Skocz do zawartości
Emir

Batman Arkham Asylum

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy demo ma być ?

A w sierpniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak wyglądać będzie lokalizacja tej gry ? Mam nadzieję że będzie kinowa...

A wyobrażasz sobie Batmana z głosem Pazury? :whistling: ''Nie może być'', więc będzie kinowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wyobrażasz sobie Batmana z głosem Pazury? :whistling: ''Nie może być'', więc będzie kinowa ;)

A to wiesz czy gdybasz? Wyraźnie było mówione już kiedyś przy killzone, że polonizację będą pełne, żadnych kinówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupujcie wersji PL. Chcecie aby wam patche i DLC nie działały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyraźnie było mówione już kiedyś przy killzone, że polonizację będą pełne, żadnych kinówek.

Zapomniałeś chyba dodać, że chodziło o gry od SCE. Inne wcale nie muszą być pełne dzięki bogu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Napisałem, że będzie lokalizacja kinowa to będzie. :fool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po przeczytaniu recenzji Batmana:Arkham Asylum, zamieszczonej w najnowszym numerze Games Master gdzie najnowsza odsłona "Luft Myszy" dostała 96%/100% (!)

Recenzja opływa w superlatywach i redaktor ośmielił się nawet stwierdzić, że to jest: "Not only the best Batman game ever, but one of the finest adventures of its generation" oraz "This is the best game of 2009 so far!"

Jako, że jestem wiernym fanem Batmana przyjąłem tą reckę z nieukrywaną radością. Rocksteady skleiło kawał solidnego kodu za co im tylko przyklasnąć należy bo obalili za jednym strzałem dwa mity: "gry o batmanie są be", "wszystkie gry oparte na licencjach są be" :P

Nic tylko czekać na paczkę z edycją kolekcjonerską :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po przeczytaniu recenzji Batmana:Arkham Asylum, zamieszczonej w najnowszym numerze Games Master gdzie najnowsza odsłona "Luft Myszy" dostała 96%/100% (!)

Recenzja opływa w superlatywach i redaktor ośmielił się nawet stwierdzić, że to jest: "Not only the best Batman game ever, but one of the finest adventures of its generation" oraz "This is the best game of 2009 so far!"

Jako, że jestem wiernym fanem Batmana przyjąłem tą reckę z nieukrywaną radością. Rocksteady skleiło kawał solidnego kodu za co im tylko przyklasnąć należy bo obalili za jednym strzałem dwa mity: "gry o batmanie są be", "wszystkie gry oparte na licencjach są be" :P

Nic tylko czekać na paczkę z edycją kolekcjonerską :D

W sumie mnie nie zaskoczyłeś. W Batmana wierzyłem od początku :biggrin: Teraz tylko niech nam dadzą demko i będę zadowolony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej sądze że takie gry jak Terminator, Transformers itd są beznadziejne (gry na podstawie filmu) co nie zmienia faktu że filmy były świetne :P Dlatego się nie zachwycam Batmanem, którego uwielbiam (filmy). Może demo mnie przekona.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej sądze że takie gry jak Terminator, Transformers itd są beznadziejne (gry na podstawie filmu) co nie zmienia faktu że filmy były świetne :P Dlatego się nie zachwycam Batmanem, którego uwielbiam (filmy). Może demo mnie przekona.

Na tym cały wic polega, że ta gra nie jest oparta na filmie a w zamian czerpie garściami z 70 letniej historii batmana upchanej w komiksach itd. Nie jest to żaden tie-in do filmu tylko gra bazująca na licencji batmana, a nie studia Warner Bros :P Dodajmy do tego głos Jokera w wykonaniu Mark "Luke Skywalker" Hamill'a i innych podających głosy w oryginalnej wersji animowanej, a jest to pozycja obowiązkowa każdego fana serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ciołki z IGNu uparcie cały czas piszą, że "something is a bit off" w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ciołki z IGNu uparcie cały czas piszą, że "something is a bit off" w tej grze.

Magazyn PlayStation World (PSW) też coś tam kręci nosem. Wiadomo, że Game Masters, jako pierwszy magazyn dzierżący w ręku ekskluzywną recenzję na miesiąc przed wydaniem mógł nieco podkoloryzować, ale nie wydaje mi się by aż tak bardzo różniła się ocena w innych magazynach, tudzież serwisach. W 'najgorszym' wypadku będzie to gra na 8/10 co i tak będzie sukcesem. Jak tak to przynajmniej widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Batman zasługuje na brawa, ta gra jest fenomenalna. Sama grafika robi swoje, a co dopiero fabuła i klimat. Ocena 8/10 to najniższa jaką ktokolwiek powinien wystawić temu tytułowi. Jeżeli chodzi o język, to w PL ukaże się wersja kinowa (Słowa Cenegi), więc nie ma się co bać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Batman zasługuje na brawa, ta gra jest fenomenalna. Sama grafika robi swoje, a co dopiero fabuła i klimat.

Grałeś ? No wiesz, wyskakujesz ze stwierdzeniem, że gra jest fenomenalna jak jeszcze demo nie wyszło więc wnioskuję że grę już miałeś okazję przetestować... Jeśli nie to wstrzymałbym się z takim przedwczesnym jej zachwalaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ocenia grę po trailerach i zdjęciach. Dużo osób tak robi. Co nie znaczy że jest to dobre :P Z takimi opiniami powinno się wstrzymywać do samej gry. Nie do dema. Dlaczego ? Bo demo inFamous też było do du.. a gra była zaje..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×