Skocz do zawartości
Emir

FIFA 09

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Trofik za wygranie 5 meczy interaktywnych nie wpadnie. Musisz poczekać do rozpoczęcia nowego sezonu.

Jak będzie nowy sezon, to nie będzie można grać po sieci w FIFA09... Słowem, platyny nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny poprosze o pomoc w moim im problemie

gdy wchodze w tryb sieciowy w rankingi mam taki oto obraz:

0220a4ceec1c8cb9med.jpg

jak widać wszystko elegancko ranking wygranych meczy, punktów itp. nastepnie wchodze w przyjaciół aby zobaczyć jak tam idzie znajomym gierka On-Line i:

40e3a8a383b0432dmed.jpg

ciach, nie ma nic i załamka, czy ktoś mi może pomóc dlaczego tak się dzieje?

chociazby chcialbym zobaczyc jak ja stoje w rankingu a tu nic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwidocznie EA ma graczy w pompie. Wykasowali punkty, nie przyznają dalszych za poszczególne mecze. Co za badziew. Następnej FIFy dłuuugo nie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy u was w fifie 09 na ps3 jak zblizacie pilkarza i nim obracacie tak dziwie jakby cos przelatuja kreseczki ... albo w slasku wroclaw jakis lysy koles ma po oddaleniu kolorowa glowe ...? WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najwidocznie EA ma graczy w pompie. Wykasowali punkty, nie przyznają dalszych za poszczególne mecze. Co za badziew. Następnej FIFy dłuuugo nie kupię.

watpie bo raz ze inni maja, a po drugie gdy gram mecz to widze punkty itp... ale nie ma mnie w rankingu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz pisze po raz ktorys , zaraz mnie szlak trafi, ku.... dostajecie punkty, nie ma was w rankingu bo jest on do 9999 graczy, wejdzcie w centrum graczaq i tam po kolei kolo waszej ksywy wyswietla sie: ilosc wygranych meczy, punkty umiejetnosci itd, wejdzcie na ranking i zobaczcie ile potrzeba zeby byc na 9999miejscu, TERAZ KAPUJECIE P.S sa jeszcze rankingi z podzialem na kraj

Edytowane przez zizikus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale dziwne ze nie widac nawet w przyjacielach tych wlasnie punktow ile maja, nie mowie o rankingu swiatowym.

a teraz z drugiej beczki:

Panowie Kiedy będa uaktualnione składy do Gry w Sieci? Np transfer Kaki do Realu itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA przestaje wspierać FIFA09 i pewnie nigdy nie będzie. Tak wnioskuję po adnotacji o wyłaczeniu usług sieciowych po zakończeniu sezonów piłkarskich (choć w praktyce ma to nastąpić wraz z wydaniem FIFA10).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za to że pewno powtarzam ten post i wiele było taki zapytań ale po przewaleniu 40 stron mam już dosyć :D . Mógłby mi ktoś doradzić w sprawie trofeum Fling yourself at it to zeszczupakiem . Pełno porad w sieci ale wszystkie niebyt dokładne i karzą grać chelsea z drogbą niestety gram już 3 godziny i zaraz oszaleje a tak pragnę te trofeum. Najbardziej interesuje mnie kim zagrać jakie ustawienie przeciwko komu z kąd najlepiej dośrodkować . A strzał na szczupaka to najpierw dośrodkowuje dwa razy kwadrat i potem dwa razy strzał kółko ??

Z góry dzięki za porady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pucharek to czysty fart. Teoretycznie niska wrzutka (2x []) i strzał powinny załatwić sprawę, ale jest to tylko taka ogólna porada. Trudno to diabelstwo zrobić. Jednym wpada szybko, innym po długich godzinach spędzonych przed konsolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszyscy z tego fora już swoje zdobyli, więc raczej kaszanka będzie. Potrzeba 20 ludzi w tym samym czasie i to jest największy kłopot. Dopiero po 3 ustawkach udało mi się to załatwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robi z was ktoś te trophy 10 vs 10?

Można by było zrobić jakąś ustawkę. Ja bym się na to pisał i jeszcze 2 kumpli mogę załatwić do pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez bym byl chetny bo jest to jedno z niewielu trofeow ktorych mi brakuje do platyny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można by było zrobić jakąś ustawkę. Ja bym się na to pisał i jeszcze 2 kumpli mogę załatwić do pomocy

ja tez moge sie dołączyć moje id krystian1209thc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to w takim razie uporządkuje to na razie w jednym poście i jeżeli znajdzie się minimum 10 osób to będziemy próbować (najlepiej jak by było 20 osób :P ). Może uda się zrobić 2 trofea na raz. A więc chętni na razie to

(PSN ID) :

-emsi82

-krystian1209thc

-kasasper

-Mario_Ozzy

-janisz18

-romala79

-malikus83

-gierej1993

-NPK_PACMAN

-pablos7865

-themichal

-Zieleniu

-Grzegorzy

-Reven_Pl

-Arti_P

-RAVAK

-nowy7220

Chętne osoby proszę zgłaszać się w tym temacie. Jeżeli zbierze się odpowiednia ilość osób to utworzymy jakiś klub.

PS: Możecie mnie dodać do przyjaciół na PSN

Edytowane przez emsi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok to w takim razie uporządkuje to na razie w jednym poście i jeżeli znajdzie się minimum 10 osób to będziemy próbować (najlepiej jak by było 20 osób :P ). Może uda się zrobić 2 trofea na raz. A więc chętni na razie to:

-emsi82

-krystian1209thc

-renifer

-Ps3_player

-Janisz

-romala79

Chętne osoby proszę zgłaszać się w tym temacie. Jeżeli zbierze się odpowiednia ilość osób to utworzymy jakiś klub.

PS: Możecie mnie dodać do przyjaciół na PSN

dopiszcie mnie malikus83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dopiszcie mnie malikus83

ja również chętnie dopisze się. gierej1993

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×