Skocz do zawartości
Emir

FIFA 09

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak w nowym sezonie będzie wyglądał "fanclub" MU :biggrin: Bez Kryśki nie będzie tak łatwo wygrywać. Za to pewnie Real teraz będzie ulubioną drużyną do grania co mnie wqrza, bo ja nim teraz gram, a po tych nowych transferach nie zamierzam :/

Jeśli Żelek podpisze kontrakt, moje marzenia się spełnią. OD 2 lat proszę opatrzność o sprzedanie Robaldo z United. :) Real wraca do strategii galaktycznej i to nie jest zaskakujące, ten klub zawsze tak miał. Najlepsze jest to, że jak Krystyna tam pogra to się zeszmaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Żelek podpisze kontrakt, moje marzenia się spełnią. OD 2 lat proszę opatrzność o sprzedanie Robaldo z United. :) Real wraca do strategii galaktycznej i to nie jest zaskakujące, ten klub zawsze tak miał. Najlepsze jest to, że jak Krystyna tam pogra to się zeszmaci.

Bo? Ja również uważałem C.Ronaldo za płaczliwą pindę, ale jak zobaczyłem jak walczył i finale LM i jak mu zależało to po finale jako fan Realu od ponad 8 lat jestem za jego przejściem do Realu i mam nadzieję, że razem z Kaką i jakimś dobrym napastnikiem stworzą zaczątek nowych Galaktycznych.

Co do Fify, skończył mi się ostatnio (nie grałem miesiąc) Adidas Live Season. Szkoda, ale cóż. Czas chyba wymienić

Fifę na coś innego, a za rok znowu 200 zł w plery na 10 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferguson ustawił taktykę pod Ronaldo, bo miał pokazać na co go stać. W ciągu 8 minut mógł, a raczej powinien był, strzelić 2 bramki. Starał się? Pewnie, skoro był jedynym wysuniętym graczem w szeregach United, to siła rzeczy musiał być widoczny. Skaszaniony finał wynika przede wszystkim ze złego ustawienia drużyny przez trenera MU, ale "genialny" Cris miał zagrać na poziomie i pokazać krytyce, ze jest świetny. Co zrobił? Nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ferguson ustawił taktykę pod Ronaldo, bo miał pokazać na co go stać. W ciągu 8 minut mógł, a raczej powinien był, strzelić 2 bramki. Starał się? Pewnie, skoro był jedynym wysuniętym graczem w szeregach United, to siła rzeczy musiał być widoczny. Skaszaniony finał wynika przede wszystkim ze złego ustawienia drużyny przez trenera MU, ale "genialny" Cris miał zagrać na poziomie i pokazać krytyce, ze jest świetny. Co zrobił? Nic.

Rooney grał na obronie czy na bramce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rooney grał na obronie czy na bramce?

A widziałeś zeby był wysunięty? Od czasu do czasu na skrzydle sie pojawiał i to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A widziałeś zeby był wysunięty? Od czasu do czasu na skrzydle sie pojawiał i to wszystko.

No fakt. Rooney bardzo pożyteczny na całym boisku był, ale na pewno nie był wysunięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rooney grał na obronie czy na bramce?

United zagrało 4-5-1. Wysunięty był Ronaldo, reszta usiłowało blokować Barcę. Wazza najwięcej biegał i, jak sam przyznał, po grze na całym boisku nie miał siły na dokładne zagranie/strzał, kiedy znalazł się z przodu. Ronaldo zaś rzadko kiedy raczył cofnąć się na swoją połowę. Miał pokazać na co go stać i uważam, ze pokazał. Zawsze uważałem, ze jest przereklamowany i sam tego dowiódł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chyba lekki offtop się zrobił:PP

Co do gry to pytanie: Gra ktoś w tym klubie ps3site??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie gra. Z penetratorem usiłowałem coś ustawić, ale nic z tego nie wychodzi. Chętnie zagrałbym, ale jakoś chętnych nie ma.

To co, kiedy zagramy? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko: Czy można teraz jeszcze zdobyć platynę w fife mimo, iż nie da się zdobyć trofeum "real world winner", gdyż interaktywne ligi już nie funkcjonują ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kurde ze tak pozno sie obudzilem z tymi trofeami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś planuje jakieś ustawki 10vs10 albo jakieś interaktywne ligi tylko aby zdobyć jeszcze trofea to niech wali do mnie jak w dym :D

login: neo-pch

W fife przestałem grać bo się przerzuciłem na PES'a ale można jeszcze parę trofeów zdobyć co by gra się nie kurzyła :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na logikę, nie.

Rozumiem twoje zażenowanie, ale mi chodziło o to, czy mimo, iż EA zamknęło Interaktywne ligi w pewnym sensie "usunęło" to trofeum z listy obowiązkowych do zdobycia platyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem twoje zażenowanie, ale mi chodziło o to, czy mimo, iż EA zamknęło Interaktywne ligi w pewnym sensie "usunęło" to trofeum z listy obowiązkowych do zdobycia platyny.

Nie miałem takich intencji. Wydaje mi się, że nie i tyle. ;) To co piszesz jest imho mało prawdopodobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzalem dzisiaj te trofea i przynajmniej 10o wydaja mi sie niemozliwe do zdobycia;) Ktore tak naprawde jest najtrudniejsze?

I pytanie: zawsze w karnych strzelam pierwszy, ale nigdy przy tym pierwszym strzale nie ma paska sily strzalu, przez co albo strzelam Bogu w niebo ale wrecz podaje pilke bramkarzowi. Ma ktos tak jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet jak paska nie ma to chyba na wyczucie powinienes spokojnie strzelisc... ja czasem tez go nie mam i nie robi mi to klopotu... ktory trofrk z fify najgorszy? chyba

Online tournament mastery

Ultimate Team:Win All gold Online Tournaments

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem na tym forum nowy i nie wiem czy w dobrym miejscu pisze, chce zorganizować ustawkę na trofeum "Online Tournament Mastery"- trzeba wygrać razem 18 pucharków online (6 bronze, 6 silver i 6 gold) zeby zdobyć np gold to trzeba wygrać ten sam turniej 3 razy a turniejow razem jest 6. Będzie to robione w nocy znaczy po 22 poniewarz musi być mało osób na ultimate team, razem będzie 5 osób wszystko wytłumacze na gg, każdej nocy będziemy robić 9 pucharków dla jednej osóby będzie to ok. 3h czyli razem wyjdzie 9 dni i wszyscy mają 16 pucharków :) (jeden pucharek to ok. zależy jak będzie szło 15-25min góra)

Skład:             Pucharki:

1. FireCS             (0)

2. kolejorz           (9)

3. bobson_pl        (0)

4. NeorasII           (0)

5.

PS: Trzeba mieć DLC do Fify "Ultimate Team"

Edytowane przez fire39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak moge zagrac z kolegą online 1vs1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodajesz go do friendów i wchodzisz w Centrum Gracza w Fifie tam wybierasz kolegę i dajesz Zaproszenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ok dodaje tworze gre ale on pozniej nie moze nic zrobic - wybrac druzyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musicie próbować, aż się połączycie niestety serwery EA są do dupy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa jakieś polskie tutoriale na Temat Ultimate Team??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sa jakieś polskie tutoriale na Temat Ultimate Team??

a kupiłeś UT z pss ? bo jak nie to masz tylko 5 darmowych meczy i tyle. Co do pytania to ja nie widzę sensu by miały być jakieś tutoriale, robisz drużyne kupujesz te karty i grasz oto cała filozofia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mam pytanie jak w grze wykorzystuje się karty Gameplay, gdyż mam ich dużo i ciagle musze wymieniac, a te treningowe i kontraktowe umiem wykorzystać a wlasnie problem z tymi co dodaja w meczu SIłe, głowkowanie itp.. Wie ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×