Skocz do zawartości
DaraS

Frag Fx

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zamiast wykładać swoją ideologię w kwestii co jest lepsze czy mógłby ktoś kto miał szansę używać Fraga napisać jakie są jego wrażenia z używania tego sprzętu? Jak jest wykonany, jak się sprawdza "na żywo"?

Jestem starym PCtowcem i uważam, że granie w gry FPP na padzie to pomyłka i tyle. Radocha z grania =0

Próbowałem się na siłe nauczyć i nawet coś mi wychodzi ale dalej uważam, że K & M to jest jedyny słuszny sposób grania w gry FPP.

Dlatego na mojej konsoli praktycznie nie gram w FPP. Do tego mam PC.

Ale Killzone 2 może wreszcie zmusi mnie do kupienia Frag FX 2.

Tylko boję się, że ten sprzęt to taka marketingowa ściema.

Prosiłbym o informację od kogoś kto tego używał. Nie chce zasypu informacji z cyklu: -nie używałem ale na pewno bez sensu.

Ja także się do tego dołączam i chciałbym się o tym sprzęcie czegoś dowiedzieć, jak się sprawdza podczas grania, itp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no powiem wam ze jestem zadowolony z niego chociaż na pocieszenie tych co są temu przeciwni powiem tylko tyle ze nie wszystko jest takie piękne :) trzeba się po prostu nauczyć na nim grać , jak go na początku odpaliłem to nie mogłem za cholerę w nikogo przy celować:)

Może od początku , komplet to Frag którego każdy widział już na zdjęciach i dosyć duża podkładka , w komplecie 2 instrukcje obsługi PL i ENG i nic więcej bo firmware i oprogramowanie jest na stronie splitfish'a, zajmuje mało i teoretycznie nie jest potrzebne.

Co najważniejsze nie trzeba aktualizować firmware żeby móc grać , ja nie zauważyłem żadnych zmian przy zmianie softu z 1.0 na 2.1

Co do wykonania , nie jest to technika jaką wykonane są pady sony ale mimo wszystko , nic nie trzeszczy , nie ma żadnych ostrych krawędzi i przyciski działają jak trzeba ( lekko , nie trzeba naciskać ich na silę żeby działały)

jedynie mogę się przyczepić ze myszka jest dosyć lekka chociaż bo dłuższym graniu przynajmniej nie zmęczymy nadgarstka od machania nią na boki. Technika wykonania przypomina bardzo myszki MEDIONA nie jest to szczyt techniki ,wygląda jak by Frag był kruchy ale raczej przestanie działać jak zaczniemy nim rzucać o ścianę lub będziemy po nim skakać :)

Oczywiście wszystkie przyciski na myszce i na kontrolerze do lewej ręki .... powiem ze są całkiem nieźle przemyślane , nie trzeba się męczyć zęby robić jakieś dziwne kombinacje typu bieg , skok i sterowanie zęby wskoczyć na dach , poza tym jeżeli komuś nie odpowiada ułożenie tych przycisków praktycznie wszystkie można samodzielnie skonfigurować poza D-pad ,PS , Start , Select i Frag , reszta przycisków jest całkowicie konfigurowalna:)

Analog w Lewym kontrolerze oczywiście działa jak ten z PS3 , Jest dokładny ( były kiedyś podrabiane pady , kto miał ten wie o co mi chodzi działały po prostu jak d-pad) i przycisk pod nim odpowiedzialny w tym momencie za bieganie R3 działa też idealnie i bez większego wysiłku daje się nacisnąć.

Oczywiście wszystkie przyciski też działają na nacisk jak w DualShocku 3

Nowości w porównaniu z V1 ,

1) z tego co znalazłem w necie nie było w nim żyroskopu , testowałem go jedynie na Kaczuszkach na ps3 i działa jak pad , jedyny dodatek ze możemy ustawić czułość reakcji na wywijanie nim na boki oraz ustawić po swojemu pozycje 0 (zero) czyli leżącą do gier ( z tego co widzę zastosowanie jest w medal of honor air borne czyli wychylanie się z za przeszkód)

2) Rapid Fire (auto fire)... czyli strzelanie seriami kiedy trzymamy wciśnięty przycisk strzału , dobre żeby kogoś przy celować z odległości kiedy broń ma odrzut jak trzymamy cały czas wciśnięty przycisk Fire ( można ustawić dowolny przycisk który będzie tak działał)

3) Przycisk Frag ( dla snajperów ) kiedy go trzymamy od razu zmniejsza nam się czułość myszki żebyśmy mogli dokładnie nanieść celownik na cel ( w cod przy przybliżeniu automatycznie nam zmniejsza się prędkość celowania wiec nie korzystałem z niego )

4) Tryb pMo ( Programmed Motion Over-Ride) ... czyli ustawienie funkcji przycisku pod kontroler lewej reki ( nie używałem, ale z tego co piszą , można dowolnym przycisk jak przeładowanie broni czy skok zaprogramować pod żyroskop w lewym kontrolerze :) (postaram się jeszcze to sprawdzić i opisać działanie)

Podłączenie do konsoli .... czytając to forum i latając po necie znajdzie sie na pewno dziecko NOE które bedzie miało problem z podłączeniem fraga pod USB i przełączeniem go na kontroler 1 :) ( przełączać musiałem tylko wtedy kiedy włączyłem konsole padem lub pilotem , wtedy tylko fraga ustawiamy jako kontroler 1)

Praktycznie podłączamy i działa , poruszanie po menu , ps3 nie stanowi problemu , przeglądanie stron to wyzwanie ponieważ myszka działa jak analog i lepiej przeglądać strony dalej za pomocą pada i zwykłej myszki.

Cod 4/5 , odpaliłem działa ..... miałem na początku problem z tym ze poruszanie myszką było ciężkie a wystarczyło zmienić w samej grze tylko czułość na 7-10 a na myszce czułość na 1-2 i gramy jak na prawdziwej myszce , poruszanie się w grze teraz wygląda troszkę inaczej (przyzwyczajenie do pada) ale powiem po chwili grania moje odczucia są jak najbardziej pozytywne biorąc pod uwagę ze nie ustawiałem własnych funkcji pod przyciski , podłączyłem go i zacząłem grać , największym plusem jest szybkość reakcji i odwracania się do tyłu , po prostu reakcja jest dokładnie taka jak na myszce , wszystko działa jak należy , czyli przyciski i pad w lewej ręce , wszystko jest MOIM zdaniem tam gdzie być powinno.

Z tego co zauważyłem chyba standardowo robili fraga pod COD ponieważ i bez zmiany przycisków można go tylko podłączyć i grać.

Brawie się nim dopiero chwile i od razu napisze ze zainteresowane osoby które po kupnie myślą że będą wymiatać niech o tym zapomną , mi jak na razie lepiej szło na padzie , do fraga muszę się przyzwyczaić ale grę na nim uważam za plus.

Kill Zone.... nie będę nic na ten temat pisał bo kogoś urażę , jedynie napisze ze nie pogracie na fragu w tej grze.

nie podsumuje na plus czy na minus bo nie był bym obiektywny ponieważ kupiłem fraga i jestem z niego zadowolony , do Call Of Duty ... rewelacja , i do gier w których tak samo prawa gałka kontrolera reaguje czyli Resistance ..... ustawienie klawiszy ,każdy może ustawić je po swojemu.

Ogólnie, ja z zakupu jestem zadowolony , nikogo nie namawiam ani nie odradzam ponieważ gra na nim też nie jest prosta ale szybkość reakcji jest rewelacyjna , wiec jeżeli ciśnieniowo gracie w cod możecie się nad nim zastanowić , biorąc pod uwagę ze to nowość to nawet jak wam się nie spodoba odsprzedacie go tracąc może ze 20zł :)

Pozdro.

Edytowane przez sndwwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pomijając to czy lepiej czy nie bo wiadomo, że na początku jest gorzej.. jak sama przyjemność z gry pod względem czysto technicznym? co daje więcej frajdy bo tylko to mnie interesuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a pomijając to czy lepiej czy nie bo wiadomo, że na początku jest gorzej.. jak sama przyjemność z gry pod względem czysto technicznym? co daje więcej frajdy bo tylko to mnie interesuje

Powiem ci tak , ja na razie się uczę i mam zabawę z tym :) w single jest o wiele łatwiej , muszę się nauczyć sztuczki z auto aim która tez jest na padzie , a frajdę masz z samej gry czy to na padzie czy na fragu , frag po prostu ułatwia całą grę chociaż jak na razie utrudnia mi ale jest coraz lepiej:)

poza tym możesz sobie ustawić każdy przycisk tak jak ty chcesz a nie jak jest ustalone z góry w grze , i to tez daje dodatkową przyjemność

Edytowane przez sndwwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram killzone 2 na padzie i szczerze to jedyny sposób dla mnie na zdobywanie exp do nowych rang to ukrycie się gdzieś i liczenie na to że się ktoś nawinie. Z tym sobie radze całkiem nieźle (tak mi się wydaje) ale ruchomy cel z nawet średniej odległości nie mówiąc o bliskiej to moja pewna śmierć (Pad!!!). Całe życie grałem na myszce na PC i pad to dla mnie prawdziwy problem. Myślę że da się grać w killzone 2 na padzie (tylko teoretycznie) ale jestem ciekawe czemu uważasz że nie można grać na Fragu w Killzone 2 (to może być jeden z powodów kupienia Fragafx v2) no i na czym polega ta trudność w przyzwyczajeniu się?

p.s w jaką strzelankę typu COD ludzie grają najchętniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bad company raczej. Mam fraga i jak ruszam są przeskoki, nie idzie mi płynnie jak np w PC tylko przeskakuje. A poza tym wszystko OK, mi wielkiej różnicy nie zrobiło, może to że zrobię szybsze ruchy. Ale powiedzcie czy wam też tak przeskakuje albo jak ruszacie w górę, to nie idzie równo. Umiem trzymać prosto rękę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś do testu pożyczyłem fragfx v.1 i zagrałem w BadCompany.... masakrycznie sie gra, dokładnie, obraz skacze, góra dół, nie sądzę że można się do tego przyzwyczaić, szybki powrót do pada i ulga :) Nie próbowałem dużej czułości w grze i małej na padzie ale sądzę ze to nic nie pomoże, pewno myszka powinna mieć więcej dpi może wtedy by to jakoś chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że w v2 jest lepsza myszka bo szkoda tak fajnie przemyślanego sprzętu. NO i ponawiam moje wcześniejsze pytanie w związku z killzone 2 :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja gram killzone 2 na padzie i szczerze to jedyny sposób dla mnie na zdobywanie exp do nowych rang to ukrycie się gdzieś i liczenie na to że się ktoś nawinie. Z tym sobie radze całkiem nieźle (tak mi się wydaje) ale ruchomy cel z nawet średniej odległości nie mówiąc o bliskiej to moja pewna śmierć (Pad!!!). Całe życie grałem na myszce na PC i pad to dla mnie prawdziwy problem. Myślę że da się grać w killzone 2 na padzie (tylko teoretycznie) ale jestem ciekawe czemu uważasz że nie można grać na Fragu w Killzone 2 (to może być jeden z powodów kupienia Fragafx v2) no i na czym polega ta trudność w przyzwyczajeniu się?

p.s w jaką strzelankę typu COD ludzie grają najchętniej?

od końca :) ludzie cały czas grają w cod 4 i 5 :)

Co do kill zone , jeżeli grałeś w COD , RESISTANCA , AIRBORNE na padzie i w KZ wiesz ze specjalnie w tej grze zrobili rozpędzanie się postaci , odpaliłem KZ próbowałem ustawić fraga i dałem sobie spokój , zresztą KZ kupiłem i z powodu sterowania ja sprzedałem.

Co do postów nade mną o skokach , trzeba ustawić czułość gry bo jeżeli ustawimy pokrętło na max-7-9 będą skoki , ja po ustawieniu myszki na 1 i czułości na 7 w COD nie mam żadnych skoków i to na 100% dotyczy też Fraga V1.

a przyzwyczajenie się.... normalna myszka działa tak jak ja machasz na boki , a we fragu w COD jeżeli przesuwamy ją powoli postać odwraca się delikatnie , jeżeli wykonamy szybki ruch reaguje od razu i momentalnie robimy zwroty postaci.

Co do kupienia Fraga do killzone raczej to odradzam chyba ze ktoś jest Sadomasochistą :) w tą grę wygodniej się gra na padzie chociaż mi i to nie podeszło niestety.

A i jeszcze jedno , jeżeli ktoś się skusi na Fraga musi najpierw też zobaczyć czy ma miejsce na myszkę , kabel jest dosyć długi ale granie na kolanie jest nie wygodne , trzeba się dobrze usadowić , najlepiej jakiś stolik itp.

Poza tym ja go traktuje jako dodatek do PS3 który nie jest w żadnym wypadku przymusowy i jak pisałem wcześniej , jednej osobie przypasuje innej nie , ja go kupiłem tylko i wyłącznie do COD nie myślałem o innych grach wiec jeżeli ktoś częściej gra w przygodówki i wyścigi raczej nie ma sensu żeby na niego wydawał kasę bo po prostu nie będzie go używał.

Edytowane przez sndwwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ani odrobinkę nie czekałem na Killzone kupiłem bo była okazja. Teraz muszę pokonbinować z tym bad company jak go ustawić. Jakieś propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja ani odrobinkę nie czekałem na Killzone kupiłem bo była okazja. Teraz muszę pokonbinować z tym bad company jak go ustawić. Jakieś propozycje?

No wiem , ja kupiłem za 140zł nówkę PL w foli , ale traktuje ps3 jako centrum rozrywki a po 1 dniu grania chciałem rozwalić pada i rzucić konsolą o ścianę, gra raczej ma mi sprawiać przyjemność i nawet w COD na weteranie mnie tak nie denerwuje bo wiem że tam ginę ze względu na moje umiejętności w grze a nie dlatego ze nie mogę się odwrócić :)

Bad company już nie mam ale staraj się na fragu na myszce czułość zostawiać maksymalnie na 3-4 i zmienić czułość sterowania w grze na max ? na forum gamespot opisali żeby ustawić czułość na 9 czyli 1 mniej niż maksymalną czułość w grze i myszkę na 4-5,ale podobno jest problem z bombardowaniem itp , czyli przydaje sie szybkie przełączenie kontrolerów :)

Myszka we fragu jest czuła, ale jak ustawimy ja na 10 to będą skoki bo gry nie przyjmują tak szybkiego sterowania jak na razie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowałem jak mówiłeś, wszystko cacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na nową wersję i mam nadzieję, że się poprawiła w:

Primo, wykonaniu - poprzednia wersja była "chińska". Grałem dużo i w sumie nie krótko ale po paru miesiącach sprzęt zaczął się sypać. Najpierw analog skrzeczał, później co gorsze kable, a na samym końcu optyka;

Secundo, czułość myszki. Nie zgadzam się z poprzednikiem, iż myszka PC i frag to to samo. TO NIE JEST TO SAMO i chodź jestem dużym zwolennikiem tego urządzenia to jeśli ktoś uważa, że ma precyzję myszki z PC to widocznie nie posiadał nigdy porządnej myszki.

Na zakończenie, Killzone2 podobnie jak UT3 czy HL2 ma (nie wiem jak to się fachowo nazywa) sterowanie przyśpieszone. To chyba działa tak, że czym dłużej trzymasz obrót tym szybciej się kręcisz, do pewnego momentu. COD czy Resistance mają sterowanie jednostajne, i rzeczywiście... ci co grali w te gry wiedzą, że frag działa tam prawie jak myszka, moim zdaniem na pewno lepiej niż pad. Natomiast frag nie będzie działał nigdy jak myszka w UT3, Killzone i Hl2 (i pewnie w grach o podobnym sterowaniu) ponieważ jest emulatorem analoga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm to ze w killzone 2 niedziala frag to sie niezgodze

bo jakies 2 dni temu mi przyszla pewna paczuszka z wiadoma zawartoscia i pierwsze co bylo to podlaczenie pod ps3 i KZ 2 (singleplayer) i ci powiem ez dziala jak trzeba

jest tylko kwestia czolosci ale to da sie ustawic

p.s. frag v1 dostal specjalny soft umozliwiajacy gre w KZ 2 (czyli dziala)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pisal ze sie nie da w sensie ze nie dziala. Tylko nie da sie grac komfortowo i skutecznie ze wzgledu na zastosowane opoznienia i przyspieszenie celownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie, dzisiaj zakupilem frag fx v2.0 i nie wiem czy cos jest nie tak czy, tak ma byc, prawy klawisz mi nie klika, wszystko dziala jak nalezy, ale prawy nie klika i moze troche ciezko chodzi, troche mnie to zlosci bo nie czuje ze mam nad nim kontrole :), spotkaliscie sie moze z czyms takim?? Olac czy odsylac?? Kupilem na allegro, fakture mam, pzodrawiam

evildentist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanie, dzisiaj zakupilem frag fx v2.0 i nie wiem czy cos jest nie tak czy, tak ma byc, prawy klawisz mi nie klika, wszystko dziala jak nalezy, ale prawy nie klika i moze troche ciezko chodzi, troche mnie to zlosci bo nie czuje ze mam nad nim kontrole :), spotkaliscie sie moze z czyms takim?? Olac czy odsylac?? Kupilem na allegro, fakture mam, pzodrawiam

evildentist

u mnie żaden klawisz nie klika poza r3 :) a jeżeli mówisz ze ciężko chodzi , ustaw sobie nacisk z poziomu PC , powinien wtedy reagować od razu po lekkim naciśnięciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziś ja stałem się szczęśliwym posiadaczem FX v2.

Jak na razie co zauważyłem że fakt ktoś już pisał na forum że lewy pad jest lekko za lekki plastyki fakt to nie to co z pada z PS3 ale nie są takie tragiczne. Na razie odczucia pozytywne.

Udało mi się go odpalić z KZ2 jakoś przyciski od myszki P1 i P3 nie działały ale może to kwestia konfiguracji jeszcze obsługi nie opykałem bo mi mój syn nie dał dostał szału jak zobaczył ;) ( ma 1,5 roku )

Wieczorkiem jak pójdzie spać to wszystko dokładnie sprawdzę

UWAGA !!!

Info dla użytkowników kontroler ma firmware które można uppgradować. W moim była wersja 1 a na stronie ( tylko nie polskiej ) można ściągnąć wersję 2 i dokonać upgrade. ( nawet na przez Vista szok ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK i stało się mój test na KL2 :

Jak do wszystkiego nowego trzeba się przyzwyczaić do FX2 tym bardziej że każda gra będzie miała inne ustawienia na klawiszach kontrolera.

Co do wykonania po pograniu na kontrolerze i lewy i prawy subiektywnie czuje się że są za lekkie porównując do np. pospolitych myszek np A4techa i plastiki nie są takie kiepskie ale czuć że jak by upadły na podłogę to może się okazać że się skończy to uszkodzeniem.

Przyciski czuć jak by nie za płynnie reagują tak jak by się przycinały w szczególności RMB.

Co do ruchu myszki v odwzorowanie na ekranie ruchu celownika - odczuwa się że gra była pisana na kontroler myszka z ustawioną czułością na poziom 9 czyli na maxa jak dla mnie przyzwyczajonego na PC lekko za mały zakres ruchu ( aby się rozejrzeć w zakresie 180 stop. to na oryginalnej podkładce na 2 razy się robi )

Ale przycelowanie z celownika kolimatorowego rewelacja w stosunku do kontrolowej gałeczki - to ja rozdaje Head Shoty wreszcie można przycelować tam gdzie się chce miodzio. ( oczywiście jeśli się ogarnie tek kaos bitewny )

Bieganie trochę kaszana - w KL2 wyzwala się przy pomocy Lewego Analoga kierunek + nacisk w FX2 trochę niedomaga tak samo jak i przyciski w myszce ale daje radę.

poruszanie się analogiem v przyzwyczajenia na klawiaturze trzeba się przyzwyczaić.

Chowanie się za zasłony w KL2 przy pomocy FX2 po chwili treningu rewelacja.

Programowanie ruchu lewego kontrolera - przypisanie przeładowania rewelacja prawie jak WII ;)

Kabloteka trochę przeszkadza nie odcinek PS3-LewyKontroler ale kontroler myszka.

Podsumowanie :

+ wreszcie myszka,

+ możliwość szybkiego dokładnego celowania ( bez auto celowania )

+ przypisywanie ruchu w lewym kontrolerze do przycisku - przeładowanie ala WII

- kabloteka

- reakcje przycisków

- za lekka myszka i kontroler subiektywnie

- cena ;)

- trzeba się na umieć od 1 strzału nie da rady

ogólnie za tą cenę mogło by być lepiej myszka mogła by być przynajmiej wykonana nie jak topowe myszki ale przynajmniej jak A4tech

PS. jak się skończy gwarancja kto wie może się pokuszę o lekki tuning myszki ( obudowa + mikrostyki od innej myszki a elektronika z FX2 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zrobić, rozpiskę jak najlepiej ustawić fraga i ustawienia czułości w grze.

1. BF BC: W grze 9 kresek, na fragu poziom 4.

2. Cod5:

3. KZ2:

4. itd...

Niech każdy wpisze swoją sugestię. Jak najlepiej jest ustawić do Cod5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. BF BC: W grze 9 kresek, na fragu poziom 4.

2. Cod5/Cod4: W grze czułość MAX / 10 , na Fargu 1-3 zależnie jaką szybkość chcemy obracania uzyskać

3. KZ2:

4. itd...

Edytowane przez sndwwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawiedziony v2. Lakonicznie, w wyglądzie (za wyjątkiem naklejek i faktury jednego przycisku na myszy) i funkcjonowaniu v2 niczym nie różni się od poprzednika. Moim zdaniem jest to impertynencki zabieg marketingowy, dalszy komentarz jest zbędny. Jeśli ktoś miał fraga 1 i 2 to wie o czym tu piszę. Najgorzej jednak odbieram fakt, iż jakość wykonania jest niepoprawiona. Już obkleiłem kabel taśmą w newralgicznych miejscach niejako przewidując przyszłość:(. Nie chodzi mi, że lewy pad czy myszka są za lekkie, one są po prostu wykonane w chińskim standardzie co nie było by takie straszne gdyby nie ta kosmiczna cena.

p.s. Uprzedzając ewentualne komentarze typu "jak nie chcesz nie kupuj" - to trochę analogiczna sytuacja do tej z TPSA chyba we wczesnych latach 90'ych, monopol pozwala dyktować warunki tym którzy chcą korzystać a moim zdaniem pomijając cenę i jakość Frag działa dobrze, i to go ratuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema jeszcze podobno uchwytu/gniazda na lewy pad, sprawdź bo może przez pomyłkę dostałeś v.1 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frag2 jest świetny dzisiaj kupiłem, wygodny dobrze leży w ręce i wygląd też nie jest najgorszy. Bardzo polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proponuję zrobić, rozpiskę jak najlepiej ustawić fraga i ustawienia czułości w grze.

1. BF BC: W grze 9 kresek, na fragu poziom 4.

2. Cod5:

3. KZ2:

4. itd...

Niech każdy wpisze swoją sugestię. Jak najlepiej jest ustawić do Cod5?

Ja wiem , każdy gra chyba jak mu wygodnie :) .

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×