Skocz do zawartości
Emir

Batman Arkham Asylum

Rekomendowane odpowiedzi

wie ktos ile bedzie kosztowala kolekcjonerska?

Grę mam zamówianą na Play.com i wyniesie mnie ona 59.99 Funtów = 291,57 zł (przy obecnym kursie walut). W takiej cenie możesz się spodziewać wersji kolekcjonerskiej. Warto jednak dołożyć tą 100 bo w zestawie jest sporo, a najważniejszy to 14" Batarang :D

"plans , plans , plans ... they always have the plansssss" - niiieeee moge sie doczekac!

Mam nadzieje ze gra bedzie dlugooo trwala (...)

Wg redektora z Game Masters gra kończy się po 12h grania. Jednak zawsze są Challenge Roomy i wymasterowanie gry na maxa powinno przynajmniej zdublować ilość godzin.

Edytowane przez SouL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jest wersja kolekcjonerska i kosztuje 270 zł... Ale mam pytanie czy batarang będzie metalowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś miałby ochotę się zaznajomić z pierwszą recenzją Batmana: Arkham Asylum to TUTAJ macie ku temu okazję.

PS. Chodzą pogłoski, że Eidos zdecydował się złamać embargo na wczesną recenzję tej gry, tylko w przypadku gdy wydawca zdecyduje się umieścić na okładce "Luft Myszę" oraz w recenzji wystawi ocenę nie mniejszą niż 9.

Źródło

Na allegro jest wersja kolekcjonerska i kosztuje 270 zł... Ale mam pytanie czy batarang będzie metalowy?

Tutaj możesz sobie zobaczeć co dokładnie wchodzi w zestaw Edycji Kolekcjonerskiej

Ciężko mi jednak odpowiedzieć, pomimo solidnego zooma nadal nie wiem, czy to plastik czy metal. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś miałby ochotę się zaznajomić z pierwszą recenzją Batmana: Arkham Asylum to TUTAJ macie ku temu okazję.

PS. Chodzą pogłoski, że Eidos zdecydował się złamać embargo na wczesną recenzję tej gry, tylko w przypadku gdy wydawca zdecyduje się umieścić na okładce "Luft Myszę" oraz w recenzji wystawi ocenę nie mniejszą niż 9.

Źródło

Tutaj możesz sobie zobaczeć co dokładnie wchodzi w zestaw Edycji Kolekcjonerskiej

Ciężko mi jednak odpowiedzieć, pomimo solidnego zooma nadal nie wiem, czy to plastik czy metal. :)

Ja bacząc na zacne słowa mego brata zwanego Soul kupuje to w ciemnoe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to ja grę kupie także w dniu premiery ale zastanawiam się czy opłaca się kolekcjonerska edycje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś miałby ochotę się zaznajomić z pierwszą recenzją Batmana: Arkham Asylum to TUTAJ macie ku temu okazję.

PS. Chodzą pogłoski, że Eidos zdecydował się złamać embargo na wczesną recenzję tej gry, tylko w przypadku gdy wydawca zdecyduje się umieścić na okładce "Luft Myszę" oraz w recenzji wystawi ocenę nie mniejszą niż 9.

Źródło

Czyżby speniali, że gra będzie słaba ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten news ma ponad 3 tygodnie, nie jesteście w temacie :whistling: A mi to zwisa, pójdę, kupię i znów będę się bawił, jak w przypadku 20 innych gier. Nie ma co spekulować na temat rewolucjonizmu tego tytułu. I tak nowe, innowacyjne pomysły znudzą się po 10 minutach grania, a najbardziej wyczekiwany przez nas element w grach video nie okaże się spełnieniem naszej fantazji. Co nie znaczy, że skopanie tyłka Jokerowi nie jest >fajne< :rolleyes: .

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak wy sobie to wyobrażacie? W piątek zrobią update specjalnie dla demka Batiego? Nie, prawdopodobnie dostaną demko w piątek, a my je dostaniemy 13 :P Obym nie miał racji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak wy sobie to wyobrażacie? W piątek zrobią update specjalnie dla demka Batiego?

Wiary kolego :wink:

Z resztą co wy macie za problemy z tym demem. Przez rok gówno wszystkich obchodziła ta gra (jeszcze pamiętam, jak połowa ją skreśliła), a teraz nie możecie poczekać tydzień dłużej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiary kolego :wink:

Z resztą co wy macie za problemy z tym demem. Przez rok gówno wszystkich obchodziła ta gra (jeszcze pamiętam, jak połowa ją skreśliła), a teraz nie możecie poczekać tydzień dłużej?

indeed.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SDRaid (który nie zabija komarów) ja mogę czekać ile chcesz :P Mnie ta gierka tylko trochę interesuje. Napewno w premierę nie kupię xD

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby speniali, że gra będzie słaba ?

Nie, normalny zabieg marketingowy. Od dawna takie umowy istnieją i zasada jest prosta - jeżeli recenzja jest na zajebiste tak, to ją umieszczamy. Jeżeli daje jasne świadectwo, że dostaniesz do ręki średniaka, to nikt nie ma pretensji, za to z prezentacją czekasz do premiery. Ogromne pieniądze robi się na preorderach i nakręcaniu hype'u, dopiero potem okazuje się co gra jest warta.

Tak samo robi się zresztą nie tylko w wypadku gier. To jest Twoja dobra wola, że wysyłasz przedpremierowe egzemplarze gier, jest to swego rodzaju marketingowa inwestycja, przy obecnej sytuacji na rynku gier, takie inwestycje nie są już puszczane wolnemu losowi, a ściśle kontrolowane. Jakbyś Ty wykładał pieniądze na Batmana, ale z drugiej strony - chciał go sprzedać, to rozumiem dumnie byś rozesłał i przyjął krytykę i ewentualne zajebiste straty na klatę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raid ja mogę czekać ile chcesz :P

Jaki Raid? Ja nie zabijam komarów! :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaliśmy je wcześniej nić XBOX ? Wie ktoś gdzie można złożyć preorder ?

Edytowane przez CritiCalz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasysam demko :D Dostaliśmy je wcześniej nić XBOX ? Wie ktoś gdzie można złożyć preorder ?

A już można składać ?? Jeszcze nie widziałem nigdzie

@Edit

http://www.amazon.com/gp/product/B001QCWRWK/

znalazlem

Edytowane przez Efru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasysacie demo z polskiego pss

Z tego co mi wiadomo to aktualizacja jest około 16 :).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×