Skocz do zawartości
Emir

FIFA 09

Rekomendowane odpowiedzi

Czy da radę zapisać replaya?(nie biorę pod uwagę połączenia z netem i wysyłania replaya na serwery EA)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy da radę zapisać replaya?(nie biorę pod uwagę połączenia z netem i wysyłania replaya na serwery EA)

nie tylko na serwer EA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MM Zabrze od 10.10.2008 Fifa 09 za 149pln + koszulka adidasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozegraniu ok 50 meczy online stwierdzam ze ta fifa jest beznadziejna... Tworcy chyba zapatrzyli sie na lige polska i gra wyglada tak: przechwyt, strata, przechwyt, strata i tak ciagle... To co sie dzieje w srodku pola to koszmar, nie ma jak rozegrac pilki. Bardzo malo ladnych akcji. Gra wyglada identycznie jak ostatni mecz Lech-Legia... a nie jak np liga angielska. Szpakowski ciagle gada 'ladnie przejal, ale stracil...' Jestem fanem fify od '96 i

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tragedia...

Nie prowokuje (nie podoba mi sia ta fifa i juz!!! Mozna miec prawo na tym forum do wlasnego zdania???, a to co tam skreslasz to mam...), a bylem kiesys Mistrzem Polski w fife 2001... Mam fotki, chcecie???

czy trzeba pisac: ale ta fifa jest super, nigdy nie gralem w taka pilke nozna???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdze jest padajcy śnieg czy deszcz nic takiego niewidze a miały być zmiewne warunki atmosferyczne :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a gdze jest padajcy śnieg czy deszcz nic takiego niewidze a miały być zmiewne warunki atmosferyczne :-(

moze w zimie bedzie cholera wie, tez szukalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tworcy chyba zapatrzyli sie na lige polska i gra wyglada tak: przechwyt, strata, przechwyt, strata i tak ciagle... To co sie dzieje w srodku pola to koszmar, nie ma jak rozegrac pilki. Bardzo malo ladnych akcji. Gra wyglada identycznie jak ostatni mecz Lech-Legia...

Pozdr

Ja gram na Lige Polską i się czuje ten realizm jak diabli z resztą identyczne wrażenie odniosłem jak w to grałem bo oglądałem dzień wcześniej ww. mecz

Wiem że to forum PS3 ale mam pytanko. Bo testuje fife na PC i się zastanawiam czy nie kupić na Play'a bo słyszałem że to dwie inne gry, nie licząc grafiki nawet, a grywalność, frajde itp... Na PC dzieje się coś takiego że np piłkarze np moi są bliżej piłki ale biągną jak by w błocie i tylko widze jak zblirza się do niej rozpędzony przeciwnik i mimo że był dalej, ja nie mogłem dobiec, bo ta piłka była jakby.. hmmm.. "przeznaczona" dla tego przeciwnika. Nie zawsze tak jest ale sie zdarza. Dodatkowo zmieniam zawodników to żadko mi się zmieni na tego na którego chce (u konkurencji o dziwo jest dobrze), co jeszcze...? Jak zmienie na tego zawodnika to on dziwnie reaguje. Tak że jak zaznaczam z pomocnika na obrońce i każę mu od razu biec w strone swojej bramki to on na poczatku biegnie troche do przodu później sie obkręca w okół własnej osi i zaczyna biec do tyłu. Przez to są takie luki w obronie że głowa mała. no nie ma rady jak ktoś wyjdzie z kontrą to czesto brama jak sie nie trafi wślizgiem, bo zaznaczając po kolei obrońców wybiegasz nimi za atakującego. Dodatkowo ta kontrola piłki... przecież to jest pic na wodę. nigdy mi się nie udało tym kogoś okiwać. nie mówie tu  sztuczkach ronaldinhio rodem z reklamy ale o zwykłym zwodzie wykonywanym przez przeciętnego gracza. a przyjmowanie podań.. dla mnie tragiczne... oczwyscie podoba mi sie to że piłka nie chodzi jak po sznurku i może odskoczyć ale dlaczego do chol3ry oni przy przyjęciach czesto biegną za tą piłką... gdzieś.. wychodzę z kontrą a ten przy przyjeciu sie cofa 2 kroki bo źle przyjąl... i tak co drugi... jedyne lekarstwo to podawać na wybieg... ale czesto straty... i kopanina na środku pola... i wracamy do początku wątku... Lech-Legia

No i pytanie: Czy na Ps też tak jest?

a gdze jest padajcy śnieg czy deszcz nic takiego niewidze a miały być zmiewne warunki atmosferyczne :-(

Jak już pisałem, grałem na PC... włączam sezon... mecz Legia-Wisła... słonecznie, wszystko super.. nawet stadion podobny ale trybun za dużo.. nieistotne... w pewnym momencie.. BACH! znany wszystkim komunikat i klikamy "nie wysyłaj". wchodze sobie jeszcze raz i myślę sobie czy dostane walkowera cze nie.. patrze.. jest! jeszcze raz gram! ładuje się mecz... a tu..? CHMURY! masz zmienne warunki o które pytałeś

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dalej czekam na fife ;/ nie radze zamawiac w PSX Extreme ;/ 26 zrobilem przelew a do teraz nie mam gry ;/ i jeszcze jak spytalem ich kiedy mi wyslali gre to mi odp "gre mamy wyslac za pobraniem czy pan zrobi przelew w banku" brak slow na ten sklep juz tam nigdy nie kupie wole jechac do MM lub do Saturna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź EA odnośnie "skaczącego" stadionu 23-maja.

"Witam,

Już się problemem zajmują koledzy z centra pomocy w USA. Ale jeszcze nie

mamy informacje w jaki sposób zostanie problem usunięty. Uważam, że się

pojawi patch, który rozwiążę problem.

Przepraszamy za takie kłopoty"

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja dalej czekam na fife ;/ nie radze zamawiac w PSX Extreme ;/ 26 zrobilem przelew a do teraz nie mam gry ;/ i jeszcze jak spytalem ich kiedy mi wyslali gre to mi odp "gre mamy wyslac za pobraniem czy pan zrobi przelew w banku" brak slow na ten sklep juz tam nigdy nie kupie wole jechac do MM lub do Saturna.

Ja też czekam na grę. Jak zamawiałem 27 września na Allegro, sklep PSX Extream to pisało wyraźnie cyt."Wysyłka 1ego października w środę". Dzisiaj piszę do kolesia z tego sklepu na gg a on do mnie że kurier właśnie jedzie i że pokrywają koszty przesyłki. Żenada. Ostatnia gra którą u nich zamawiam.Debile. Swoją drogą ciekawe jakbym zrobił im sprawę w sądzie za wprowadzanie klienta w błąd ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psx extreme ssie miałem z nimi problemy gdy składałem pre ordera gta 4, zrezygnowałem i zamówiłem z ultimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym trybie Be a Pro da rade po sezonie zminic klub ? -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale bez sensu jest to, że "riplejów"xD nie da sie zapisywac;/ tylko wysylac da sie;/ a mialem sporo fajnych akcjii. No szkoda. JAk ktos by doszedl do tego jak je zapisac dajcie znac. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
psx extreme ssie miałem z nimi problemy gdy składałem pre ordera gta 4, zrezygnowałem i zamówiłem z ultimy.

dobrze wiedzieć skąd nie zamawiać

a co do fify to poczekam aż stanieje i sobie ją kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy w tym trybie Be a Pro da rade po sezonie zminic klub ? -.-

jak inna drużyna się za interesuje twoim zawodnikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobrze wiedzieć skąd nie zamawiać

a co do fify to poczekam aż stanieje i sobie ją kupie

ktos pisal na forum ze w MM juz jest za 149 zlotkow..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to akurat jutro sprawdzę cenę fify bo będę w Katowicach może się skusze na taką kwotę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktos pisal na forum ze w MM juz jest za 149 zlotkow..

i jeszcze do tego koszulke polski dodaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×