Skocz do zawartości
DaraS

Frag Fx

Rekomendowane odpowiedzi

Jak da rade to prosze o recke fraga na Killzone 2 ! to w koncu najlepszy fps na sonce : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie, dopisze się do prośby a dokładnie nawet do posiadaczy frag v1 (bo v2 nie ma jeszcze) , jaka jest różnica w KZ na fragu , bo szczerze mówiąc po jednym dniu grania myślałem ze krew mnie zaleje :] stać przed kolesiem i nie móc trafić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba też brać poprawkę, że autorzy piszą strzelaniny pod konsole i wykorzystanie domyślnego kontrolera, więc nie zawsze efekt użycia FragFX v.2 jest idealny (choćby w Killzone 2, gdzie nie ma aż tak odczuwalnej różnicy).

A ja nawet na tym forum czytałem, że z KZ spisuje się źle, a nawet bardzo źle.

Chyba tutaj dochodzi też kwestia wyczucia FragFX'a i znajomość posługiwania się nim w innych FPS'ach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wedle informacji z jedynego oficjalnego dystrybutora FX2 ma być wysyłany już od 12.03.2009 apropos to miał być już 28.02.2009 ;)

http://www.splitfish.pl

jedynie cena przeraża liczą z euro 69,95 euro / 317,00 zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja nawet na tym forum czytałem, że z KZ spisuje się źle, a nawet bardzo źle.

Chyba tutaj dochodzi też kwestia wyczucia FragFX'a i znajomość posługiwania się nim w innych FPS'ach.

właśnie ciekawi mnie KZ , chociaż biorąc pod uwagę ze mecze cod 4 i 5 , a pod koniec roku będzie 6 to się zastanawiam czy nie zainwestować w niego a w ostateczności KZ sprzedać i się nie stresować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh trochę drogie ten sprzęt... Też chciałbym to sprawdzić, ale aż stanieje, bo za drogo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Torche poczekasz. Szalejace kursy walut, tzn. slabnaca zlotowka powoduje ze import z zagranicy staje sie drozszy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie kupie chce mi się przyjemnie grać i czuć FPS'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba sobie kupie chce mi się przyjemnie grać i czuć FPS'a.

to graj na kompie, albo czerp przyjemność z FPSów na konsolach i z pada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak na frag v1 killzone to porazka, okropnie odczuwalne opoznienia sterowania, grajac padem tego nie ma

a co do v2 powiem jutro bo dzis wyslali mi v2 i jutro bede testowac

PS opoznienie na v1 jest oczywiscie juz po zainstalowaniu patcha, gdyby ktos mial watpliwosci...

Edytowane przez infi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to opoznienie zostalo delikatnie zmniejszone, ale ciagle wystepuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to graj na kompie, albo czerp przyjemność z FPSów na konsolach i z pada...

Konsole mam do grania... zabronisz mi używać FragFXv2 ? Nie Jeśli ci się to nie podoba to już nie mój problem.

PS. To nie temat do kłótni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam juz v2 i powiem tak granie w killzone 2 jest minimalnie lepsze niz na v1, troszke szybsza reakcja na sterowanie (10-15%) pozatym caly czas dual shock 3 jest wyraznie szybszy niz frag zarowno v1 i v2. Funkcja rapid fire wogole sie nie rozni od tej z v1 wiec mysle ze jak ktos ma fraga v1 to nie warto sie przesiadac na v2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
mam juz v2 i powiem tak granie w killzone 2 jest minimalnie lepsze niz na v1, troszke szybsza reakcja na sterowanie (10-15%) pozatym caly czas dual shock 3 jest wyraznie szybszy niz frag zarowno v1 i v2. Funkcja rapid fire wogole sie nie rozni od tej z v1 wiec mysle ze jak ktos ma fraga v1 to nie warto sie przesiadac na v2

Łał, to gdzie ty mieszkasz że masz tak szybką poczte? :D

caly czas dual shock 3 jest wyraznie szybszy niz frag zarowno v1 i v2 <- Co chcesz przez to powiedzieć? Przecież jak podkręcisz nastawy czułości to będzie identyko albo lepiej. Przecież dual shock też nie jest czymś wyjątkowym, taki sam szmelc jak sixaxis tyle że posiada wibrator i nie wiem co wy w tym wibratorze widzicie, masturbujecie sie nim?!

Deadzone identyczny jak sixaxie, czuć że jest pełno luzu w analogu...

Edytowane przez pipboy2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Konsole mam do grania... zabronisz mi używać FragFXv2 ? Nie Jeśli ci się to nie podoba to już nie mój problem.

nie zabronię, ale mogę starać naprowadzać przyszłych cheaterów na dobrą drogę :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm gdyby to było cheaterstwo to sony by coś z tym zrobiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze z tym sie nie da nic zrobic ale chyba to za trudny temat na twoj mozdzek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm gdyby to było cheaterstwo to sony by coś z tym zrobiło.

ponieważ fraga konsola wykrywa jako zwykłego pada, Sony nic nie może zrobić. Dlatego uważam, że to jest tak, jakbyś grał z aimbotem na PC. W UT3 nie ma problemu - jest podział na serwery dla KiM i pada i jest ok. Mam pada to wybieram serwer z ludźmi, którzy też grają na padach, mam myszkę, to gram z ludźmi na myszce. Każdy ma równe szanse. A nie jakiś noob kupuje sobie fraga, bo grając na padzie ginie co 5 sekund, przez co zyskuje przewagę nad osobami, które celują analogiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to wyjaśnijcie mi jak określić ludzi którzy grają w wyścigówki na kierownicy czy w bijatyki na arcade stickach? Też są cheaterami?

Każdy rodzaj gier ma swoje unikalne kontlorery, więc nie p***e głupot o jakimś cheaterowaniu, jesli kogoś stać to niech kupuje i gra, tyle!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez dzis odebralem fraga, ale jeszcze nawet nie uruchomilem, sam jestem ciekaw jak bedzie sie gralo.

Na pewno wielka szkoda ze sa ow kabelki a nie bezprzewodowo. Zagram to napisze cos wiecej o odczuciach.

A jezeli mowa o ludkach co graja na frag-ach i nazywania ich cziterami to zostawie to bez komentarza !! Kolega powyzej napisal juz wszystko na ten temat.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na relacje. Napisz nam jak się na tym gra... tylko tak rzetelnie, nie dyskryminuj go za jakość wykonania bo, chyba wszyscy zainteresowani wiedzą jaka ona jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łał, to gdzie ty mieszkasz że masz tak szybką poczte? :D

caly czas dual shock 3 jest wyraznie szybszy niz frag zarowno v1 i v2 <- Co chcesz przez to powiedzieć? Przecież jak podkręcisz nastawy czułości to będzie identyko albo lepiej. Przecież dual shock też nie jest czymś wyjątkowym, taki sam szmelc jak sixaxis tyle że posiada wibrator i nie wiem co wy w tym wibratorze widzicie, masturbujecie sie nim?!

Deadzone identyczny jak sixaxie, czuć że jest pełno luzu w analogu...

wyslali mi kurierem UPS, a co do porownania z padem to ja czuje roznice miedzy szybkoscia dzialania pada a fragiem na + dla pada. frag tylko emuluje ruchy wiec nigdy to nie bedzie 100procent oryginalnej jakosci, bynajmniej na v2 gra sie lepiej niz na v1 ale roznica nie jest na tyle duza by ktos kto ma v1 decydowal sie na kupno v2 , takie jest moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×