Skocz do zawartości
Emir

FIFA 09

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dużo, a gra warta polecenia :) W dodatku sa trofea, ale niektóre moga być żenujące np. 10 vs 10 :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie a tak pozatym to nie widzie nic trudnego a odkąd mi się złamała płyta z fify 08 musze mieć jakąś piłke ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc 

1 jak strzelac w przewrotki i ze szczupaka??

2 prosze o wyjasnienie trofeow

a) Eat my chip (Score by chipping the keeper in a match)

b)Fling yourself at it (Score with a diving header in a match)

c)One star winners (Win a Tournament that starts with sixteen teams, with a one star rated team.)

z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prosze o pomoc 

1 jak strzelac w przewrotki i ze szczupaka??

2 prosze o wyjasnienie trofeow

a) Eat my chip (Score by chipping the keeper in a match)

b)Fling yourself at it (Score with a diving header in a match)

c)One star winners (Win a Tournament that starts with sixteen teams, with a one star rated team.)

z gory dziekuje

Eat my chip to chyba lobem (L1+strzal) jak dobrze kojarze, szczupak iwolej to trzeba miec farta najlepiej wziasc jakis doby team i probowac wolej to byl chyba - wrzutka i R1+strzal a szczupak to chyba 2x strzal ja to zrobilem Francja i RPA. Co do one star winner to zagraj w polska lige (16 zespolow) wez zespol z 1 gwiazdka i wygraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam. Jak obecnie jest z ONLINE w FIFIE 09 przy dobrym łączu ? Są lagi , jakieś teleporty czy coś? Czy raczej fajnie się gra? Bo w PES to czasem cieniutko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

crash mam 2MB i mam lagi jak h**, a do tego ciężko połączyć się z kimś do gry (albo nie możesz ty zmieniać drużyny albo przeciwnik). Czasem to mnie szlag trafia ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teleportów nie uświadczysz, jezeli druga strona ma słabsze łącze to gra moze troche przycinać, ale da sie grać imo. Jak znajdzie sie kolega tez z dobrym łączem to miodnie sie gra ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mnie nerwa wziela.

Najpierw gralem z kolesiem o ksywce Hamburg_CITY__2 . Na bank jakis [wyluzuj trochę ok?], bo niby mial polska flage ale nawijal po niemiecku no i ten nick - wszystko jasne. Dwa razy przegralem 2:1 ale bramy tak fuksiarsko zdobywal, ze normalnie na samo wspomnienie sie we mnie gotuje. Zagralismy trzeci mecz. Wzial szwabow ja Hiszpanie. W 70 minucie zgnoilem go 5:1 i ciec zapluty sie rozlaczyl. Wyslalem mu ze 3 pozdrowienia, ale nie odpisal.

Z drugim kolesiem gralem . [ciach] - Trashmeister. Tu zwariowalem podwojnie. Po pierwsze, ten [ciach], perfidnie mnie faulowal za kazdym razem jak bylem sam na sam z bramkarzem. [ciach] scial mnie ze 4 razy a dostal tylko jedna czerwien. Normalnie komedia - moi lezeli na murawie jak sciete drzewwa a sedzia nic - co jest [ciach]?! Sedzia spi czy co? Potem taki zonk, ze biegne biegne, niby byl faul (niechcacy) ale sedzia dal przywilej korzysci, wiec biegne dalej na bramke, a tu odgwozdany tamten faul?! No jaja jak berety iostanio tej fife.

A wracajac do tego [ciach] - bylo 1:1 i w 90 wbil mi gola i sie rozlaczylem. Zadko rozlaczam sie sam z siebie, ale teraz po prostu bylem tak zly na tego [ciach] za te faule, ze nie pozwolilem, zeby zaliczyli mu wygrana.

Odpisal mi cos tam "fucking quiter" a ja jemu maly wywod na temat dzisiejszych szwabow i faszystow z 45 roku. Nie wiem czy zzrozumial po angielsku ten tuman, bo juz nic nie odpisal (albo zglosil mnie do PSS hehe). Tak czy owak pamietajcie - [ciach]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czemu często w pokoju sieciowym jak sie wysyła zaproszenie albo dostaje to niemożna wybrać drużyny albo sie wybiera , koleś już jest w moim pokoju i nagle pisze KONIEC SESJI czy jakoś tak. Niechce się chwalić ale neta mam dobrego bo inne gry śmigają jak ta lala. Albo naprzykład wogle mało kto wysyła zaproszenia choć mam łącze 3 kreski na zielono. Czym to wszystko co opisałem może być spowodowane? Wie ktoś chociaż tak mniej więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow. Coś strasznego.

Co do FIFki 09, to niestety jest różnie i podróżnie. Było kiedyś lepiej, a teraz jakoś gra wariuje. Im więcej gram w produkt EA, tym bardziej widzę w nim arcadówkę. Bardzo przyjemną, ale jednak nie mającą nic wspólnego z realną rozgrywką. Sędziowanie to kpina. Wredne faule w nogi od tylca w sytuacji sam na sam nie kończą się czerwienią, a faul w polu karnym nie musi oznaczać PK. Żenujące... Przeciwnik fauluje, bo może i całą akcję szlag trafia.

CRASH>> wybieraj szybką rozgrywkę rankingową/lub bez rankingu i będzie git.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie niewiem czy ktoś z was na takie coś natrafił. Ale grałem Chelsea a jakiś koleś wziął sobie drużyne HAMILTON czy jakoś tak chyba niższe ligi Angielskie czy też coś ze Szkocji. Caly skład ale to cały był przepełniony gwiazdami! Kaka , Ronaldinho , Juan i tak wymieniać. Spotkał sie ktoś z takim czymś ? Mówie o ONLINE oczywiście.

No i jeszcze jedno pytanko bo kolega wyżej mówił żeby wziąć szybki mecz rankingowy ale mi sie wydaje że tam moze sie trafić ktoś o złym łaczu i przez to bedą lagi a jak wejde do salonów to przynajmniej moge sprawdzić siłe połączenia. Jak uważacie szybka rozgrywka rankingowa czy przez salony sie wbijać? Tylko tak jak pisałem jest czasem ciężko dostać zaproszenie albo jak sie je wyśle to koleś wchodzi i za chwile koniec sesji. Co myślicie o tym?

Pytam się bo wcześniej miałem FIFE ale wogle niegrałem ONLINE bo niemiałem jak połączyć dobrze neta z konsolą ale teraz już śmiga i kupiłem znów FIFE i gram.

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając mecz nierankingowy możesz modyfikować drużynę. Ja mam w United Becksa i mogę nim grać w meczach nierankingowych, rankingowe zaś uniemożliwiają takie "wałki".

Co do metod łączenia, masz rację, ze warto sprawdzać, ale wybór szybkiego meczu da Ci większą szansę na znalezienie przeciwnika. Ja mam 3Mb/s i lagi nie są zbyt częste. Gra wariuje, ale tak samo jest w singlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same here 2MB i gra czasem się tak kopie, że szok. O dziwo dziś miałem jakiś szczęśliwy dzień, bo trochę pograłem bez lagów i grało się bardzo przyjemnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie jedno pytanko, Gdy wchodze w Rankingi Sieciowe to Wyświetla mi mnóstwo Graczy rankingów itp, a gdy wchodze w moich Przyjaciół to mam same kreski - - - - prosze powiedzcie mi czemu> tak sie skłąda ze z Kolega rywalizujemy między soba ale nigdy nie moge zobaczyc ile ma Punktów EAW i jakie ma statystyki. z góry dziękuje ze odpis jak temu zardzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam do was pytanie. Najczęściej wybieracie szybki mecz rankingowy czy raczej wchodzicie do salonów sieciowych? Prosze o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie udało mi się załapać na mecz z salonów, no może z raz. Słowem, szybkie mecze.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiejś ogarniętej osoby, która pomoże z 3 trofeami. Jest ktoś chętny ?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze powiedz z jakimi trofeami ;P? Co do poprzedniego pytania to zawsze szybki mecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam! Panowie mam takie pytanie, powiedzcie mi czy na dany moment w fifie możliwe jest zdobycie platyny?, ja mam juz 57%(prawie wszystkie offline, poza 50h gry, 50kupionych zawodnikow i cos tam jeszcze), no ale wlasnie ktos mowil mi ze juz nie mozna zdobyc platyny bo nie mozna ligi interaktywnej wlaczyc czy cos w tym stylu? prosze o odpowiedz

pozdrawiam: gajes20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję jakiejś ogarniętej osoby, która pomoże z 3 trofeami. Jest ktoś chętny ?!?

Ja bylbym chetny na trofki online tylko napisz co i jak, mozesz pisac PW na PS3 mam tam taki sam nick\id - w fifie tez ;)

Edytowane przez sulivein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam! Panowie mam takie pytanie, powiedzcie mi czy na dany moment w fifie możliwe jest zdobycie platyny?, ja mam juz 57%(prawie wszystkie offline, poza 50h gry, 50kupionych zawodnikow i cos tam jeszcze), no ale wlasnie ktos mowil mi ze juz nie mozna zdobyc platyny bo nie mozna ligi interaktywnej wlaczyc czy cos w tym stylu? prosze o odpowiedz

pozdrawiam: gajes20

Dokładnie. Trofik za wygranie 5 meczy interaktywnych nie wpadnie. Musisz poczekać do rozpoczęcia nowego sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Trofik za wygranie 5 meczy interaktywnych nie wpadnie. Musisz poczekać do rozpoczęcia nowego sezonu.

a tak to mozna zdobyc wszystkie pozostałe trofea na dany moment?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno pytanko mam: czy jest jakis sposob zeby dowiedziec sie na jakich stadionach juz wygrywalem a na jakich nie? bo niestety wszystkich nie pamietam? i czy wygrana to liczy sie tylko podczas 90 czy w dogrywce i karnych tez? bardzo prosze o odpowiedz zarowno na te jak i na poprzednie pytanie!

z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×