Skocz do zawartości
DaraS

Frag Fx

Rekomendowane odpowiedzi

Maateas, nie mów że grasz na FragFX

I to w Bad Company

Wpadłeś chłopie, wpadłeś...

Co do tego fraga... wg. mnie takie coś nie ma prawa istnieć.

Co on da ? Nooby będą kosić PRO, bo oni grają na padzie ? Bez komentarza...

Opanowanie pada nie jest takie trudne, mi się gra nawet lepiej niż na myszce.

Niejednego w CS'a bym tak pojechał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Maateas, nie mów że grasz na FragFX

I to w Bad Company

Wpadłeś chłopie, wpadłeś...

Co do tego fraga... wg. mnie takie coś nie ma prawa istnieć.

Co on da ? Nooby będą kosić PRO, bo oni grają na padzie ? Bez komentarza...

Opanowanie pada nie jest takie trudne, mi się gra nawet lepiej niż na myszce.

Niejednego w CS'a bym tak pojechał

Hivoo, nie pograzaj sie Wyraznie jest napisane ze gram na SIXIE ale nie mam nic przeciwko temu zeby przesiac sie na tamto. Brakuje mi tej dynamiki z PCta, poza tym, sam widzisz, rozprzestrzenilo to sie jak stonka ziemniaczna skoro inni graja to czemu nie ja? Owszem mialem chwile XFPS, ale takiej tandety jeszcze w zyciu nie mialem, nastepnego dnia to sprzedalem, bo o niebo mi sie lepiej gralo na sixie. Moze jak Frag v2 okaze sie byc dobrym, to kto wie, moze sie skusze...

Hivoo, nie mierz slow nad czyny Watpie azby kiedykolwiek pad dorownal myszce czy to w strategiach czy FPPesach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wypowiem nieco z innego punktu widzenia. Nie wyobrażam sobie gry w FPSy na myszce! Nigdy nie byłem fanem tego typu gier, a pierwszy w jaki tak na prawdę grałem (znaczy się że przeszedłem parę misji) to Medal of Honor na PSXa. Poza tym gram teraz w CoD4 na PS3. To by było na tyle z przygody z FPSami. Tak że żadnym wyjadaczem nie jestem. Gdy gram w FPSa na myszce, to normalnie porażka, czuję się jak bym grał w jakąś gierkę www w javie:najedź na jakis punkt, kliknij tu, potem tam. Żeby się wczuć potrzebuję 2 analogów i spustu pod prawym palcem wskazującym, wtedy to czuje że mam gnata w dłoniach Ja się uczyłem grać na padzie, więc mi tak wygodniej i czerpię większą przyjemność z gry, a to że nie będę ztego powodu super mega pro top player to mi zwisa. Reasumując nie można stawiać pada z góry na straconej pozycji, wtedy nikt nie będzie potrzebował Fraga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające jest że mistrzowie gier w FPS nie grają na padach jeśli jest to takie intuicyjne tylko na myszkach,

Ja od niedawna zmuszony jestem do gry na padzie i problem w tym że to nie kwestia że nie mogę wcelować w klienta bo pewno że można ale że nie mogę wcelować tam gdzie chcę w gościa ( może za mało treningu ) ale jakoś nie mogę sobie porównać dokładności myszki do manipulatora. Dlatego jestem skazany na ten wynalazek.

Ps. cena preordera wzrosła bo dolar skoczył ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo to walkowane miliony razy. Wygodniej, nie wygodniej, ale na pewno latwiej. Mi by to wisialo, jakby byl jasny podzial, gdzie mozna z tym grac, a gdzie jest to zakazane, bo jak gram w socoma i dostaje heada od kolesia z biegu, podczas gdy ja nie moge celownikiem nawet na niego najechac, to cos mi tu smierdzi.

Moge dostac lomot, owszem czemu nie, ale na rownych zasadach dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Panowie nie wiem czy było ale zniesmaczyła mnie cena dlatego zacząłem szukać jakiejś alternatywy.

że podłączyć do PS3 K/M przez USB to każdy wie ale podobno działają prawidłowo na Other O/S a że gry nie są przygotowane na M/K ale na kontrolet to pupa....

W poszukiwaniach znalazłem oto taki filmik :

sprytny koleszka...

szybkie przeszukanie na Allegro i wycena

MARKOWY ADAPTER do PS3 - 13,99

MAXSHOOTER do PS2 - 19,90

K/M - ok. 20

wysyłka ok 25

Mam zamiar to przetestować to dam znać.

Ps. jak by się udało to niezła była by alternatywa dla nas ludzi z 3 świata ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już o tym słów kilka przetestuj i podziel sie wrażeniami.

Tak nawiasem idzie jeszcze kupić mysz na kulkę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie wydaje mi sie zeby to bylo dobre rozwiazanie. Napewno bedziesz mial przeogromne opoznienia, przez co napewno bedzie to nie wygodne raczej nie skuteczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie wydaje mi sie zeby to bylo dobre rozwiazanie. Napewno bedziesz mial przeogromne opoznienia, przez co nieskuteczne.

Tak nawiasem idzie jeszcze kupić mysz na kulkę ?

Heheh... dobre pytanie. Ja ostatnio chcialem takowa zakupic. Odwiedzilem 5 sklepow komputerowych, wprawdzie nie byly to sklepy klasy aplollo ale zawsze jakies. I co sie okazalo? Wszedzie gdzie bylem to proponowali mi uzywane myszki , pomijajac fakt, ze gdy o nia pytalem, to na twarzy sprzedawcy malowal sie usmiech .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ultimie frag v2 jest po 239 zł

A swoją drogą ciekawe rozwiązanie z tymi dodatkami od ps2, czekam na informację co jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o kupnie FRAG FX - urządzeniu przeznaczonemy do gier FPS. Proszę szczególnie o wypowiadanie się osób posiadających ten sprzęt.

Osobom, które pierwszy raz spotkały się z tym terminem polecam ten artykół - http://gry.onet.pl/28065,1458043,artykul.html

post-8443-1230828655.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie teraz zauważyłem że jest coś na ten temat :/ W wyszukiwarce wpisywałem frag (spacja) fx i dlatego nic nie znalazłem <_< sry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kręć :) jesli wpiszesz słowo krótsze niż 3 znaki wywali Ci błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LoL, chyba wiem co wpisywałem <_< Frag Fx - wyskakiwał jakiś error czy coś więc pomyślałem - nie ma nic o tym :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LoL, chyba wiem co wpisywałem <_< Frag Fx - wyskakiwał jakiś error czy coś więc pomyślałem - nie ma nic o tym :rolleyes:

A frag fx to słowo dłuższe niż 3 litery :tongue:

PS. nie wiem czemu, ale napisałem 2 posty pod sobą i teraz nie moge tego skasować. Wiem wiem, powinienem edytować bla bla ale sie zamotałem. Proszę o usunieńcie powyższego postu.

Edytowane przez Kar0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wg tego co usłyszał znajomy, który przymierza się do zakupu, po wielu miesiącach przekładań, 13 marca ruszy sprzedaż Frag FX v2.

Jeśli kumpel pozyczy, a pożyczy :) to postaram się o małą recenzje dla was :D

Edytowane przez pipboy2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 marca ruszy sprzedaż Frag FX v2.

Dokładnie 12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Też zamawiasz? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno dać sie sprawdzic kto gra na frgFX w sieci a kto na padzie . Według mnie koles na padzie ma mniejsze szanse wiec jest to nie do konca uczciwa walka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie sprawdzic bo Frag jest wykrywany jako zwykly pad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie ma zadnego info czy RA3 bedzie wspierac KiM natywnie? Bo to bylaby profanacja gdyby tego nie udostepnili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×