Skocz do zawartości
Emir

FIFA 09

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie to taka sama zenada jak strzaly z polowy w 09 i z rogu o poprzeczke w 08. dobrze ze ea odeszlo od tego i mam nadzieje ze szybko nie wroca....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
dla mnie to taka sama zenada jak strzaly z polowy w 09 i z rogu o poprzeczke w 08. dobrze ze ea odeszlo od tego i mam nadzieje ze szybko nie wroca....

Ja tam nie symuluję i się tylko cieszę, jak któryś z przeciwników cwaniakuje i zbiera za to kartki. Ostatecznie takie są realia futbolu. Ludzie tak robią, wiec symulacja próbuje to oddać w miarę wiernie. Teraz chciałbym, zeby w PESie pojawiły się zagrania ręką.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za pomoc :ddd. Wykasowalem wszystkie savy no i w koncu jest normalnie, thx :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
naogladales sie krystynki za duzo? wogole nie wiem jak mozna taka opcje w grze wypuscic zeby mozna bylo sumolowac... dla mnie to smiech na sali.

taaa naoglądałem;], a nawet więcej, grając tyle czasu w piłkę nie raz na żywo oglądałem co sędzia potrafi odgwizdać albo wprost przeciwnie kiedy nie widzi rzeczy aż nad to rzucajacych sie w oczy(chociaz zeby zobaczyc przerozne nurkowania itp wystarczy obejrzec pierwszy mecz z brzegu, pamietacie Rivaldo? heh ).. smiech na sali??dobre sobie, fifa/pes staraja sie byc jak najwierniejszymi symulatorami pilki noznej(inny juz temat czy im sie to udaje czy nie) poczawszy od "cieszynek" po symulowanie faulu ktory w obecnej pilce staje sie elementem cwiczonym na treningu i nie wazne ze tego nie lubie i nie pochwalam w rzeczywistosci, w grze moze okazac sie to element "taktyczny"(tiaa) dzieki ktoremu mozesz grajac z kumpelm wygrac "bezcenna(w szczegolnosci przed sesja) krate zimnego piwa" pzdr

Edytowane przez Radziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos co to daje ten nowy patch? 1.03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem kiedy zapraszam kogos do gry i ja hostuje, to przy wyborze zespolow moj przeciwnik nie moze wybrac zespolu ale ja moge, kiedy ktos hostuje ja nie moge wybrac. Czasami mi sie to zdarzalo ale od wczoraj az za czesto. Kupilem nowy router i moze to przez niego? Czytalem tez cos o Upnp ale mam wlaczone wiec nie wiem co jest nie tak. Moze mial ktos takie cos i wie jak to naprawic. Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy update, z tego co widze dal chyba nowe kolory w wywswietlanym wyniku podczas meczu. Nic innego nie zauwazylem.

Przemek - mi sie to zdarza, ale tylko w szybkiej rozgrywce rankingowej - ja moge wybierac zespol, ten drugi nie, i po jakims czasie komunikat, ze "ta sesja gry jest juz niedostepna". Upnp chyba nie ma tu nic do rzeczy, ale moge sie mylic.

Live Adidas - mimo, ze pobieram aktualizacje, moja Barcelona zawsze ma te same staty. Ale juz dalem sobie spokoj z tym...

Jak Wam dzialaja headsety w Fifie? Jak z kims gram to za cholere nie moge go zrozumiec co gada... Ja nie mam headsetu wiec pytam - czy gdybym mial, to slyszalbym w sluchawce to co gada przeciwnik, czy tylko w TV? Czy ten slaby dzwiek w TV mozna jakos w grze podkrecic czy zawsze bedzie lipa?

Edytowane przez MichuV12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodal tez chyba nowe stroje dla niektorych zespolow...(patch)

Edytowane przez arti804

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam taki problem kiedy zapraszam kogos do gry i ja hostuje, to przy wyborze zespolow moj przeciwnik nie moze wybrac zespolu ale ja moge, kiedy ktos hostuje ja nie moge wybrac. Czasami mi sie to zdarzalo ale od wczoraj az za czesto. Kupilem nowy router i moze to przez niego? Czytalem tez cos o Upnp ale mam wlaczone wiec nie wiem co jest nie tak. Moze mial ktos takie cos i wie jak to naprawic. Z gory dzieki.

To nie przez router, ani nic z twojej winy... To wina gry, po prostu czasami każdy tak ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos powiedziec jak dodac avatar na multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze mi ktos powiedziec jak dodac avatar na multi?

Musisz założyć konto na EA.com i tyle. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powie mi ktos jak wyslac wiadomosc do "rywala"? Przeszukalem wszystko i ni cholery nie znalazlem opcji wyslania wiadomosci.

Jak to jest ze u niektoych przywilej korzysci jest normalny. W sensie jest faul pojawia sie zolte okienko koles biegnie dalej nie podajac nikomu i sedzia nie gwizdze. Mnie zawszze po chwili cofa, chyba ze szybko oddam pilke komus innemu.

Aha i jeszcze jedno. Od jakiegos tygodnia opcja gry FIWC jest niedostepna. Wiecie cos na ten temat?

Edytowane przez krzysklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli jest ktos zainteresowany turniejami i liga w Fifa09 zapraszam na Forum gier(ps3)/On-Line/Turnieje Fifa09 na strone 21 po wiecej informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie malutkie pytanko, Grajac w Fifke zauwazylemz e niektorzy przy nicku podczas gry maja Avatar a ja nie, Jak go Mozna utworzyć??

przeczytałem ze nalezy założyc konto w EA, co sie okazało to mam konot w EA ale na innym meilu jak w PS3 jak to wszystko mozna polaczyc?

"Przepraszamy, ale nie mozemy znalezc informacji o tym koncie Playstation Network.

Zanim polaczysz swoje konto PSN z glównym kontem EA, konieczne bedzie zalogowanie sie w dowolnej sieciowej grze EA za pomoca Twojego systemu Playstation 3. Kiedy to zrobisz, sprawdz czy na adres e-mail, wykorzystany podczas rejestracji konta PSN, przyszla wiadomosc opisujaca sposób laczenia kont.

Pamietaj, ze wiadomosc ta moze pojawic sie w ciagu 24 godzin, prosimy wiec o cierpliwosc. Zawsze mozesz tu wrócic, aby spowodowac ponowne jej wyslanie."

Edytowane przez Warson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a powie mi ktos jak wyslac wiadomosc do "rywala"? Przeszukalem wszystko i ni cholery nie znalazlem opcji wyslania wiadomosci.

Jak to jest ze u niektoych przywilej korzysci jest normalny. W sensie jest faul pojawia sie zolte okienko koles biegnie dalej nie podajac nikomu i sedzia nie gwizdze. Mnie zawszze po chwili cofa, chyba ze szybko oddam pilke komus innemu.

Aha i jeszcze jedno. Od jakiegos tygodnia opcja gry FIWC jest niedostepna. Wiecie cos na ten temat?

moze mi ktos odpowiedziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musisz założyć konto na EA.com i tyle.

kolego załozyłem konto an EA i mam logo w awatarze EA i nic wiecej a chciałbym mieć jakiś obrazek albo coś...

widze ze nie zrozumiałeś mojego pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem przed chwila ten problem i musialem pokombinowac duzo aby wreszcie ustawic avka

Sproboj sie tu zalogowac kontem z EA.com http://www.easportsworld.com/en_US . Nastepnie na My Profile i kliknij na tego czarnego ludka robisz tam avek i create avatar. Na poczatku tak mi nie dzialalo potem cos zrobilem i zaczelo ale moze u ciebie bedzie inaczej

Chyba nie mialem zaznaczonego na stronie EA.com - "

Pozwalam przekazać moje dane wybranym partnerom EA"

Edytowane przez Renifer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończy się okres usługi internetowej i pewnie zaczynają się cyrki. Nie wiem jak długo jeszcze będzie można pograć online...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, do premiery fify 10 poczekają :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady, do premiery fify 10 poczekają :P

Może, ale zaczynają się rózne cyrki. Zauważ ile osób ma problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedz. Juz teraz wiem jak mam wyslac wiadmosc do rywala

Dashboard(czy jak to sie zwie) PS3 -> Players met -> send message? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak w nowym sezonie będzie wyglądał "fanclub" MU :biggrin: Bez Kryśki nie będzie tak łatwo wygrywać. Za to pewnie Real teraz będzie ulubioną drużyną do grania co mnie wqrza, bo ja nim teraz gram, a po tych nowych transferach nie zamierzam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×