Skocz do zawartości
Emir

Batman Arkham Asylum

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem takim fanem Batmana żeby znać go od korzeni :P Ale jeżeli jest on na podstawie komiksu, to może być ciekawie. Szczególnie, że będzie dużo godzin zajmował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RE - WE - LA - CJA ! Ten system walki, nieliniowość rozgrywki, grafika... Mniam :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CritiCalz

zmieniasz zdanie jak chorągiewka^^ (tylko pytanie czy chorągiewka może zmieniac zdanie);]

Edytowane przez kubeczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale żeś porównał xD Nie wiedziałem, że to na podstawie komiksu, więc zmieniam. Co w tym dziwnego ? ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do filmiku to oczywiscie gameplay taki jakeigo sie mozna spodziewac ale wydaje mi sie ze to pomieszczenie z 10 typa mozna bylo zrobic tez na silent jak by ktos chcial, w koncu pelno tego na materialach promocyjnych wiec dla kazdego cos milego bedzie. ja kupuej na bank ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nite - czy w wersji w którą grałeś był pokazany jakiś Boss?

Jak wogle wyglada walka właśnie z nimi wie ktoś?

Nie widziałem żadnego gameplaya i zastanawia mnie jedno czy będzie "silient kill boss`a", czy poprostu typowa walka na pięści (czy może będzie poprostu jakieś QTE)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie wyobrażasz silent kill boss'a? ^^ Wbijasz do pokoju, tam cutscenka i walka z bosssem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Must Have jak dla mnie

ale jak patrze na ceny w sklepie cenegi to strach torche. PC 79,99 a PS3 199,99. MASAKRA jak kroja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Must Have jak dla mnie

ale jak patrze na ceny w sklepie cenegi to strach torche. PC 79,99 a PS3 199,99. MASAKRA jak kroja

No to normalka nie wiem czego się spodziewałeś 149zł w premierze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o sama cenę tylko wszechobecną rozbierzność cen między wersjami PS3 a PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie ile sztuk można było by sprzedać dobrej gry, gdyby cena wyjściowa plasowała się na poziomie 150zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pomyśl jakby się sprzedawały jakby były po 100 zł xD nie no takie gdybanie jest bez sensu.

Ale po obejżeniu kilku gameplayów (w szczególności Batmanem) jestem pod ogromnym wrażeniem. System walki prezentuje się rewelacyjnie!! Nie widac odstępów miedzy kolejnymi kombinacjami jak to jest w niektórych grac. Wszystko wygląda bardzo płynnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zawsze będzie tak że gra na PS3 będzie o ok. 100 zł droższa od tej na PC :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zawsze będzie tak że gra na PS3 będzie o ok. 100 zł droższa od tej na PC :/

Oczywista oczywistość... Wiadomo jak jest dokłada data dema na PSN ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu powyżej 20-tego :P. Takie obstawianie. Ale chyba konkretnej daty nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piatek chyba w czwartek. Ale będzie fajnie, obadam i może kupię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe czemu w piątek, skoro update PSS obchodzi we czwartek? Tak, czy inaczej dobra to wiadomość :D

Edit: Na gamespot też ktoś uchylił tą samę datę - Batman: Arkham Asylum™ Demo Available August 7

klik

Edytowane przez SouL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być tak że premiera będzie w piątek na Xbox 360, a jako że update PSS jest zawsze we czwartki to my poczekamy znowu tydzień ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no idemko w tym tyg ^^ no a ja myslalem ze nie bede mial w co grac :P hehe..a co do cen to jest raczej jasne ze gry na kosole sa duzo drozsze. w skrocie dlatego ze na kompie zamiast za gry placisz za sprzet jesli chesz w te nowe gry grac a na konsoli sprzet masz tak sam a placisz za gry. to sie chyab nie zmieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że demko będzie lepsze od wersji w którą grałem, bo miała ona jeden minus. Grafika świeciła się jak psu jajca, każdy zna Unreal Engine 3, ale to była lekka przesada. Możliwe, iż Cenega miała złe ustawienia telewizora ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×