Skocz do zawartości
ONE

EyePet

Rekomendowane odpowiedzi

patrz na peta gdy widzisz ze otwiera jedno oko albo szykuje sie zeby popatrzec przestan tanczyc i tak w kulko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przedewszystkim to zadanie polega na sluchaniu czy muzyka przestaje grac :) gdy gra, musisz tanczyc i wtedy twoj pet od czasu do czasu zerka na ciebie czy na pewno ruszasz kukielka czy moze oszukujesz :P jezeli za malo tanczysz wtedy on Cie atakuje i koniec zadania :) druga wazna sprawa jest licznik znajdujacy sie po prawej stronie... to jest taki wykrywacz ruchu :) i im dluzej juz grasz wtedy ten licznik jest bardziej wyczulony na twoj ruch :) i wtedy po prostu musisz szybciej reagowac na koniec muzyki i natychmiast przestac ruszac reka, nawet o milimetr :P wiecej chyba nic Ci juz nie moge poradzic :) powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wczoraj udało mi się to rozpracować. Wiedziałem o co chodziło, ale okazało się, że trzeba wykonywać ruchy tylko w prawo i lewo, a ja próbowałem jakieś inne i to mu się nie podobało ;) Wczoraj udało mi sie to zadanie wykonać na srebro. Dzisiaj postaram się na złoto i wreszcie będę miał wszystkie dni ukończone :biggrin: Potem mozolne zbieranie ukrytych nagród i będzie platyna :)

Dzięki wszystkim za pomoc, ja również nią służę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to powiedz mi w takim razie jak przejsc zadanie z dnia 15 dotyczace powtarzania ruchow tanecznych na zloto :P bo jak mam wykonac ruch reka w dol to nagle gra szaleje i np wykrywa mi, ze odrazu zrobilem w lewo, prawo i jeszcze raz na dol :P probowalem doslownie wszystkiego i udalo mi sie silver tylko wykonac... ale to dzieki fajnym ruchom wylosowanym...

jak wy to zrobiliscie? jakas specjalna taktyka? tez wam czasami zle wykrywal ruchy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to powiedz mi w takim razie jak przejsc zadanie z dnia 15 dotyczace powtarzania ruchow tanecznych na zloto :P bo jak mam wykonac ruch reka w dol to nagle gra szaleje i np wykrywa mi, ze odrazu zrobilem w lewo, prawo i jeszcze raz na dol :P probowalem doslownie wszystkiego i udalo mi sie silver tylko wykonac... ale to dzieki fajnym ruchom wylosowanym...

jak wy to zrobiliscie? jakas specjalna taktyka? tez wam czasami zle wykrywal ruchy?

Oj też miałem z tym sporo problemów :) Generalnie to trzeba je wykonać dosyć szybko i bardzo dokładnie. Jak robiłem za wolno to pewnie ręka mi się zachwiała i zaliczało mi inny ruch. Faktem jest, że jest to naprawdę trudne zadanie, a najgorsze, że nie ma jakiejś idealnej metody na jego przejście. Musisz być po prostu dokładny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.

Nie wiem, ja z tym jakiś specjalnych problemów nie miałem, jedynie z zapamiętywaniem poszczególnych kroków.

Siedziałem idealnie przed kamerą, oświetlenie miałem chyba jeszcze od słońca a nie od lampy, a zauważyłem, że cienie w tej grze zachowują się po prostu jakby ktoś kolejny machał rękami.

No ale wracając do pajaca, to jak robicie np. ruch w dół to musicie zrobić jeden ruch w dół i czekać na dole aż zaliczy, jak nie zaliczy to jeszcze niżej zjechać, jak zrobicie chociaż lekko w górę to już wam nie zaliczy.

Jak w lewo czy w prawo to kręcić tylko kartą, nie jeździć nią w górę czy w dół, czy nawet na boki.

To zadanie jest po prostu cholernie czułe i trzeba każdy krok ostrożnie robić.

Czasami po prostu sobie z tego sprawy nie zdajemy, szczególnie jak chcemy zadanie na szybko zrobić.

Mi wczoraj wpadła platynka ze zwierzaczka, ale i tak będę do niego wracać bo świetne to jest.

Szczególnie fajne jak w domu są małe dzieci, albo po prostu ludzie, którzy lubią się fajnie pobawić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko robie dobrze w tym zadaniu, ale mam tylko problem z tym, ze jak dojade karta na sam dol ekranu i mam np wykonac jeszcze jeden ruch np w lewo to zalicza mi i ruch w lewo i znizenie karty jeszcze nizej w dol... chociaz zmieniam idealnie pozycje na lewa tylko... za cholere nie wiem o co moze chodzic :/ jak np podobne ruchy wykonuje w gorze to ta sytuacja nie ma miejsca :/ i dlatego wszystko idzie idealnie do momentu az musze obnizyc karte w dol... wtedy mi zaczyna jakos debilnie zaliczac ruchy i oczywiscie zadania nie zaliczam na gold...

siedzialem nad tym pare dobrych h i za cholere nie moge zrozumiec gdzie lezy blad..... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko robie dobrze w tym zadaniu, ale mam tylko problem z tym, ze jak dojade karta na sam dol ekranu i mam np wykonac jeszcze jeden ruch np w lewo to zalicza mi i ruch w lewo i znizenie karty jeszcze nizej w dol... chociaz zmieniam idealnie pozycje na lewa tylko... za cholere nie wiem o co moze chodzic :/ jak np podobne ruchy wykonuje w gorze to ta sytuacja nie ma miejsca :/ i dlatego wszystko idzie idealnie do momentu az musze obnizyc karte w dol... wtedy mi zaczyna jakos debilnie zaliczac ruchy i oczywiscie zadania nie zaliczam na gold...

siedzialem nad tym pare dobrych h i za cholere nie moge zrozumiec gdzie lezy blad..... :(

Może kamera niżej źle łapie ruchy bo masz karte za blisko podłogi, itd. Spróbuj podnieśc kamere wyżej i wtedy to wykonać. Zwierzak będzie trochę latał w powietrzu, ale możliwe, że to pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kamera niżej źle łapie ruchy bo masz karte za blisko podłogi, itd. Spróbuj podnieśc kamere wyżej i wtedy to wykonać. Zwierzak będzie trochę latał w powietrzu, ale możliwe, że to pomoże.

ok w koncu sie udalo na zloto to zadanie zrobic :P ale nameczylem sie strasznie hehehe :D

dzisiaj ja mam do was kilka pytan :P

1. wiecie moze jak wystepuja przedmioty np w ogrodzie? wyrastaja z ziemi czy co?

2. czy w ogole jest jakas zasada wystepowania tych przedmiotow w roznych zabawach? czy pojawiaja sie losowo? w kazdej zabawie moze wyskoczyc tylko jeden przedmiot dziennie? jak to dokladnie jest :)

3. zadanie z posadzeniem polega na posadzeniu wszystkich gatunkow roslin na raz jakos czy po prostu? licza sie rowniez rozne kolory tego samego kwiatka?

4. jak zrobic to zadanie z uspieniem peta w 40s? strasze go, ale gdy pozniej probuje go uspic on sie tylko chce bawic na plecach :P jest jakis sposob/rodzaj glaskania go zeby szybko usna?

5. da sie zrobic 20 raportow przestawiajac date w konsoli? :D

6. jak uczyliscie peta tych 50 rys? jakas jedna kreska np to jeden rys? jest gdzies spis ile juz umie? to samo tyczy sie z piosenkami

uuuuu ale sie nazbieralo pytan :D czekam na odpowiedz :)

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie trochę pytań się uzbierało, ale postaram się pomóc :)

1. wiecie moze jak wystepuja przedmioty np w ogrodzie? wyrastaja z ziemi czy co?

Dokładnie tak. Musisz bawić się trochę w ogrodzie: sadzić kwiatki i wyrywać. Raczej nie ma znaczenia czy sadzisz coś konkretnego, chodzi raczej o długość zabawy w ogrodzie i ilość posadzonych kwiatków.

2. czy w ogole jest jakas zasada wystepowania tych przedmiotow w roznych zabawach? czy pojawiaja sie losowo? w kazdej zabawie moze wyskoczyc tylko jeden przedmiot dziennie? jak to dokladnie jest :)

Jak wejdziesz w menu "nagrody" to tam masz liste wszystkich nagród. Wystarczy najechać na te, które mają znak zapytania, a dowiesz się w jakiej zabawie można je zdobyć :)

3. zadanie z posadzeniem polega na posadzeniu wszystkich gatunkow roslin na raz jakos czy po prostu? licza sie rowniez rozne kolory tego samego kwiatka?

Tego jeszcze nie udało mi się zrobić, ale w dziale trofea Patricko opisał, że muszą to być różne kwiatki, ale mogą być też owoce. Te same kwiaty o różnych kolorach się nie liczą.

4. jak zrobic to zadanie z uspieniem peta w 40s? strasze go, ale gdy pozniej probuje go uspic on sie tylko chce bawic na plecach :P jest jakis sposob/rodzaj glaskania go zeby szybko usna?

Po pierwsze musisz go wystraszyć krzykiem. Jak juz się obudzi to poczekaj aż usiądzie i dopiero wtedy zacznij go głaskać spokojnymi, powolnymi ruchami. Jak się położy głaszcz go jeszcze przez chwilę, a później przestań. Powinien zasnąć

5. da sie zrobic 20 raportow przestawiajac date w konsoli? :D

Nie wiem. Też o tym myślałem, ale jeszcze nie sprawdzałem ;) Myślę jednak, że da radę. Patricko wspominał, że można przestawiać datę w celu zdobycia pewnych nagród (bo niektóre można zdobyć tylko w konkretny dzień tygodnia)

6. jak uczyliscie peta tych 50 rys? jakas jedna kreska np to jeden rys? jest gdzies spis ile juz umie? to samo tyczy sie z piosenkami

50 rysunków jeszcze go nie nauczyłem, ale jestem pewien, że wystarczy cokolwiek narysować i wprowadzić do gry, a będzie się liczyło. Myślę, że nawet ten sam rysunek skopiowany 50 razy da radę :). To samo z piosenkami. U mnie trofeum za piosenki samo wpadło, bo cały czas pokazywałem rodzince co ten zwierzak potrafi i każdy uczył go po kilka piosenek :)

Mam nadzieję, że pomogłem.

Pozdrawiam!

Edytowane przez Splesh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyznam szczerze ze zaraz na poczatku jest moment gdy nie mam pojecia co zrobic. polecenie jest: kaz mu podskoczyc a potem go przewroc. absolutnie nie mam pojecia jak to osiagnac - help.

pierwszy raz wyszlo mi przez przypadek ale drugi raz tego nie potrafie powtorzyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to ja go chyba tylko wtedy postawiłem na tylne łapki, a tak to już ani razu mi się nie udało.

Machałem palcami na podłodze po prostu wtedy, a on sam sobie wstawał, chyba na tym etapie robi to automatycznie.

Jak wstał to go na plecki przewracasz i drapiesz po brzuszku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy w polskiej wersji gry jest ten "durnowaty" (mówiąc delikatnie) lektor? Czy jest to lektor z serwisu Polygamia.pl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem oco ci c`m. Lektor jest taki ***(Ten na samym początku). A sam nie wiem co trudnego w umyciu peta w 60 sec sam to zrobiłem za 3 razem i to przypadkowo tak samo w usypianiem peta w 40 sec :P. Ale mam pytanko jak zrobic w 2 albo 3 dniu zdjecie z petem jako najwiekszym przyjacielem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem oco ci c`m. Lektor jest taki ***(Ten na samym początku). A sam nie wiem co trudnego w umyciu peta w 60 sec sam to zrobiłem za 3 razem i to przypadkowo tak samo w usypianiem peta w 40 sec :P. Ale mam pytanko jak zrobic w 2 albo 3 dniu zdjecie z petem jako najwiekszym przyjacielem

a ja nie wiem co moze byc trudnego w zadaniu zrobienia sobie zdjecia z petem :] banalniejszego chyba nie ma... wiec prosze Cie skoncze takie slabe teksty, ze cos jest banalne albo nie :) bo dla ciebie moze cos jest proste, a dla innych nie :) ty machasz rekami z predkoscia 40 razy na sekunde i dla tego masz te dwa trofki, ale prostego zdjecia z petem nie umiesz kliknac :)

zeby to zrobic musisz polozyc sie na podlodze tak zeby twoja glowa byla najlepiej na srodku ekranu i poczekac az pet siadzie do ciebie plecami i tak jakby sie oprze o ciebie... wtedy zrob fotke a powinno Ci zaliczyc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawiłem Eye peta sobie w Anglii ... w sklepach morrisons sprzedawany jest z kamerką za 30 Funtów (+moja zniżka 10 % co daje 27 ) czyli 30 * 4.78 daje 143 zł !!! i szok .... do wyboru język Polski :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zapoznaniu się z Waszymi opiniami coraz bardziej sklaniam się w stronę zakupu tej gry.

Prawie 30stka na karku jest - ale podobno dzieckiem jest sie całe życie! ;)

Edytowane przez AGArtha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się... mam ten sam problem, choć nadal mam tylko 27 za sobą. Dziś mi się nie chce, szczególnie że leje za oknem, ale jutro lecę po pracy zakupić własnego zwierzaczka ^^. Ciekawi mnie tylko jak się będzie to u mnie sprawować - mam dość mały pokój z naprawdę mała przestrzenią dla przyszłego cyfrowego futrzaka. Cóż, okaże się pewnie w praktyce ^^'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zapoznaniu się z Waszymi opiniami coraz bardziej sklaniam się w stronę zakupu tej gry.

Prawie 30stka na karku jest - ale podobno dzieckiem jest sie całe życie! ;)

nic sie nie przejmuj :) nie daj sie zaszufladkowac przez wiek przypadkiem :) nie znosze jak ktos mi mowi (albo sie smieje), ze nie powinienem czegos robic bo juz jestem za stary :P skoro mam na to ochote to znaczy, ze jeszcze z tego nie wyroslem:D

ja mam 23 lata a razem z moim kumplem zagrywamy sie w peta strasznie :P moze nawet platyna wpadnie heheheh :D a znam tez innego goscia, ktory tylko sie nam przyglada z boku z cieknaca slinka, ale zagrac nie moze... bo on ma przeciez 27 lat :P nie to nie :P nie wie co traci

dlatego lec do sklepu i kupuj Peta :) to jest na prawde swietna sprawa i wcale nie musisz mu poswiecac nie wiadomo ile godzin dziennie :) 20-30 min i on bedzie szczesliwy i zapewniam Cie, ze ty tez :D

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mam dylemat odnośnie tej gry.

Od jutra w moim mieście w saturnie gierka wraz z kamerka bedzie do kupienia za 140zl (wiem okazyjna cena) a mimo wszystko nie wiem czy ją kupowac, nie wiem czy przypadkiem nie będą to stracone pieniądze. Czy mi przypadnie do gustu ? Czy nie jest za dziecinna dla mnie ?

Prosiłbym o "nakierowanie" na dobrą droge ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wersja gry z kamerką nie jest limitowana? Chciałbym sobie taki zestaw sprawić pod choinkę ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi przypadnie do gustu ? Czy nie jest za dziecinna dla mnie ?

Tego nikt poza Tobą raczej na pewno nie wie.

Szczerze to też się zastanawiam nad tą grą. Już widzę minę moich rodziców, gdy zobaczą jak ich 22-letnie "dziecko" bawi się na dywanie z wirtualnym petem :P

Edytowane przez Shady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wie ktoś czy jak kupie eyepet w UK to jest multilanguage czyli będzie po polsku czy nie bardzo? :) w sklepie nie umieli mi odpowiedzieć na ten temat, według google ktoś napisał, że jest 16 języków do wyboru, czy to prawda?? dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wersja gry z kamerką nie jest limitowana? Chciałbym sobie taki zestaw sprawić pod choinkę ;-)

Nie jest to wersja "nie limitowana"

Neo jak kupisz w Angli to będzie polsik

Edytowane przez MatiVIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nikt poza Tobą raczej na pewno nie wie.

Szczerze to też się zastanawiam nad tą grą. Już widzę minę moich rodziców, gdy zobaczą jak ich 22-letnie "dziecko" bawi się na dywanie z wirtualnym petem :P

hehe i wlasnie tutaj studiowanie w innym miescie sie przydaje :P nikt sie z ciebie nie smieje i robisz co chcesz i kiedy chcesz :D hehehe

najwyzej bedziesz gral jak rodzice pojda do pracy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×