Skocz do zawartości
Emir

Batman Arkham Asylum

Rekomendowane odpowiedzi

Widocznie grał, a jeśli nie, to niech w przyszłości zastanowi się co pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ocenia grę po trailerach i zdjęciach. Dużo osób tak robi. Co nie znaczy że jest to dobre :P Z takimi opiniami powinno się wstrzymywać do samej gry. Nie do dema. Dlaczego ? Bo demo inFamous też było do du.. a gra była zaje..... :)

Ja tam po demie dopiero się w inFamous zakochałem więc to kwestia gustu. Demo jednak daje pewien obraz i pozwala nieco więcej powiedzieć o grze niż screeny czy trailery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadmo, że demo da dużo więcej niż same trailery i obrazki. Najlepiej kierować się gamepleyami i demami. Chociaż dużo osób pisze, że demo iF było beznadziejne ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktos juz moze kiedy demo wypuszczaja bo na gry online pisza ze premiera swiatowa 25 sierpien a jest juz 1. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktos juz moze kiedy demo wypuszczaja bo na gry online pisza ze premiera swiatowa 25 sierpien a jest juz 1. ?

INFO zaczerpnięte z http://www.ps3vault.com/batman-arkham-asylum-will-get-a-downloadable-demo-5189

Will there be a Batman: Arkham Asylum demo available for download and if yes what will it contain?

Friends, the answer is…. YES.

It gets better: the demo will be available for 360, PS3 and PC. Zing! However, we haven’t announced when yet. We’re planning to announce the date and content of the demo in the first half of July (...)

W pierwszej połowie sierpnia dostaniemy odpowiedź, a zaraz za tym powinna polecieć wersja demonstracyjna do PSNu. Podejrzewam, że będzie to 20 Sierpień. (ale to tylko moje spekulacje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego cytatu wynika, że powinni ogłosić zawartość i datę wydania dema w pierwszej połowie lipca (July-lipiec) a mamy już sierpień i nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim którzy czekają na grę polecam przeczytać playtest w najnowszym numerze PSX - można się ciekawych rzeczy o grze dowiedzieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się chciał dowiedzieć kiedy wypuszczą demo bo jest już sierpień :(

Z tego co wiem to demo miałoby się ukazać w połowie miesiąca, ale raczej bym obstawił 20.08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nam się poszczęści i dostaniemy 13 demko :D Czekam z niecierpliwością na demo, bo narazie to pół na pół z kupnem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nam się poszczęści i dostaniemy 13 demko :D Czekam z niecierpliwością na demo, bo narazie to pół na pół z kupnem.

Ja też się zastanowię nad kupnem po przejściu dema, ale nowy Batman naprawdę prezentuje się zajebiś***.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale grafa to nie wszystko :) Niewiem czy nie znudzi mnie on...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też mówię, że jestem negatywnie nastawiony na tą gre. Każda gra na podstawie filmu to był crap i mam nadzieję że Batman to zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też mówię, że jestem negatywnie nastawiony na tą gre. Każda gra na podstawie filmu to był crap i mam nadzieję że Batman to zmieni.

Tylko, że Batman : Arkham Asylum to nie jest gra na podstawie filmu.<_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh ale wy tu jesteście nie ufni ;p Tak grałem w najnowszego Batmana, jako redaktor Gildii Gier Komputerowych miałem taką możliwość. Macie tu mój art. na ten temat "http://www.gry.gildia.pl/gry/batman_arkham_asylum_x360/beta" .

Jak tak to zwracam honor :biggrin: To skoro grałeś pozwól, że zadam ci jedno pytanko odnośnie gry : Czego w grze jest więcej otwartej walki czy skradania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie jest ? Nie wiedziałem. Ale i tak pewnie wyjdzie crap, bo Batman to postać filmowa xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi oto, że praktycznie wszystkie gry np. filmów o batmanie były słabe, a ten (opierający się na komiksie) powinien to zmienić. Chodzi raczej o sam wizerunek bohatera, który w branży gier video jest hmm... jakoś mało ciekawy.

Zresztą wystarczyło się uważnie wczytać w tekst, gdyż sam wstęp mówi sam za siebie

"Dotychczas wszystkie gry z człowiekiem nietoperzem w roli głównej, nie zdobyły większego uznania. Środowisko graczy potrafi być okrutne, ale w rzeczywistości licencje łatwo nabyć, a stworzyć jakiś bardziej ambitny projekt już nie do końca. Tym razem Eidos wziął na swój celownik zdecydowanie nie przeznaczony dla dzieci komiks o Batmanie. Osobiście nie miałem z nim styczności - aż do niedawna. Po zapoznaniu się z tytułem bazującym na komiksie, nie mogłem sobie odpuścić tak ciekawej lektury. Muszę przyznać, że byłem zaskoczony po zapoznaniu się z papierowym Arkham Asylum. Fabuła osadzona w tym dziele jest naprawdę fenomenalna i zasługuję w pełni na swoją sławę. Autor świetnie oddał klimat, który wprowadza nas w wspaniałą historię już od początku. Poważne podejście do tematu pozwoliło mi dogłębnie poznać świat Batmana, który nie jest taki prosty i poukładany jak wcześniej sądziłem. Wszystko to, zostało kapitalnie zrealizowane w grze, która nie tylko posiada wiele cech wspólnych z komiksem, ale czerpie z niego to, co najlepsze. Developerzy wiedzieli co robią, dzięki czemu efekt jest taki, a nie inny. Zatem przejdę do wersji na Xbox 360, gdyż taką miałem szansę przetestować w siedzibie Cenegi."

Jak tak to zwracam honor :biggrin: To skoro grałeś pozwól, że zadam ci jedno pytanko odnośnie gry : Czego w grze jest więcej otwartej walki czy skradania ?

Walki jest dużo, ale bez taktyki, myślenia i skradania się nie dasz rady przejść gry :D, czyli głupie parcie do przodu nie wystarczy xD

Edytowane przez Nite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dystrybutorem jest Cenega, czyli rozumiem przez to że możemy się pożegnać z Batmanem na półkach sklepowych w dniu premiery ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem jakieś 2h-3h, ale to był dopiero początek, miałem wgląd do save ok 20% gry i było to już 15h, więc liczę, że 20-25h powinno zająć, ale nie dam sobie ręki uciąć ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walki jest dużo, ale bez taktyki, myślenia i skradania się nie dasz rady przejść gry :D , czyli głupie parcie do przodu nie wystarczy xD

To bardzo dobrze. Jak dodamy do tego ok. 20h zabawy jak napisałeś to rzeczywiście wygląda na to, że dostaniemy grę fenomenalną :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie jest ? Nie wiedziałem. Ale i tak pewnie wyjdzie crap, bo Batman to postać filmowa xD

Bluźnisz! Albowiem Batman zrodził się na kartach arkuszy i został wpierw przeniesiony do świata komiksu - stamtąd dzięki geniuszowi Tima Burtona trafił na srebrny ekran, gdzie Jack Nicholson zagrał niezapomnianego Jokera :P

Zatem batman to nie postać filmowa, ale jak wielu bohaterów oglądanych dzisiaj w kinach - to postać KOMIKSowa. Wybacz Ci ignorancję. A teraz idź i nie grzesz więcej - Alleluja i do przodu :P

Polecam wszystkim, którzy nie mieli okazji zaznajomić się wcześniej z tym filmikiem.

Przedstawiono w nim 10 min z beta wersji gry, którą testował nasz rodak z portalu gry-online.pl. Komentarze ma zacne i chociażby dla nich warto przyjrzeć się temu filmikowi. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×