Skocz do zawartości
DaraS

Frag Fx

Rekomendowane odpowiedzi

Ja moge ci odpsrzedac wersje 1 za 140zł+koszty wysyłki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tez sie zastanawialem na XFPS ,ale teraz po spowiedzi Matteasa ,chyba bede myslal o fragu .2.

Ale i tak nie dostalem rozgrzeszenia Nie wiem czy warto sie kierowac moja wypowiedzia, gdyz nie mialem Fraga w reku, byc moze XFPS jest lepszy od Fraga . A to by byla dla mnie niespodzianka

@Mad

Kiedy kupiles tego Fraga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja moge ci odpsrzedac wersje 1 za 140zł+koszty wysyłki:)

Mad fraga 1 mam od prawie roku,teraz mysle o 2,jezeli masz 2 to za 150 biore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

v2 nikt nie ma bo nie jest jeszcze w sprzedaży. Skąd miałby go mieć? Sam zbudował? Przecież wyraźnie pisze, że chodzi o v 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mad fraga 1 mam od prawie roku,teraz mysle o 2,jezeli masz 2 to za 150 biore

Wiem ze nikt niema lolku,to byl zarcik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzieliscie nowa cene na fraga v2 279zl chyba ich poj... ja bede miec za free w ramach wymiany fxv1 ale w cenie 300zl z przesylka to chyba tylko glupi to kupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No chyba ich pogielo... Zlozylem przedpremierowe zamowienie gdy cena jeszcze byla ok. 225 PLN a teraz sobie zazyczyli 275 PLN! To jest jakas kpina... Wie ktos czy ta zmiana cenowa dotyczy takze tych ktorzy dokonali zakupu wczesniej?

"FragFX Version 2 - cena EU: 69,95 euro / 279,00 zł :: Szanowny Kliencie, ze względu na sytuację na rynku walutowym, od dnia 24.10.2008 podajemy aktualne ceny w euro i zł."
<-to mnie rozbraja!

I tak sobie naliczaja ponad 50 PLN marzy...

edit:

Chcialem jeszcze dodac, ze cwaniaczki sobie licza w euro - na miedzynarodowej stronie jest w dolach (euro ~3.8 dolc ~3,02)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli złożyłeś zamówienie to muszą Ci wysłać po starej cenie, albo oddać pieniądze (jeśli wpłaciłeś, jako niedotrzymanie warunków umowy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli złożyłeś zamówienie to muszą Ci wysłać po starej cenie, albo oddać pieniądze (jeśli wpłaciłeś, jako niedotrzymanie warunków umowy).

Albo zgłosić na policję jakby nie chcieli oddać. Sprawę przejmie prokurator a ty najwyżej dostaniesz wezwanie jako świadek do sądu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli złożyłeś zamówienie to muszą Ci wysłać po starej cenie, albo oddać pieniądze (jeśli wpłaciłeś, jako niedotrzymanie warunków umowy).

Niet.

Jeśli składasz przeterminowe zamówienie np. dzisiaj, a sprzęty wchodzi na rynek np. za tydzień i nagle cena ulega zmianie, to sklep nic nie musi. Mówię oczywiście o formie płatności 'za pobraniem' Jedynym obowiązkiem sklepu, jest poinformowanie w tym wypadku kupującego, czy akceptuje nową cenę. Ma obowiązek zaakcpetować, albo prawo wycować się z zakupu, jako że produkt jest niezgodny z "umową" Ten mankament zależy również od indywidualnej polityki sklepu.

Jeśli natomiast składzasz preorder, placisz kartą i nagle po 3 dniach cena ulega zmianie, sklep wysyła informacje i informuje, że trzeba dopłacić - Ty nic nie musisz, bo prawo jest po Twojej stronie, umowa zostaje podpisana w chwili płatności kartą.

Z postu matteas wynika, że złożył On zamówienie, jednak nie zapłacić jeszcze, a to znaczy, że albo musi dopłacić tyle ile sklep chce, albo zrezygnować z zakupu, życie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@matteas: czekam aż będziesz miał to cudo! Skopie Ci tyłeczek moim sixaxisem w CODzie, a Ty rozwalisz sprzęt o ścianę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
@matteas: czekam aż będziesz miał to cudo! Skopie Ci tyłeczek moim sixaxisem w CODzie, a Ty rozwalisz sprzęt o ścianę

Buahaah Borys, Ty to masz poczucie humoru... jeszcze zobaczymy :>

W COD`a slabo gram wiec mam wymowke ale jezeli posiadasz BC to zapraszam, nawet nie bedziesz wiedzial kiedy i gdzie

Co do nowej ceny. Wszyscy ktorzy zamowili sprzet w przedpremierowej starej cenie, po takiej go dostana. Informacja potwieredzona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się Bad Company. Ale w przyszłości na pewno się coś znajdzie i pogramy. Ale skoro to takie cudo to nie trzeba miec wielkich umiejętności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gra ktoś tu może w Warhawk'a używająć FargFX? Jestem ciekaw,jak w przypadku tej gry sprawuje się to cacko, bo granie na padzie jest mało precyzyjne ,zczególnie celowanie.Nie podoba mi się sposób,w jaki to zrobili twórcy gry.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy trafiłeś kiedyś na server na którym mimo swojego doświadczenia nie wiedziałeś skąd przychodzi śmierć? To prawdopodobnie był server z kolesiami stasującymi Fraga w Warhawku. Praktycznie nie masz szans przecowko w miarę dośwadczonemu graczowi stosującego ten sprzęt. Na pewno sprawdza się dobrze i też sie zastanawiałem nad zakupem tego urządzonka baa , nawet napisałm list do Sony z zapytaniem czy wydadzą cośpodobnego ale sygnowanego przez markę Sony ale powiedzieli , że na razie nie planują. dla mnie cena jest za wysoka, ana padzie pokilu miesiącach grania jakoś daję radę.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HeHe,kilka razy może się zdarzyło,ale to stare zamierzchłe czasy Teraz to częściej ja jestem oprawcą,niż ofiarą ,chociaż czasem zdarzy się trafić na jakiegoś wyjadacza,który potrafi nieźle dopiec Szczególnie w powietrzu,pomimo że latam na PRO,to czasem zaskakują mnie,co niektórzy,jak zawracją o wiele szybciej ode mnie(latając na standardowym ust.) Kiedy to ja już(jak mi się wydaje),wyciskam wszystkie soki z Warhawk'a

Dlatego aż boję się pomyśleć co by się działo,jak bym dopadł w swoje łapki Frag'a Musze poważnie rozważyć taki zakup,jako że Warhawk to jedna z niewielu(jak narazie) gier,w które zamierzam grać do końca jej dni ,tzn. się do premiery następnej części

Pozdrawiam

P.S. Coś to Ty się Furio ostatnio opuszczasz z grą w WH Mam nadzieję,że to przejściowy okres i wszytko wróci do normy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ostatnio mało grałem bo jakoś chwilowo nie miałem ochoty na potyczki online, a poza tym siekałem non stop w wipeouta plus kończyłem tytuły , które pozaczynałem, a nie zdążyłem skończyć ale tak samo jak Ty mam zamiar siekac w Wh do czasu jesgo naturalnego zgonu i do wydania nastepnej cześci.Teraz mam ten trundy okres bo dawno nie grałem i troszkę wyszedłem z wprawy , a juz mnie nie wpuszczają na servery rookie...

Nad fragiem też się zastanawiam ale to jednak za dużo kasy tylko op to żaby mieć kilk afragów więcej. Na razie pozostane przy padzie.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak,ale Fraga zawsze możesz wykorzystać z innymi grami.Ja w ogóle nie rozważam zakupu,tylko dla WH,ale ogółem-dla wszystkich gier tego typu,lub FPS'ów.Chociaż z drugiej strony,tak jak mówisz-cena,narazie za wysoka Dlatego jeszcze się wstrzymam,tym bardziej ,że taki wysyp gier mamy tej jesieni

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema ; )) mam pytanko gdzie skladaliscie preordera i jaka bedzie data premiery? Moze jeszcze przed R2 ; )) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ostatni tydzien listopada. Na 9 listopada planowana jest prezentacja fraga na targach w Japonii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
siema ; )) mam pytanko gdzie skladaliscie preordera i jaka bedzie data premiery?

Następnym razem czytaj całe wątki a znajdziesz odp. na swoje pytania!

pre-order FragFX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie odnośnie Fraga v.1, mam to "cudo" od samego początku. Jezeli chodzi o sterowanie, to dla osób takich jak ja ze sporym licznikiem lat, małą ilością wolnego czasu, granie w gry FPS jest zdecydowanie łatwiejsze na Fragu od oryginalnego pada. Nadmienie jednak, że v1, jakościowo była beznadziejna, najważniejsze wady:

- bardzo szybko gałka sterująca, potrafiła się zacinać w jednej pozycji,

- przyciki na myszce, można powiedzieć po 2 tygodniach, już się zacinały,

- przycisk START, od początku działał beznadziejnie.

- kabel łączący myszkę z bazą jest zbyt cienki, po 6 miesicach już skracałem o 10 cm ;( (przerwał się),

Najważniejszą zaletą jest łatwiejsze intuicyjne sterowanie jak na PC.

Ktoś kto pracuje sporo na komputerze, zawsze ma problemy z padem.

Najważniejszą wadą samego Fraga jest BRAK WIBRACJI !!!!!

I dla tej wady, mój Frag leży w szafie. Strata w wibracji, odczucie wybuchów, strzelanie, jest tak duża, że wolę się nauczyć grać na padzie, ponieważ interakcja jest dla mnie najważniejsza . Granie na Fragu wydaje się teraz takie monotonne. Każda osoba, która pograła na wibrze w szczególności DualShock3, zrezygnuje z Fraga po paru godzinach grania.

Reasumując Frag v2. jaka kolwiek piękna by nie była, bez wibry jest dla mnie nadal beznadziejna i nie warta kupowania. Przyjemnośc ze sterowania, jest mniejsza od straty wrażeń jakie przynosi wibracja.

Mam nadzieję, ze częsci z was pomogą moje wrażenia, podjąć właściwą decyzję.

Pozdrawiam

Rudosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Fajna recka Wlasnie takich opinii brakuje tutaj na forum. Co do samego fraga to dluuuuugooo takiej wersji nie bedzie zeby byla vibra Nie ma co sie ludzic, ze wogole cos takiego bedzie. Akurat ja nie gram na DUAL`u tylko na SIXA`sie wiec jakos tych wbiracji nie poczulem i mogl bym je poswiecic na rzecz lepszego celowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×