Skocz do zawartości
Patricko

Paddock

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonilem do allgame. Ci ktorzy u nich zakupili odbior osobistu juz jutro:) Ci, ktorzy za wysylka kurierska powinni miec gre w piatek, w czwartek wysylka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość gier kupuję w Game Over, tylko, że ja odbieram je osobiście.

Z tego co wiem, gry wysyłają na czas, a jak mają jakieś opóźnienia, to informują o tym.

dzieki pocieszyłeś mnie troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem smsa z informacja ze jutro gra bedzie ze mna... Jesli ktos ma jakies pytania na ktore jeszcze nie uzyskal odp to postaram sie jutro na nie odp testujac moja wersje. Btw mam pada i DFP tylko zatem nie odpowiem na pytania dotyczace innych kolek. Mam nadzieje ze akcja z bolidami pojdzie sprawnie i nie bede musial dlugo na forum siedziec. pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak a gdzie zamowiles?? Bo ponoc LEM przesunal premiere??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak a gdzie zamowiles?? Bo ponoc LEM przesunal premiere??

Skąd takie info? Na ich stronie nie ma takiej informacji?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak a gdzie zamowiles?? Bo ponoc LEM przesunal premiere??

w Gram.pl mówili, że odbiór osobisty jest możliwy 23, a przesyłka kurierska może być 24. Więc o przesuniętej premierze to bujda. .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borys, 3kropki Ci tak powiedziały? Bo jak tak to pewnie znowu się nie wyrobią na premierę..to samo było z DIRT2, a tłumaczyli się, że premiera przesunięta...

Jeśli tak jest to po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu, że to partacze :) No chyba, że jest inaczej to nie wiem, patrzyłem na ich stronkę i wszystko jest bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem maila

"Szanowni klienci,

z powodu opóźnienia polskiej premiery gry Formuła 1 2010 nie jesteśmy w stanie dotrzymać podanego w aukcji terminu wysyłki. Nowy termin wysyłki to 29 września."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakieś kpiny. W jakim sklepie masz zamówione? Ja nic nie otrzymałem w każdym razie mam w gram.pl i dalej jest napisane, że wysyłka 23. 

Edytowane przez damianoo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podawajcie nazwy sklepów, w których kupujecie, bo nikt nie wie o co chodzi...

Ja zadzwonię potem do Ultimy i się spytam ich jak sprawa wygląda z obiema wersjami.

Ja zamówiłem angielską i mam nadzieję, że dostanę na czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o wersję polską, napisali, że wersja europejska 23 września.

Kupiłem na allegro od allgame

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grymel piszę, że wysyłka zapowiedziana jest na 23 września

Edit: @Down Grymel mówi o wersji PL ... Zresztą 24 mam pod nosem RTV euro AGD i zobaczę czy będzie na półce to samo w empiku

Edytowane przez Bagley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na innym forum ludzie dzwonia po sklepach a tam dalej nie wiedza kiedy bedzie wysylka, ktos ponoc dzwonil do LEM i mu powiedzieli ze 24 to dopiero beda do sklepow rozsylac. Ja sam gadalem z kolesiem z 3kropek i sie pytalem czy mozna liczyc na gierke 1-2 dni wczesniej i mi odpowiedzial ze na chwile obecna to nie maja pojecia kiedy gra przyjdzie bo cisza w temacie ze strony LEM-u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zadzwonię potem do Ultimy i się spytam ich jak sprawa wygląda z obiema wersjami.

Jak będziesz coś wiedział to napisz. :)

Chciałem w Saturnie albo MM kupić a tu takie jaja :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Ultimy i mówią, że nie spodziewają się żadnych problemów. Co prawda gość jakaś mamrota był i ledwo go rozumiałem, ale nie ma przesunięć żadnej premiery.

Mówił, że koło czwartku piątku gra powinna być u mnie...

Ale jak będzie to się zobaczy...znając życie dostaniemy jak zwykle najbardziej po dupie i będzie dobrze jak w przyszłym tygodniu zagramy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

allgame napisało, że polska wersja jest przesunięta, wersje europejską zdobyli i będzie wysyłana 23 września jakby ktoś chciał zamiast pl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Ultimy i mówią, że nie spodziewają się żadnych problemów. Co prawda gość jakaś mamrota był i ledwo go rozumiałem, ale nie ma przesunięć żadnej premiery.

Mówił, że koło czwartku piątku gra powinna być u mnie...

Ale jak będzie to się zobaczy...znając życie dostaniemy jak zwykle najbardziej po dupie i będzie dobrze jak w przyszłym tygodniu zagramy...

Wydaje mi się, że wersja angielska jest najpewniejsza i nie będzie mieć opóźnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Patricko a na tamtym forum ktos dostal maila ze w czwartek albo piatek gra dopiero dojdzie do Ultimy, tak wiec jak bedzie to sie przekonamy juz za pare dni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Patricko a na tamtym forum ktos dostal maila ze w czwartek albo piatek gra dopiero dojdzie do Ultimy, tak wiec jak bedzie to sie przekonamy juz za pare dni ;)

No w czwartek dostają gry i je wysyłają. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamówiony preorder w Ultimie.

Czy jeżeli pójdę sobie np. w czwartek lub piątek do Saturna lub MM i gra będzie na półce, a w Ultimie status zamówienia nadal "W trakcie realizacji = Nie wysłaliśmy jeszcze do Ciebie" to jak myślicie - nie będzie problemu z anulowaniem preordera w Ultimie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czwartek wyślą te gry na pewno, może jakimś cudem jutro nawet, ale najprawdopodobniej w czwartek.

Nie panikujcie niepotrzebnie. Iść do MM i wydawać ponad 200zł, żeby zagrać dzień wcześniej? Jak kto chce.

A póki zamówienie nie zostanie zrealizowane (wysłane) to możesz anulować. Najlepiej do nich zadzwonić wtedy, żeby jak najszybciej to zrobili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×