Skocz do zawartości
Emir

Batman Arkham Asylum

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje, że demko będzie lepsze od wersji w którą grałem, bo miała ona jeden minus. Grafika świeciła się jak psu jajca, każdy zna Unreal Engine 3, ale to była lekka przesada. Możliwe, iż Cenega miała złe ustawienia telewizora ;p

mysle ze to mzoe byc neistety taka gra. coz UE w pelnej krasie... ehhh... cza przebolec niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obyś się mylił :( Chcę zagrać w tym tygodniu ! Może my dostaniemy pierwsi demo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że demko będzie lepsze od wersji w którą grałem, bo miała ona jeden minus. Grafika świeciła się jak psu jajca, każdy zna Unreal Engine 3, ale to była lekka przesada. Możliwe, iż Cenega miała złe ustawienia telewizora ;p

Z tego co widziałem na gamepleyach i trailerach to tam też się świeci więc na zmiany bym nie liczył... Demko w tym tygodniu ? Jak wrócę z wakacji to trzeba pobrać :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie, to mogę wam uploadnąć filmik (gameplay), bo kolega nagrywał rozgrywkę kamerą HD choć moim zdaniem jakości HD nie ma xD. Jesteście zainteresowani?

Edytowane przez Nite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie, to mogę wam uploadnąć filmik (gameplay), bo kolega nagrywał rozgrywkę kamerą HD choć moim zdaniem jakości HD nie ma xD. Jesteście zainteresowani?

Tak jak najbardziej byłoby wspaniale!!

Każde nowe przedstawienie akcji a z naszej strony tylko albo aż oglądniecie jej to dobrze spędzony czas ;]

Teraz tylko powiedz że już z uploadowałeś i czekałeś tylko na naszą reakcje;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz pytać czy zainteresowani ? Pewnie ! Zdążysz wstawić jeszcze dzisiaj ? (nie naciskam) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie, to mogę wam uploadnąć filmik (gameplay), bo kolega nagrywał rozgrywkę kamerą HD choć moim zdaniem jakości HD nie ma xD. Jesteście zainteresowani?

Louduj, takich filmików nigdy za wiele. Z chęcią zobaczę coś nowego. A jak domniemam, to będzie wcześniej nie publikowany filmik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się dzisiaj, mam tylko 1Mbps, więc wysyłanie trochę zajmie, ale obiecuję, że jak będzie gotowe to dam wam znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie pieprzcie tak. Napisałem, ze będzie siodmego, podalem link, a wy chcecie potwierdzenia.

''7 for X360, PS3 and PC''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie pieprzcie tak. Napisałem, ze będzie siodmego, podalem link, a wy chcecie potwierdzenia.

''7 for X360, PS3 and PC''

Spokojnie Speeddraid, nie spinaj się tak. Wszyscy już wiedzą, że będzie siódmego. CritiCalz trochę się pogubił i wprowadził zamieszanie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciriti się pogubił ? Wtf ? o.0 CO ja zrobiłem ? LOL. Już by na biednego CritiCalza zwalali <joke>

Edytowane przez CritiCalz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko będzie 6 sierpnia na PSStore czy 13 ?

20. :confused:

BTW. Od kiedy ps3site.pl jest bardziej wiarygodnym źródłem od worthplaying.com?

Edytowane przez Speedraid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ty tu gameplaya z xkloca dajesz xD?? Nie no może być. Ja się nie mogę doczekać dema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efru, różnica tych gier na X czy PS3 to chyba żadna różnica. Więc może być. Wiecie co mnie cieszy ? Że wersje kinowe, dubbing itd to już nie jest działka PC ;) Prawie każda nowa gra wychodzi z polskim językiem ! :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nie cieszy, bo zamiast sobie spokojnie zamówić Assassin's Creeda będę czekał aż Allegro zaoferuje mi wersję angielską.

Po tym jak wyglądała pierwsza część po polsku, to ja podziękuję. Zwłaszcza, że teraz prawie wszyscy mają tam włoski akcent, a jakoś nie ufam naszym w tej kwestii.

inFamous skończyłem po angielsku i nie żałuję, przynajmniej Cole to prawdziwy badass.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję grać na X360, więc taki i też gameplay daje. Widziałem natomiast odpowiednik na PS3 i nic się nie różnił. Jak mówiłem, materiał video nie jest jakiś najlepszy, ale lepszy taki niż żaden. Demko już niedługo, więc sami się przekonacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję grać na X360, więc taki i też gameplay daje. Widziałem natomiast odpowiednik na PS3 i nic się nie różnił. Jak mówiłem, materiał video nie jest jakiś najlepszy, ale lepszy taki niż żaden. Demko już niedługo, więc sami się przekonacie :)

ja tylko jedno pytanie mam. na jakim poziomie trudnosci to bylo grane? bo stoi 2 kolesi oddalonych od siebie o 1,5-2m i nie slysza jak jeden z nich dostaje czape? :o ja rozumei mze batman robi wszystko po cichu stealth whatever. ale ten cios to bylo slychac w sasiednim pomieszczeniu :o a tych 2 co cos tam stukaja? przeciez jeden nie byl za drugim tylko obok. zgrzyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgrzyt. Przypomnij sobie filmy, jak Batman znika z dachu i nikt o tym nie wie, a stoi 2 m od niego ;)

Mnie tam pasuje, MGS to hardcore skradanka, Batman to Batman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na normalnym poziomie trudności, ale pamiętajcie to była beta, więc jest szansa ( xD), że coś zmienili. Inaczej wygląda jak wrogowie nie mają broni palnej, wtedy to my mamy przewagę. W sytuacji, gdzie bandyci strzelają to atak z zaskoczenia to jedyne wyjście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×