Skocz do zawartości
Patricko

Paddock

Rekomendowane odpowiedzi

W czwartek wyślą te gry na pewno, może jakimś cudem jutro nawet, ale najprawdopodobniej w czwartek.

Nie panikujcie niepotrzebnie. Iść do MM i wydawać ponad 200zł, żeby zagrać dzień wcześniej? Jak kto chce.

A póki zamówienie nie zostanie zrealizowane (wysłane) to możesz anulować. Najlepiej do nich zadzwonić wtedy, żeby jak najszybciej to zrobili.

Mi w ultimie powiedzieli, że będę miał grę najwcześniej w poniedziałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Premiery ... http://www.gry-onlin...16.asp?ID=13278 Tu podają 28 września Polska ...

Edit: Chociaż gram.pl dalej twierdzi,że premiera 24 o.O

Edit: Raczej na gram.pl mają wersję Polska... Hmm no nic będę musiał czekać do 28 oby to nie było prawdą, chociaż ten 1 weekend przeżyje :P

Edytowane przez Bagley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy o jakich wersjach mówimy, bo wersja PL może rzeczywiście będzie miała obsuwę, ale nie wiem.

Z wersją ANG raczej nie powinno być problemów, nawet w przypadku Ultimy chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja pier...e no co to jest LEM nie potrafił zadbać abyśmy mogli cieszyć się z gry z resztą świata? co to k..... jest wszyscy będą grać a polacy będą czekać? a ch.. im w dupe zamawiam wersje angielską dam zarobić obcemu... nasz dystrybutor jak zwykle będzie Przepraszać że problem wynikł nie z ich strony bla bla - wiocha jak nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to tak będzie wyglądać to też chyba zamówię angielską wersję...<_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak to jest jak się za coś biorą te nasze partacze...

Mam nadzieję, że z wersją angielską nie mają nic wspólnego, bo jak mam czekać do poniedziałku/wtorku, żeby sobie pograć to mnie szlag trafi.

PS.

Czekam aż się pojawi wersja PC na warezach i torrentach, ale o dziwo coś długo jej nie ma, mimo że gra w USA już normalnie śmiga.

Jak z wysyłką robią taki syf, to przecież nie będę leciał i dawał zarobić zdziercom z MM, którzy pewnie sobie krzykną 240zł za tą grę...porażka, nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z informacji od wydawcy wiemy, że oficjalna premiera przesunęła się na wtorek, ale jest szansa, że będziemy wysyłać grę już w piątek

Taka informację otrzymałem od sklepu gram.pl pytając o premierę polskie wersji językowej gry...:verymad::confused::angry:

PS. Dzwoniłem także do Ultimy i babka mi powiedziała że otrzymali informacje od dystrybutora że dystrybutor może się nie wyrobić z wysyłką paczek <_<, ale ze to nie jest jeszcze na 100% potwierdzona informacja i jak tylko będą pewni zmienią datę premiery na stronie i zamieszczą jakieś tam info. Jeśli grę dostaną np 28 września to pewnie 29 będzie u nas w domach.

Edytowane przez mac1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem jeszcze raz dla pewności do Ultimy w sprawie wersji angielskiej. Mam nadzieję, że dzisiaj odpiszą jeszcze, bo zapewne mają tam teraz młynek.

Swoją drogą...dlaczego do cholery na grze, której Ci najbardziej zależy, czekasz jak ze sraką na nią, zawsze dowiadujesz się że premiera przesunięta i tyle...mają Cie w czterech literach.

Ehhh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem jeszcze raz dla pewności do Ultimy w sprawie wersji angielskiej. Mam nadzieję, że dzisiaj odpiszą jeszcze, bo zapewne mają tam teraz młynek.

Swoją drogą...dlaczego do cholery na grze, której Ci najbardziej zależy, czekasz jak ze sraką na nią, zawsze dowiadujesz się że premiera przesunięta i tyle...mają Cie w czterech literach.

Ehhh...

Najgorsze jest to, że tylko my z bliżej niewyjaśnionych przyczyn mamy opóźnienie... Zamówię w ultimie wersję angielską jak dostanę w Saturnie albo MM to kupi i odwołam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko ja jestem taki cierpliwy i będę czekał na wersję Polska? No nic jeden weekend w tą czy tamto da się przeżyć... Chociaż fakt faktem LEM nie popisał się :/

Edit: a może to jest przesunięta premiera na pc?

Edytowane przez Bagley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

=

Szanowni klienci powodu opóźnienia polskiej premiery gry Formuła 1 2010 nie jesteśmy w stanie dotrzymać podanego w aukcji terminu wysyłki. Nowy termin wysyłki to 29 września. Wychodząc na przeciw zniecierpliwionym klientom, w awaryjnym trybie ściągneliśmy europejskie wydanie gry i jeśli ktoś jest zainteresowany wysyłką wersji europejskiej bardzo prosimy o maila lub telefon. Wysyłka wersji europejskiej nastąpi w czwartek 23 września. Bardzo prosimy o szybą decyzję ponieważ ilość angielskiej wersji jest mocno ograniczona.Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, jest ona całkowicie niezależna od nas.

A to wiadomość z licytacji na allegro, czyli to już 100% pewne raczej.

CH******J, zamawiam angielską...

Edytowane przez mac1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie licz na to, w MM i Saturnie mają tylko od oficjalnego dystrybutora i tylko wersje PL. Bo jak jest opóźnienie to Ci to już w ogóle tą grę mogą mieć pod koniec przyszłego tygodnia.

Wersje ANG ściągają właśnie sklepiki na własną rękę, nie wiem od kogo, ale na pewno mają jakieś kontakty skoro dochodzi im ta gra na czas.

No nic, co będzie to będzie...człowiek miał nadzieję, że sobie pogra w tym tygodniu a tu psikus...

Najbardziej to drażni mnie to, dlaczego za dystrybucje bierze się ktoś, o kim w ogóle nigdy wcześniej nie słyszeliśmy...

Pewnie przyszła spora paczka z grami, zobaczyli że F1 i stwierdzili "a...wyślemy w przyszłym tygodniu...teraz idziemy dalej w nosie dłubać"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zgodnie z planem w piatek po pracy pojade do saturna/media markta/empiku a jak juz bede na miejscu to wejde do games world. Jak tam nie bedzie to w sobote jade na gielde i tam poszukam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chyba się przejdę do MM lub Empiku w piątek i poszukam....i jak tu się nie wk***ć <_<.

Czekam na tę grę od urodzenia :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość do graczy z Lublina:

Gra będzie dostępna w piątek w wersji angielskiej w VIP Gamerze na krakowskim przedmieściu . Dzwoniłem przed chwilą i potwierdził gościu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam tylko kiedy Ultima da jakiś znak o przesunięciu i czy dotknie to też wersji ANG...

Bo jak na razie to cisza u nich na stronie...ale jak pracują tam tak jak gadał ze mną ten gość, to może jutro dopiero się pojawi jakieś info XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam tylko kiedy Ultima da jakiś znak o przesunięciu i czy dotknie to też wersji ANG...

Bo jak na razie to cisza u nich na stronie...ale jak pracują tam tak jak gadał ze mną ten gość, to może jutro dopiero się pojawi jakieś info XD

Angielska raczej normalnie, przynajmniej w Lublinie będzie. A ten gościu dobrze zamulił ;DD.

ps, coś macie spieprzonego z opcją 'cytul', klikam i nic sie nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim chwilach czuję się jakbym żył w państwie 3 świata <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polski wydawca gry, firma Licomp Empik Multimedia, potwierdził ponownie wydanie F1 2010 w naszym kraju równo z premierą europejską. Wydawca zdradził też, że polscy gracze otrzymają w pełni spolonizowany tytuł. F1 2010 w naszym kraju będzie posiadało polskie napisy oraz dialogi nagrane przez ludzi związanych z motosportem.
Edytowane przez Patricko
Czcionka była nieczytelna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe co mają na myśli.

Bo jak mają zamiar rozsyłać gry do sprzedawców dopiero w piątek, to wtedy rzeczywiście wersję PL dostaniemy koło 28 września :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe co mają na myśli.

Bo jak mają zamiar rozsyłać gry do sprzedawców dopiero w piątek, to wtedy rzeczywiście wersję PL dostaniemy koło 28 września :/

Też się nad tym zastanawiam. :)

Zamówiłem angielską na ultimie przynajmniej Zientarskiego nie będę musiał słuchać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź od Ultimy w sprawie wersji ANG:

Witam,

czekamy na dostawę wersji angielskiej. Będzie u nas w czwartek lub

najpóźniej piątek.

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×