Skocz do zawartości
DaraS

Frag Fx

Rekomendowane odpowiedzi

 

@Kjurowiec - to podaj mi (moze byc na priv) jakiekolwiek forum na ktorym "czolowy" gracz zle sie wypowiada o fragu. Jestem pewny, ze sami na nich graja tylko nie chce sie przyznac ;) Nie badzcie tacy naiwni, ludzie MYSLCIE czasem.

Forum psx extreme, n+. A jak chcesz wiedzieć dokładnie kto, to załóż temat o fragu i powychwalaj go. Wymiatacze/forumowicze na pewno sie odezwą i ci wytłumaczą dlaczego frag jest be. Poza tym ja też tak uważam, i powiem nie skromnie, że ja też jestem ,,wymiataczem" i dowodem na to, iż na padzie można grać skutecznie (Kilzone 2-stosunek k/d 3000-2000 przy neo 1mb- kto gra w kz2 wie że 1mb to mało). Do BF:BC, CoD4 i Resistance też fraga nie potrzebowałem i szło mi bardzo dobrze)  A co do tego, że wymiatacze sami grają na fragach to odpowiem ci w taki sam banalny sposób jak ty odpowiedziałeś mi: Jestem pewny, że nie grają.

Edytowane przez kjurowiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre, dobre. Granie w COD4 w odniesieniu do moralnych standardów. Można by prace mgr na ten temat napisać.

Albo opowiadanie "Z pamiętnika skrzywdzonego gracza" :rolleyes:

Edytowane przez tru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poczekajmy, aż frag będzie kosztował 100 zł i skończy się dyskusja bo będzie go miał każdy lub coś do niego podobnego i każdy będzie happy

Niektorzy nie rozumieja, ze uzywanie tego gowna zabija fun z grania na konsoli...

Czlowieku gdyby dawali ten badziew za darmo, to wyobraz sobie, ze sa ludzie, ktorzy nie zamieniliby sia za pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac ze niektorzy tu maja tak plaskie myslenie jak ekrany ich telewizorow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast niektórzy nie potrafią pogodzić się z tym, że ktoś uważa inaczej niż oni i za wszelką cenę ich zwalczają, obrażają i w ogóle mają nadzieję, że użytkownikom fraga fx uschną ręce i spalą się konsole. BO TO WY MACIE RACJĘ, a inni są gorsi.

Qgar i reszta - uświadomcie sobie, że istnieje coś takiego jak wolność wyboru i nie macie prawa obrażać innych, bo wybrali inaczej.

A wasze natarczywe i obsesyjne zwalcznanie, obrażanie zwolenników fraga i to wasze poczucie wyższości, z powodu korzystania z jedynie słusznego modelu sterowania zaczyna zakrawać na faszyzm.

Edytowane przez tru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Qgar i reszta - uświadomcie sobie, że istnieje coś takiego jak wolność wyboru i nie macie prawa obrażać innych, bo wybrali inaczej.

nikogo nie obrażam, tylko stwierdzam fakt. Może skończmy tą dyskusję, bo nikt nikogo nie przekona do swoich racji. Dla mnie gra myszką na konsoli z osobami mającymi pady to oszustwo, ktoś inny tak nie uważa to trudno. Pozostaje tylko liczyć, że takich osób na serwerach będzie się spotykało jak najmniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widac ze niektorzy tu maja tak plaskie myslenie jak ekrany ich telewizorow.

a niektórzy chyba zbyt wysokie mniemanie o sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie koncza sie argumenty tam zaczynaja sie wyzwiska ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argumenty skonczyly sie na pierwszej stronie. Teraz sa tylko powtarzane w coraz dosadniejszy sposob. Poza tym ta dyskusja byla juz w watku o pierwszym fragu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oszustwo
A nabijanie sobie ribbonów w KZ2 lub używanie lamerskiego buga z auto aimem znowu w KZ2 to nie oszustwo?

Jak już Reflect napisał

kazdy orze jak moze ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiscie uwazam ze frag to dobra opcja do strzelanek tak samo jak np. kierownica do samochodowek. jak stanieje to sobie kupie, wychodze z zalozenia, ze zycie trzeba sobie ulatwiac i wydaje mi sie ze wiecej frajdy bede mial z grania na fragu niz na padzie, bo przez latwiejsze sterowanie bede sie sprawniej poruszal, a co za tym idzie zabijal wiecej przeciwnikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze intencja zrobienia kierownicy i fraga jest zupelnie inna. Kierownica jest po do aby jak najlepiej oddac rzeczywiste wrazenia z prowadzenia auta. To wcale nie znaczy latwiej. Co innego frag, ktory powstal po to aby ulatwic celowanie i dawac przewage, a nie oddawac jakikolwiek realizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kierownica jest po do aby jak najlepiej oddac rzeczywiste wrazenia z prowadzenia auta.

Frag też jest po to żeby jak najlepiej oddać DYNAMIKĘ FPS!!! grając na padzie za nic w świecie nie zdążysz się obrucic, jeśli ktoś zajdzie cie za pleców. Nie chcę tu nikogo obrazić, ale pad to rekwizyt rodem z olimpiady dla niepełnosprawnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...Nie chcę tu nikogo obrazić...

Nie ma, co się obrażać, niektórzy wiele lat grają na myszkach i trudność w przestawieniu się na pada jest ogromna ale jest możliwa :pardon:

Chętnie bym spróbował gry na Fragu, trudno się wypowiadać o czymś, czego w ręku się nie miało, jeśli będzie w granicy 200zł, to chętnie kupię :geek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wam drodzy forumowi gracze życzył, żebyście czas, który poświecacie dyskusjom na różnego rodzaju forach o grach, poświęcili na samo granie. Bo ćwiczenia, a nie udawanie mądrali czyni mistrza. Założe się,że gdybyście tak więcej pograli (zamiast nabijać postów) to by wam przez myśl nie przeszło kupowanie fraga.  Bo naprawdę śmiech mnie ogarnia gdy wbijam się w killzone 2 na taki serwer jak ps3polska, spotykam w przeciwnej drużyne znajome ksywy z tego forum i mecz kończe wynikiem 60-10 in plus (bywa wyżej). I tak każdy mecz. I nie potrzebuje do tego fraga, bo zamiast zgrywać na forach mądrale oddaje się mojej pasji czyli graniu. Dodam jeszcze jeszce jedno - moi kumple z friend listy, którzy w przeciwieństwie do was nie udzielają się na forach, mają też wyniki o niebo lepsze niż wy moi drodzy. O czymś to świadzczy. A więc grać, a nie p..... o fragach!

P.S Swoimi wynikami nie chwaliłem się dlatego, że popadłem w samouwielbienie, tylko po to by zwrócić uwagę na zjawisko ,,forumowych graczy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja bym wam drodzy forumowi gracze życzył, żebyście czas, który poświecacie...

ale tu chyba nie chodzi o to kto jak gra tylko o przyjemnosc z gry, wiadomo ze rozni gracze maja rozne skille. jak komus nie pasuje sterowanie padem to kupuje fraga. nierozumiem tylko ostrych sprzeciwow niektorych forumowiczow odnosnie grania na fragu. kazdy ma prawo do jego kupna i kupujac placi za ulatwienie sobie rozgrywki. tez sie wqurzam jak sobie mysle, ze ktos mnie rozwalil bo moze mial fraga ale on wlasnie po to za niego zaplacil. frag fx i inne adaptery do myszki i klawiatury nie znikna z rynku i trzeba sie z tym pogodzic i rozwazyc mozliwosc kupna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to czasem temat o samym sprzęcie fragu? Bo tu jest tylko płakanie że ktoś dostaje od fragowca i wmawianie, że pad jest lepszy. Jak tacy mądrzy to wymienię zalety i wady. Niech jedna osoba która jest za padem napisze dlaczego jest z nam i co wskazuje na to, tak samo jeśli chodzi o myszkę. Ja o myszce mogę zrobić dlaczego jest lepsza od pada, a pad gorszy. Mowa teraz o grach FPS. Proponuje zrobić temat z recenzjami fraga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny co nie rozumie. Tu nie chodzi o to ze pad lepszy, czy frag gorszy. Tu chodzi o nierowna gre, troche niefair. I na milosc boska przestancie pieprzyc ze chcemy calkowicie zbanowac fraga. Ale wiekszosc developerow powinno isc za UT3 i dawac mozliwosc wchodzenia na serwery z KiM itd. Tylko tu jet ten problem ze frag jest wykrywany jako zwykly pad, wiec nawet takie rozgraniczenie jak w UT3 nie pomoze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. Jak ktoś chce grać myszką w jakąś grę na PS3 to bardzo proszę, jeśli developer przewidział taką możliwość to w wyszukiwarce serwerów mogę sobie wybrać - tylko pad, albo dowolny kontroler. I wtedy po prostu odpalać serwery tylko dla padów, a niech osoby z myszkami sobie grają na swoich serwerach, z równymi szansami i nie ma problemu. Mnie tylko o to chodzi. Gra myszką na PS3 nie jest w żadnym przypadku oszustwem, jeśli jest to jawne i wspierane przez grę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
frag jest wykrywany jako zwykly pad, wiec nawet takie rozgraniczenie jak w UT3 nie pomoze.

qgar myslisz że ktoś bawiłby się w lameriade na fragu, skoro może kupić za tą cenę jeszcze lepszy zestaw K&m i wejść na serwery temu dedykowane? Ja osobiście widziałem co może zdziałać v.1, do myszki to jeszcze w pizdu brakuje, można powiedzieć że w sterowaniu bliżej mu do pada niż do myszki.

Dobra idę szlifować skilla na padzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie by było jakby ktoś napisał solidną reckę, oczywiście nie ograniczając jej tylko do sterowania w kz2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja generalnie popieram Fraga w 100%. Zabija przyjemność grania na konsoli taaaaa jasne. Tylko że granie jak dla mnie to granie w FPS za pomocą analogów nie ma porównania do grania myszką. Pad jest zaje do RPG i h&s, ale FPS = myszka. Jak dla mnie przynajmniej. A z resztą jak już ktoś wcześniej mądrze zauważył wolnośc wyboru. No i nie zapominajmy że we Fragu również jest Pad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O i jeszcze mam pytanie do osób Fraga mających można ustawić co się robi myszką a co tym małym padzikiem czy to z góry ustalone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To coś co się trzyma w lewej dłoni to lewa część pada, myszka odpowiada za prawą część pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zamiast wykładać swoją ideologię w kwestii co jest lepsze czy mógłby ktoś kto miał szansę używać Fraga napisać jakie są jego wrażenia z używania tego sprzętu? Jak jest wykonany, jak się sprawdza "na żywo"?

Jestem starym PCtowcem i uważam, że granie w gry FPP na padzie to pomyłka i tyle. Radocha z grania =0

Próbowałem się na siłe nauczyć i nawet coś mi wychodzi ale dalej uważam, że K & M to jest jedyny słuszny sposób grania w gry FPP.

Dlatego na mojej konsoli praktycznie nie gram w FPP. Do tego mam PC.

Ale Killzone 2 może wreszcie zmusi mnie do kupienia Frag FX 2.

Tylko boję się, że ten sprzęt to taka marketingowa ściema.

Prosiłbym o informację od kogoś kto tego używał. Nie chce zasypu informacji z cyklu: -nie używałem ale na pewno bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×