Skocz do zawartości
Patricko

Paddock

Rekomendowane odpowiedzi

Ultima i ANG wersja:

Witam,

Preorder na wersje angielska juz zamknelismy, pozostaje tylko wersja polska.

Pozdrawiam,

EDIT:

Co jest najlepsze to to, że w USA też premiera się przesunęła o 2 dni, 23 września będą mieć dopiero.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też gość z Ultimy potwierdził że wysyłka w czwartek/piątek ( wersja ANG ). Jak w piątek to nie ma bata żeby kurier się wyrobił nawet do dużego miasta, a w weekend nie jeżdżą... K##*( zaczynam łapać ciśnienie co z tego będzie. Dobrze że chociaż wyścig w TV jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"W dniu dzisiejszym poinformowano nas o opóźnieniu premiery gry F1 2010 na PC, PlayStation 3 i Xbox 360 na terenie całej Polski.

Informujemy, że dostawy spodziewamy się dnia 28.09.

Pozdrawiamy,

ULTiMA.PL"

Edytowane przez kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, jest ciśnienie..ale też bez przesady...na spokojnie sobie Singapur obejrzymy, itd., a na poniedziałek gra powinna już ładnie do nas przyjść.

Chociaż wciąż mam gdzieś cichą nadzieję, że się wyrobią przed weekendem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie , tu się rozchodzi o wersje PL, może Ultima dostanie zza granicy na czas wersje ANG.

Jeszcze nic nie jest stracone :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba ci z wersją ANG będą musieli otrzymać 10 punktów minusowych na starcie, za to, że szybciej będą mogli rozgryźć gierę :P

PS ach, te polskie podejście do klienta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, żeby się nie okazało, że otrzymamy w tym samym terminie co klienci PL.

Bo jak w piątek nie przyjdzie to już jeden członek czy ANG czy PL, tzn. ja i tak tylko i wyłącznie ANG wersja, ale mam na myśli kogoś komu na PL zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie napalili się jakby koniec świata się zbliżał: P Ja tam twardo czekam do Wtorku :D w srode juz bede mial :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto brał ang. ten w piątek powinien mieć, zgodnie z datą premiery z resztą :) LEM jak Cenega...co za kraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Ultimie z tego co widzę, to zmienili na wersji PL na 28, na ANG został 24, także może może :)

Naprawdę chciałbym już przed weekendem sobie pośmigać...no ale cóż...zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Empik dalej nie zmienił :P

Edit: Ja też jestem za aby ci od ANG mieli - 5pkt na starcie :P

Edytowane przez Bagley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w czwartek mi nie wyślą to chyba poczekam do polskiej wersji, czekałem tyle czasu to chyba te kilka dni nie będą stanowić wielkiej różnicy :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy,

Tytulem wstepu - nie jestem w zaden sposob zwiazany z dystrybutorem, tez jeet mi szkoda, ze gra bedzie miala opoznienie i tez zlozylem preorder (ultima) - jestem wiec po Waszej stronie.

Ale... razi mnie to w jaki sposob jedziecie po dystrybutorze, po Polsce ("bo to Polska wlasnie", "kraj trzeciego, ba, nawet czwartego swiata").

Ludzie, wezcie sie troche opamietajcie. Sam pracuje od ponad siedmiu lat w branzy informatycznej, mam do czynienia z wdrozeniami, projektami itd. i zdaje sobie sprawe ile osob niejednokrotnie jest zaangazowanych w dana sprawe i od ilu zmiennych czynnikow nierzadko zalezy powodzenie projektu.

Tym razem firmie LEM sie nie udalo. Cos poszlo nie tak. Moze nawalili im dzwiekowcy, moze tlumacze, moze sam Codemasters czegos nie doslal. Czy to dyskwalifikuje danego wydawce? Czy LEM nie zachowal sie profesjonalnie? Moim zdaniem - tak, zachowal profesjonalizm w tej sytuacji.

Bo profesjonalizm to nie zawsze tylko perfekcjonizm. Czasem cos nie wyjdzie. Dystrybutor nie schowal glowy w piasek, nie przestal odpowiadac na telefony, nie bylo tak ze czekacie sobie na przesylke a kuriera nie ma. Nie, juz dzisiaj wiemy z forum, z portali tematycznych, ze gra ma opoznienie. Juz wiemy, juz znamy nowy termin? Czy to "trzeci swiat".

Chyba przesadzacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ozi_PL Święta racja, Tak naprawdę nie wiemy dlaczego LEM nawalił o ile oni nawalili, dobrze,że kilka dni przed wysyłką poinformowali o przesunięciu, gorzej jakby tego nie zrobili i podczas premiery poinformowali, że przesuwają na 28 .. Trochę nie rozumiem ludzi, wiem też oczekuje gry jak mało kto, ale jak stwierdziłem,że kupuje PL wersje to poczekam parę dni dłużej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mniej mnie boli to opóźnienie.. bardziej to, że CM robi lewe interesy z producentami kierownic. Karzą ludziom wymieniać kierownice na te z listy. Przykre to jest. Co do LEM. Moim zdaniem, też trochę spóźniona ta obsuwa. Wolałbym aby tydzień temu w piątek oznajmili, że przesuwają premierę i być potem mile zaskoczonym niż rozczarowanym.

a co do obsuwy, to chyba jest ona ogólnoświatowa, bo na forum CM tez ludzie piszą, że w USA mają obsuwę na 23/24. Chociaż w Holandii i Austrii jest już dzisiaj formuła dostępna.

I jeszcze co do kierownicy, nie wyobrażam sobie pominąć ten tytuł.. DFGT? droga, ale w sumie będę miał pewność, że za rok znowu nie będę musiał wymieniać ze względu na chore wymysły producentów?

Edytowane przez lukaszasada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, ze w Polsce i tak mają zwykłych ludzi w dupie. Jak nie potrafią się wyrobić na czas to niech się za to nie biorą albo zaczną miesiąc wcześniej to może wtedy zdążą ;) Koniec i kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś polski sklep gdzie będzie można kupić grę w wersji angielskiej ?

Ps. polski sklep oczywiście ....

Edytowane przez martens1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś polski sklep gdzie będzie można kupić grę w wersji angielskiej ?

Ps. polski sklep oczywiście ....

Ultima.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameover na allegro ma angielską z tego co widziałem, także możesz tam spróbować.

Co do jeżdżenia po polskim dystrybutorze to jak najbardziej jego wina a nie Codemasters. Jakoś inne kraje mają z tego co widać, w UK już dzisiaj zostały rozesłane egzemplarze.

U nas jak dobrze pójdzie to też będziemy mieć w tym tygodniu. Także narzekanie na kraj to jedna sprawa, a na wydawcę to druga.

Dali ciała i tyle...nie ma co ich bronić. Musieli poinformować o takiej obsuwie...to był ich psi obowiązek, a nie żaden profesjonalizm...

Od teraz na LEM wszyscy będą patrzeć jak na firmę, która nie potrafi sobie poradzić z dystrybucją gry. Nie wiem czy wcześniej się zajmowali tym, ale w moim przypadku pierwszy raz ich widzę jako dystrybutora.

A jak wiadomo od dawna w biznesie i nie tylko...pierwsze wrażenie jest zawsze najważniejsze...

Nie spinam się, nie napinam, itd. Ja mam angielską i spokojnie sobie czekam. Tak samo jakbym miał polską... Trzeba przełknąć ślinę i żyjemy dalej.

Ale porażka jest porażką i nie ma co tu dyskutować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultima nie zbiera już zamówień na anglika. Dostałem takiego maila od nich.

Huh... ja na szczęście zamówiłem jedną z ostatnich wersji angielskich w Ultimie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×