Skocz do zawartości
Emir

FIFA 09

Rekomendowane odpowiedzi

Powyższe osoby dopisane. Jak zbierze się wystarczająca ilość osób to dogadamy się co do terminu. Tymczasem wysyłajcie mi zaproszenia na PSN to utworzę klub i poprzyjmuję was do niego. Pozdro

Edytowane przez emsi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wieczorem lub jutro rano utworzę klub i powysyłam zaproszenia. Poczekamy jeszcze może uda się uzbierać 20 osób to wtedy było by bez problemu. Jednak w 10 też możemy spróbować tylko, że będzie ciężej znaleźć przeciwną drużynę 10 osobową ale szanse są. Podajcie propozycje kiedy można by było to zrobić. Może w niedzielę jakoś pod wieczór gdy większość ludzi będzie miała wolne? Mi tam pasuje codziennie ale trzeba jakoś się dogadać.

PS: Proszę o dodanie mnie do przyjaciół i prosiłbym jeszcze o info od 2 osób czy na pewno chcą w tej ustawce uczestniczyć: Mario_Ozzy i janisz18

Edytowane przez emsi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli aktualne to ja chętnie się dołączę..

psnid: themichal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się zgłaszam do ustawki wejde zaraz na ps3 to ci zapro wysle emsi

Edytowane przez Ps3_player

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli aktualne to ja chętnie się dołączę..

psnid: themichal

Aktualne:) Już Cię dopisałem. Poczekamy może uda się zebrać 20 osób. I tak jak już napisałem wcześniej podajcie propozycję dnia i godziny kiedy ta ustawka miałaby się odbyć. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To może najpierw zbierzmy 20 osób a potem pomyślimy nad czasem.

Tak będzie najlepiej, chociaż nikłe są szanse że dla 20 osób będzie pasowała dana godzina ;P

Edytowane przez gierej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że lepiej spróbować z 10 osobami.Posiadam co prawda te 2 trofiki,które wpadły mi kiedy organizowaliśmy podobną ustawkę (za trzecim podejściem:)

Wiem z doświadczenia że trudno ustawić 10 osób jednocześnie a już nie wspomnę o 20:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi by zależało na zdobyciu trofeum Venhola Ice. Więc jeżeli zamierzacie rozegrać do końca i wygrać to ja się piszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni ale ja chcę rozegrać do końca i wygrać :P Dobrze by było jakby 2 trofea wpadły za jednym razem :)

Edytowane przez emsi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klub utworzony nazywa się PS3SITE TROPHY. Na razie wysłałem zaproszenia do tych z was, których miałem w liście znajomych na PS3. Do reszty powysyłam jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny na małą ustawke np. te trophy z wygraniem meczu online (wiem niby łatwe ale ciągle trafiam na jakiś wymiataczy) i z wygraniem 5 meczy w lidze interaktywnej.Proisłbym o pomoc i z góry dziękuje.

EDIT:Mecz online nie aktualne przed chwilą wpadł pucharek. ;p

Edytowane przez Ps3_player

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bedzie.

Co do trofeum to tez bym chcial wygrac bo nie ma tego trofika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się. Teraz platyny nikt już nie zrobi. Przykro mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie da się ponieważ tam nic nie pisze o Fifia interactive world cup tylko o ligach interaktywnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Według mnie da się ponieważ tam nic nie pisze o Fifia interactive world cup tylko o ligach interaktywnych.

Wszystkie ligi są zamknięte. Czekamy do nowego sezonu. O ile będzie taka możliwość w FIFIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zaproszenia do wszystkich, którzy się zgłosili także kto nie jeszcze nie przyjął niech przyjmie. Jeżeli do weekendu nie zbierze się 20 osób to możemy spróbować w 10 np. w niedzielę jakoś wieczorem. Dajcie znać czy każdemu by pasował ten dzień i ta pora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie ma od niedzieli przez tydzień. Ale sobota by była w sam raz :) Albo piątek wieczorem.

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×