Skocz do zawartości
Emir

FIFA 09

Rekomendowane odpowiedzi

hm.. w sumie dla mnie wazna jest liczba zwyciestw.

No tak, ja gram dla przyjemności. Choć czasem potrafię się zirytować po straconym golu, czy przegranej.

Do Fify09 muszę się dopiero przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nie mogę już się doczekać jak pojadę po fifkę w sobotę...zobaczymy jak się będzie grało...

euro wyszło im nie najgorzej, dla mnie w sumie też około 500 meczy online i 4-5 w Polskim ranku, zobaczymy jak będzie tu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. klatkowanie faktycznie drażni, chociaż przypomina mi wtedy to kiepską transmisję z meczy w TVP

Drażni, że Polonia Warszawa, ma zielone stroje a Szpaku mówi "Groklin Grodzisk..." ehhhh

ale przynajmniej komentując nagrali txt, jak przyznaje się do błędu, i to mi się podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drażni, że Polonia Warszawa, ma zielone strojee

Górnik Zabrze w F09 ma czerwone koszulki, a grają w niebieskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba może być ciężko. W mojej wersji nie mam np wogóle języka angielskiego (trochę lipa bo jak się komentarz polski przeje to będzie trzeba jakis francuski włączyć albo coś )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaka masz wersje Gerath??

no ja wlasnie nie wiem jak sie dodaje a tez chetnie umowil bym sie na spuszczenie w.......u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisalem do EA odnośnie problemu zwiazanego ze "skaczącym" stadionem 23-maja.

Problem ten też wystąpił w EA na PS3. w poniedzialek bede mial wiecej info dot. sprawy, prawdopodobnie rozwiązanie lub przyczynę tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Aglii w sklepie Zavvi jest promocja Fifa 2009 za 35 funtow + plika nozna warta podobno 10 funtow + 5 funtow znizki na nastepna gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Aglii w sklepie Zavvi jest promocja Fifa 2009 za 35 funtow + plika nozna warta podobno 10 funtow + 5 funtow znizki na nastepna gre.

ale do Anglii daleko ale promoca dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo fify mnie rozwaliło na łopatki. Chyba będzie to moja 1. gra ,,kopana'' Nareszcie różni się od reszty fif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
my tu piszemy o fifie na ps3 a nie pc. jaka jest na pc to kazdy wie

hmmm...a rozni sie czyms wersja pc od ps3?

sciągnąłem fulla na Pieca by sprawdziź jak to łazi przed zakupem kopaniny na ps3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmmm...a rozni sie czyms wersja pc od ps3?

sciągnąłem fulla na Pieca by sprawdziź jak to łazi przed zakupem kopaniny na ps3...

Oj, różni się i to bardzo... grając na PC możesz zniechęcić się do wersji na PS3 więc nawet do niej nie podchodź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmmm...a rozni sie czyms wersja pc od ps3?

sciągnąłem fulla na Pieca by sprawdziź jak to łazi przed zakupem kopaniny na ps3...

wersja pc to zupelnie jakby byla inna gra, dolina, woogole jej nie odpalaj, a wersja Ps3 jest wypas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem podobny problem.Poza tym na niektórych stadionach animacja chrupie,a na innych chodzi płynnie.Dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OK dla tych co nie mogą sie zdecydowac daje link

Wg mnie Fifa ma jaśniejsze kolory A pes jakiś taki ponury

W fifie na normalnej szybkości piłkarze biegają normalnie. Więcej im do naturalizmu. Filmik w większości akcji jest zwolniony.

Ps.Demo fify też może troszkę odstraszyć do do ustawień kamery. jak dla mnie jest trochę za daleka. Pełną wersje fify będę miał w poniedziałek dopiero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie wlasnie ch.. strzelil myslalem ze w cos prz......le, mialem wlaczonego autosave'a i akurat konczylem sezon i byl wybor druzyny ktora jest zainteresowana i nie wiem jak to sie stalo ale nadal jestem w starym klubie i nic sie nie da zrobic... kur..

dotyczy trybu zostan gwiazda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zauważyłem podobny problem.Poza tym na niektórych stadionach animacja chrupie,a na innych chodzi płynnie.Dziwne.

niedopracowany kod to samo było w 2008 niestety..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w MM jest za 179zł, niby cena atrakcyjna tylko szkoda, że ta gra mnie nie interesuje. Czemu zawsze dają zniżki na gry, których nie kupię??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to prawda, że w Saturnie jest za 169 zł ? Bo nie wiem, czy się nie wybierać po nią..

w Poznaniu w saturnie jest napewno za tyle, bo sam kupowalem, sprawdz w necie nr. tel. do sklepu i zadzwon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tematy o FIFIe i PESie pootwieram, jak ochłoniecie, i przestaniecie sobie nawzajem syfić w nich. Fani FIFY do tematu o Fifie, fani PESa do tematu o PESie, i proszę sobie nawzajem w tematy nie zaglądać. Na razie 3 dni odpoczynku bo mam już serdecznie dosyć waszych wzajemnych pyskówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwieram temat. Kilka uwag z mojej strony.

Przejrzałem wątek kilka stron wstecz. Usunąłem ten cały syf związany z porównywaniem gier.

Przypominam, że dyskutujemy tu o grze Fifa 2009 a nie o PES. Nie porównujemy tych dwóch gier. Pytania dotyczące gry do działu Pomoc, umawianie się na gry - dział online.

Dyskutujemy kulturalnie. Każdy ma prawo do swojego zdania i nie trzeba go od razu krytykować.

Każda wycieczka osobista lub używanie słowa PES (i pochodne) w tym wątku nagradzane będzie 7-dniowym odpoczynkiem od forum. Te same zasady (tyle, że w stosunku do Fifa) obowiązują w wątku o PES 2009.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×