Skocz do zawartości
Emir

FIFA 09

Rekomendowane odpowiedzi

Mi właśnie do platyny brakuje tylko tego trofika (wygraj 5 meczy w interaktywnej lidze).

Mam nadzieję że od nowego sezonu piłkarskiego będzie można nadal w ten tryb zagrać,bo jak nie to się strasznie wk.... :)

Co do ustawki mi pasuje każdy dzień(jeśli piątek to po 21)a jeśli chodzi o inny dzień to mogę się dostosować.

P.S.Najszybciej startuje:

Bundesliga 7 sierpień

Ligue 1 8 sierpień

Barclays Premier League 15 sierpień

Serie A

Liga BBVA

Major League Soccer

Edytowane przez romala79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA09 z dniem pojawienia się FIFy10 raczej nie będzie wspierana sieciowo. Tak sobie zastrzegli na pudełku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie tak może być jak mówisz.

Dlatego do października musimy porobić to co nam zostało do zdobycia.

Zresztą EA dobrze kombinują bo jak tylko pojawi się FIFA 10 to ja (i pewnie wielu innych graczy) odstawi swoją przestarzałą już 09.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi niedziela pasuje, sobota tez wiec napiszcie kiedy i gramy. Jak, że mam FIFE dopiero od tygodnia, wiec jeżeli ktoś by mógł mi jeszcze napisać w co mam wejsc(włączyć, który tryb) w niedziele o 10 czy o ktorej tam ustalicie to byloby fajnie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko prośbę nie ustawiajmy się na godzinę 19 ani 20 bo to jest jeszcze za wcześnie...

proponuje jakoś ok. 21-21:30 niech wszyscy osiądą spokojnie w domach, bo a to trzeba wyjśc z psem, albo z czym innym.... a o 19-20 ludzie jeszcze latają. :)

Mi pasuje i PIĄTEK i SOBOTA (wieczorem własciwie - bo czytałem że w neidziele juz chyba kilka osób nie może.

Napewno rozsądnie sie dogadamy, ale wydaje mi sie że im póżniej tym lepiej (po 21 wieczorową porą)

Edytowane przez NPK_PACMAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę codziennie wieczorem. W piątek o 21 jak byśmy grali to super.

PSN ID: noowy7220

Edytowane przez bartek7220

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
proponuje jakoś ok. 21-21:30 niech wszyscy osiądą spokojnie w domach, bo a to trzeba wyjśc z psem, albo z czym innym.... a o 19-20 ludzie jeszcze latają. :)

prawdziwi pwnerzy, pwnują cały dzień :pardon: Ale 21:00 w piątek mnie odpowiada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie tak może być jak mówisz.

Dlatego do października musimy porobić to co nam zostało do zdobycia.

Zresztą EA dobrze kombinują bo jak tylko pojawi się FIFA 10 to ja (i pewnie wielu innych graczy) odstawi swoją przestarzałą już 09.

Ja nie kupię, bo gra nie jest imho taką rewelacją jaką się z niej robi. Co więcej, FIFA10 wydaje się być praktycznie tą samą grą co obecna edycja, a nie zamierzam płacić kupy kasy za to samo z możliwością gry w sieci, co i tak powinno być dostępne w 09, ostatecznie kupiłem grę, prawda? Prawda, a zatem nie powinno mi się odbierać możliwości gry w sieci, ale mniejsza o to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całkowicie online po roku na 100% nie wyłączą. Sądzę, że jeszcze przez kilka najbliższych lat będzie można bez problemu grać w FIFĘ 09 po sieci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje codziennie w godzinach 19-23 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to chętny ktoś na tą ustawkę z wygranuem meczy online zakładamy ligę i gramy 10 meczów ktoś chętny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to chętny ktoś na tą ustawkę z wygranuem meczy online zakładamy ligę i gramy 10 meczów ktoś chętny?

Ja właśnie proponuje stworzyć ligę dla członków z naszego forum. Ja posiadam konsole 2 tyg i jesczze tam wszystkiego nie ogarniam więc może by ktośs chciał się tym zająć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
całkowicie online po roku na 100% nie wyłączą. Sądzę, że jeszcze przez kilka najbliższych lat będzie można bez problemu grać w FIFĘ 09 po sieci...

Byłoby fajnie, ale ten napis jest dość konkretny i jednoznaczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z Fifą08? działa jeszcze online? Jeżeli tak to może analogicznie w Fifie09 też jeszcze będzie przez jakiś czas, jeżeli nie to można zacząć się martwić :) Takie zagranie ze strony EA to by było frajerstwo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie kupię, bo gra nie jest imho taką rewelacją jaką się z niej robi. Co więcej, FIFA10 wydaje się być praktycznie tą samą grą co obecna edycja, a nie zamierzam płacić kupy kasy za to samo z możliwością gry w sieci, co i tak powinno być dostępne w 09, ostatecznie kupiłem grę, prawda? Prawda, a zatem nie powinno mi się odbierać możliwości gry w sieci, ale mniejsza o to.

A grałeś już w FIFA10?Jak tak to daj namiary:)

Ponad 200 pln to nie jest kupa szmalu:)Ja tam łykam w ciemno:)

Tak samo jak kupię FIFA11 kiedy juz 10 będzie przestarzała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A grałeś już w FIFA10?Jak tak to daj namiary:)

Ponad 200 pln to nie jest kupa szmalu:)Ja tam łykam w ciemno:)

Tak samo jak kupię FIFA11 kiedy juz 10 będzie przestarzała.

Po primo ultimo na pewno nie wyłączą online w poprzedniech odsłonach, FIFA 08 działa jak malina.. i tak będzie dalej (grałem ostatnio online i nigdy nawet przez moment nie byo problemu ze znalezieniem przeciwnika)

Moje spojrzenie na Fife10 jest takie: czuję przez skóre, że wiele nowego jak zwykle sie nie pojawi, zmiany może i będa nawet widoczne, ale zawsze tak jest że coś poprawia, a coś posują... więc na dwoje babka wróżyła.

FIFY 08 i 09 były dobre i absolutnie z dniem wydania nowej części nie tracą nic z walorów rozgrywki... wiadomo, że nie będzie aktualizacji transferów, ale jeżeli chodzi o sama rozgrywkę to raczej wiele nowego się nie pojawi...

Ja narazie zostaje przy 09 ! 200 pln to sporo kasy jak na tak nie wielkie różnice,

09 kupiło od pyty ludzi i gwarantuje, że online będzie mnostwo chetnych do gry. Jak będzie kosztowała 100 to można sie zastanowić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra.My się tu sprzeczamy czy ktoś kupi czy nie kupi za ile lub za tyle.Poprostu jeśli FIFKA10 będzie miała pucharki,nie pomożemy sobie nawzajem.

Odbiegamy od tematu USTAWKA.

Łikend:) praktycznie się zaczął a nic konkretnego nie ustaliliśmy.Ja tam pucharki mam chciałem tylko pomóc,tak jak potrzebowałem pomocy innych.

Więc kiedy o której i czemu tak późno;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A grałeś już w FIFA10?Jak tak to daj namiary:)

Ponad 200 pln to nie jest kupa szmalu:)Ja tam łykam w ciemno:)

Tak samo jak kupię FIFA11 kiedy juz 10 będzie przestarzała.

Nie, ale grałem w FIFy sprzed lat i wielkich zmian nie widzę. Co więcej, 09 udała im się i wprowadzanie większych zmian nie jest potrzebne, i tak zarobią.

Po primo ultimo na pewno nie wyłączą online w poprzedniech odsłonach, FIFA 08 działa jak malina.. i tak będzie dalej (grałem ostatnio online i nigdy nawet przez moment nie byo problemu ze znalezieniem przeciwnika)

Moje spojrzenie na Fife10 jest takie: czuję przez skóre, że wiele nowego jak zwykle sie nie pojawi, zmiany może i będa nawet widoczne, ale zawsze tak jest że coś poprawia, a coś posują... więc na dwoje babka wróżyła.

No to super. W takim razie jest nadzieja na grę klubową.

Imho FIFka zbytnio się od lat nie zmienia. Mniejsza o to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×