak dobrze pamiętam) wyskoczył profesorek z informacją o tym, że pupil jest zmęczony. Fakt... drzemka, trochę czułości, kąpiel i papu załatwia sprawę, nie mniej nadal wydaje mi się, że docelowo komunikat ten jest dla szkrabów siedzących "za długo" przed telewizorem. Inaczej dostalibyśmy info, że zwierzątko jest zmęczone, a nie poradę, aby spróbować następnego dnia. No... ale to tylko taka moja teoria ^^'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EyePet Kupiłem dla kamerki ale oczywiście pierwsze co to odpaliłem i gre (z ciekawości w końcu to bzdura dla dzieci) i.... zanim się zorientowałem minęły 3 godziny.

Gra dla maluchów??? Nie do końca, ta gra jest odskocznią od hardkorowego grania coś jak LBP gdzie można się zrelaksować aby następnie wrócić do ukochanych gier i emocji. Naprawde świetna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piesek, czy kotek to takze zabawka dla dzieci? :P

LBP jest prosty? Momentami to taki harcore, że głowa mała. Ukończyłeś grę? Koło w bunkrze mówi Ci coś może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałem że LBP jest proste tylko że jest grą w której można się zrelaksować :D

Mam mały problem. Nie moge zrobić zadania ze zdjęciem naszej facjaty i zwierzaka. Wciskam start, aparat się nie pojawia, włączam go selectem robie fote i nic... jakaś podpowiedź??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem dawno, nie mialem czasu dluzej pograc i dzis oczywiscie problem ze zdjeciem, i ze sprintem na 100 metrow, nie moge zejsc ponizej srebra, ciagle ono :/ ktos ma dobry sposob?

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie kilka stron wstecz. Wszystko już było. Sam zaraz zabieram sie za poszukiwania sposobu na zdjęcie z tygrysem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

też stałem się dziś posiadaczem owej gry i powiem, że jestem pod wrażeniem :D moja dziewucha jest wniebowzięta i o to chodziło :) pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a te glaskanie 30 sekund przez 5 dni to jak to jest, on sie po jakims czasie drapania kladzie, no to ie przestaje i macham reka dalej, to jest zaliczone jak on tak wstaje kilkukrotnie i sie kladzie podczas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głaskałem go normalnie przez jakiś czas i tak przez kilka dni. Trofik bez kłopotu wpadł.

Szlag mnie trafia. Nie mogę rozbić 8 kieliszków. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ma też problem z zerwaniem kwiatka już nie wiem co wykombinować trochę mnie dobija ta gra pod tym względem. Proszę o jakieś podpowiedzi???!!! Z góry dzięki

Edytowane przez DamianG44K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żegnaj konsolo i żegnaj przyjemności. Moja młodsza siostra kupiła sobie tą grę i od wczoraj okupuje mi sprzęt :) i nie wygląda na to by miała kiedykolwiek przestać :P

Gra wygląda fajnie, grywalna chyba też jest(jak patrze na siostrę to jestem tego pewien). Ja na razie spędziłem przy tym tylko chwilkę ale skuszę się pewno jeszcze. O ile mi się uda dopchać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o te kwiatki to nie miałem z tym jakiegoś problemu, ale fakt, ciężko to działa bo czasami machałem i machałem i nic się nie działo.

Ale potem odkryłem, że jak się macha palcami w miejscu gdzie kwiatek wyrasta (na tym zielonym polu) to szybko schodzi. Dość szybko nawet machałem.

I zeszło mi tak kilka kwiatków pod rząd w przeciągu kilku sekund i nie było żadnych problemów.

Może komuś to pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Echh mam problemy w zdobyciu platyny :/

Po pierwsze zadanie w przebijaniu balonów z trampoliny. Po drugie z małpką i bańkami. Po trzecie tańce: Kroki i Tańczenie w rytm muzyki. Pomoże ktoś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

Mam problem podajrze w dniu 10, a dokładniej chodzi o robota,którym muszę rozbić melony, czekam aż pluszak rzuci Mi melon którego ma w pysku, wciskam X i nic się nie dzieje...Jak mam zrobić by przejść tą planszę?

Z góry dziękuję z wszelką pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajesz "X" trzymasz i jak Pet żuci i potem będzie przy "kiju" to puśc X`a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajesz "X" trzymasz i jak Pet żuci i potem będzie przy "kiju" to puśc X`a

Tak tylko jak on ma tego melona w pysku to mi go nie rzuca, a X trzymam i nie wiem dlaczego tak się dzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×