Skocz do zawartości
Emir

Batman Arkham Asylum

Rekomendowane odpowiedzi

Na normalnym poziomie trudności, ale pamiętajcie to była beta, więc jest szansa ( xD), że coś zmienili.

Oby bo ta akcja jak jeden przybija coś młotkiem a drugiego dusisz zajechała Prototypem gdzie przeciwnicy są ślepi i głusi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgrzyt. Przypomnij sobie filmy, jak Batman znika z dachu i nikt o tym nie wie, a stoi 2 m od niego ;)

Mnie tam pasuje, MGS to hardcore skradanka, Batman to Batman.

no ale to jednak co innego jak stoi koles a inny 1,5m obok dostaje w pysk... gdyby nie to uderzenie tylko przyduszenie, i to troche szybsze to by bylo ok :)a tak po prostu za glosno, a to z mlotkiem to po prostu ten z lewej musi byc slepy jak kret. to sa takie normalne rzeczy wg mnie, zadne zdziwianie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to jest batman , tworcy tak zrobili bo chca zebys mogl sie pobawic w ciche rozpieprzanko przy duzej ilosci przeciwnikow oraz w glosne - twoj wybor ; ) jak komus sie nie podoba to ze typ jest 1,5 m od niego i nie slyszy to schodzi z "gory" i naparza sie ze wszystkimi. Moim zdaniem fajne rozwiazanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fun się liczy. To gra na podstawie komiksu, a wy chcecie realizmu? :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fun się liczy. To gra na podstawie komiksu, a wy chcecie realizmu? :turned:

realizmu? tu chodzi o podstawowe zachowanie sie AI ktore nie wola o pomste do nieba...

ale to jest batman , tworcy tak zrobili bo chca zebys mogl sie pobawic w ciche rozpieprzanko przy duzej ilosci przeciwnikow oraz w glosne - twoj wybor ; ) jak komus sie nie podoba to ze typ jest 1,5 m od niego i nie slyszy to schodzi z "gory" i naparza sie ze wszystkimi. Moim zdaniem fajne rozwiazanie.

rozumiem jak AI podczas grania stealth jest sprzed kilku lat to masz wybor i mozesz to ominac naparzajac sie... ciekawe rozwiazanie... mam nadizeje ze to tylko bolaczka bety

Edytowane przez c00kiemonstah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy do demka, wtedy zobaczymy jak wszystko wypadło w praniu. Zapewne Cenega dość wcześnie dostałą grę, gdyż ich przedstawiciel sam mówił, ze autorzy wprowadzą jakieś poprawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

realizmu? tu chodzi o podstawowe zachowanie sie AI ktore nie wola o pomste do nieba...

Czepiacie się. Koleś może nie usłyszał Batmana bo słuchał muzyki z mp3 :ermm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się. Koleś może nie usłyszał Batmana bo słuchał muzyki z mp3 :ermm:

no coz wiec chyba jestem jedyny ktory uwaza ze to debilizm AI... ehhh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no coz wiec chyba jestem jedyny ktory uwaza ze to debilizm AI... ehhh...

Ja podzielam Twoje zdanie (wpłatę uiścisz tak jak się ugadaliśmy ;) ). Uważam, że można iść w grach na pewną umowność, o ile ta umowność nie zacznie sama sobie strzelać samobója nierealnymi zwrotami akcji. Czyli z jednej wystosowany gong pacjentowi zrobi nie tylko kuku, ale i zaalarmuje kumpli, a już następnym razem w podobnej sytuacji, tego nie uświadczymy. Co trąciło by nie tyle debilnym AI, a skryptowaną rozgrywką, która będzie się dostosowywała do otoczenia. Coś a 'la CoD4 - AI wysokie, zachowania naturalne, ale jak nie przejdziesz niewidzialnej "granicy" na danej planszy to będą się gałgany respawnować choćbyś wybił już równowartość 3-go świata.

Zobaczymy, czy tutaj mamy podobną sytuację, ale szczerze w to wątpię. Myślę, że to było drobne przewinienie developerów, którzy może nie chcieli w beta wersji utrudniać zabawę przesadnymi podejściami stealth - wszak to nie Splinter Cell :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podzielam Twoje zdanie (wpłatę uiścisz tak jak się ugadaliśmy ;) ). Uważam, że można iść w grach na pewną umowność, o ile ta umowność nie zacznie sama sobie strzelać samobója nierealnymi zwrotami akcji. Czyli z jednej wystosowany gong pacjentowi zrobi nie tylko kuku, ale i zaalarmuje kumpli, a już następnym razem w podobnej sytuacji, tego nie uświadczymy. Co trąciło by nie tyle debilnym AI, a skryptowaną rozgrywką, która będzie się dostosowywała do otoczenia. Coś a 'la CoD4 - AI wysokie, zachowania naturalne, ale jak nie przejdziesz niewidzialnej "granicy" na danej planszy to będą się gałgany respawnować choćbyś wybił już równowartość 3-go świata.

Zobaczymy, czy tutaj mamy podobną sytuację, ale szczerze w to wątpię. Myślę, że to było drobne przewinienie developerów, którzy może nie chcieli w beta wersji utrudniać zabawę przesadnymi podejściami stealth - wszak to nie Splinter Cell :P

hehe.. obys mial racje :P (przelew zrobiony ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"plans , plans , plans ... they always have the plansssss" - niiieeee moge sie doczekac!

Mam nadzieje ze gra bedzie dlugooo trwala , a tak ogolnie to fajny motyw z tym ze joker nadaje caly czas przez radiowezel : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze gra bedzie dlugooo trwala , a tak ogolnie to fajny motyw z tym ze joker nadaje caly czas przez radiowezel : D

No z tym długim trwaniem to nie był bym taki pewny

50% Że gra będzie trwała około 6h

49% Że gra będzie trwała około 9h

1% Że gra będzie trwała ponad 10h (chciałbym xD)

Oczywiście mówię tutaj o story mode bo wiadomo ze te challange/Time attack/inna nazwa itp to są sztuczne przedłużacze rozgrywki

Jest jeszcze szansa że trofea będą na tyle wymagające że trzeba będzie przechodzić grę kilkakrotnie (Jak nie spaprają nic to się nudzić nie powinno) np. jak najszybciej, bez "uruchomienia alarmów"

Mam właśnie nadzieje że jeżeli gra będzie łatwa to właśnie trofea będą trudne do wymasterowania

Edytowane przez Efru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze szansa że trofea będą na tyle wymagające że trzeba będzie przechodzić grę kilkakrotnie (Jak nie spaprają nic to się nudzić nie powinno) np. jak najszybciej, bez "uruchomienia alarmów"

Mam właśnie nadzieje że jeżeli gra będzie łatwa to właśnie trofea będą trudne do wymasterowania

Co do trofeów to bym nie był taki pewien bo SDRaid coś pomrukiwał, że trofea będą łatwiutkie <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do trofeów to bym nie był taki pewien bo SDRaid coś pomrukiwał, że trofea będą łatwiutkie <_<

No to ostudziłeś trochę mój entuzjazm xD

Ale się zastanawiam czy to zainteresowanie nową produkcją z batmanem ma coś związanego z nowym (dobrym) filmem Dark Knight. Jakby nie ten film to pewnie 40% osób nawet by nie spojrzała na ten tytuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do trofeów to bym nie był taki pewien bo SDRaid coś pomrukiwał, że trofea będą łatwiutkie <_<

Pamiętasz, jak miło :rolleyes:

'' Big Bang

Complete story mode on Easy difficulty

Bigger Bang

Complete story mode on Normal difficulty

Biggest Bang

Complete story mode on Hard difficulty

Party Pooper

Time to break up this party

Freeflow Combo

Complete a combo of 20 moves (any play mode)

Freeflow Combo

Complete a combo of 40 moves (any play mode)

Night Glider

Glide continuously for over 100m

Rope-A-Dope-A-Dope

String up one henchman and drop him to surprise a second (any play mode)

Mano-A-Mano

Take on a beast in hand to hand combat

Catch!

Catch a Batarang (any play mode)

Freeflow Combo 5

Complete a combo of 5 moves (any play mode)

Freeflow Combo 10

Complete a combo of 10 moves (any play mode)

Freeflow Perfection

Perform a perfect combo including all of Batman's combat moves (any play mode)

Freakshow Rodeo

Ride a beast and unleash its power

Freeflow Bronze

Achieve 8 medals on combat challenges

Freeflow Silver

Achieve 16 medals on combat challenges

Freeflow Gold

Achieve 24 medals on combat challenges

Predator Bronze

Achieve 8 medals on predator challenges

Predator Silver

Achieve 16 medals on predator challenges

Predator Gold

Achieve 24 medals on predator challenges

Invisible Predator

Complete one predator challenge by using only Silent Takedowns and without being detected

Flawless Freeflow Fighter

Complete one combat challenge without taking damage

Crack The E Nigma

Solve every riddle on the island

Arkham Analyst

Solve 5% of Riddler challenges

Cryptic Investigator

Solve 10% of Riddler challenges

Lateral Thinker

Solve 25% of Riddler challenges

Mystery Solver

Solve 40% of Riddler challenges

Conundrum Cracker

Solve 55% of Riddler challenges

Mental Athlete

Solve 70% of Riddler challenges

Riddle Resolver

Solve 85% of Riddler challenges

World's Greatest Detective

Solve Arkham's biggest mystery

Perfect Knight

100% Complete

Shocking Rescue

Take down Zsasz in the Patient Pacification Chamber

Leave No Man Behind

Rescue the guards and henchman from the Joker toxin in Decontamination

Malpractice Needs More Practice

Survive the onslaught from the deformed Joker henchman

Born Free

Escape from Intensive Treatment to the island surface

Just What The Doctors Ordered

Save all the doctors in Medical

Daydreamer

Survive the nightmare of the Scarecrow's fear gas

Baneful Payback

Defeat Bane

Breaking And Entering

Gain access to Arkham Mansion after it is locked down by the Joker

Recurring Nightmare

Face your biggest fears and keep your sanity

Zsasz Cut Down To Size

Save Dr. Young from being killed by Victor Zsasz

Solitary Confinement

Capture and lock up Harley Quinn

Double Trouble

Defeat two Titan Henchmen at once

Resist The Fear

Conquer the effects of the Scarecrow's fear gas

Crocodile Tears

Venture into Killer Croc's lair and come out alive

Poisoned Ivy

Defeat the giant Titan Ivy plant''

Ale to achievementsy, może dostaniemy jakieś dodatkowe trofiki związane z Jokerem?

A same puchary wydają się banalne (jeżeli chodzi o ich innowacyjność).

To combo x40 robi wrażenie bo na gameplayach z czy to NGSII, czy właśnie z Batmana, nigdy nei wpadło nawet 20x o ile się nei mylę.

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będzie ze znajdźkami bo nie wyobrażam sobie szukania ostatniej zagadki kilka dni tak jak to miało miejsce przy inFamous czy GTA IV...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofiki takie łatwe znowu nie są. Trzeba będzie się trochę namęczyć, żeby dostać platynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rawr, b-łatwa platyna. Mało znajdziek jest a nie jak w Infamous #_# Ciekawe bedzie 40x combo ale to też do zrobienia. Napewno gra warta kupna w dniu premiery (28?)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo już ten w piątek ! Więc trzeba się przygotować na rozwałkę ! Na pewno wypadnie świetnie :).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle : oby 28 sierpnia padalo i zeby to byl zachmurzony , mroczny dzien !!! : ) Na to czekam : Spojrzec przez okno i ujrzec mokre ciemne i mroczne ulice , po czym odpalic batmana na konsoli ... oooochchchchch !! : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz odpalić go w nocy :P Tak czy owak moim zdaniem gra zapowiada się cudownie... Mam nadzieje że pojawi się jeszcze kilku bossów np. pingwin, zagadka, dwie twarze xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rawr, b-łatwa platyna. Mało znajdziek jest a nie jak w Infamous #_# Ciekawe bedzie 40x combo ale to też do zrobienia. Napewno gra warta kupna w dniu premiery (28?)

Czy ja wiem czy taka warta. Kupno gry za prawie 200zl bez opcji kooperacji i multi nie wydaje sie kuszaca. Tym bardziej, ze gre przejdziesz w jeden weekend i potem odstawisz na polke. To nie RPG, ktory starcza na kilkadziesiat godzin grania ;)

Ja poczekam miesiac, dwa az stanieje o 30%, moze wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy taka warta. Kupno gry za prawie 200zl bez opcji kooperacji i multi nie wydaje sie kuszaca. Tym bardziej, ze gre przejdziesz w jeden weekend i potem odstawisz na polke. To nie RPG, ktory starcza na kilkadziesiat godzin grania ;)

Ja poczekam miesiac, dwa az stanieje o 30%, moze wiecej.

Mój plan : 29 sierpnia Extreme Party --> Kupno Batmana --> Powrót z Warszawy --> Wkładam gacka do czytnika :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×